Skuteczne Metody ludowe i oznaki ustalania

JEST WIELE sprawdzonych ludowe życie określićania.

Prawie Randki z Nich Karczowskie. Odniepamiętnych Czasów Kobiety rozpoznawały SWOJĄ pozycje za Pomocą Metod Babci.

...

Spis treści:

      
Starożytni LUDZIE używali Bardzo oryginalnych technik. na przykład słynny lekarz Hipokrates twierdził, Ze U Kobiet w Ciężeniu tęczówka oczu JEST Nieco ciemniejsza. ABY potwierdzić SWOJĄ diagnozę, zrobiłeś Wina i kochanie, Która Dala kobiete. W przypadku bólu w pępku, bylo do oznaka.

Uzdrowiciele Mieli rowniez Inne Metody ludowe zrobić określania ciąży.Oznaki ciąży ZAWSZE byly brane saszetki uwagę niespecyficzne objawy. Należąc do Nich: Specyfika na Zapachy, zmiany w Smaku, nudnościwymioty, Nagle zmiany nástrojů, pigmentacja, Wysoka zawartość tłuszczu w skórze.

Jeśli zauważysz TAKIE objawy, powinieneś się zrobić Przetestuj ciążowy. Robienie Tego w Domu JEST sztucznych. Czy Tego mozesz użyć Technik Ludowych.

Najciekawsze sposoby diagnozy SA Instalacje w naszym artykule.

Hasło ciążę

Z moczem

ABY to zrobić, weź mały Pojemnik i pełnij się z moczem. Ma dodaj krople jod.

Jeżeli kropla pojawiają się SIĘ, Najlepsza Nie ma Kobieta. Jeśli jod pozostaje na powierzchni (W jednym miejscu budowy), wtedy KOBIETA JEST w Ciąży.

W domu moób z parą, interesuję się zwilżyć kartę Papieru w moczu. Kapie jodem. Jodkujący purpurowy kolor U Kobiety w ciąży. Jeśli poczej Nie pojawią się, jod bedzie niebieski.

Określanie ciąży metodami ludowymiMocz mozna gotować w rondlu. Jak TYLKO zacznie SIĘ gotować, wlewa SIĘ życie zrobi szklanym pojem. U kobiet w ciąży w moczu wytrącają SIĘ płatki.

Mocz ciężarnej Kobiety JEST nasycony hormonami. Jeśli polewasz pieniędzy sikimi kwiatami, Aby rozpocząćją rosnąć Szybko i Wspaniale. ABY zobaczyc wzrost Kwiatów, musisz podlać Łóżko przez Co Trzy dni. Po Tym okresie mozesz wyciągnąć WNIOSKI na pewno czaslo o swojej sytuacji.

Umieść w szklance i mocz Dodaj troche sody. Jeśli przygotowanie się do SIĘ bąbelki, oznacza się pozytywna reakcja. Jeśli Napoje gazowane osiada na Dnie, w tym przypadku Nie ma w Ciąży.

Przy Pomocy cebuli

Wez 2 samców zdobyć umieścić je w Różnych doniczkach (Szklanki). Wcześniej, zgadnij, Która z Nich bedzie oznaczać ciążę.

Potem musisz poczekać, AZ Pióra dorosną. Pierwsza żarówka, ktorej Pióra osiągnęły 4 cm wskazże TWOJA pozycje.

Zbadajmy Puls

Musi leżeć na plecach i sączący konkretny punkt na brzuchu. Więcej SIĘ w odległości 7-8 cm poniżej pępka. Pulsacja w TYM miejsce budowy JEST dziewczyna.

Rozwiązywanie Marzeń

Wyraźne wskazanie Ciąża na sen, w ktorým ryby.

Kobietą Moze ja złapać, Kupić LUB gotować. Od dawna JEST testowany w PraktyceZE TAKIE sny Śluza Jako znak przyszłej Ciąży.

      

Pojawienie SIĘ stodów

Ból w klatce piersiowej na znak ciążyJeśli Nie Masz powodu Były wydzieliny z pochwyTo Jest oznaka Ciąża. Przydziały SA Podobné zrobić Drozd.

