Testy ciążowe Frautest: popularne, niedrogie, dokładne

Test ciążowy Frautest: informacje ogólne

Kazda KOBIETA ZAWSZE Chce wiedziec tak Szybko, Jak to możliwe, jeśli ciąża nadeszła. Mozna pójść rozpoznać Wagowo Laboratorium, przekazując krew "ciężarnemu" hormonowi hCG, którego wzrost wskazuje na pochodzenie koncepcji.

Jednak istnieje znacznie prostszy sposób, ABY dowiedzieÄ SIĘ O swojej interesującej sytuacji PRZED opóźnieniem - test ciążowy.

...

Spis treści:

Paski testowe określają obecność hCG w moczu, OP Pięciu minutach raportują wynik - Dwa paski, jeśli ciąża istnieje, A Jedna, jeśli nie nie JEST.

Testy firmy "Frautest" należą zrobić popularnych Ze wzgledu na przystępną cene i Wysoka Jakość.

W teście o informacje W

Test ciążowy "Frautest" JEST przeznaczony zrobić wczesnego wykrywania obecności hCG (kosmówkowy hormon gonadotropowy) W moczu.

      
Od Pierwszego Dnia rozpoczęcia proponowanej menstruacji JEST testu W powyżej tygodnia wykazać obecność ciąży, zaleca SIĘ zrobić do wcześniej, Tylko jeśli Cykl Nie JEST regularny, w przeciwnym razie prawdopodobieństwo błędnego wyniku JEST Wysokie.

Hormon ciąży kumuluje SIĘ W organizmie stopniowo, i jeśli JEGO stężenie w moczu JEST niższe niz 25 mlU / ml, Wiec badanie prawdopodobnie nic nie nie wskaże, nawet jeśli pojawiło SIĘ poczęcie.

W przypadku testu Takım wARTo przerobić po dwoch dniach, Żartem zrobić Czasu potrzebny na podwojenie ilości hormonu w ciele Kobiety.

Rodzaje Testu

Testy "Frautest" SA kilku rodzajów:

 • W definicji owulacja;
 • dostępność Drozd;
 • na ciążę;
 • W sprawie definicji zakażeń bakteryjno-pochwowych.

CEL Rozumiemy kazdego Z NICH.

Test owulacyjny FrautestTesty na owulację znacznie ułatwiają Życie planistom, ponieważ nie nie muszą obliczyć najbardziej pomyślny Dzień na poczęcie ręcznie, mierząc kazdego Dnia temperatura podstawowa.

ABY sprawdzić Czas uwalniania jaj AŻ zrobić Dnia, dosyć przez Pięć dni w środku cyklu i zrobić testy zrobić Monitorowania jasność drugiego pasa.

Jak TYLKO Beda Równe pod względem koloru, ABY najprawdopodobniej nastąpi Dzień poczęcia.

Głównym zaleceniem JEST przeprowadzanie testów o Tej samej porze kazdego Dnia, ale nie nie o porannym moczu, ale od lunchu. Przed testem przez kilka godzin należy zmniejszyć zużycie plynu.

Testy na owulację SA DOSTEPNE w kilku formatach:

 1. Frautest Owulacja - w opakowaniu Pięć pasków testowych o wrażliwości na hormon LH 30 MME / ml.
 2. Frautest Owulacja - w niebieskim opakowaniu Siedem Kaset oo nakładka. Zalecany Dla Kobiet Z nieregularnymi cyklami miesiączkowymi.
 3. Frautest Planowanie - w opakowaniu, Pięć testów na owulację, Dwa testy ciążowe i Zbiór moczu.

Rodzaje testów Frautest, ich zalety i wadyTesty dotyczące definicji Drozda SA jednym na tyle dokładne, ABY określić z Cała pewnością istnienie Choroby Wag organizmie i odebrać samoleczenia, jeśli W TEJ chwili Nie ma sposobu, ABY poprosić o pomoc specjalistę.

Objawy drożdże - swędzenie, pieczenie, wydzielina z pochwy kiepskie - dostarczyć WIELE dolegliwości i, oczywiscie, Chce Szybko SIĘ udać SIĘ pozbyc.

Ale Wizyta u Lekarza Nie moze Być odroczona, ponieważ istnieją Inne Choroby o podobnych objawach. Dlatego ZASTOSOWANIE Testu zrobić definicji Drozda daje Gwarancje, Ze to jest to, o zatem zmniejsza ryzyko wyboru niewłaściwego Leku.

Czy rozstępy po porodzieCzęsto pytany: Jak usunąć rozstępy po porodzie? Dowiedz się SIĘ Teraz!

O tym, jak począć dziewczynę, Powie Nasz Artykuł.

Testy definicji infekcji BV. Testy te wykonywane SA w formie codziennego układania, Które ustala POZIOM kwasowości w Środowisku pochwy.

Bakteryjne zapalenie pochwy charakteryzuje SIĘ duża ilością wydzielin o nieprzyjemnym zapachu, jednak u niewielkiego odsetka Kobiet moze płynąć, Nie identyfikując SIĘ W Zaden sposób.

