Jak ustalić ciążę w Domu?

Jak ustalić ciążę w domu?

Istnieje WIELE sposobów na określenie ciąży w Domu. Ale Zaden z Nich Nie daje 100% GWARANCJI, Ze z Prawda.

Taka gwarancja Moze Być udzielona TYLKO przez ginekologa i PO dokładnym zbadaniu Ciebie.

...

Spis treści:

Mozesz zostać wyznaczony O SIĘ zrobić poddania badanie ultradźwiękowe LUB zdać testy moczu, ktore juz potwierdzają Lub zaprzeczają ciąży.

Przetestuj ciążowy

      

TAKIE kwiz żart sprzedawany Absolutnie Wagowo każdej aptece. Rob ABY Rano, natychmiast po, Śnie.

Zebrać Pierwszy Poranny mocz w czystym naczyniu, opuścić pasek testowy przez 30 sekund Wag pojemniku (należy przejść opuścić zrobić specjalnie zaznaczonej granicy na pasku) dopiero po Trzech minutach, ABY SIĘ przyjrzeć wynikom Testu.

Dwa paski wskazuje, Ze Jestes w ciąży, i Jeden pasek Mowi, Ze na razie Nie ma.

bez Testu

Jak ustalić ciążę w domu bez testu?Istnieje kilka podstawowych funkcji:

 • nudności Rano - w początkowej Fazie ciąży Dziesięć znak żart jednym z najbardziej widocznych;
   
 • opóźnienie w miesiączce Mowi, ZE JEST sygnałowy zrobić twojej możliwej ciąży. Tylko w rzadkich przypadkach Kobiety w ciąży Moga ISC wspólnie miesiąc. Ale jeśli tak SIĘ powyżej tygodnia, liczba zrzutu JEST Niewielka, z częstotliwością Czterech zrobić Pięciu tygodni. Otwarcie podczas krwawienia ciąży MOWI, ZE SIĘ zdarzyło poronienie;
   
 • nadmierna Senność służy sygnałowi Ciała, že potrzebuje odpoczynku. Wyjaśnia SIĘ FAKT, ZE Ty i Twoje przyszłe Dziecko potrzebujesz witalności;
   
 • obrzęk gruczołów mlecznych rowniez wskazuje na ciążę. W Czasie ciąży możliwe JEST rowniez, pirsy staje SIĘ ZE tak wrażliwa, Ze Nie mozna JEJ dotknąć. W Tym przypadku zwiększa SIĘ O Jeden LUB Dwa Rozmiary. Zwiększa wrażliwość sutków, SA jednym pigmentowane, A Przy Ich niewielkiej depresji następuje selekcja Siara;
   
 • drażliwość I Nagle zmiany nástrojů - Kolejna oznaka ciąży, ktorej Przyczyna JEST hormonalna Restrukturyzacja kobiecego Ciała;
   
 • które pojawią się w regionie. Jeśli Nie Masz Choroby nerek, ABY na zjawisko moze wskazywać, Ze Jestes w ciąży;
   
 • bol w macicy, z Natury przypominający ból podczas menstruacji. Przedłużający SIĘ brak miesięcznej i stałej obecności Bolu Moze Być oznaka ciąża pozamaciczna;
   
 • zwiększony apetyt I Poprawa doznań smakowych u Kobiet. W TYM przypadku Moga wystąpić "perwersje smaku" Na Przykład KOBIETA spożywa cukierki Ż Musztarda LUB śledzia Ż czekolada.

Czy kobiety w ciąży mogą uprawiać sport podczas ciąży?Dowiedz się więcej CZY MOGE zajść w ciąż ZE sportem? W pierwszym i drugim trymestrze?

Dla Tych, którzy nie nie wiedza, Jak prawidłowo wziąć kąpiel w Czasie ciąży Informacji tutaj

      

W temperaturze Podstawowej

Określenie podstawowej temperatury ciążyWsród zalet Tej Metody mozna zidentyfikować JEJ dostępność zrobić określenia ciąży w Domu z regularnym pomiarem Temperatury.

Wady polegają na Tym, Ze TA metoda nie nie dostarcza Informacji o funkcji żółtego Ciała, JEGO braku obecności LUB owulacja.

Podstawowa temperatura mozna określić za Pomocą termometru rtęciowego LUB cyfrowego. CZY W TYM SAMYM zrobić Czasie (Rano) leżąc w łóżku, podczas ustalania Temperatury W Jamie ustnej Lub pochwie.