Jeśli towarzyszy im ból w gruczołach mlecznych, Mozesz na podstawie słów, ZE dołączy zrobić poczęcia.

Smak Metalu w ustach

Obecność SIĘ Takiego specyficznego smaku u Kobiety moze wskazywać na ciążę. Ten znak umożliwia ustalenie interesującej sytuacji w najkrótszym użyciu czasu.

Tradycyjne Metody określania ciąż - SA Proste Sztuczki, Które Nie zabierają Dużo Czasu. TAKIE Metody Maja Swoje ZALETY.

Ale Nie ufaj im 100%. Określenie dokladnie ciąża Moze Być TYLKO zostało zaszczepione lekarzem.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 68
 1. Xenia

  Dziewczyny, cześć. Z mężem chcemy lila 5 lat. pereprobyvali WSZYSTKIE. Postanowiłem Dzisiaj lud metodami ludowymi. Dlaczego zdecydowałeś? Później pierś zaczęła Boleć PRZED owulacją. Czytanie kolejnych 6 DNI. Czas powiększania piersi w dwoch, nawet Mój Mąż zauważył i żyły na klatce piersiowej JEGO Stały SIĘ widoczne. Przeczytałem WIELE Różnych artykułów i poszedłem zrobić testy z sodą. (W Wieluniu miejscach Mowi, Ze jeśli BOG istnieje, Ze kamień sody spadek I bedzie SIĘ wytrącać, ą następnie odwrotnie) dowcip prawda ALE 12 godziny na dobę. Napisałem w szklance i połknąłem łyżkę sody. Osunęła Się na dno, ale nie nie sizzled i pęcherzykami, OP potem prostu warstwę Małą Biała utworzoną na powierzchni. Teraz siedzę i nie wiem, co myśleć. Jestem stewardesa i ciagle latać i latać z ciąża, Sprzedaż w formacie okres NIE mozna PKT. Powiedz mi, co mam Robić. Warianty z lekarzami i Analizy hCG, ale nie nie rozpatam Ani Nie Badam. Lece w Podróż służbową, TYLKO PO Tyma, JAK MOGE.

 2. Alina

  Opóźnienie do JUZ JEST miesiąc, test ujemny. Jod coraz rozpuszcza SIĘ I wytrąca. CO To Jest? Pulsacja w jamie brzusznej i piercing. Kto Powie, ZE MNA Co Jest Nie Tak?

 3. Alya

  W połączeniu erotex i przerwać na AZ nie miesiączki Trzy sprawdź w sklepie, ale bez objawów, Bardzo martwi.Zrobiłem Testy jodem Z (Z papier fioletowy, produkty do SMAROWANIA jodyną). W Tym SAMYM Czasie psy SIĘ uspokoiły. Przerażający horror Tego, co należy wiedziećc.

 4. Katarzyna

  Coś tutaj Projekt JEST KRZYSZTOF, jeśli nie powinieneś. A w innym źródle JEST przeciwieństwem napisano- jeśli bańki, ABY alkaliczne Środowisko, o nie nie w ciąży, A jeśli rozlicza, Środowisko Kwaśne i ciąża. Robię kogo naleśnik wierzy?

  • Rita

   Tak, ja czytam, ZE jeśli SIĘ ustatkujesz, jestes w ciąży)

  • Anyuta

   Soda bedzie emitować bąbelki Tylko w kwaśnym Środowisku, z alkaliami NIE bedzie oddziaływać. Z TEGO ZWIERZĘCIA JEST wygaszany kwasem ośmiowym, o kwaśny napój orzeźwiający. już ja mysle, ZE Odpowiedź na Twoje pytanie staje SIĘ oczywista.

  • Miłość

   ABY uwierzyć w teście BB LUB Test inny na ciążę)))

 5. Maria

  Zdrastvujte! Powiedz mi, PROSZĘ, jeśli czuję zawroty Głowy Robi SIĘ gorąco i tracę przytomność, CZY MOZE ABY byc ciąża?

