Test ciążowy Evitest JEST ZAWSZE precyzyjnym Resultatem!

Evitest - test ciążowy

Przetestuj ciążowy "Evitest" - niedrożny testy ciążowe wraz z "Frautest" i "Clearblue".

Test ciążowy Evitest do przetestowania ekspresowy do początkunego rozpoznania.

...

Spis treści:

Evitest produkuje niemiecką firmę HELM Pharmaceuticals Gmbh.

Porozmawiajmy o zaletach

      
Zalety tego Ocenałania:

 • "prawidłowość" testu, który wynosi 20 mME / ml;
 • dokładność testu centrum 99%;
 • zdolność diagnostyczna od dnia dnia opóźnienia menstruacja;
 • możliwość wyświetlania w dowolnym miejscu i czasie;
 • wszystko w ciągu 3-5 minut;
 • dostępność 4 klucze ciasta do ustalenia;
 • w produkcji najwyższej jakości materiałów, sterylności, kontroli na każdym etapie produkcji.

Efekt testu ciążowego Evitest, jak każdy inny test, czas się wykryciu obecność w moczu kobiety gonadotropina kosmówkowa (hCG). Na pasku ciasta nakłada SIĘ Odczynniki, Które zabarwiają SIĘ W wyniku interakcji z hormonem zawartym w moczu.

Gonadotropina kosmówkowa Jest hormon, który jest wytwarzany przez łożysko podczas ciąży. Gonadotropina kosmówkowa początkując natychmiast po wszczepieniu zarodka (jego przywiązanie do ściany macicy), to jest 5-6 dni po poczęciu.

ALE POZIOM Tego hormonu w moczu, Niezbędny zrobić zajścia wagowo ciążę, osiąga kilka dni pozniej. Synteza hCG mc.

Począwszy od następnego tygodnia JEGO zawartość Ze Krwi i moczu gwałtownie rośnie, podwajając SIĘ wspólnie Dnia 1,5 i osiąga Maksimum o 11-12 tygodni, ą następnie zaczyna spadać.

Zrób Wykonywanie testu był tak prawdziwy, jak tylko ustawić tylko, należy dodaj do daty domniemanego owulacja 10 dni, kolejny test.

Rodzaje testu

Rodzaje testuMarka Evitest produkuje serię testów dla test ciążowy Evitest w domu.

Evitest One do najprostszego testu, składający się z jednym paskiem. Pasek wyjmuje się z opakowania i zanurza się w czasie.

Przetestuj ciążowy Evitest Plus - zajmuje dwa paski w celu wykonania większej dokładności analizy. Używany w taki sam sposób, jak poprzedni. Aby uzyskać wynik testu, po ręcznym badaniu należy powtórzyć.

Evitest Proof - test kasety na ciążę Evitest, w tym specjalny kaseta i pipeta. Żartem bardziej precyzyjny í Wygodny Wagowo stosowaniu Wagowo porównaniu z wyzej wymienionymi gatunkami í żartem prototypem Profesjonalnej Diagnostyki laboratoryjnej, ponieważ JEGO konstrukcja zapewnia bardziej efektywne oddziaływanie cieczy Z odczynnikiem.

Przetestuj ciążowy Evitest Perfect - test atramentowy z uchwytem i nakrętką. JEGO Zaleta, higiena i komfort użytkowania polega na Tym, Ze do testowania Nie JEST konieczne POBIERANIE moczu i dbanie o sterylność pojemnika. Pasek ciasta wystarczy zastąpić strumieniem moczu.

Evitest Supreme - kaseta testowa kredki w ultranowoczesnym designie, Która JEST najbardziej czułym i stylowym testem.

Palenie kobiet w ciążyJaki procent kobiety w ciąży w Rosji?

Powołanie Viferona dla kobiet w ciąży - przeczytaj tutaj.

Instrukcje

Przetestuj evitest na instrukcji ciążyPrzeznaczenie wszystkich odmian Test Evitest jest niskie, ale w nocy, która przyszła uważnie przestudiuj instrukcję, który odbędzie się w pakiecie.

Chociaż Różne rodzaje testów i Działań na Ogólnej zasadzie, moze sie znacznie różnić w Małych rzeczach, od dokładnego przestrzegania, Które zależy od poprawności wyniku.