Odbywa SIĘ przez cały SIĘ Cykl I najlepiej zmierzyć temperatura podstawowa bezpośrednio podczas menstruacji. Utrzymanie wykresu Temperatury przez co najmniej Trzy miesiące z rzędu daje sto Procent wyników.

Metody ludowe

Za Pomocą cebuli

Umieść cebulę w dwoch szklankach. Pierwsza żarówka bedzie mówić o obecności ciąży w TOBIE, druga - o JEJ nieobecności.

Jeśli cebule z pierwszych Szklanych piór wzrosły najpierw O 4 cm do Jestes w ciąży; jeśli wręcz przeciwnie - wynik JEST negatywny.

rybach O marzenia

Wszyscy znają sen, w ktorým łowisz, wskazuje na ciążę. Nie ale ZAWSZE JEST na wynik 100%.

Puls

Połóż sie na plecach, zrelaksuj SIĘ. Znajdź Swoje MIEJSCE, Które znajduje SIĘ 7-8 cm poniżej pępka. Jeśli poczujesz fale, to jest to znak ciąży. Ta metoda nie nie JEST Bardzo niezawodna i Bardzo wątpliwa.

      

Przy Pomocy moczu

Inne sposoby ustalenia ciąży w domuABY ABY zrobić, musisz zebrać mocz w czystym pojemniku, wrzuć zrobić niego kilka kropli medycznego jodu. Nie zamazany, kropla na powierzchni moczu wskazuje, Ze Jestes w ciąży.

inny sposób określić ciążę za Pomocą moczu: zwilżyć papier w moczu i upuścić na NIM kilka kropli jodu. Jeśli papier STAL SIĘ purpurowy - Nie jestes w ciąży; jeśli nie nie - wynik JEST pozytywny.

Daliśmy CI WIELE możliwych sposobów, Jak ustalić ciążę w domu PRZED opóźnieniem. Które z Nich Bedziesz używać, zalezy OD CIEBIE.

Ale Fakt, Ze w niedalekiej Przyszłości trzeba odwiedzić Lekarza ginekologa, zarejestrować SIĘ W konsultacji z kobietą i podczas ciąży Pod stałym nadzorem specjalisty - JEST celu jednoznaczne. W Dziesięć sposób bedziesz mial szanse znieść Zdrowe i Silne Dziecka!

Zawroty głowy w czasie ciąży Co robi zawroty głowy w ciąży mój wczesnych stadiach?

W W Tej sekcji sie dowiesz, Czym jest anemia w ciąży JA I Jak leczyć?

O przyczynach wysokiego ciśnienia Krwi podczas ciąży sie dowiesz oo Tego linku:/beremennost/slozhnosti-beremennost/vysokoe-davlenie-pri-beremennosti.html

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 48
 1. Aida

  privet.Ya Mnie Trochę opuchnięte i obolałe piersi po bokach po naciśnięciu ... i żołądek, ponieważ NIE żart Wagowo poryadke.pered miesięczny zanim TAKIE Nie bylo ... I chcą jesc duzo ... 23 miesiecy, bylo przez CZY JESTEM Wagowo ciąży iyulya.vozmozhna? odpowiedz

 2. Ludmiła

  Cześć, CZY TAKIE MAM Pytanie? I 4 czerwca Były Współpracy miesiąc, i 19 czerwca miałem nezascheschonny stosunek seksualny, następnego Dnia miałem WYBÓR brązu, po zmianie i nie nie bylo różowe krew, A Teraz JAK normalny Krwi podczas miesiączki, ale Czasem różowawe Podejrzewam, Ze JEST co miesiąc, ale Już Mieli pojęcia, co robić I CO zrobić Znaczy?

 3. Rais

  zdrastvuti mnya JEST Aktualne 17.10.16 Czasu menstruksya Skolkov izdelna Badań LUB testów Produktów pokazał Dzisiaj Pierwszy pasek tyomny iftar Nie widoczne zaostrzone MOGE ciąży ...

 4. Svetlana

  Cześć Wszystkim. Miałem miesiąc w dniu 10.10.2016 r. I zakończyło sie 10.08.2016 r. Mój Mąż i Ja worki robiliśmy NA 13.10.2016. I moja głowa zaczęła 23.10.2016 wirować, Mój nastrój SIĘ zmienił. 27.10.2016 Gruszki zaczęły boleć, A zakręciły sie sutki. Powiedz LUB PROSZĘ powiedz, co to moze byc?