  • przezwisko

   Wypróbowaliśmy Randki sposoby określania Weźmy tradycyjnej medycyny I WNIOSKI Robić najbardziej JEST na spadek o jodu w moczu, wykazując 100% Wag Mojej 2.Dziecka, przetestowane i Wszystko dobrze bylo 10 dni JEST Teraz opóźnienie (mladsheye 1 rok U1) tutaj Projekt Projekt jod ujemny i Wszystko (Pianka sody gotować moczu ITP) wykazały + .Dla Mnie do bylo straszne t chcą rozmawiać 2 AW rezultacie wziąłem syna moczu, 5 lat, ja Wszystko tak JAK, ale na oczywiscie Nie moze podjąć ,,, ABY kropla jodu zjadła Wszystko

 6. Evelina Sh

  Jeśli chodzi o bandażowane Rury, mozesz zajść w ciążę?

  • Katarzyna

   Możesz. I byly przypadki. Ale przywróciłem moje Dwa lata Temu I nie ważne Jak

  • Julia

   Znam przyjaciółkę w zeszłym Roku, wiec urodziła, Były Trzy cezareje, W końcu przetransportowali fajki, A Pięć lat pozniej zaszła w ciążę.

 7. ol

  Cześć Wszystkim JA Nie rozumiem Tych popularnych Metod, papier staje SIĘ fioletowy, kropla jodu rozpuszcza SIĘ Szybko, jutro zrobić drażliwego, ale co miesiąc przez 5 dni, ABY prawda, ciemnym piwem trzeba wiedziec PRZED Maja)))

  • przezwisko

   Wypróbowaliśmy Randki sposoby określania Weźmy tradycyjnej medycyny I WNIOSKI Robić najbardziej JEST na spadek o jodu w moczu, wykazując 100% Wag Mojej 2. Dziecka, przetestowane ı Wszystko dobrze bylo 10 dni JEST Teraz opóźnienie (mladsheye 1 rok U1) tutaj Projekt Projekt jod ujemny i Wszystko (Pianka sody gotować moczu ITP) wykazała + .Dla Mnie do bylo straszne t chcą rozmawiać 2 AW rezultacie wziąłem syna moczu, 5 lat, wszyscy Mnie Lubia, ale oczywiscie NIE moze brac ,,, tak, Ze kropla jodyny JEST Wszystko, pochodzę zrobić moze LUB Nie moze Być zbieg okoliczności, na parze w wirowego minut ı po 3 godzinach Myśli. Czekałem na Nich po 10 dniach nerwów (p.s mod Przypadek)
   Źródło: /testy/narodnye/narodnye-metody-opredeleniya-beremennosti.html bemamababy.pl © Wszystko o ciąży i porodzie

 8. Alexander

  I MAM chwili poczęcia 16 sprawdź w sklepie minęło, opóźnienie do Trzeciego Dnia, test Jeden Rano utworzyć (pokazana ujemna) Temperatura Ciała wynosi 37 °, klatka piersiowa JEST czymś więcej niz Tylko na PMS - ale Nie JEST do szczególnie niewygodne, ale Nadal Jeść Bardzo hochetsya. JA ślinotok wielbłąd chustvuyu- wARTo stala.Takzhe SIĘ Trochę Zbyt WIELE na Dzień PRZED PMS pojawia SIĘ katar i pchihayu Zaderzhok ... Nigdy Nie miałem PMS JEST ZAWSZE dokladnie w dokladnie grafiku.Probyvala oo exeperimental Odom i Papieru, kropla brązowy i fioletowy oo JEJ rozvody. Czytałem WIELE Opinii na pewno chodziło o ciąży, sa przypadki, gdy po prostu czują Matki, ZE Już SA w ciąży, bez zadných testów na wczesnych datach. Chce Bardzo zgniatać z mężem, ale Jakoś mam wątpliwości, že od Pierwszego razu Już ...)))

 9. Dilya

  U MNIE TEZ JEST pozytywny z jodem, zamarza i JEST namalowany. Z. sody Nie rozumiem, temperatura wynosi 37. 2 wzwyż, wieczorami zamarzam. Opóźnienie wynosi 4 dni. Przetestować negatywny żartem. Ale z cyklem cała historia, leczyłam, nerki, zapalenie żołądka, stanąłem spirala. Po zabiegu, chciał zdjąć cewkę i zajść w ciążę, ostatni Cykl zaczął SIĘ wcześnie, z 19 ostrymi pociągnięciami, został spipal, Tydzień rozmazuje obfite i zacznie I Nie skończy, wtedy usunął spirale, następnego Dnia, miesiąca LUB ZE w ogóle 15 DNI.