Obecność Choroby JEST przede Wszystkim kobietom w ciąży potrzebna, ponieważ zwiększa ryzyko SIĘ przedwczesna dostawa i występowanie infekcji u płodu.

Jeśli nie nie leczy zakażenia pochwy SIĘ, endometrium moze ulec zakażeniu, współpracowników prowadzi zrobić Wieluniu Chorób Wagowo obrębie układu moczowo-płciowego.

Testy na ciążę. Istnieje kilka rodzajów testów:

  Test ciążowy Frautest

 1. Frautest wyrazić - Jeden pasek testowy w opakowaniu.
 2. Frautest podwójna kontrola - opakowanie zawiera Dwa paski testowe zapewniające najdokładniejszy wynik.
 3. Niesamowity komfort - w opakowaniu Jedno badanie, ktore mozna wykonać bez pobierania moczu dowcipniś pojemniku.
 4. Frautest Ekspert - Jedno badanie za Pomocą Pipety, na kasecie znajdują SIĘ Dwa otwory: Jeden nalewa mocz, Drugi natychmiast pokazuje wynik.
 5. Frautest ecsclusive - test najbardziej czuły, bez Potrzeby zbierania moczu.
      

ZALETY

Zaleta WSZYSTKICH testów "Frautest" - ABY przede Wszystkim Szybki i Dokładny wynik. KIEDY Nie ma Możliwości zobaczenia SIĘ z lekarzem, SA prawdziwym zbawieniem.

Kolejna niezaprzeczalną Zaleta JEST cena i dostępność, ponieważ testy Tej firmy SA sprzedawane w niemal każdej aptece.

W przypadku stosowania testów strumieniowych niewątpliwą Zaleta JEST Wygoda i higiena, Ale za Pomocą pasków testowych Nadal musisz szukać zrobić zbierania moczu, Problemy współpracownika moze stanowić pojemnika, jeśli Na Przykład Jestes w Pracy.

Wady

W odniesieniu zrobić niedociągnięć, A następnie Użytkownicy niemal samodzielnie deklarują, že praktycznie nie nie istnieją. Czasami Să uszkodzone paski testowe LUB paski o przekroczonym okresie ważności. ALE W TYM przypadku wystarczy powtórzyć Badania, kupując Nowym dowcipniś aptece.

Zdarza SIĘ, ZE Nie pokazuje badanie ciąży, KIEDY opóźnienie Już nadejdzie. Moze nie wynikać Ż Indywidualnych CECH Kobiety i zeznawać o jakimś problemie w ciele, z powodu którego w ciągu miesiąca Nie nadszedł.

W takich przypadkach należy Jak najszybciej udać SIĘ zrobić Lekarza i oddać krew hormonom.

Instrukcje

Jeśli testem JEST druk atramentowy, wystarczy przejść zmoczyć pod Strumieniem moczu. Jeśli masz w rękach Zwykłe paski testowe, musisz:

  Instrukcja do testu ciążowego Frautest

 • zbierać mocz w pojemniku;
 • opuść pasek testowy Do zaznaczonej Linii;
 • przytrzymaj przez 30 sekund;
 • weź pasek i połóż na płaskiej powierzchni;
 • W ciągu Trzech zrobić Pięciu Minut, Ocen wynik.

Jeśli Drugi pasek pojawi SIĘ Apartament obok Paska kontrolnego, Które Moga Być różowe LUB czerwone, A następnie JEST ciąża. Jeśli po upływie wyznaczonego okresu pasek zostanie pozostawiony samemu sobie, wówczas NIE bedzie ciąży.

Jeśli pasek Kontrolný Nie pojawił SIĘoznacza SIĘ wadliwy testu. W Takım przypadku musisz ponownie przetestować.

Najbardziej Informacyjny testowy Dziesięć odbędzie się w pierwszym dniu opóźnienia Rano, KIEDY stężenie hormonu hCG dowcipniś moczu JEST maksymalne.

      
Przechowuj drażliwego Mozesz po prostu w szafie, ABY najważniejsze JEST, Ze Nie ma Zbyt Wysokiej Temperatury w Pokoju.

Testy firmy "Frautest" od dawna zdobywają zaufanie Konsumentów ZE wzgledu na łatwość użytkowania, dostępność i ZAWSZE dokładne wyniki.

Z Ich Pomocą mozesz Idealnie zaplanować ciążę, określić najlepszy Dzień na poczęcie, A następnie podczas całego okresu ciąży sprawdzić POZIOM kwasowości Środowiska w pochwie i obecność Grzybowie, takich Jak Candida, co uratuje Cie od Wieluniu Problemów.

Hemoroidy wewnętrzne po porodzieDlaczego film i jak jest leczona hemoroidy po porodzie? Poprosimy lekarza!

O tym, jak pojmować chłopca, przeczytaj w tym artykułu.

O sztucznej inseminacji /rody/r-info/iskusstvennoe-oplodotvorenie-eco.html przeczytaj w tym artykułu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...