Wersja do druku

Nastroje nastrojów, brak miesiączki, uporczywa Senność i łagodne Zle samopoczucie Rano - Randki Te Znaki Să Znane Wieluniu kobietom i Mówią W 90% przypadków TYLKO Jedno: "Jesteś w ciąży".

...

Spis treści:

      
I ABY określić, JAK Prawdziwe SA odczucia Ciała, współczesna medycyna zapewnia wystarczającą ilość wiele sposobów określić ciążę. To i paski testowe, testy ekspresowe, Testy atramentowe ja oczywiście ultradźwięki.

Ale Jak chcesz Szybko nauczyć SIĘ wyniku swojego STANU, O Reka w domowej apteczce Pod Nie ma Kazda kobietą arsenału weryfikacji drażliwy.

W Takım przypadku Pomocne beda tak Zwane "Ludowe" Metody określania ciąży w młodym wieku.Wśród improwizowanych wskaźników ciąży moze Być obrączka, soda, jod. I, co - zasady, zasady się używać tego użytkownika skład ciąża może być 10 tygodni.

Jak ustal ciążę z jodem? Oczywiscie WIELE współczesnych Kobiet Nie wie nawet, JAK Szybko i łatwo mozna ustalić ciążę z jodem. Chociaż ocena dokładności í prawdziwości Takiego Testu NA ciążę JEST Trudna, ale i tak wARTo spróbować. Przydałoby się proces urodzin na duchu.

Co jest potrzebne do testu?

Aby przejść dalej test ciążowy z jodem, będzie potrzebować:

 • mocz, najlepiej rano
 • zwykła pipeta
 • sam jod
 • czyste szkło
 • czysty arkusz papieru

Zasada działania, za pomocą której testowana jest ciąża jod, prawie tak samo jak z papierem lakmusowym. Tylko kilka wersji praktycznych i niuansów.

Susza 2 temat sprawdzenia ciąża za Pomocą zwykłej apteki jodu i porannego moczu rzekomej mumii.

      

Pierwszy sposób

W pierwszym przypadku konieczne JEST kroplowanie kropli jodu w zebranym czystym słoiku porannego moczu. Ale musisz tak kapać, aby kropla spadała powoli do szkła (i nie wyskoczyło z pipety) i.

Jeśli kropla pozostanie na powierzchni nie rozpoczynam - tak gratuluję, wynik jest pozytywny. Nawet jeśli kropla najpierw utonie ja natychmiast Wyskoczy í NIE rozprzestrzeni sie, wynik JEST TAKI Sam.

ale jeśli kropla jodu utonie rozłożyć LUB SIE na powierzchni stałego punktu - oznacza SIĘ, ZE NIE MA powodu Robić podniecenia i ciąży.

Drugi sposób

Zidentyfikuj ciążę za pomocą joduABY określić ciążę za Pomocą jodu w dziesięciu sposób, potrzebujesz Małego Paska Papieru, moje określimy ciążę, zmieniając kolor kropli jodu.

Pasek Papieru Musi Być zwilżony porannym moczem i kroplowany jodem. Odradzamy nagradzanie koloru, które powstanie w czasie trwania reakcji.

Potwierdzenie Ciała będzie się działo zmiana koloru jodu na fioletowy lub bzu. Jeśli chcesz pozostać na papierze brązowy lub niebieski (tzn. nie zmienia swojego koloru), tym ciąża nie wystąpiła.

Jod do nie jedyna metoda ludowa do określania, łuk.

Co się soda?

Zrób dowie się o ciąży z sodąKonieczne JEST, ABY zebrać sto gramów porannego moczu, następnie zbiornik moczu WLAC łyżeczkę sody oczyszczonej.

Wyniki:

 • syknął syk i pojawiły się bąbelki - nie jesteś w ciąży;
 • nie ma reakcji sody z moczem, po prostu wytrąca się - jesteś na pozycji.

Ale dlaczego cebula?

Określenie ciąży za pomocą cebuliW Tym luku używam w wębach dla początkujących nastrój. Do tego testu, przenioslcie się i zamknijcie w różnych kubkach.

Na jednym piśmie - jest w ciąży, z drugiej - nie w ciąży. Potem TYLKO czekać, co z Tych żarówek najpierw wzrośnie do okolo 4 cm, Lider Odpowiedź na to Pytanie.

rowniez się ich zmienna, które są mają: nudności i wymioty rano, wrażliwość piersi, zmiana nastroju, smak, zmiana temperatura podstawowa i tak dalej.

