Sztuczny poród: co to tak naprawde JEST?

Istnieją rzadkie Kobiety, ktore NIE chcą realizować w macierzyństwie SIE, KIEDY powstają zrobić Tego Randki niezbędne warunki.

JEST WIELE takich warunków, A na Tej Liście Musi Być Normalne mieszkanie, kochający niezawodny MAZ, Finansowe dobro, zdrowie ...

...

Spis treści:

Ale los Różnych Kobiet rozwija SIĘ na Różne sposoby i niestety NIE NIE ZAWSZE Z powodzeniem. Czasami ciężarne Dziewczyny wpadają w sytuację, w ktorej perspektywa przyszłego macierzyństwa pozostawia niewiele zrobić zyczenia.

Weźmy Bliżej przyjrzeć SIĘ, kto i wspólnie Moze Być konieczne sztuczny poród, SA jednym przeprowadzane NA każdej ciąży, í Jakie konsekwencje Moga sie spodziewać PO zabiegu.

Porozmawiajmy o warunkach

Czas, W ktorým celowe zakonczenie ciąży nie JEST JUZ nazywane aborcja, ale sztucznym porodem, jasno określone. Pokaż okres z 12 tygodni zrobić 22 tygodnie.

Jesienią podejrzenia, Termin obecnej ciąży mozna potwierdzić przeprowadzając USA. Z Reguły TA PROCEDURA daje wyniki z DOSC.

Wątpliwości Moga pojawić SIĘ zarówno w samej kobiecie, JAK IW komisji, biorąc pod uwagę kwestię sztucznie wywołanego porodu.

Najważniejsze JEST powód

Główne powody sztucznej dostawyRób tę pory akty normatywne SA Ministerstwa Zdrowia i Rozwoju Społecznego Federacji Rosyjskiej, Które opierają SIĘ na ustawie o Ochronie Zdrowia obywateli i określają wskazania do sztucznego porodu przez względy medyczne Społeczne LUB..

Z Kolei wskazania medyczne Moga Być zamanifestowane przez kobiete LUB płód. Randki powody zostały opisane w odpowiedniej kolejności Ministerstwa Zdrowia Federacji Rosyjskiej nr 736, Która weszła w ycie 3 Grudnia 2007 r.

Od Tego momentu kazdy lekarz w naszym Kraju ZNA na pewno Konkrétne wskazania Do przeprowadzenia sztucznego porodu w Czasie ciąży OD 12 22 zrobić tygodni.

Wskazania medyczne

Wskazania medyczne, ktoré sa zmiany dla kobiet:

 1. ciąża patologiczna, Zagrażającej życiu KOBIETA.
   
 2. Utrata pojemności z doprowadzić zaburzeń psychicznych.
   
 3. Ostatnio noszone Ciężkie interwencje chirurgiczne.
   
 4. Poważny Choroby Krwi i płuca.
   
 5. Tyreotoksykoza.
   
 6. Progresywny zapalenie wielonerwowe.
   
 7. Młody wiek, A mianowicie - poniżej 16 lat.
   
 8. Onkologia.
   
 9. Niezbędny całość treść nerek LUB wątroba.
   
 10. gruźlica.
   
 11. Niewydolność krążenia Krwi z powodu choroby organizacji sercowo-naczyniowych.
   
 12. Padaczka.
   
 13. Wrzody dwunastnicy LUB żołądka.
   
 14. Dysfunkcje Stawów z powodu Ich porażki.
   
 15. stwardnienie rozsiane.
   
 16. Cukrzyca
   
 17. Poważny W przypadku Słuchu LUB wizja.
   
 18. Niebezpieczne Choroby, Która miała MIEJSCE W Czasie ciąży (np Różyczka).

      

Przyczyny Niezależne od ciąży:

 1. martwy LUB niezaawansowana ciąża.
 2. Ciężkie anomalie płodu.
 3. Nieprawidłowe nieprawne chromosomalne u płodu.
Jeśli chodzi o Problemy związane z płodem, lekarze SA zobowiązani zrobić indywidualnego traktowania kazdego przypadku.

Jest Komisja lekarska ma zamiar zlecić, Która obejmuje ginekologa, szefa placówki Medycznej I oczywiscie, specjalistę w dziedzinie, ktorej przypisuje SIĘ chorobę.

Ciężarne Beda Gości informacje W O diagnozie w dokumencie, zapieczętowanej pieczęcią instytucji i podpisami Wszystkich Lekarzy.

Świadectwa Społeczne

Społeczne wskazania do sztucznej dostawyDziś w Federstwie Rosyjskiej mozna Popularne Lista członków Społecznych, Zgodnie z ktorým KOBIETA w ciąży moze odwołać SIĘ Wykonaj procedury sztucznej dostawy w późniejszym terminie.

Obykl osobami z okazji:

 • ograniczenie LUB pozbawienie Praw rodzicielskich Kobiety w stosunku zrobić innych JEJ DZIECI;
   
 • ciąża, wynikająca z udokumentowanego () udowodnionego, przymusowego stosunku seksualnego;
   
 • Kobietą LUB JEJ małżonek odbywa KÅRE pozbawienia Wolności;
   
 • niepełnosprawność Meža z funkcją niedostateczności Grupy;
   
 • Śmierć współmałżonka, wydarzyło SIĘ W Czasie ciąży.

Jeśli KOBIETA w ciąży sobie życzy pozbyc SIĘ Zdrowego płodu oo Jednego z powyższych powodów - Musi złożyć i załączyć zrobić niego Randki niezbędne dokumenty.

Jest Komisja lekarska spotka SIĘ W mieści Medyczną ginekolog-położnik w, kierownik instytucji, i oczywiscie w TYM przypadku Pracownik socjalny.

