Jak korzystać z Testu ciążowego? Warunki zakupu i użytkowania

Im wcześniej sie dowiesz o ciąży, Tym Lepiej dla Ciebie i Twojego nienarodzonego Dziecka.

Rozpoczęcie Leczenia mozna wykryć w domu nawet my wcznym stadionu - w pierwszych 23 tygodnie. Do tego tylko czas Przetestuj ciążowy. Jest niedrogi i jest skuteczny w użyciu.

...

Spis treści:

Po poczęciu w ciele kobiety stopniowo wzrasta gonadotropina kosmówkowa, Który produkuje Komórki trofoblastu - sa prekursorami powstawania Łożyska. Późniejsza dawka w ciąży.

Przetestuj dowolny wykonać po drugim dniu opóźnienia miesięcznego.

ALE WIELE Kobiet, Które PO Raz Pierwszy stają PRZED Tym problemem, Nie wie, Jak wybrać TAKIE narzędzie, Jak korzystać z Testu ciążowego I JAK zapobiegać błędom?

Mechanizm działania

Standardowy drażliwego, Który określa obecność gonadotropiny kosmówkowej w moczu, MA Dwa paski - kontrolne i diagnostyczne.

Pierwszy jest wyzwalający, jeśli jakakolwiek wilgoć dostanie się na powierzchnię.

pasek diagnostyczny Substancje MA Specjalne (przeciwciała), Które reagują na obecność hCG Wagowo moczu.

Podczas bezpośredniego kontaktu gonadotropiny kosmówkowej oo znakowanymi przeciwciałami pasek diagnostyczny staje sie Czerwonym.

      

Kup test ciążowy

Kup testy tylko w aptekach. Pomoże nawiązać połączenie z fałszywego fałszywego produktu.

Przy zakupie testu ciążowego sprawdź integralność opakowania. Pasek musi być zapakowany w gęsty celofan. Czasami jest pełniony powietrzem.

Duńczyk Jeśli ważności produktu wygasła LUB wykryto uszkodzenie Opakowania, Nie ma sensu przeprowadzanie Takiego Testu - wynik bedzie niewiarygodny.

Studiując Szeroka gra testów ciążowych, widzicie PRZED SOBA produkty Różnych Firma i różny Przedział cenowy. Aleeczne i ceny. aby Prawda droższe testy reagować nawet narządy dawkę gonadotropiny kosmówkowej.

Dlatego jeśli nie możesz się doczekać, aby znaleźć odpowiedź na pytanieniezależnie OD TEGO, CZY jestes w ciąży, CZY NIE, Pilzner PO opóźnieniu dowcipniś miesiączce, zajęło kilka dni robić TYLKO, dać pierwszeństwo wrażliwemu testowi. Dzięki niemu informacji na pewno się wyjaśni.

KIEDY wykonać ciążowy test?

Jak korzystać z testu ciążowegoJeśli chcesz osiągnąć ostrożność w diagnozie wczesna ciąża w domu, wieczorem, w przeddzień Testu, Nie spożywaj tłustych potraw i porzuć kontaktów seksualnych.

Zaleca się stosowanie paska testowego rano, stężenie do badania, który mocz w jednym dniu.

Czy tylko badania przed jedzeniem. Po jedzeniu ręcznikiem jest nieprawdziwa.

Na Górze Dnia stężenie hormonu JEST najwyższe, A wynik bedzie najdokładniejszy. Dlatego zaraz po przebudzeniu idź do toalety.

Zbierz mocz w pojemniku i opuść Czubek Paska testowego zrobić oznaczonego znaků w moczu, przytrzymując przejść przez kilka sekund. Bad odłóż test na poziomą powierzchnię.

Wynik będzie gotowy za 5 minut. Po 10 minutach nadaje się, że test jest nieprawidłowy.

Dwa paski świadczą o powstaniu poczęcia.Ale wARTo wziąć uwagę Pod, ZE pozytywny wynik moze byc Przy braku ciąży. Wynikają z rdzenia z niewydolności hormonalnej organizmu.

Aby się zapewnić dokładny wynikPo teście Lepiej JEST pójść zrobić ginekologa, ktory po zbadaniu macicy bedzie Wagowo powyżej tygodnia określić, CZY ciąża wystąpiła.

CZASAMI NA wczesnym etapie, jeśli badanie ginekologiczne Nie bylo wskazówką, zalecono badanie USG LUB drażliwego.

Ale nawet jeśli podczas Testu Drugi pasek JEST słaby i ledwo zauważalny, najprawdopodobniej jestes w ciąży. Do przyswojenia numeru producenta.