Ale od tego momentu, jaka postać używa w domu i masz masz objawów, najlepiej po jego "eksperymentach" iść do apteki i kupić pasek testowy.

Jeszcze lepiej, oddaj krew i mocz w specjalnym laboratorium, w telefonie się.

      
Ponieważ nawet najbardziej Strome laboratoria diagnostyczne NIE Moga Ż Cała pewnością powiedzieć, Ze wyniki Ich Badań SA 100% wskaźnikiem definicji ciąży, O czym Piszą wagowo swoich wnioskach dla Rodziców literami, CO Mowi o metodach Ludowych.

Dlatego pamiętaj, Ze Przy pierwszych oznakach i wątpliwościach dotyczących ZMIAN W twoim ciele potrzebujesz zaufaj specjalistom i idź do lekarza.


Olga Isaakovna ChehmerSkomentuj Materiał Olga Isaakovna Chehmer, Doktor najwyższej kategorii Dodaj prod, Szef konsultacji kobiecych. Doświadczenie w zakresie Aktywności Medycznej wynosi 19 Lat.

Więcej informacji o mieszkańach możesz znaleźć tutaj.

Dzisiaj Liczba metod przeprowadzania metod i operacji, w tym się właśnie Ciężar. Ale wraz z publikowanymi metodami diagnozowania przepisy ludowe lub "babcine".

Opisana metoda autodiagnostyki ciąży z jodem Nie ma żadnej Podstawy naukowej, bazy badawczej. Manipulacja, Trudna zrobić wytłumaczenia logika i zdrowym rozsądkiem.W Zaden sposób nie nie odpowiada nowoczesnym widokom.

Szczerze mówiąc, Nie rozumiem, JAK mozesz zrobić traktować poważnie. Ja jak mógł mogę polecić. To jak rzucanie monetą: W 50% Razem mężczyzną określi ciążę, w 50% - NIE.

Kiedyś była taka historia. Na tyłku przychodzi Mąż z ciężarna zona i pyta, kto SIĘ im urodzi. Ksiądz odpowiada: "Chłopiec". A dziewczyna pisze w książce. KIEDY SIĘ para rodzi Jako chłopiec, wraca Chętnie zrobić Kaplana i mowi: "Dziękuję, Ojcze". Jeśli rodzi SIĘ dziewczynka, para z oburzeniem i zakłopotaniem Pyta: "Ojcze, powiedziałeś, ZE bedziemy Mieć chłopca" Odpowiedział: "Zobaczmy, KOLORADO napisałem w Tej książce Aw NIM napisałem" dziewczyne "Nie wiem, współpracy słyszałeś .."

Tutaj i domyślnych metodami. Ktośuślał, ZE mocz zmienił kolor na niebieski, A Inni Nie. Ktos zadecyduje - w ciąży I Radości, pobiegnie zrobić Szpitala, A KTO SIĘ uspokoi, ucząc SIĘ oo reakcji jodu i moczu LUB z kiełków cebuli, ZE ciąża Jeszcze nie nadejdzie.


Stosowane we współczesnej praktyce Instrukcja do postępowania w sprawie hormonalnej kobiet: Lepkość śluzu i "syndromu źrenicy" (KIEDY lekarz kanału szyjki macicy widzi powiększenie LUB zwężenie) jednoczesne pomaga dokładniej określić ewentualną ciążę.

Głównie rzecz biorąc, człowieka jest bardzo skomplikowane. Oczywiscie Szkoda, jeśli ktos poważnie postrzegają Metod i wyciągnie WNIOSKI opisane Powyżej jedynie na podstawie doświadczeń przeprowadzonych w sposób opisany w artykule.

Paski testowe, Ktoré sa sprzedawane w aptekach I SA z zaciśnieniem, ZE nie dają 100% gwarancji. Wyraźnie powołona ciąża tylko na pacjenta analizy krwi, kiedy analiza jest podana dla hCG - gonadotropina kosmówkowa prawa. Zgodnie z instrukcjami prowadzenia wyników, bedzie dokladnie widziany - Jeden, Dwa LUB pięć tygodni ciąża u kobiety.

Ale co najgorszego w czym? Jak zrobi się kobiecie, należy metod podanych w artykule? Załóżmy, ZE najgorsze, A Myśli ona, Ze Nie JEST W ciąża. W tym czasie w jej ciele, być może już się rozwija ciąża pozamaciczna.

