Test ciążowy Najdokładniejszy: uzyskane systemowi mozna zaufać?

Wiele kobiet jest zainteresowanych problem - na ile możesz zaufać wartościom instalacji test ciążowych?

Jak zejść optymalny cen ceny do jakości w domu.

...

      
Dzis na półkach aptek LUB W supermarketach mozna jednocześnie znaleźć kilka takich Systemów, ale tutaj Jednostka Ilość Jednostka Ilość Koszt najtańszego i najdroższego Testu różni SIĘ kilka razy.

Specjalista ds. Kobiety potrafi wyznaczyć, które Przetestuj ciążowy najdokładniejsze, ale do tego musisz koniecznie reprezentować - jak zmieniać te systemyi zdecydować, czyść ten rachunek za dobrze znanego koncernu farmaceutycznego.

W rzeczywistości, sos najdroższy i najtańszy test ciążowy na tej samej zasadzie - gdy Să wykonywane, reakcja jakościowa JEST dokonywana na konkretną Substancje, Która wagowo nieświeży rosnących stężeniach występuje wagowo moczu Kobiet wagowo ciąży JUŻ wagowo 14-18 sprawdź w sklepie po, zapłodnieniu.

W Tym Czasie następuje implantacja (nidacja) i aktywnie dzielącego zapłodnionego jaja SIE nA śluzówkę macicy JA Krwi Kobiety zaczyna działać syntetyzowane przez trofoblastów płodu specjalny hormon Ciążagonadotropina kosmówkowa.

W normalnym przebiegu ciąży ı typowej implantacji zapłodnionego jaja, ilość Tego hormonu Ze Krwi Ciała Matki powinien rosnąć każdego dnia o 100% (2 razy), A na pewnym etapie gonadotropina kosmówkowa zaczyna Być filtrowana przez nabłonek kłębuszków nerkowych i wydalana z moczem.

Czy testy ciążowe są dane i które są są wyraźne?

Ile wynosi dokładny test ciążowy?Dokładny test ciążowy Najbardziej, ABY określić Fakt zapłodnienia i jego implantacji w Błoniu śluzowej narządów płciowych Wewnętrznych PRZED nadejściem kolejnej miesiączki - podczas korzystania z Wysokiej czułości ciasto odrzutowe Mozesz spróbować zdiagnozować ciążę PRZED opóźnieniem kolejnej miesiączki, okolo 3-4 DNI.

ABY Prawda, ZE TA NIE ZAWSZE JEST dokładność uzasadniona, a cena pozostałych testów żartem 2-3 razy niższa niz Jednostka Ilość Jednostka Ilość Koszt Testu odrzutowego. Nic teraz musi być właściciel "Niebieski test", przeznaczony do badania zmian zachodzących pod wpływem hormonów w szyjce macicy.

Wszystkie inne testy w celu wynik mają niską niezawodność, ich instrukcje określają ich wymagania.

Najprostszy, stosunkowo tani i najbardziej niedokładne większość Ekspertów bierze kapsułę uwagę pasek testowy, Który powinien Być zanurzony Do PEWNEGO poziomu możemy wcześniej zebranym porannym moczu (przestrzeganie Tej Zasady JEST obowiązkowe).

podczas korzystania test płaski lub kaseta Konieczne JEST rowniez naniesienie niewielkiej ilości wstępnie zebranego moczu na Specjalne Obszary testowe i porównanie Ich koloru z kolorem Paska kontrolnego.

Wszystkie te testy ciążowe obejmują - do dokładnej analizy Wstępnie zebrać cały poranny mocz, dokladnie wymieszać i WLAC Niewielka ilość plynu zrobić Analizy.

Aby pamięcitaj, że lepszy Mocz jest odpowiedni do prowadzenia Ciąża tylko przez 15 minut po oddaniu moczu - PO Tym terminie w moczu pod wpływem Powietrza atmosferycznego rozpoczyna Się szereg reakcji Chemicznych, A informatywność Takiego Testu JEST kilkakrotnie zmniejszana.

      

Który test ciążowy jest dokładniejszy?

Który test jest najbardziej dokładny?Wszystkie kobiety wierzy w to testuj odrzutowiec ciążowy Nie TYLKO najdokładniejszy testu, ale takze najwygodniejszy, ponieważ TAKIE Badania mozna wykonywać Prawie o każdej porze Dnia -.

Aby wykonać tę analizę, nie trzeba zaczynać w opakniku - samo badanie musi wpaść w strumień cieczy bezpośrednio w czasie opróżniania pęcherza.

Jedynym zaleceniem Producenta Moze Być Pragnienie powstrzymania SIĘ od pójścia zrobić toalety bezpośrednio na 4 Godziny PRZED TAKA Analiza domu.

Stały testowany może wystękać jako starszy fałszywy pozytywny, wynik poprawiać ujemny - Na zahtečenie členské štáty.

KIEDY ciąża pozamaciczna kazdy testy, nawet najdokładniejszy, pokaze obecność ciąży z niewielkim opóźnieniem - w Tym przypadku gonadotropina wchodzi Do moczu z niewielkim opóźnieniem.