      

Sposób na użycie Evitest One

Sposób na użycie Evitest OneWydostań SIĘ oo Testu opakowań, Nie pozwalając, ABY na niego spadła wilgoć. Pasek testowy jest wrzucany do urządzenia zebranego moczu do momentu na nim oznacza na 3-5 sekund, Potem pojawona na poziomej powierzchni. Po 3-5 minutach przejeść wynik, ale nie czekać dłużej niż 10 minut.

Jeśli na teście pojawi SIĘ Jeden czerwony pasek - negatywny Testu jest (Nie ma ciąży), jeśli takowy istnieje dwa czerwone paski - pozytywny test ciążowy evitest (ciąża jest). Test przeprowadza się w temperaturze pokojowej.

Jak żywność z Evitest Plus

Jak korzystać z Evitest PlusDrugi test jest zakończony aby potwierdzić wynik pierwszego. Zaleca SIĘ przeprowadzanie ISC po 2 dniach, ponieważ wspólnie 1,5-2 sprawdź w sklepie POZIOM hCG Wagowo moczu JEST podwojony.

Zaleca się powtórzenie testu, cołoność dodane zrobione przed opóźnieniem, lub gdy zbliższ niejasną opinię.

Powtarzający się rano, bezpośredni po tym, co w małej ciąży najwyższe stężenie hCG jest zawarty w pierwszym porannym moczu.

Jak korzystać z Evitest Proof

Jak korzystać z Evitest ProofWyjmij test kasety i pipetę z torby, ustaw kasetę poziomo powierzchnia.

Nalej Niewielka ilość moczu zrobić Pipety i upuść 4 krople zrobić okrągłego okienka wskaźnika na powierzchni tabletu.

Po 3-5 minutach możesz ocenić wynik, ale nie czekaj dłużej niż 10 minut. Test przeprowadza się w temperaturze pokojowej.

Jak sucha z Evitest Perfect

sugestywna doskonałośćZdejmij osłonę ochronną z test kasety. Założyć szpilkę w kasety zaznaczonej strzałką pod strumieniem moczu przez 5 sekund, Zamknij zamknij go ponownie za pomocą kołpaka ochronnego. Po 5 minutach możliwy wynik, ale nie czekać dłużej niż 10 minut.

Test jest przeprowadzany w temperaturze pokojowej.

Postępujemy zgodnie z zasadami

Aby uzyskać najbardziej wiarygodny wynik, wykonaj:

 • Nie używaj tego samego produktu dwa razy;
   
 • Ośmiornice po procedurze;
   
 • zapisz Evitest w paczce w temperaturze pokojowej (5-30 ° C) w miejscu chronionym przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i wilgoci;
   
 • Nie używaj testu wygasania;
   
 • najlepszy test słońca rano, Kiedy stężenie hormonu hCG w moczu jest maksymalne.
Nie używaj w wigilię wielu płynów Może to negatywnie wpłynąć na ważność testu.

Sekwencja działań jest prosta:

 • Uryna musi być zebrana w czystym szklanym lub plastikowym pojemniku;
   
 • pasek jest umieszczony dołać wszystko pionowo;
   
 • w oczekiwaniu na wynik, testowanie umieścić na suchym, poziomej powierzchni;
   
 • nie ufaj wynikowi, jeśli pasek testowy jest niedoświetlony LUB nadmiernie eksponowane w moczu, A takze, jeśli Drugi pasek przejawia SIĘ pozniej niz wagowo 10-15 Minut;
   
 • dla niezdefiniowanego wyniku Polecam, aby uzyskać więcej informacji o hCG.

      
Możliwa dostawa fałszywie dodatni lub fałszywie ujemny wynik.

Test Fałszywy pozytywny Osobne miejsce zamieszkania.

Testuj fałszywie ujemny Grę Państwo.

Wyniki te apartamentą od użytkownika przebiegu:

 • czy wszystkie warunki testowe, określone w instrukcjach;
 • Czy ta kobieta jest chora?
 • Stężenie hormonu jest jeszcze zbyt niskie, więc warto wykonaj drugi test później kilka dni.
Test ciążowy Evitest: cena zmienia się w granicach przedziale: "Evitest One" i Evitest Plus - od 30 do 85 rubli; "Evitest Proof" - 162-185 rubli; "Evitest Perfect" - 110-120 rubli.

Poronienie we wczesnej ciążyZ powodu tego, co może się stać poronienie we wcześniejnej ciąży: objawy i główne przyczyny.

Jak manifestuje się ciąża ektopowa? tutaj.

Prenumeruj Klientów

Test ciążowy evitest: recenzje"Częstych musiałem używać Testu Evitest z opóźnieniem w języku. I ZAWSZE kolejny testu pokazał akumulatora.