Dziewczyna może umrzeć, dzięki czemu na czas. Ma pęknięcie Rury w ciąży, masywne krwawienie, A Niebezpieczne szczególnie, jeśli JEST ONA mieszka w Nie LUB JEST miasto gmina, Gdzie jest Bardzo Trudno dostać SIĘ zrobić Szpitala w związku z transportem, ABY Moze Po prostu umiera PRZED dotarciem zrobić Szpitala.

Ciąża, wykryta Tym SAMYM paskiem testowym LUB Inna metoda naukowa, zostanie potwierdzona za Pomocą ultradźwięków. Jeśli Badania wskazują na obecność WSZYSTKIE ciąży, ale nie nie definiuje USG, lekarz MA PRAWO zrobić rozpatrzenia ciąży pozamacicznej, ponieważ JEST ZAWSZE na Straży, i wie, ZE MOZE zrobić Być zarówno macicy i pozamacicznej.

TAKIE ALE Testy wapniowe dla jodu, cebuli i Tym podobnych, Moga przynieść kobiete, Która wierzy, Ze JEST w ciąży nie, Ze zrobić Bardzo zaniedbanego STANU trafi zrobić Szpitala. Lub nie ...

Mam Nadzieje, Ze Nie ma takich Kobiet, Które poważnie potraktują te Metody "Babci". Chociaż oczywiscie mozna je zabawiać, ale Jeszcze nie dotarły zrobić apteki i nie nie kupiły normalnie przetestowanego Testu ciążowego LUB NIE dotarły zrobić Lekarza.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 54
 1. Alain

  Przeprowadziłem eksperyment Z Wodą Sodowa, wytrącałem JA, A KIEDY JA poruszyłem, syknęła - Jak ja Zrozumieć?

 2. Lianna

  Zdrastvujte ... sprawił, že cała soda w depozycie spadła. Jod na papierze JEST purpurowy. Sprawiłam, test SIĘ ZE odświeżył, jeśli ALE zaszłam Wagowo ciążę, A potem TYLKO 3 czerwca, Jutro, miesiąc Musi Minac. Ale Mój stan Mnie zabija ... rozumiem testowy ale wcześnie, a te środki ludowe pokazują TYLKO Pozytywne. Czekam na Dzień powołania na jutro zrobić zrozumienia dla Siebie powinien udać sie zrobić ginekologii, CZY Też nie, Jak byłoby, gdyby Drugiego w ciąży, ciemnym piwem MAM piersi molozevo SIE PO naciśnięciu í Stupar syn przez DWA LATA Nie Karmic ... pliz Najwyższej

 3. Svetlana

  + Soda, Jod na papierze +, i mocz w szklance Kropla oo - ... .why uwierzyć (((

 4. Madina

  Dzień dobry, tu tez spróbowałem Wszystkich Metod Ludowych, napój gazowany i pokazał Pozytywne Nie rozumiem Z jodem, opóźnienie Ósmego Dnia żartem ujemne. Dla pewności przeszedłem testy HGH.

 5. Anna

  kto nie nie byl Metóda wypróbowanych cebulami?)

 6. Zaya

  Soda na krawędzi fioletu i wewnątrz ciemnobrązowy Woda zatonął bez syku, Chce Słony i ostry Co zrobić Znaczy?

 7. Sergey

  Aha, prod. Ja, Jak się okazało, jestem w ciąży! I moja Żona Też. Test pokazał ale apteki coś odwrotnego (CHOC TYLKO na JEGO żonie). Co nie nie Mnie, taka informacja powinna Być czymś kłótliwym, A NIE TYLKO pisanym.

 8. Alain

  Wypróbowałem ABY oo soda)) Moj wytrącony, O Mój Mąż cały syczał i bulgotał! )))) Soda działa! suma po testach - 2 paski! Jestem w ciąży!

 9. Svetlana

  Nie wierzę w werblację Rachunek przez jod! Opóźniony w tygodniu PO porodzie byla Trzy miesiące ... postanowiłem sprawdzić jod Kapała jod rozpuszczony TEST przetestowany negatywne ponownie jod TYLKO paski Papieru kolor fioletowy o czystość barw eksperymentów sprawdzany Dzieci machoy fioletowy i co to oznacza dla dziecka dwoch lat i Trzech miesiecy takze wziąć .. ,

  • Ktos

   Na pewno Mnie do NIE obchodzi. Ale w opisie napisano, Ze jod powinien rozpuścić Się W powyżej tygodnia NIE występującym, współistniejące zostało potwierdzone wagowo teście

 10. Julia

  Dziewczyny dzień dobry! Już postanowił SIĘ zrobić, aby wytrąconą I Nie syczącą! Pohrzhe I Vagrants!))) Czy ktos wie, Jakie Inne objawy występują u Kobiet w ciąży? Potem wylałem SIĘ na plecy, szyja i ramiona Gdzie Sa Normalne? To Jest Moja córeczka 2 ciąża? Pereading: wydarzyło SIĘ poronienie aborcyjne!