 5. Tanya

  Mój chłopak i ja uprawialiśmy seks w dniach 11-12. Byliśmy chronieni ... Nie bylo więcej miesiecy, powinniśmy Być w pierwszych dniach, Pilzner ICH NIE miałem. Skrzynia Zwykłe boli przede MNA. Alokacja przeszła na kolor biały. Moze ZE wzgledu na opóźnienie klimatyczne PROSZĘ mi powiedzieć (

 6. Tanya

  Cześć, mieliśmy seks Z facetem, byliśmy chronieni.Minęło 11-12 dni .. moje PMS powinny wystartować w pierwszych dniach ... Nie robią Tego. klatka piersiowa zaczęła boleć Jak Zwykłe PRZED PMS, białe wyładowanie.Powiedz mi, PROSZĘ, co moze Być opóźnieniem?

 7. Oxana

  Powiedz mi, PROSZĘ, mam temperaturę 37 zrobić miesięcznego Jednego Dwa sprawdź w sklepie, CZY MOGE Być w ciąży?

 8. Julia

  Dzień dobry! Już 5 dni (od 17.09.16) przez cały Dzień Chorych, Nie ma WIELE obolałych piersi. Miesięcznie bylo: od 13.09.16 18.09.16 zrobić. Dzisiaj 21.09.16 Nie ma Zbyt WIELE krwawych Absolutorium i boli niewiele z Dolnej Części brzucha? Co zrobić Moze byc ???

 9. Vera

  Cześć naprawde Chce Dziecko Okolo 4 dni temu zrobiłem Testy wykazały Bardzo słaby Drugi Zespół Stal wrażliwe piersi ból w Dolnej Części brzucha, myślałem, Wszystko bylo w ciąży piwa 2 dni Gwarancja pozniej popełnił kolejne 4 Testy wykazały ujemne Dzisiaj krwawił jakis brązowy moim zdaniem nie nie JEST podobny zrobić komunikatu, ZE mOZE Być LUB JEST Poprawny, JAK mOZE BYĆ?

 10. leniwy

  Witam nie mam miesiączki test ALE Nie wykazuje oznak taka sama ja Nie ma Skąd wiesz, jestem w ciąży ZE, CZY SIĘ Nie udał zrobić Lekarza, lekarz powiedział czekać

 11. Anastasia

  Zdravstvuyte.U Nam Młody Człowiek byl PA 4 dni PRZED mesyachnyh.Konchil na nie nie JEST MNA, piwo dowcipniś nasieniu JEST SMAR vnutr.Kakova Szansa zajścia dowcipniś ciążę?

 12. Tatiana

  Zdravstvuyte.U Mąż i Ja mieliśmy niezabezpieczony Pensylwania sperme Wszystko DOSTÁL SIE zrobić Śródka planujemy rebonka.Tsikl 30-31 DNI, Pensylwania byl na 15-dniowego tsikla.Skazhite CZY MOGE Być w ciąży, badanie odbywa SIĘ Zbyt wcześnie, zajęło TYLKO 5 dni , zadných oznak Bardzo łatwo znaleźć nevterpezh.Moglo, CZY począć? Z góry dziękuję.

 13. Karina

  Dzień Dobry, Dzisiaj poszedłem zrobić ginekologa, powiedziała, Ze macica wzrosła o 8 tygodni. Jak to możliwe, jeśli Zaden z 3 testów ciążowych Nie został pokazany, A miesięczne zostały podwojone i Teraz nadszedł Czasu, ABY ISC. Wczoraj Żołądek po prawej byl Bardzo chory, o wymiotował potem, co to mogło byc?

  • Katarzyna

   Droga Karino, moze byc zrobić 99% ciąża. Oto interesujaca osoba, której nie ufasz lekarzowi i testy, Które pokazują przez Czas, w ktory Wierzysz. Dlaczego lekarz nie nie dal Ci testów, jeśli nie nie Wierzysz w swoja ciążę? Podaj krew i mocz i natychmiast Wszystko powyżej tygodnia SIE DLA CIEBIE Jasne. Gratulacje Z powodu szybkiego data dodania.

   • Dasha

    Witam pomaga pozhaluysta.mne 17 lat opóźnienia przez 8 dni nie nie 5 testy wykazały, ZE taśma 1 Tashnoty net.drugih nie wiem! Tozhe.chto objawy ciąży zrobić Moze byc? Boje SIĘ ISC zrobić Lekarza! Gdybym byla w ciąży zadzwonił CZY Melitz a następnie rodzice?

  • Marina

   WARTo podać HCG HC, ABY wykluczyć ciążę.Jeśli macica zostanie powiększona, moze jakas choroba przez byc. Przejrzyj ankietę ogólnie, wiec Trudno powiedzieć co i JAK. Proces W Takım przypadku moze Na Przykład wystąpić zapalny.

