Test ciążowy "Eva": popularność, Niska cena

Test ciążowy Ewa - informacje ogólne

W oczekiwaniu na początku magicznym Czasie ciąży przyszła mama słucha Kazda Siebie Stara SIĘ najmniejsze oznaki, Ze pojawiły SIĘ W NIM Nowe Życie: wydaje sie, Ze To już niedobrze od zapachu smażonego JA Nagle pociągnął solenenkoe oraz wycieczki zrobić Łazienkach Stała Zbyt często .. ,

...

Spis treści:

ALE JAK Mówią, planowanie ciąży, najpewniejszym znakiem pojawiającej SIĘ koncepcji SA Dwa paski na żółtodziobie.

Test ciążowy "Eva" zrobić PROSTY i niezawodny sposób na szybkie i dokładne określenie obecności ciąży.

teście o informacje W: OGÓLNE

Test ciążowy "Eva" sprzedawane w opakowaniach z miękkiej folii. Zawiera Jeden pasek testowy, na ktorým nanosi SIĘ przeciwciała na "ciężarna" hormon hCG.

Czułość Testu "Ewa" JEST 30 MIE / ml, co stanowi Średniej spośród pasków testowych, A Nie Testy z czułością 20 mlU / ml, co pozwala uznać ciąża PRZED opóźnieniem.

Test "Eva" najlepsza Rzecz zrobić zrobienia Wagowo pierwszym dniu opóźnienia.

Jak ustalić Dzień X? Musisz pamiętać o pierwszym dniu ostatniego miesiąca, Na Przykład 28 Listopada. Dlatego NASTĘPNY Cykl powinien rozpocząć SIĘ okolo 25 Grudnia (ponieważ średni Czas cyklu wynosi DWADZIEŚCIA Osiem dni).

Pierwsza część płodu w czasie ciążyW ktorým momencie mozesz poczuć Pierwszy Ruch płodowy? W pierwszej, Drugiej i kolejnych ciążach? Pobierz!

Niedokrwistość w ciąży: objawy i leczenie w tym artykułu.

      

Rodzaje testów, ich ZALETY I Wady

Rodzaje testów ciążowych EvaTest ciążowy "Eva" Wsród Kobiet żartem szeroko rozpowszechniony ZE wzgledu na Swoje wystarczająco Niski Jednostka Ilość Jednostka Ilość Koszt i ogólna dostępność, Ale JEGO "imiennik" Test na owulację "Eva-test" JEST DOSC Drogi i MA zasadę działania, zupełnie inna niz paski testowe, oparte na płacie ślinowym.

Test na owulację "Eva-test" JEST wykonywany w pudełku. Płytki na środku znajduje SIĘ punkt pobrania śliny, Gdzie analizuje SIĘ Skład cieczy, A wynik JEST wynikiem - CZY owulacja Albo Jeszcze nie.

"Eva-test" JEST nieodzownym asystentem Nie Tylko w planowanie ciąży, Ale takze w planowaniu Płci Dziecka.

Istnieje teoria, Ze W dniu uwolnienia jajka JEST bardziej prawdopodobne wyobraźcie sobie chłopca, Ponieważ plemniki sa "chłopcami" szybszymi niz "dziewczęta", ale mniej wytrwałymi.

Podążając TA Teoria, Mozesz obliczyć Płeć żeńska zarodka - wystarczy począć Dziecko Trzy zrobić Czterech dni PRZED owulacją, najprawdopodobniej TYLKO "Dziewczyny" Beda czekać na jajko.

Oczywiscie nie nie gwarantuje zrobić STU Procent, ale znacznie zwiększa szanse Dziecka pożądanej Płci. Zwłaszcza jeśli rodzina ma Już kilkoro dzieci - TYLKO chłopców LUB TYLKO dziewczynki.

Używając Testu na owulację "Eva - test" mozesz:

  Test na owulację Eva

 • określić owulację;
 • określić prawdopodobną przyczynę niepłodności;
 • unikaj niechcianej ciąży;
 • ostrzec poronienie;
 • obliczyć "Bezpieczne" dni.

Dziesięć testy na owulację żartem wielokrotnego użytku í bedzie trwał przez WIELE lac.

Jeśli chodzi o test ciążowy "Ewa" Zaleta JEST JEGO najważniejszą cena, Do ogólnoeuropejskich wzgledu na Niskim Jednostka Ilość Jednostka Ilość Koszt JEST TAK Popularny Wsród Kobiet, ponieważ Nie kazdy moze sobie pozwolić na kupno drogich testów, szczególnie jeśli potrzebują Ich dużej liczby mnogiej - Na Przykład śledzenie Dynamiki.