PamiętajW niektórych przypadkach produkcja hormonów Nie rozpoczyna SIĘ 6 Dnia PO zapłodnieniu, JAK Zwykłe, ale w Wieku 14-15 lat.

Jest to okres maksymalnego stężenia gonadotropiny kosmówkowej. Dlatego Też, jeśli badanie JEST negatywny ja Nie ma wyników miesięcznych, JEST powód, ABY odczekać kilka dni i powtórzyć badanie, Które następnym Razem Być moze, Już Powie ci długo oczekiwana Odpowiedź.

      

Różnorodność testów

Różnorodność testów ciążowych

 1. Strip Strip - najczęstszy rodzaj testów ciążowych. Jest to cienki pasek odczynnika w ś rodku. W Tym teście ludzka gonadotropina kosmówkowa JEST oznaczana w moczu. Najpopularniejszy na świecie.
   
 2. Test na tablety - jest analogiem diagnostyki laboratoryjnej ciała użytkownika. Daje najdokładniejszy wynik. Z paskiem testowym JEST różni SIĘ Tym, Ze Nie Musi Być zanurzona w pojemniku oo moczem, a to oznacza, bardziej niezawodne, ponieważ JEST NA chroniony przez skrzynie z tworzywa sztucznego. JEST SIĘ konieczne, ABY wpisać w jednorazowej Części Pipety moczu i umieścić 4 krople mają specjalnego Małej Kasety testowej okno, w ktorým odczynnika JEST Stosowana jakość.
   
 3. Przetestuj elektroniczny. Ze wzgledu na to, ZE JEST identyczne z tablica i zwykłym testem. Ale w Tym przypadku nie nie pojawi SIĘ kolorowy pasek pod wpływem ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej, A wyrazy "w ciąży" LUB "NIE żartem dowcipniś ciąży."
   
 4. Przetestuj atramentowy Jest zajęty w domu. Dziesięć środka ma łatwiejsze odczynnik. Wpłynęło zrobić na JEGO Jednostka Ilość Jednostka Ilość Koszt, Który JEST Wyższy niz cena tabletu i pasków testowych. Aby uzyskać pewność, że uda się 4 dni przed skutkiem. Test atramentowy żartem szczególnie przydatny, ponieważ nie nie potrzebujesz pojemnika zrobić zbierania moczu.

Zdejmij zatyczkę z kasety i podejmij test w miejscu, w której stanie, w formie działu. Konieczne JEST oznaczenie Końcówki, Która znajdowała SIĘ ochronna pod nasadką, na kilka sekund, ABY zastąpić JA Strumieniem moczu, A następnie zamknąć pokrywkę testowa.

Wynik będzie gotowy za 5 minut i będzie nieważny po 10 minutach.

Mozesz przeprowadzić badanie o każdej porze Dnia, ponieważ Bardzo czuły odczynnik określa obecność gonadotropiny kosmówkowej, niezależnie od JEJ stężenia. postępuj zgodnie z instrukcjami TAK ALE dokladnie, JAK ABY możliwe, W przeciwnym razie wynik moze byc fałszywy.
      

Fałszywy pozytywny wynik testu ciążowego

Jak korzystać z testu ciążowegoFałszywy wynik dodatni - tak jest, gdy test świeci 2.

W sytuacji przyznanej jakości można się zdarzyć, Ze barwnik oddzieli SIĘ od koniugatu, zanim cały kompleks barwiący przeciwciało-hCG osiągnie strefy reakcji.

Tak zająłem miejsce. Taki wynik często mylony JEST Z "fałszywie pozytywnym". Ale Prawdziwe fałszywie wyświetlone wyniki SA niespokojne.

Ponadto pojawi się słaby drugi pasek, Jeśli testy JEST "prześwietlony", ABY Znaczy, ABY odczytywać wyniki po 10 minutach LUB więcej.

Podobna linia powstała w wyniku odparowania WODY Z powierzchni ciasta. W dziesięć sposób koniugaty ulegają zniszczeniu, Które uwalniają barwnik.

Wlasnie dlatego, Ze Nie Kazda KOBIETA wyraźnie przestrzega instrukcji i zle interpretuje wynik Testu, lekarze, zwłaszcza starší ginekolodzy, Nie ufają wczesnej diagnozie ciąży w Domu.

Fałszywie pozytywna Odpowiedź Moze Być wywołana przez przyjmowanie określonych leków, upośledzenie czynności nerek z powodu dużej ilości LUB Płynów.

