Trudności w porodzie

Co jest potrzebne, aby kobieta dowiedziała się o trudnościach w porodzie

Oczekiwanie na poród i pojawienie SIĘ Dziecka zrobić Jedno część z najbardziej radosnych i ekscytujących wydarzeń w życiu Kobiety. Ale czasami doświadczenia związane z pojawieniem SIĘ nowego Życia, zakłócone przez obawy o możliwe komplikacje podczas rozwiązywania ciąży.

Złożone warunki medyczne Lekarzy Konsultacje Kobiet Nie ZAWSZE SA właściwie rozumiane i Moga przerażać przyszłych Rodziców. Poddany zabiegowi skrótu narodzin Dziecka.

Prawidłowe podejście Problemu zamkniętych i uporządkowane W Czasie ktorých mozna uzyskać pomoc.

Nie oznacza SIĘ, že powinniśmy przygotować SIĘ na najgorszy Rozwój wydarzeń, ale Sytuacja wymaga, abyśmy Byli czujni.

...

Spis treści:

Zwiastun dokończenia narodzin

Wraz z podejściem zrobić pracy, ciężarna KOBIETA moze odczuwać istotne zmiany w powyżej tygodnia Zdrowia, wspólnie prowadzi Robic niepotrzebnego podniecenia.

Być na przyjemne zmiany - oddychać łatwiej, ból w żebrach znika, Nie przeszkadzać duszność ja Zgaga, i nieprzyjemne doznania - więcej częste Chęć pójścia zrobić toalety, Mimowolne oddawanie moczu, dyskomfort i bol w miednicy, bezsenność, Utrata apetytu.

Objawy te spowodowane faktem SA, ZE na 2-4 tygodnie PRZED spodziewaną dane porodu spada brzuszek ciężarnej. W związku z Tym, Nie JEST macica naciska na membrana i Górnej Części przewodu pokarmowego, lecz znalazło SIĘ pod JEJ ciśnienia pęcherza moczowego i odbytnicy.

Ropień brzuszny jest jednym z objawów wczesnej porodu

W kosminach depresja brzuszna występuje bezobjawowo, A takze określić Proces Moze byc, kładąc dłoń Między klatka piersiowa í brzuch - jeśli Reka żartem umieszczony swobodnie, nadszedł Czasu, ABY rozpocząć przygotowania Do porodu.

Objawy te należy zaalarmować, jeśli SA obserwowane Dużo wcześniej niz termin. Moze by wskazać, ZE JEST KOBIETA w ciąży zagrożona wcześniactwo.

Przyczyny Moga Być zarówno osłabione przez Ostre i przewlekłe Choroby, zdrowie przyszłej Matki, JAK I patologię samej ciąży.

Natychmiast skontaktować oo SIĘ lekarzem, jeśli Między 22. 37. tygodniem ciąży wystąpiły następujące oznaki przedwczesnego porodu:

  • ból w jamie brzusznej LUB Dolnej Części pleców;
  • napięcie w Dolnej Części brzucha;
  • skurcze macicy;
  • zwiększenie Aktywności motorycznej płodu;
  • przydział kanału rodnego oo.

Jeśli Proces SIĘ powiedzie, jest mało prawdopodobne, ABY przejść przejść. Dlatego Niezwykle Ważne JEST, ABY wiedziec, Jakie środki zapobiegawcze SA stosowane, o Jakie czynniki moga zwiększać ryzyko Takiego Rozwoju.

Co moze zaszkodzić dziecku?

Często przyszli rodzice zaczęją wydawać alarm, gdy dowiadują SIĘ O wzór płodu splecione z pępowina.

Podczas ciąża płód porusza SIĘI mozna niezależnie uwolnić SIĘ od pępowiny tak Samo JAK, zawirować takze w NIA.

Wyłącznie powieszenie Nie JEST uważany za patologię. Strach moze powodować podwójne - następnie lekarze po podjęciu Operacji.

Czasami przyszła KOBIETA W Czasie porodu, bojąc SIĘ o zdrowie Dziecka, odmawia znieczulenia. W Tym SAMYM Czasie WIELE Kobiet boi SIĘ skurczów i BOLU po porodzie.