Jaka JEST Dynamika testów? Jeśli KOBIETA dokladnie ZNA Dzień owulacji, wtedy, począwszy od siódmego Dnia PO Niej, na testach moze pojawić SIĘ słaby pasek wskazujący, ZE Wszystko SIĘ potoczyło.

Od siódmego Dnia zrobić samego Dnia opóźnienia, ktorým JEST Zwykłe 13 Dzień, mozna wykonywać testy i śledzić dynamikę wyglądu drugiego Paska.

Przystępna cena Nie umniejsza JEJ skuteczności, ponieważ w rzeczywistości Mamy WSZYSTKICH firmach paski testowe SA wykonywane wedlug Tej samej Zasady.

Podobnie Jak Randki drażliwego, "Ewa" rowniez moze Być zła, Nie pokazuj drugiego Paska, nawet jeśli ciąża JEST obecná. Jeśli opóźnienie JEST Wysokie, wykorzystując testy SA "ciche", wARTo Nie zawahać SIĘ, ABY SIĘ z lekarzem zobaczyc.

Lekarz wyśle ​​Cie na badanie Krwi, Które z duża dokładnością pokaze Nie TYLKO obecność hormonu HCG, ale rowniez Powie dokładność JEGO stężenia, co pozwoli ocenić Czas trwania ciąży.

Metoda pomiaru temperatury podstawowejWiesz co podstawowa temperatura w owulacji? Odpowiedz na pytanie w tym artykule.

O Tym, KIEDY miesiąc nadejdzie po porodzie, Powie ten artykuł.

A tutaj - wszystko o karmieniu matki karmiącej /posle-rodov/vosstanovlenie/pitanie.html po urodzeniu dziecka.

Instrukcje

Instrukcja stosowania Testu na ciążę "EVA" nie różni SIĘ od podobnych instrukcji podobnych testów:

  Instrukcje dotyczące testu na ciążę Ewa

 1. Zbierz mocz w pojemniku.
 2. Zanurz SIĘ w cieczy przez pol Minuty, AZ Czy zaznaczonego poziomu.
 3. ABY prześledzić, CZY na teście byl Pierwszego Paska, wskazujący JEGO przydatność.
 4. Umieść pasek testowy na płaskiej powierzchni.
 5. Poczekaj Jedna LUB Dwie Minuty.
 6. Ocen wynik.

Jeśli konieczne, ABY w ciągu Testu powtórz dwoch dni, ponieważ POZIOM hormonu ciąży wzrasta w ciele Kobiety wspólnie 48 godzin, podwajając O SIĘ.

Nie zamykaj Testu, W ciemnym miejscu budowy Budowy, Gdzie przeważnie temperatura pokojowa.

      

Zasady korzystania z Testu

ZAWSZE zwróć uwagę na datę wygaśnięcia. Testowego Zaległy oczywiscie NIE MA charakteru informacyjnego.

Jeżeli Pierwszy pasek testowy Nie pojawi SIĘ W teście, wówczas badanie Ten jest wadliwy, Nie należy przejść używać.

Testuj Lepiej zrobić ABY Rano, Ponieważ w Nocy Nie wypiłeś żadnego plynu, wydzielina z twojego Ciała bedzie bardziej skoncentrowana niz Reszta Dnia, A zatem szanse, Testu Ze rozpozna ciążę, sa znacznie większe.

Warunki korzystania z testu na ciążę EvaI pamiętaj, jeśli pasek testowy ZE JEST Sam zrobić Z duzym prawdopodobieństwem mozna powiedzieć, Ze Nie ma ciąży.

Nie JEST konieczne, ABY szukać agentów, zanurzenie herbatę Testu zaparzania (MIT Dziesięć wymyślił planowanie z oczekiwaniem, ABY zobaczyc paski Testu, jeśli Gdzieś JEST napisane, Ze spawanie wzmacnia dzialanie przeciwciał przeciwko hCG) zrobić kilka odcinków na Raz.

Lepiej poczekać kilka dni, I ponownie sprawdz Siebie. Wiec mozna zaoszczędzić Nie TYLKO Pieniądze, takze ALE Swój Czas, A najważniejsze CO i nerwów.

Testy ciążowe "Eve" sa jednymi z najbardziej popularnych w naszym Kraju. Mozna je w każdej aptece Kupić.

Cena, Jak dowiedzieliśmy SIĘ na dokładność wyniku JEST Absolutnie żadnego efektu, A jeśli ciąża JEST, ABY SIĘ na pewno pojawi Drugi pasek.

Trzeba pamiętać TYLKO ZE MA WSZYSTKO, Swój Czas í Nie spieszyć oo SIE losem.

Ciąża po aborcjiCzęsto pytają: jak Szybko SIĘ możliwe ciąża po aborcji? Poprosimy lekarza!

podczas Aspiryna ciąży: dozwolone CZY JEST ABY zabronione? Dowiedz się SIĘ Teraz!

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...