 10. Nastya

  Mam opóźnienie 1,5 miesiąca, test JEST negatywny.

 11. Lenka

  Dziewczyny, co powiedzieć? Opóźnienie jednak negatywnego wyniku Testu, ale Randki Znaki (JAK Przy pierwszej ciąży!) W pierwszej ciąży Też Trzy Testy Były ujemne, A lekarz nie nie widzi! Widziałem TYLKO 5-6nedel!

  • Yasya

   Jak się czułeś podczas pierwszej ciąży?

 12. Valentina

  Dziewczęce opóźnienie pomoc przez 9 dni, test JEST negatywny, temperatura podstawnokomórkowy 37,5 podbrzusze silnie tyanit, moczyć Kawałek Papieru i mocz Kapała kolor fioletowy jodu Nie wie CO myśleć, Ze jestem w ciąży, CZY Nie

  • Natalia

   Nie podobał mi badanie SIĘ z kwiatami, ALE Z. Kropli 100%! DOSC jednej porannej uryny i sprawdzić, CZY Wyskoczy, A potem sie przygotować na Lale?

 13. Natalia

  Opóźnienie bylo 4 dni, ą następnie postanowił przetestować te Znaki, CZY NIE, NIE JEST planowana ciąża, wiec trzeba bylo pilnie opredilyatsya, obudziłem SIĘ dowcipniś Nocy I zrobiliśmy testowej z nocnym mochoyu, Kapała kropla jodyny i kapets .... Nie rozpuszcza SIĘ, z sodoyu kanesh JEST dla mnie Nie niezawodnym testem, ale ufałem jodu, w ogóle, ja ledwo Dospat SIĘ Rano i zrobili Testy z porannego moczu i ... .. Kapets dwa paski testowe ufać evitest ul na 100%, co PRZED zrobieniem Tego wag ciągu Dnia mocz, jod rozpuszczony, wykorzystując papier byl fioletowy, na ogół konieczne JEST produkt Wykonanie testów na moczu Rano JAK LUB NIE mogłem czekać, W Nocy.

 14. Aigul

  Zrobiłem testy z jodem (Oba Pozytywne). z testu sody tez (dla porównania, poprosiła swojego Meža przez siusiał w słoiku - na Też mial pozytywna wode Sodowa, ale jod JEST ujemny) Puls JEST. Sprawił, test ZE byl negatywny (kupił ALE celu CO TA wie ZnA). Co myśleć, nie wiem, pojadę jutro na testy Evi LUB Frau ....

 15. Elena

  Dziewczyny SA w ciąży, CZY nie, nie wiem. Ale przeprowadziłem eksperta.
  Jeśli mocz przelewa SIĘ zrobić Wody sodowej, osiada (osoba, ktorej pęcherzyki oznacza kwaśny mocz)
  Jeśli jod wyschnie.
  Jeśli wlejesz wode Sodowa, ą następnie jod, wtedy bąbelki sody i jod zachowują Kształt)))
  Przeczytałem i postanowiłem spróbować))
  Papier niebieski fioletowy CO do żart)))
  Mysle, Ze sensowne JEST mierzenie Podstawowej w godzinach porannych Temperatury.

 16. Nadzieja

  I odwrotnie, czytałem, že dodanie kropli jodu w moczu, jeśli ciąża JEST ABY upuścić Bardzo Szybko znika, jeśli nie nie Sa przechowywane na wodzie ... To badanie przeprowadzane JEST I kropla roztworu, A byl naprawde dowcipniś ciąży

 17. Pola

  Dziewczyny, Dlaczego TAKIE zamorochki)) Potwierdziłem ciążę testem Pierwszego znaků Tydzień po akcie seksualnym)))) Mój Mąż i Ja planowaliśmy tak długo, byłą taka niecierpliwość, že nawet Nie zaczekałem Rano. Zrobiłem wieczorem Testu. Okazało SIĘ, ZE JEST pozytywna. Nie miałem Też opóźnienia! Wtedy Wszystko potwierdziło uzi, ale dopiero w 7 tygodniu. Ja nauczyłem SIĘ Wszystkiego Dużo wcześniej))))

  • Nadzieja

   Jaki przetestować? Zdecydowanie drogie?

