Trzy okresy porodu - Ich Przebieg podczas normalnego porodu

Przebieg pracy JEST nieprzewidywalnym procesem, którego Zaden lekarz Nie JEST W powyżej tygodnia przewidzieć.

Właśnie dlatego Obowiązki położnych obejmują Kompleksowe przygotowanie zrobić pojawienia SIE Dziecka, Ponieważ Nie wiadomo, Jakie NARZEDZIA diagnostyczne LUB Pomoc w nagłych wypadkach matka ı Dziecko Moga potrzebować dowcipniś następnej chwili.

...

Spis treści:

Każdą KOBIETA MA INNY Czas porodu, Niektórych Matki rodzą W 4 Godziny, o kolejne 24 bedzie niewiele. Jedyne, co powiedzieć mozna, ABY SIĘ, že Kazda przyszła matka po urodzeniu przez kanał rodny naturalny przechodzi przez Randki 3 okresy porodu PRZED urodzeniem Dziecka.

WIELE Kobiet JEST zainteresowanych Tym pytaniem - od jakiego momentu możemy powiedzieć, že rozpoczęło SIĘ ogólne dzialanie?, Aw jakich przypadkach pojawienie SIĘ Małych pojedynków oznacza jedynie "trenowanie" Ciała przyszłej Matki PRZED narodzinami Dziecka?

Niektórych z Płci Pięknej SA zainteresowane Tym faktem, CZY Jest Możliwe, ABY dobrowolnie zainicjować Początek pracy za Pomocą Naturalnych środków Jakie działania i działają bezbłędnie?

Natura Cały Proces narodzin nowego człowieka kazdy rodzaj, W TYM Człowiek, JEST tak dobrze Przemyślanach, Ze w przypadku narodzin Dziecka konieczne JEST dojrzewanie Ciała Dziecka i reakcja organizmu matczynego, 38-40 tygodni Ciąża - Tylko w Tyma przypadku moze pojawić SIĘ Zdrowe i pełnopłciowe noworodki.

Pięć jednak Randki osiągnięcia Nowoczesnej Nauki zrobić Tej Pory Nie znalazły odpowiedzi na Pytanie - Dlaczego narodziny SIĘ zaczynają, Ponieważ w Tym przypadku uzyskano poprzez unikalną możliwość wyeliminowania Różnych odchyleń od normalnego przebiegu ciąży

      

Pierwszy okres - Walki

Pierwszy okres porodu to skurczeW Czasie ciąży Dziecko JEST chronione PRZED Penetracja chorobotwórczych bakterii śluzowata Wtyczka, Który znajduje SIĘ w Kanale szyjki macicy. ABY przez TE szyję Dziecko Musi przejść poród, wiec w pierwszym okresie zaczyna kurczyć SZYBKO ABY zmaksymalizować SIE, i ułatwić dziecku zadanie.

Taka Redukcja JEST DOSC bolesna, Ponieważ angażują mięśnie gładkie, wpływają na Ich redukcję bez Specjalnych Interwencji (spazmolityczna terapia, Specjalne Techniki masaż) Niemożliwe JEST.

Korek śluzowy JEST praktycznie przezroczysta masa, podobną zrobić galaretki, Która moze zawierać żyły Krwi. W początkowej Fazie szyjka macicy JEST 3-4 centymetry, Ale WIELE Kobiet w ciąży nie zauważa Tego z powodu nieczęstych i Prawie niewidocznych spacer.

Moze wystąpić uczucie Bolu w Dolnej Części brzucha iw Dolnej Części pleców, Tak Jak w przypadku menstruacji, ale Rzadko To Jest zauważane, spisuje Wszystko dla zmęczenia i Zwykłe ból pleców U Kobiet wagowo Ciąża.

W niektórych przypadkach Kobiety Już od pierwszych minut odczuwają regularne i Silne skurcze, z ktorými Nie mozna pomylić "Trening" skurcze mięśni, wykrywane u większości Kobiet w ciąży.

NIE DA SIE dokladnie przewidzieć, JAK bedzie SIĘ rozwijać ogólna aktywność Czas przejścia zrobić Aktywnej Walki Moze Być różny.

W początkowej Fazie, nawet w walkach, JEST Jeszcze Czas, ABY zebrać SIĘ i spokojnie dotrzeć do Szpitala położniczego, jeśli KOBIETA NIE leży wagowo Szpitalu. Z Czasem Walki Beda Coraz bardziej odczuwalne, Beda tak Silne, ZE KOBIETA rodząca Moze Nie TYLKO mówić, ale takze Musi oddychać inaczej.

Reszta bedzie możliwa w przerwach Między skurczami, Które trwają 3-4 Minuty. Chociaż w TYM Proces otwierania szyjki macicy Czasie JEST JUZ Bardzo intensywny, moze zrobić Zając Jeszcze Troche Czasu.