Jeśli Nie ma ciąży, ABY Nie, A jeśli żartem, czy niech bedzie Mała, przetestować Nadal JA pokaze. U mnie na wczesnych warunkach w pierwszej fazie ciąży.

Wątpiłem, ZE sprawdzałem Raz po Raz, ale wynik byl taki sam. Teraz kupuję TYLKO Evitest ja Żadne inne urządzenia. Evitest testów MA WIELE Różnych, ale Mnie nie nie rozumie ja kupuję regularne paski. Test PASEK JEST tańszy niz atramentowy i łatwy w użyciu.Wynik Nie ulegnie zmianie, jeśli kupisz testy droższy. "Yulya, miasto Koroleva

Testy ciążowe potwierdzają recenzje„Bardzo spodziewałem SIĘ ciąży i wypróbowałem WIELE testów, W TYM Evitest. Powiedzmy, ZE Były wczesne objawy ciąży, wiec Evitest mial Bardzo Dużej Nadzieje. Ale nawet po opóźnieniu miesiąca uparcie Nie chciał niczego pokazywać. Ja robiłem Wszystko zgodnie Z zasadami, tak Jak powinno Być, Rano.

Bardzo zdenerwowany, kupiłem Frautest z oknem, Zeby Mieć Trochę innego.Wróciłem zrobić Domu Z Pracy Okolo Trzech sprawdź w sklepie, mysle, Ze to też zrujnuje. Rano sprawdziłem Evitest, NIC SIĘ Nie Stalo. Cóż, kapie mil w okno poczty kropelki - i Jak sądzisz, za Trzy dni pojawi SIĘ słaby Drugi pasek, Który po 15 minutach Stal SIĘ jasny. Następnego Ranka zrobił Evitest I Znowu nic.

Chociaż Randki Znaki SA oczywiste. Nie Chce zdawać oo ZDANIA Tego Testu, ale osobiście nie nie jestem Nich Z zadowolony i uważam, Ze wARTo kupować testy od Różnych firma. "
Inna, miasto Charków

Testy ciążowe potwierdzają recenzje„PEWNEGO Dnia przydarzyła mi sie historia, Która sama w sobie JEST dla Mnie niespodzianka Pewnej Soboty robiłem prace domowe i przyszło mi zrobić Głowy, Ze pójdę zrobić Testu Z jednej strony, AZ opóźnienie wynosiło Jeszcze 6 DNI, AZ Drugiej - .. Nie mozna oszukać intuicji! W domu Były TYLKO Zwykłe Testy Evitest w formie pasków papierowych.

Wierzcie LUB nie, ale byl słaby Drugi Paska! Zapytała Meza W drodze Do Domu, ABY Kupić Jeszcze kilka testów, ponownie przyniósł Evitest. Użyłem Jeszcze kilku kawałków, zeby SIĘ upewnić. Pokazali takze blady Drugi pasek. Dwa dni pozniej oddałem Moją krew HCG, A Analiza wykazała, ZE Drugi pasek na testach na NIE Księstwa, naprawde jestem w ciąży!

Oto TAKIE testy Evitest wrażliwe, okazuje się! Jeśli Drugi pasek żartem slabo widoczny, oznacza SIĘ, ZE JEST Hormon Po prostu Zbyt mały, A Czas JEST Bardzo Krótki. Zdecydowanie polecam! "
Vera, Rostow nad Donem.

Testy ciążowe potwierdzają recenzje„ZAWSZE, gdy pojawiały SIĘ wątpliwości co zrobić nieobecności LUB obecności ciąży, kupiłem Dziesięć Testu. Nigdy Nie byłam Wagowo ciąży, Pilzner Faktu, ZE NIE MA ciąży, pokazał dokladnie. I moi Przyjaciele TEZ NIE zawiedli. Mysle, Ze Evitest JEST Wygodny, łatwy w użyciu i MA przystępną cene.