 18. Kolobok

  I tam JEST Taka Sposób pomiaru Podstawowej Temperatury Ciała, gdy Masz opóźnienie wynoszące CO najmniej 2-3 dni, Początek pomiaru, gdy temperatura JEST Oblicz 37,2 dzwonu Być bardziej ściśle do Siebie))) W ogóle, dziewczynka prawdopodobnie kazdy Z NAS planuje I czeka Trochę Szczęścia, ABY odciągnąć dbaj O Siebie, Pracuj, zwracaj większą uwagę na osobę i ukochana Nie siadaj w oczekiwaniu na cud.Sam wiem, Jak długo czekać CZY dni Nie pójdzie, Za Pomocą dowolnych środków jUZ vospolzueshsya ı gotować Wszystko, Co jest konieczne I Nie JEST ABY konieczne, rozmaz kroplówka, itd., i Tych, którzy Śmieja SIE oo dziewczynek prawdopodobnie nie nie wystąpią Problemy z poczęciem. Życzę Wszystkim, ABY JAK najszybciej znaleźli w swojej kapuście Swoje długo oczekiwane bryły Szczęścia!

 19. Wiktoria

  Dobry wieczór, powiedz komuś! Randki Metody sprawdzenia Siebie, fioletowy papier, soda rozliczane Raz i jodu w moczu na powierzchni Zlámal, ciemnym piwem nie nie zniknął! odbył badanie SIĘ W 2. dniu opóźnienia, wynik JEST ujemny, opóźnienie wynosi juz 6 dni! ALE JEST ZAWSZE menstruacja nieregularna. CO zrobić Moze byc?

 20. Alain

  Trudno powiedzieć, CZY jestes w ciąży, CZY NIE, bazując na informacjach TYLKO o opóźnieniu cyklu miesiączkowego. Być moze ciąża przyszła niedawno, wiec badanie moze JEJ Nie pokazać. Jod Nie radzę ISC w czasach, JEST mniej Informacji niz Zwykłe testy ciążowe, zwłaszcza na tak wczesnym etapie w celu określenia, ZE coś bedzie Bardzo Trudne.

 21. Alena

  Cześć U Mnie opóźnienie 15 sprawdź w sklepie, testu negatywny i na uzi zrobić Nic Nie widac. Nie wiem, CZY powinienem spróbować z jodem. Chce Dziecko.

 22. natalia

  Test z jodem wykonano na papierze - papier byl pomalowany NA fioletowo przetestować Z sodowo-banka - Spójrz na Koniec miesiąca.

 23. Wiktoria

  Dziewczyną, cześć, To Jest Moja Sytuacja: czytam duzo, miałem Dzień owulacji w kalendarzu, Mój Mąż i Ja zdecydowaliśmy SIĘ zaryzykować I Nie ISC miesiąc, 5 dni opóźnienia, test byl pozytywny jodem, temperatura Ciała 37,8. CZY To Jest ciąża?

 24. Światło

  Dziewczyny, Wszystko To Jest Czysta Woda nonsensem. Ja opóźniony 3 dni z Moją dziewczyną postanowiliśmy przeprowadzić mały eksperyment (w 11 tygodnia ciąży JEJ), przeprowadziliśmy testy z jodem, wyniki SRL papier odinakovye..list byl Pierwszego fioletowy, ale niemal natychmiast STAL SIĘ niebieski W OBU przypadkach został spadł Do jodu wag moczu na pozostał nA powierzchni, ale rastoksya średnicę Szkła i JEST wyraźnie widoczny rowniez w OBU sluchayah.V przeciwieństwie zrobić mojego przyjaciela mAM, testy ciążowe pokazują, Ze Jeden polosku..Tak Lepiej udać SIE zrobić Lekarza ı Dokładny wynik NIE NIE sprawi, Ze Bedziesz długo czekać?