 14. Natalia

  Witam umenja poszedł Absolutorium z piersi żółtawego Białym tsveta.vychitala ZE MOZE Być mój wczesnych etapach istnieje beremennosti.pravda? Otritsatelnyy.kd testy mial isc, ale nie nie predvesnikov im net.kak myślisz, ZE MOGE Być w ciąży?

  • sv2006ys

   Musisz oddać krew HCG. Jeśli ciąża zostanie potwierdzona, wówczas wypisanie Z Piersi Moze Być Uznané za Normalne zjawisko. Chociaż jeśli Mówimy O Siarach i pojawia SIE pozniej, NIE NA wczesnych.

   Jeśli ciąża nie nie zostanie potwierdzona, należy zgłosić SIĘ zrobić mammalogu. Wszelkie rozładowanie z piersi Nie u Kobiet w ciąży i karmiących piersią JEST alarmem! Onkologia Reguły oo. Nie bój SIĘ wcześniej, ale idź zrobić Analizy i idź zrobić mammalogisty.

   • Natalia

    PROSZĘ mi powiedzieć, KIEDY mozna wykonać test ciążowy, jeżeli ostatnia miesiączka byłą 17 -20 WAG Marcu zamiast Chronionego elementu ı bylo 28chisla.cherez JAK WIELE mozna zrobić Testu ciążowy?

    • sv2006ys

     Ogólnie, 2 tygodnie po zakończeniu NPA. Pożądane JEST kupowanie Wysokiej precyzji i postępowanie zgodnie z instrukcjami.

 15. Violetta

  NA Tydzień przed miesiączką rozładowano krew. Potem Tydzień pozniej mężczyźni SIĘ Nie zaczęli. Opóźnienie wynosi 2 tygodnie. CZY lekarz, naciskając żołądek, moze ustalić, CZY JEST ciąża, CZY Nie?

  • Anna

   Dzień dobry! Nie, nie jest. Kliknięcie na żołądek lekarz niczego nie nie determinuje, badanie na fotelu ginekologicznym, doświadczony lekarz, pokaze ciążę. mozna testu wykonać LUB oddać krew dla hCG (bez Wizyty U Lekarza) USG pokazuje rowniez ciąży I JEJ wygląd. Przy zakładaniu czasami płodowego jajeczka moze nastąpić krwawienie.
   Postscriptum Jeśli ciąża JEST niepożądana, Nie wARTo opóźniać Wizyty u Lekarza.

  • Natalia M.

   Doświadczony lekarz, oczywiscie, W Trakcie Kontroli w celu ustalenia TZW prawdopodobne objawy ciąży: zwiększenie mobilności i "Luźne" szyjki macicy, sinica CZESCI Warg sromowych (poprzez zwiększenie przepływu Krwi zrobić Tego obszaru), Bol na macicznej Badania palpacyjnego (ze wzgledu na urządzeniach macicy zrobić ciąży). Niemniej jednak konieczne JEST wyjaśnienie za Pomocą Metod laboratoryjnych.

  • Linki

   Violetta, witaj.Prawdopodobieństwo ciąży JEST Wysokie. Krew na kilka tygodni PRZED proponowaną menstruacją byla nieproszona, kilka dni rozmazana? Jeśli tak, moze byc rowniez na Czas, gdy zapłodnione jajo przenika przez barierę I JEST przymocowany zrobić macicy, czasami Wagowo Tym Czasie Nie SAMYM JEST Łagodny ból I Niektórych Krwi.
   ALE W TYM momencie NIE mozna ustalić nacisku na brzuch, A nawet badanie ginekologiczne najprawdopodobniej Nie Pomoże. Niezawodne Metody: Krew na hCG, ultradźwięki z czujnikiem pochwy. No i oczywiscie domowy test (najlepiej Dwa Z minimalną Tydzień, jeśli Pierwszy JEST ujemny).
   Test Wykonaj i przeprowadź drażliwego, współistniejące Dzieje SIE NIE TYLKO podczas ciąży, ciemnym piwem takze Wagowo procesie zapalnym. Lepiej żartem odwiedzić Lekarza.

  • Marina

   Dzień dobry! Nie, Samo naciśnięcie na brzuchu Nie moze zostać określone, ponieważ Termin Ten jest mały. W pełnym wymiarze Czasu, Ginekolog Powie CI. sprawdz testy, ABY rozpocząć. I dokladnie hCG pokaze CI. To Jest badanie Krwi. Nie opóźniaj kampanii, ponieważ Sa przypadki i ektopowe.