  • sv2006ys

   Dlaczego Pien symptomów? Test ciążowy kup!

 11. Tori

  Mój Drugi miesiąc Nie JEST miesięczny, test ALE JEST ujemny. Jod i soda próbowały, pozornie Pozytywne. Nie wiem, co to Znaczy?

 12. Alia

  Mam rowniez opóźnienie 6 dni. przetestować został sondowany. pozytywny wynik, Teraz Chce dla autentyczności Metod ludowych.

 13. Vic

  Na początku miałem MIEJSCE Nie znaleziono - wykupione partii testowych, zmiany Toru w ciele "Narodowej Rady" Który Nie próbuje Tylko z sobie Trzy tygodnie na nerwy i dopiero w powyżej tygodnia stwierdzić, Ze BOG JEST. Ale w Drugiej B dzieki Nowoczesnej medycynie, wiedziałem dokladnie JEST dosłownie 9-10 dni po zapłodnieniu - testowanie Zdałem nA hCG, W helisy przeszedł Rano ı wieczorem juz dana odpowiedz. Ja drzemie nerwów. ALE NA NA wszelki Wypadek przyjrzę SIĘ metodzie z jodem

 14. Rimma

  Witam, mam fioletowy papier, spadek jodu Nie JEST zepsute, soda tort został usunięty! Przetestować negatywny żartem. Koncepcji bylo 2 tygodnie Temu. CZY MOGE Metody ludowe oznaczenie ciążę, test ale nie nie trwa tak Krótko?

 15. sarin

  Jod STAL SIĘ fioletowo-liliowy, negatywny Testu apteki, ultradźwięki pokazują cystę żółtego Ciała. Nie wiem nawet, co myśleć, AZ zrobić opóźnienia Trzech dla Mnie Długi Dzień. Chce ciążę!

 16. Nastia

  Na Mnie w ogóle delirium CO do, Za Pomocą Tych Metod. Papier STAL SIĘ purpurowy, postanowiłem sprawdzić Metode na 3-letniej córce, A ona takze miała fioletowa.

 17. Svetlana

  Mam opóźnienie 7 dni, brzuch ciągnie ... Soda wpadła zrobić osadu bez żadnej reakcji, Jod STAL SIĘ purpurowy ... Trzeba przejść zrobić Testu))))

 18. Julia

  Papier JEST fioletowy, peruvvala na innych, niebieski, opóźnienie 2 dni Mam Nadzieje, Ze mam Dwie ciąże, po 12 latach

 19. Svetlana

  U Mnie Randki Warianty Să ujemne, ale opóźnienie o 10 dni Już Teraz przejdę za Testu ((((

  • Svetlana

   Badanie JEST rowniez ujemny))), ale Dlaczego tak Wiele Przewodniczący opóźnień PROSZĘ mi powiedzieć (((((

   • Olya

    CZY ciąża pozostaje potwierdzenieona?

 20. Natalia

  Jod nie nie rozpuszczał SIĘ, AZ nabolot takimi kroplami, JAK rtęć, STAL SIĘ przez kilka sekund. Soda rozstrzygane, opóźnione 6 dni, Bt 37,1 przetestować negatywny ... Bede czekać WSZYSTKIE te same ostatnio Nadzieje umierają ...

 21. Elena

  Całkiem ciekawy. Szczerze mówiąc, po Raz Pierwszy słyszę o podobnych metodach określania ciąży. Najbardziej podobał mi sie jod, wezmę notatkę, radzę wiec przyjaciołom. Rzecz Ogólnie biorąc, popieram Tradycyjne Metody: Testy apteczne i wizytę u ginekologa Z testami i ultradźwiękami. Wiec JEST bezpieczniejszy i bardziej niezawodny.

 22. Svetlana

  Soda spadła na dno bez odpowiedzi, CZY papier został krawędzie spadek fioletowy i niebieski poseridine Z jodem (na papierze), krople roztworu jodu (jod spadku Wagowo filiżance)? pun perforowane !!!!!! MOŽNÁ SPRÓBOWAĆ Z ZAUFANIEM? !!!!!!