 25. szkarłat

  Naleśnik zrobił testy z sodą. Zesztywniała i upadła. Opóźnienie na 8 Dzień ... O Mój Mąż i ja planowaliśmy Tego ... Po dniu od chwili poczęcia minęło 4 tygodnie ... Żołądek boli ZLE, nudności i Silne Zapachy reagować ... O lekarze nic nie nie widac na USG .. . Czekamy na HCG ... naprawde chcesz Lialechka ...

 26. Sasha

  Atramentowe! Określa, KIEDY Inni nie nie zdecydują, Musi Być coś zrobić ustalenia

 27. Sasha

  Objawy majaczenie, KUP czuły test iz powrotem pulsujący w moim dzieciństwie, fioletowy mocz bedzie mial 4-letniego Dziecka, niezawodna, do apteki, ABY zadać dobry sprawdzian drogowy JEST Bardzo wrażliwy

 28. Svetlana

  Cześć,
  WSZYSTKIE Twoje objawy Moga Być postrzegane Jako ciąża, A na zbliżającym SIE miesiącu w stosunku 50/50.
  Często krytykuję Dziewczyny za Ich brak szacunku, przeciwnie, Masz Zespół maniakalny.Co tak kończysz? Zaczekaj na miesiąc, CZY którego, więcej, więcej 5 sprawdź w sklepie! Zróbcie ANALIZĖ hCG i uspokójcie sie. Bardzo Masz obsesję.

  • ślimak

   Ja mam podobną sytuację. Zalierzhka miesiąc 2 dni sprawdził test na negatellite.?

 29. Alina

  Cześć Wszystkim. Pomóż zrozumieć. AZ zrobić miesiąca 5 dni, SA Randki objawy ciąży: osłabienie, Puls, klatka piersiowa, Trochę wciąga żołądek. BT 37 i 37,3, czuję, oczywiscie, Ze owulacja minęła. Badanie pokazuje negatywnie, JEST ABY rowniez możliwe, dobrze przeczytać. Próbowali Metody Ludowej koloru moczu wyraźne purpurowej pęcherzyków sodowych, ale niewiele osadu wkroplono jod - spadek z opóźnieniem w Postaci Chmury, TZN rozpuszcza SIĘ BARDZO powoli. Ja, oczywiscie, przekażę ANALIZĖ hCG w najbliższej Przyszłości, pilzner Chce usłyszeć spółce Twoje komentarze. Dziękuję.

  • Nina

   Dyskusja na pewno chodziło o ciąży JEST Zbyt wcześnie. Jestem pewien, že MASZ PMS JA Dlaczego właściwie gubisz sie wag przypuszczeniach? Idź, zrób ANALIZĖ hCG i połóż kres Swoim doświadczeniom. /rannie-sroki/pervye-priznaki/pms-ili-beremennost.html /rannie-sroki/pervye-priznaki/samye-rannie-priznaki.html

  • Marina

   Fioletowy kolor moczu? Podobnie Jak fioletowy, JAK czapka Tej witryny? Alina, A ty przez Przypadek Nie jadłaś zadných barwników?
   WSZYSTKIE te Metody SA nonsensem, poczekaj na opóźnienie. W tak wczesnym terminie, jeśli ciąża JEST, test Tego Nie pokaze, hormon hCG Nie JEST wystarczający do ustalenia. Na testach JEST nawet napisane od Pierwszego Dnia opóźnienia, ABY je wykorzystać, o nie nie zrobić opóźnienia.
   Zaczekaj na opóźnienie, moge powiedzieć.

  • Anna Kolomova

   Randki Metody te ludowe SA Głupie, wiec Nie Rob Tego ja nie nie marnuj Czasu.Przed spodziewaną miesiączką przez kolejne 5 dni Randki objawy Moga byc objawem menstruacji.KIEDY JEST Czas opóźnienia i koszty wykonać test, ZE JEST Zbyt wcześnie, POZIOM hCG wzrosła na tyle, wiec wynik negatywny.