 16. Natalia

  Witam, mam 16 dni zaderzhki.Test zrobili 2nazad Tydzień byl otritsatelnym.Grudi obrzęk i ból, wrażliwość brodawki JEST Wysoko na Ciepło i holod.V środę trafi zrobić Szpitala ...

 17. Natalia

  Cześć! Pytaj o co miesiąc przez 5 dni i Twarzy Wylewa pryszcze niz kiedykolwiek, A czasami bole brzucha! Kolejne zmęczenie! Czy to może być ciąża?

  • sv2006ys

   Przed miesiączką Zwykłe pojawiają SIĘ wysypki, ból w Dolnej czesci brzucha. Sa objawy PMS, A NIE ciąża. Jeśli miesiączka nie nie zacznie SIĘ ZA 5-10 dni, ABY tak, mozesz podejrzewać ciążę. Jeśli opóźnienie wynosi więcej niz 5 dni, test wykonaj.

 18. Alina

  Witam! Nazywam SIĘ Alina.poslednie miesiecy Temu Były 10.01.16.nedelyu matkę poczucie sheveleniya.ya z trójka Dzieci i mysle, Ze Tej ciąży, ale Randki Testy otritsatelnye.mogu MOGE byc w ciąży, CHOC bez oznak wyjątkiem opóźnień

  • sv2006ys

   Idziesz zrobić ginekologa na spotkanie, na egzamin. Jeśli zrobić możliwe, Oddaj krew HCG. Analiza ta dokladnie określi, CZY Jestes Wagowo ciąży, CZY NIE.

 19. miłość

  Powiedz LUB powiedz, współistniejące miesiąc minimalnymi Tydzień półtora wstecz Teraz Teraz zaczęło Bolec LUB byc chory, byc chory i KIEDY SPIE w talii

 20. Tanya

  Witam, mam kolce lewego jajnika, lekarze powiedzieli, Ze mozesz zajść w ciążę.Miesięczny byl 18.01.16, zakończony 21.01.1616, po miesięcznym robimy BZU torów torów Gdzieś 25 byl brązowy Absolutorium, w internecie Pisano, Ze Te rozładowanie zrobić ciąży. Czy do?

 21. Natalia

  Witam, mam 7-dniowe opóźnienie w negatywnym teście apteki, wykorzystując środki ludowe pokazały, že istnieje! Może być

  • sv2006ys

   NIC) Czy Wierzysz w Metody Ludzi i Nie Wierzysz w drażliwego? Logicznie i mądrzej jest odwrócić. Kup następny test i ponownie.

 22. Anastasia

  Mam opóźnienie 10 dni.
  Objawy, tylko opóźnienie.
  Zrobił LUB wykonał testy południu po (NIE wiedział, wspólnie zrobić LUB sprawił, Ze JEST SIĘ konieczne Rano) wynik negatywny

  • sv2006ys

   Zrób Jeszcze Raz, Rano, na Pusty żołądek, Nie spożywaj alkoholu wcześniej, Nie uprawiaj Seksu. Najlepiej jednak pójść zrobić recepcji, testy Nie ZAWSZE pokazują ciążę, szczególnie jeśli JEST zrobić ektopowy LUB Bardzo Krótki Okres Czasu.

 23. Alain

  Trzeciego Dnia mam opóźnienie, bolusów Stronie po prawej u gory i w brzuchu (ostry BOL) dziesięciu badanych byl oporny zrobić Tego Wszystkiego Dziesięć Stan wydaje SIĘ Być podobny do miesięcznego, Który ma SIĘ zacząć

  • sv2006ys

   Ból po prawej Stronie i powyżej, Nie myślisz o zapaleniu wyrostka robaczkowego, wątrobie? Może maszem iść do chirurga?

 24. Alain

  Nie mam miesięcznego bólu brzucha, ale test widoczny !! co do żart?

  • sv2006ys

   Czy testowało miejsce dwa paski? Ja nie ma miesiączki? Jak myślisz, co jest z tobą nie tak? Ciąża.

 25. Ludmiła

  Najpewniej jest jest pomiar. Osobiście używam tej metody. Inne objawy, TAKIE Jak Senność, drażliwość, ból, opóźnienie w miesiączce Moga objawiać SIE dowolnymi chorobami, przemęczeniami, hipotermia.

  • Asya

   Cześć, PROSZĘ NAS oi prosić Ż młodzieńcem Npa byl dziesiątego Dnia PO, miesiącu. Brak oznak ciąży.tolko ciąży, Która JEST wzdęcia i bol w jamie brzusznej Tymczasowy. Test JEST Jeszcze za wcześnie, KIEDY Lepiej wykonać badanie I CZY MOZE ABY byc ciąża?

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...