 23. Karina

  Wala, zgadzam SIĘ, JEST celu konieczne Przy pierwszym dyskomforcie
  Lekarza zrobić, ABY Przejść. Nie jestem w ciąży Jeszcze, TYLKO planuję,
  Doświadczenie w leczeniu metroglikami JEST BARDZO Pozytywne.
  Cieszę SIĘ, ZE Nie rozpocząłem infekcji bakteryjnej,
  potem Nie wiadomo, JAK SIĘ Wszystko zmieni w ciążę.
  Trzeba pielęgnować Zdrowe Dziecko 🙂

 24. Valya

  Dziewczynki, ja rowniez użyłem żelu Metrogil. Dziesięć z aplikatorem. Mój ginekolog twierdzi, ZE dysbakterioza powinna Być leczona lokalnie i przywrócić kwasowość pochwy zrobić normalnego poziomu. Byl leczony całkowicie w Czasie ciąży. Groziło się poronieniem. Wszystko potoczyło ALE SIĘ. Minęło Dziesięć dni. Lepiej najpierw przejść ANALIZĖ i ustalić prawdziwa przyczynę zapachu. JUZ zrobić Leczenia.

 25. Tusia

  Bugama JEST purpurowa.
  Kropla rozpuszcza SIĘ.
  Miesięczne musiało Być Dzisiaj, Nie SA.
  Test Śledzę 😀

 26. Lera

  U Mnie woda opadła na dno Sodowa, papier STAL SIĘ fioletowy, tutaj rozpuszczał SIĘ TYLKO jod. i jestem wagowo Ciąża))

  • Xenia

   U MNIE TEZ PO jodzie papierowy na swiecie ciążę

  • Liza

   I moja soda spadła NA DNO, papier STAL SIE fioletowy, ABY SIĘ TYLKO rozpuścił jod
   Idę zrobić Testu))

   • Katia

    ale moja soda uspokoiła SIĘ, kropla fioletowego błękitu, kropla Nie rozprzestrzeniła się ... negatywny Testu JEST.

   • Wiktoria

    Ja mam do SAMO ...

 27. Anyusha

  WYŚWIETL WSZYSTKIE METODY !!! PAPIER JEST purpurowy, A NIE JEST RASTEXY IODE! Ale CIĄŻY I NIE!

 28. Lera

  Spróbuję Też dla Zabawy)

 29. Christina

  Próbowałem z napojem, woda Sodowa po prostu opadła na dno. I z jodem Też papier STAL SIĘ purpurowy. Moze zrobić wszystko do SAMO!

 30. Anna

  Dzisiaj próbowałem, Jak w ciąży, Teraz dowiaduję SIĘ od ginekologa)))

 31. Milita

  Pracuję w laboratorium i przedtem, KIEDY Nie bylo zadných testów farmaceutycznych zrobić ustalenia ciąży, byliśmy zdeterminowani metoda laboratoryjna za Pomocą jodu. Rano. Część moczu dodawano za Pomocą jodu, AZ kolor bursztynu podgrzała probówkę z moczem zrobić Wrzenia i jeśli kolor moczu STAL SIĘ różowy, ciąża występuje, jeśli kolor SIĘ Nie zmienił,

 32. Julia

  Dziewczęta, A ja sprawię, ZE MOJ MAZ Jutro ZE MNA przejdzie testy! ABY zobaczyc, Jak długo rozpuszczają SIĘ krople))) W końcu nie nie moge SIĘ śmiać ... Wiwat!

 33. Valentina

  Byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem SIĘ, Ze Przy Pomocy jodu mozna dowiedzieÄ ‡ SIĘ O ciąży.
  Przeprowadzono badanie ZE ZMIANA koloru. Purpurowy ja i Mój SYN JEST Bardzo ciemny niebieski (dla Ciebie Trochę czystość eksperyment sprawdzający moze w każdym przypadku zmienia kolor na fioletowy).
  Ale woda Sodowa Mnie poprowadziła, Mój syn Nie syknął

 34. Olga

  Tak, tak. Po Raz Pierwszy spotkałem SIĘ z takimi domowymi testami ciążowymi. Nie mozesz pobiec zrobić Apteki. WARTo spróbować.Wiem dokladnie, co JEST w ciąży Nie, ALE MIMO aby sprawdzić, Chce wygląd znaczenia spektakularnego. Powderzieć tostety razem z moimi broniach. Dodano artykuł do ulubionych!

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...