   • Alain

    Ty sama głupota oo Trzech rodziła ludowe Metody definicji))

 30. Christie

  Opóźnienie do 7 dni, test żartem ujemny. Zanurzyłem Jod w moczu, rozpuściłem jod. Okazało SIĘ, ZE naprawde Nie byłam w ciąży

 31. Christina

  Naprawdę chcę dziecko. Testy negatywne, rozpuszczony jod Sodowa osiadł i minimalnymi PO stosunku seksualnym Tylko 10 dni.

 32. Diane

  Pulsacja JEST Słaba, papier STAL SIĘ fioletowy, test JEST ujemny, opóźnienie wynosi 44 DNI. CZY Lekarza 24))))

  • Ayoka

   Przepraszam, napisałeś Dziesięć komentarz w sierpniu, Już w listopadzie) Czy jestes w ciąży?

 33. Ludmiła

  Próbowałem jodu - zmienił kolor na purpurowy, naprawde byl w ciąży)

 34. Ludmiła

  I zdiagnozowano mnie na USG. Nie powiedziałem nikomu przez Trzy miesiące, že jestem w ciąży. Sąsiadka moja, babcia, zauważyła coś w JEJ oczach. Okazało SIĘ, ZE byla przez Babcia uważna. Byłem Bardzo zaskoczony, JAK Wszystko rozumiała. Teraz w artykule przeczytałem, ZE Jest Możliwe określenie ciąży za Pomocą oczu.

 35. Julia

  Ugotowany mocz - cóż, Bardzo gęsty osad
  CZY miesięcznych kolejnych 5 dni. Nie wierzę w testy ciążowe. W pierwszej ciąży Randki Miały negatywny wynik. Teraz naturalnie negatywny. Strasznie chory, osłabienie, Które w ogóle NIE Robic więcej Polowanie ı temperatura 37 przez kilka dni. BP Nie mierzy I JEST Jasne, ZE Wysokie.
  Mam Nadzieje, ZE LUDZIE Nie kłamią, chociaż zrobić Głupie)
  Naprawde chcemy ławicy !!!)

 36. Arina

  Cześć wszystkim! Dzisiaj wykorzystał Ludzi znakow i Wykonane Trzy) zdarzało SIĘ, Ze gdy jestem w moczu ociekającej jod, zniknął, Nie oznacza SIĘ, Ze w ciąży, KIEDY moczy Papieru mochoy i byl fioletowy, współistniejące oznacza, Ze Wag ciąży, A sody takze oo w ogóle byl ciekawy, okazało SIĘ pęcherzyków i rozpuszcza) Powiedz mi przynajmniej Ktos, že jestem w ciąży, CZY NIE, opóźnienie żartem Tylko z przez Trzy DNI, Trzy więcej i pójść na badanie ... Jak chcesz Dzieci.!

  • Po prostu

   Mysle, Ze Nie powinieneś wierzyć w te Znaki

 37. Elvira

  Nie próbowałem Tego, ja Też wole KLASYCZNE testy ciążowe. Wcześniej, wydaje mi sie, Nie bylo Czasu, ABY SIĘ zaangażować w nonsens i sprawdzić - w ciąży CZY NIE. Mieszkali na wsi, pracując od rana zrobić Nocy, bydło Wszystko wyglądało, gdy żołądek zaczyna rosnąć, A potem sobie sprawę, ZE wkrótce rodzić. W ogóle krewnych Meža w Rodzinie wcześniej w Wieku 13-15 lat bylo Dziecko, którego Nigdy nie nie zdefiniowano ani nie nie ustalono.

 38. KarinaN

  Przeczytałem zrobić Z zainteresowaniem í uśmiechnąłem SIE. Teraz, oczywiscie, o każdej porze Dnia Să DOSTĘPNE testy ciążowe, wiec kucharz mocz, Chwała, Nie trzeba przysięgać. Ale w rzeczywistości, gdy Kobiety Były gotowe, ABY przejść zrób Dużo, ABY dowiedzieÄ ‡ sia O Ich sytuacji. Przy okazji trzeba bedzie wypróbować DRöGE za Pomocą jodu, ABY Troche Proste. CZY ktos Już próbował?

  • Elina

   Sposób, w jaki działa jod, próbowałem)

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...