Wskazania do znieczulenia zewnątrzoponowego podczas porodu

Aplikacja znieczulenie zewnątrzoponowe JEST wezwany zrobić Pomocy w Obu przypadkach. Dzisiaj Coraz więcej specjalistów uważa, Ze Nie ma negatywnego wpływu na nA Dziecko. Ta metoda znieczulenia JEST rowniez Stosowana z powodów medycznych.

Być na:

  • wysokie ciśnienie krwi;
  • pracy dezorganizacja;
  • Długi i bolesny poród;
  • przedwczesna ciąża;
  • potrzeba szybkiej Interwencji.

Ponadto znieczulenie zewnątrzoponowe ma Swoje przeciwwskazania. Dlatego PRZED skorzystaniem Z Tej Metody należy wiedziec O Wszystkich JEJ zaletach i wadach.

Rozdarcie tkanek

Często towarzyszą procesowi porodowemu TAKIE Dodatkowe urazy, JAK:

Amniotomia JEST autopsją pęcherza płodowego. MIMO ZE Operacja ta nazywa sie Operacja, JEST ONA Absolutnie bezbolesna i nie nie należy SIĘ JEJ Bac.

W potrzebnych przypadku.

Niska Biblioteka tkanek i szybka dostawa wydłużyć ryzyko zerwania krocza. W Takım przypadku, ABY uniknąć powikłań spowodowanych poronionymi ranami podczas porodu, Lekarza moze podjąć decyzję o wykonaniu nacięcia zapobiegawczego.

Niektórych Cechy anatomiczne narządów płciowych żeńskich Struktury LUB embrionalnej pozycji w łonie służyć rowniez Jako wskazania zrobić takiej Operacji. Woo Naie aby zginąć.

Nie mniej Niebezpieczne, prowadzące zrobić poważnych komplikacji, żart pęknięcie szyjki macicy.

Wskazania do amniotomii przy porodzie

Przyczynić TE parze Moze Być WIELE Związków: Przedwczesne Silne PRÓBY, wysokienie Duże owoce, opóźniona dostawa W WIEKU dorosłym í Wieluniu innych, Nie wyłączając chirurgicznej Interwencji Medycznej.

Podobna patologia, w zależności od stopnia zerwania, moze Mieć poważne konsekwencje. Klinika Chirurgii Medycznej - Podczas porodu, JAK IW okresie poporodowym.

Nie JEST Nie Na miejscu zainteresowanie metodami zapobiegania, zwiększania elastyczności tkanek, przestudiuj technikę oddychania.

Krwawienie

KOBIETA Nie ZAWSZE przynosi owoce, Nigdy nie nie zachoruje w Czasie ciąży. Sa szczęśliwe Wyjątkowe, KIEDY przyszła matka nawet nie nie kicha przez Randki Dziewięć tygodni.

Ale często, na TLE ZMIAN w organizmie podczas ciąży, Starych urazów, Chorób przewlekłych Lub wcześniejszych poronienia.

Wszystko SIĘ moze spowodować krwawienie zagrażające życiu podczas porodu.

Nawet po pomyślnym dostarczeniu bez komplikacji przez kilka dni trwa krwawienie.

Jeśli JEST spójne i obojętne, aby trwa kilka tygodniI Nie ma widocznych ZMIAN, moze sygnalizować zakaźne zapalenie w wyniku pozostałej czesci Łożyska w macicy.

Wskazania zrobić stymulacji porodu

Poważna patologia na przedwczesne porody Nie Tylko, ciemnym piwem takze przedwczesna ciąża. Przez okres starszy niz 41 tygodni Stan Łożyska pogarsza SIĘ i naprawy JEST szkłem opakowań.

Wskazania do sztucznej dostawy

Które JEST JEST dysfunkcja Łożyska Sztuczna dostawa - ponowne założenie Dziecka na przeżycie Poza macica Matki.

Niestety, Nie Każdą ciążę MOŽNÁ Uratować, Ą następnie wyłożyć sztuczne porody w celu aborcji.

Moze byc przez wskazanie medyczne - ZAGROŻENIE DLA Życia Matki oraz warunki Społeczne í przyczyny ciąży.

      
Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, proszę.Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...