Konsekwencje: musisz O Tym wiedziec kazdy

Fakt, że Sztuczne porody - JEST zrobić nieopisanie Silny stres dla Ciała Kobiety, Kazda ciężarna KOBIETA rozumie, ale Bardzo Ważne JEST wiedziec, JAK JEST taka ingerencja Niebezpieczna w życiu I JAK Dziesięć Krok moze wpłynąć na Twoja Przyszłość.

Właśnie dlatego lekarze dopuszczają TAKA niepożądaną PROCEDURA Tylko w skrajnych przypadkach, A Pracownicy socjalni wyrażają zgodę Tylko w rozpaczliwych sytuacjach.

Tak, porozmawiajmy o więcej Tym najczęstsze Problemy, Wynikając z Kobiety z powodu społecznego.

Sztuczne efekty porodoweKrwawienie. Macica Kobiety, Która własnie urodziła, żartem ogromną Rana, ale natura zapewnia Mechanizm ochronny, Który Chroni organizm PRZED nadmierną Utrata Krwi.

Faktem JEST, ZE na Krótko PRZED terminem normalnego porodu Pewna Część Naczyń zaopatrujących łożysko w Przeróbki Krew, pogrubia, przyspieszając krzepnięcia mój właściwym Czasie.

Przy sztucznym porodzie ta ochrona NIE żartem. W związku z Tym KOBIETA ryzykuje Po prostu krwawienie i umieranie.

Polip Łożyska. Pozostała Część tkanki miękkiej pozostawiona w macicy moze kiełkować przez cząsteczki tkanki łącznej í STAC SIĘ praktycznie częścią ŚCIANY macicy.

Konsekwencje SA godne ubolewania: pacjent zauważa poważne krwawienie przez Długi Czas, o Ciało w międzyczasie SZYBKO Traci Żelazo. JEST niedobór żelaza anemia.

Jedynym sposobem, ABY pomoc takiemu pacjentowi, JEST ponowne zeskrobanie macicy, a to wiąże sie z nowymi problemami.

      
Niepłodność. DOSC często Kobiety po sztucznym porodzie doświadczają poważnych trudności z Nowej ciąża. ABY osiągnąć rezultaty, czasami trzeba uciec SIĘ zrobić dokładnego Badania í kosztownego Leczenia.

Nikt NIE DA CI pełnej pewności, Ze podjęte środki Beda owocne. W niektórych przypadkach Kobiety Să natychmiast diagnozowane Jako "trwała niepłodność", zapewniając, Ze sprawa niestety JEST beznadziejna.

Zapalenie. Nie mozna przejść nazwać rzadkim występowaniem ostrych procesów zapalnych infekcyjnych í PO, sztucznym porodzie. Uszkodzone powierzchnie macicy szyjki macicy LUB - łatwy cel.

Problem moze Być skomplikowany przez rozprzestrzenianie SIĘ na Inne narządy: jajowody, jajniki. Wsród skutków zapalenia Różnych narządów należy zauważyć dysfunkcję błony śluzowej jamy macicy; zaburzenia hormonalne z powodu zmniejszonej czynności jajników; obturacyjna drożność jajowodu z Ryzykiem ciąża pozamaciczna.

Wszystko SIĘ moze pozbawić kobiete Możliwości pomyślnego pomyślenia w Przyszłości i przyniesienia owocu.

Ropnie. Dziesięć Błąd w Postaci ropni nA zapaleniu Jadra (włókno Wokół macicy), powstaje wagowo wyniku rozpoczętego Procesu zapalnego. Ropnie Moga rozprzestrzeniać SIE zrobić Jamy brzusznej, pojawiać sie na skórze i wpływać na narządy wewnętrzne.

Powstały TZW. Przetoki, ktore przez Długi Czas wydzielają ropne Masy. Cale wnętrze miednicy JEST zagrożone.

Zapalenie otrzewnej i Sepsy. Tak, zapalenie otrzewnej, zakażenie Krwi Jak rowniez, moze stac SIĘ konsekwencją sztucznego porodu. Skomentuj te poważne Choroby, zdjęcia Nie ma sensu.

Pęknięcie szyjki macicy. TAKIE powikłanie MOZE STAC SIĘ przeszkoda dla przyszłej ciąży, nawet zdrowej ciąży. groźba spontaniczności poronienie bedzie Zbyt Wysoki.

Przed decyzm decyzji o sztucznej dostawie, Trzeba dobrze zważyć Randki za I Przeciw, porozmawiać ZE specjalistami, omówić problem z bliskimi osobami.


Konsekwencje sztucznej dostawyPamiętaj, ZE JEST TYLKO środek zrobić skrajny, Który JEST uzasadniony Tylko w przypadku istotnych wskazań medycznych. Zaden lekarz, Który Ceni SWOJĄ reputację, NIE Powie CI ZE Sztuczne porody Să Bezpieczne dla Życia i Zdrowia Kobiety w ciąży.

O mnie ciąża po sztucznym porodzie być może skonsultowanie się z ginekologiem.

Nie na próżno Szukaj po polsku. Dzieki aktywnym działaniom edukacyjnym Pracowników LCD Coraz więcej dziewcząt rozumie, ZE ciążę trzeba dokladnie zaplanować, ja Wszelkie inne urządzenia Urządzenia Kontakty seksualne powinny Być chronione.

Więc zachowujesz zdrowieNie rujnuj sobie szansy na stanie SIĘ kochającą i ukochana matka, Nie wspominając juz O Tyma, Ze Nie popełnisz intencjonalnego, celowego zabijania żywego człowieka w sobie!

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...