Czasami taki wynik wskazuje o obecności guza trofoblastycznego. Niektóre choroby ginekologiczne mają prowokować zwiększyć POZIOM gonadotropiny kosmówkowej i je wykluczyć, należy skontaktować SIĘ z ginekologiem po pozytywnym wyniku Testu.

Jeśli chcesz zająć fazę lutni indukcja owulacji dostałeś hCG (Preparaty Pregnil LUB Profaza), następnie Ślady Tego hormonu pozostają w organizmie przez 10 dni PO Ostatnim zastosowaniu Leku. Dlatego Test ciążowy daje w efekcie końcowy efekt fałszywie dodatni.

Fałszywa negatywność testu

Fałszywa negatywność testu ciążowegoSą chwile, kiedy testy sprzed Opisz tylwie ujemna. Dzieje SIĘ zrobić znacznie częściej niz przypadki fałszywie dodatnimi wynikami oo.

Fałszywa negatywność Testu JEST charakterystyczna dla Zbyt wczesnych Badań lub w czasie testu o liście czułości.

W ciąży, która jest na krawędzi poronienie, Gonadotropina kosmówkowa Nie bedzie produkowana tak intensywnie, Jak w rozwijającej sie ciąży.

W każdym razie Test ciążowy pozwala kobietom Nie pobiec Do Lekarza z najmniejszym opóźnieniem, Do najpierw należy je sprawdzić w Domu, A dopiero potem wyjaśnić wyniki, ABY zwrócić SIE zrobić Lekarza.

Po Tym mozna Nagle mówić o swojej ciąży.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 7
 1. Alexander

  Dobry wieczór, PROSZĘ mi powiedzieć, CZY Drugi niezbyt jasny pasek na teście JEST normalny? Szczególnie czytałem, ZE mniej jasny pasek oznacza ektopię. CZY MOZE JEST mniej Jasne ZE wzgledu na okres krótszy?

  • Elena

   Dzień dobry! Po Raz Pierwszy, szczerze mówiąc, słyszę, ZE test moze wskazywać na ciążę ektopową. Miękki pasek moze wskazywać na Krótki Czas LUB, ZE niewłaściwie użyłeś Testu.
   W związku z Tym Nie mozna dokonać aktualizacji. Lepiej oddać krew zrobić hgch - wyniki Testu Sa bardziej wiarygodne.

  • Marina

   Nie Fakt, že ciąża ektopowa. Najprawdopodobniej stężenie hormonu w moczu JEST Bardzo małe. Już tak wcześnie SIĘ ciąży. Lub Test JEST wadliwy.

 2. Dzięgiel

  Witam, Mój Mąż i 2 miesiące planujących Dziecko (JAK napisać) w zeszłym miesiącu wynosiła 8 marca JEST Teraz Pierwszy sposób na WAKACJE!) Tak Samo badanie na wykazało, Ze ciąża Nie JEST, ale Nie jestem pewien, CZY dobrze zrobił JA Nie odbywa SIĘ pod kranem Rano i napój cytrynowy (Wykonane po południu), PO Tym Jak opuścił wyspę i nie nie istnieją Żadne Badania, A wiec chcą mnie uznat.pomogite PROSZĘ. Pytanie brzmi, CZY cytryna moze wpłynąć na test?

  • Elena

   Cytryna LUB jakikolwiek inny produkt zjedzony Dzień wcześniej NIE MA wpływu na wyniki Testu. W Przyszłości, Jak Już pisałeś Powyżej - test powinien zostać wykonany podczas pierwszej Podróży zrobić toalety, ponieważ wtedy maksymalna ilość hormonu w moczu, czytać uważnie Instrukcje PRZED użyciem. Ogólnie Rzecz biorąc, pożądane JEST Nie Jedno badanie, ale przynajmniej para, ale Lepiej byłoby podać Krew, Pilzner musimy pamiętać, ZE NIE POZIOM hormonów wzrasta: od razu.

  • Maria

   Dzień dobry! Nie, cytryna Nie wpłynie na testy. Ale pora Dnia, Jakość Testu I Proces podłączenia SA Bardzo Ważne. Test ciążowy odbywa Się Rano (Przy pierwszej wycieczce zrobić toalety), Na Pusty żołądek najlepiej JEST zebrać mocz w pojemniku i obniżyć testu AUT Czas przez odpowiedni. I najlepiej JEST ISC zrobić Lekarza, Bo minęły Dwa miesiące.

  • Marina

   Wpływ na to moze Być, testy ZE SIĘ po, południu. I Jeden testu Nie Mowi Wieluniu więcej. Dopóki nie nie wrócisz zrobić Miasta i NIE oddasz Krwi HCG, Trudno bedzie coś powiedzieć.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...