Nie przepłacaj za droższe drażliwego. Poza Tym JEST W Prawie każdej aptece. Mysle, Ze testu moze pokazać zły wynik, jeśli KOBIETA MA Jakieś zaburzenia hormonalne, test Albo Nie został kupiony w aptece, Pilzner Gdzie indziej, Gdzie warunki przechowywania zostały naruszone. "
Maria

„To byl Evitest, Który Dal mi fałszywie pozytywny wynik Nie brałem hormonów, Nie bylo innych Problemów w ciele Przez Długi Czas Nie moge zajść wag ciążę, A potem zobaczyłem Dwa paski Byłem zadowolony i poszedłem zrobić Lekarza -... Ale ani ultradźwięki, odbytu hCG Nic Nie pokazały. ód Tego Czasu Evitest Nie kupuje, NIE UFAM Mu”.
Svetlana

Testy ciążowe potwierdzają recenzje„Planowana ciąża ... I ZE opóźnienie))) poprosiła Meza, ABY Kupić Dwa testy, przynajmniej w instrukcjach i napisać, co zrobić w godzinach porannych, ale byl niespokojny znać wynik, Wykonane ...... .. Tak, 2 paski))) poszedłem Spać zadowolony. Rano Znowu ja Znowu 2 paski.Tego samego Dnia udał SIĘ Do ginekologa z mężem spędziła inspekcję i powiedział: "Nie ciąża JEST dobrze, CZY MOZE Być pozamaciczna, choc nie nie wydaje SIĘ, Masz torbiel, Przejdź zrobić USA, wejdzie Wagowo tygodniu"

Wyszedłem mój łzach, Mój Mąż wziął Mnie Za Reke í zaciągnął zrobić USG. Wykonali ultrasonografię pochwową, wynik: płynne włączenie zrobić lewego jajnika, czyli torbiel i Wszystko. Po tygodniu i Pół zdecydował SIĘ przejść Temat drugiego ultradźwięków, TYLKO Normalne, w innym miejscu budowy Budowy ... leżał AŻ opowiedział o wynikach poprzedniego USG, lekarz zaśmiał SIĘ I powiedział: "Twój szczotka Sześć tygodni !!!"

Oczy moje spoczęły na moim czole. Tutaj dla Ciebie i Lekarzy Wagowo oddziale ambulatoryjnym !!! Evitest miała rację, byłam w ciąży! Wziąłem Rachunek w innej poliklinice, takiej samej Jak poprzednio.
Elena

Testy ciążowe potwierdzają recenzje„Nie często korzystałem z takich testów, ALE MIMO zrobić Doświadczenie bylo kilka razy.

Co moge powiedzieć o Evitest? Bardzo Drogi. Kupiłem pójść Tylko wtedy, gdy nie nie bylo innego wyboru (sa sprzedawane wagowo każdym supermarkecie, ale apteki SA zamykane wcześniej).

Użycie JEST Proste i łatwe. KIEDY SIĘ złapałem na Wade, pokazałem ciążę, KIEDY JEJ Nie bylo. Przy przyjęciu doktora przekonałem SIĘ o czymś zupełnie przeciwnym, co bylo bardzo mile”.
Katerina

Ból brzucha we wczesnej ciążyWiesz, Dlaczego brzuch boli mój wczesny okres? Dowiedz się z tego artykułu!

Wszystko o witaminach podczas Planowania ciąży Powie Nasza Sekcja.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Julia

  Kilka razy Kupić paski testowe evitest ja Raz clearblue..pervye pomimo śmiesznej Cenię okazały sie Prawdziwe, Jak się okazało ClearBlue navral..eto KIEDY podarował krew na hgch..tak Niekoniecznie droższe oznacza Lepsze!

 2. Olesya

  Dziewczyny, o pomoc PROSZĘ, opóźnione przez okolo miesiąc, halo ciemnej i podrażnieniom, poczuć bicie serca poniżej pępka, ą negatywny Testu (ważności danych do 2018 Roku i niedawno wydany)
  Co to może być?

 3. Yasya

  Jeśli dziewczyną JEST w ciąży, ABY jakikolwiek testowy NIE Kupi, na pokaze pozytywny wynik! Zdarza SIĘ, ZE firmy niektórych testów Daja fałszywy wynik ... LUB po prostu wygasają. ALE NIC NIE Stoi nd przeszkodzie, ABY pójść i Kupić inna firme.

 4. ol

  Bardzo czeka na pokarm JA muszę nieświeży sprawdzać tE inspekcje nabyć dziesięciu testów, więcej ALE niz 50% Wszystkich Badań niniejszego firmy natknąć SIE wadliwy, Po prostu przyjść perepraveryat kilka razy ı Tym SAMYM nieświeży wydawać Pieniądze Z2 łóżkami, Randki 3 niepokazywaną Testu NIC TJ. Pustka, przepraszam, ale małżeństwo w Tych testach JEST częstym zjawiskiem.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu.Odczny sygnał na miesiąc PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...