ObowiĘ ... zek dla wszystkich, które warto, który dzień Cykl menstruacyjny lub możnakorzyst dzień miesiączki ten lub inny system diagnostyczny.

Na dobrą cechę może być wpływ Stan Zdrowia Kobiet - praktycznie Zaden z Tych Systemów, z wyjątkiem ciasta odrzutowego, Nie moze Być stosowany u Kobiet z choroba nerek, gruczołów dokrewnych Chorób, Guzów wytwarzających hormony.

W takich przypadkach kiedy są są są wadliwe, Trzeba by powtórzyć za kilka dni Lub zwrócić SIE zrobić ginekologa í otrzymać Kierunek Badań Krwi na poziomie gonadotropiny kosmówkowej.

Ta analiza jest najbardziej wiarygodna, Szczególnie w Tych przypadkach, gdy badanie powtarza SIĘ przez kilka dni - w normalnym przebiegu ciąży POZIOM hCG wzrasta wykładniczo codziennie.

W sytuacji, jeśli coś się stanie, JEGO wynik, konsultacja lekarska rozwią wszystkie wątpliwości.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 13
 1. Vasilisa

  Dzień dobry, NPA Już ponad Dwa tygodnie, sprawdz test ciążowy Jet, pokazał Blada paski, test wieczorem TANI wykazał Dwa Drugi pasek, JEST ALE pozioma Dlaczego ... Jak przejść Zrozumieć ...

 2. Anastasia

  Od dawna był do wyboru - wczesny test ciążowy MediSmart. Szwajcarski test nigdy nie zawiódł. Od najwcześniejszych jest najlepszy!
  http://homediagnosis.com/about-pregnancy-test tutaj możesz odtworzyć o tym

 3. Anastasia

  I ZAWSZE używam szwajcarskiego Testu antykoncepcyjnego MediSmart, Nigdy Nie zawiodłem

 4. Alexander

  Niezabezpieczony PA (bez wytrysku wewnątrz) wystąpił w dniu 2.04.16. Minęło 16 dni (W BOND 18.04.16. Testowe Możemy zrobić ciążowy o czułości 10 mlll / ml, jeśli Były Błędy z cyklu, A szacowana liczba nieznanych wystąpienia miesiączki? Jakie rodzaje testów z Taka czułością mozna Kupić?

  • SWETLANA

   Alexandra, tak, test jest już możliwy. Dwa tygodnie po NRA wyniki teays wyniki. Ale nie zawsze są awarne. Możesz przytrzymać, a po nocy zrób jeszcze raz. Bezużyteczne jest zdanie USG na wczesnych warunkach. Powinieneś poczekać około miesiąca.

  • Marina

   Najlepiej oddać krew hCG. Aby najbardziej czuły testować wszystkie. Dzięki niemu mogę się dowiedzieć, czy jest ciąża, czy nie.Pasek testowy nie jest bardzo dokładny. Dziesięć sam wynik zły wynik.

  • Marousia

   Dzień dobry! Oczywiscie, mozesz użyć Testu, ABY określić ciążę, ale moze sie nie nie pokazać, Zbyt Mało Czasu minęło. Wykonaj badanie Krwi LUB poczekaj Trochę więcej Czasu.Chociaż podczas niewydolności hormonalnej prawdopodobieństwo zajścia w ciążę JEST Bardzo małe, ale wciąż Jest Możliwe. Dlatego, jeśli ciąża Nie JEST uwzględniona w twoich planach, NIE powinieneś tracić Czasu í Brać Analizy dla hCG.

  • Marina

   Dzień dobry! Zbyt wcześnie żartem, test ABY sprawdzić, nawet Bardzo wrażliwy Nie moze isc określić. Jeśli nie nie mozesz SIĘ doczekać, ABY SIĘ Tego dowiedzieÄ ‡, skontaktuj SIĘ z wyświetlaczem LCD i naciśnij hCG. Aby zbadać krwi, na płatne. Fakt, že hormon znaleźć rośnie szybciej w Czasie ciąży mój Krwi niz w moche.A Przyszłości dla Siebie Prawo odebrać antykoncepcji.

 5. Katerina

  Istnieją Dwie OPCJE: Albo Jestes na Bardzo Małą etapie ciąży, o badanie pokazuje Strumień zatem Blady pasek, ponieważ JEST bardziej wrażliwy na tanie, Albo JEST uszkodzony. Przekaz krew hormonowi hgch, Jak wskazano Oblicz. Ja jestem lepiej w dynamice. Lub, CZY drukuj atramentowo ponownie 2-4 dni pozniej, w Czasie ciąży Zespołu mruga.

 6. wielomian

  Witam, wczoraj zrobiłem ciążowy drażliwego, pokazałem 2 paski, Jeden Blady. Dziś Rano zrobiłem pasek testowy, tanio, Dwa razy, pokazałem Jeden pasek. Jaki test uwierzyć? Jak rozumieć? Co masz zrobić?

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...