Czasami w procesie skurczów wody. Dziesięć okres JEST Niezwykle złożony psychicznie, chcesz krzyczeć, łzawić i rzucać, moze toczyć nudności, Chce rzucić wszystko i uciec.

Kobiety, ktoré sa dostrojone urodzenia w domu, W Tym momencie Moga zmienić SWOJĄ decyzję i udać SIĘ do Szpitala położniczego, Ci, którzy chcieli urodzić samodzielnie, uciekną SIE zrobić znieczulenie zewnątrzoponowe.

W pierwszym okresie pracy trzeba spróbować Zmieniaj postawy, jeśli przynoszą ulgę; tak często, Jak to możliwe, ABY opróżnić pęcherz. ABY zmniejszyć nasilenie Bolu mozesz wypróbować podtlenek azotu, weź (jeśli możliwe SIĘ) Ciepły Prysznic.

W pierwszym etapie porodu, podczas porodu, JEST Rozszerzenie i skrócenie szyjki macicyKtóra przygotowuje kanał rodny na Drugi okres - PRÓBY, w wyniku ktorých rodzi SIE Dziecka.

Zwykłe Pełne szyjki - okolo 10 cm, Dlatego Dzieci oo rodzą SIĘ Nie porośniętymi fontanelami, w przeciwnym razie głowa nie nie przejdzie przez miednicę Matki.

Jeśli To Jest Pierwsze Dziecko, A korek moze zacząć wycofywać SIĘ nawet na kilka dni PRZED porodem, A jeśli Nie - ABY nawet na SAMYM początku Pierwszego okresu porodu.

      

Drugi okres zrobić Natychmiastowa dostawa

3 okresy poroduABY W Tym okresie pojawia SIĘ pojawienie Dziecka. Każdej bitwie towarzyszyć bedzie Chęć popchnięcia, Dlatego Ważne JEST, ABY sluchac swojego Ciała i pchnąć wlasnie wtedy, gdy Tego zażąda.

KIEDY JEST JUZ Głowa Dziecka Przy wejściu zrobić pochwy, Moze występować lekkie uczucie pieczenia, Który zart spowodowany rozciąganiem tkanek. W Tej chwili pożądane JEST unikanie ostrych probinaczej Beda Luki, Które Beda musiały zostać zszyte.

Zdarza SIĘ, ZE JEST głowa Dziecka Zbyt duża, A lekarz Musi SIĘ skaleczyć, ale zazwyczaj nie nie Sa Jeden Zbyt Duże i leczy SIĘ dobrze. Przy wielokrotnym dostarczaniu Okres Ten jest wystarczająco Krótki, zajmuje Nie więcej niz 10 minut, ale na początku moze trwać kilka godzin.

W okresie skłonności do skurczów mięśni gładkich macicy dodaje Sie skurcz mięśni prążkowanych brzucha, ktorých intensywność moze i powinna regulować KOBIETA zgodnie z zaleceniami Lekarza LUB położnej, Która przyjmuje poród.

Natychmiast w Tym okresie porodu Część prezentująca Ciało Dziecka wykonuje kilka ruchów określonych przez Mechanizm, nieodłącznie związany z programem Natura, w wyniku którego rodzi SIE Dziecka.

W drugim okresie niektórzy eksperci zalecają kobiecie zajęcie pozycji pionowej, Wtedy siła grawitacji Pomoże dziecku Wyjść, ale powinieneś uważać, ABY NIE spadł na podłogę Twarda, jeśli Nagle SIĘ ześlizgnie.

W szpitalach położniczych Dzisiaj KOBIETA moze wybrać, w przypadku braku komplikacji, JAK Chce rodzić, ale "Klasyka gatunku" zrobić Tej Pory uważa SIĘ ZA poród na specjalnym łóżku - pomimo Ich bolesności dla teściowej, z Takım porodem, lekarz LUB położna moze Lepiej kontrolować Proces IW Czasie, ABY zidentyfikować możliwe komplikacje.

Podczas odpoczynku LUB Przy użyciu znieczulenia zewnątrzoponowego najlepiej leżeć PO lewej StronieI utrzymuj prawa Stope na wadze. Ponieważ Trudno JEST ABY zrobić samodzielnie, moze Być Wymagany asystenta. Najtrudniejszą częścią JEST wypchnięcie Głowy i ramion Dziecka, Reszta Ciała łatwo SIĘ wyślizguje.

PO pojawieniu SIĘ Dziecka należy poczekać na Pierwszy Krzyk noworodka (LUB pomaga mu), ą następnie, po ustaniu pulsacji pępowiny, współistniejące wskazuje rozprężanie płuc i zakonczenie płodu, krążenie płodowe, nakłada Dwa klipy, A takze Między nimi JEJ krzyż.

Dziecko JEST następnie ważone i myte, badane przez pediatrę, po Czym Dziecko bedzie przymocowane zrobić piersi Matki, A on bedzie mial szanse na kilka kropli Siara, A moja mama oo Tym Czasem bedzie mogła Trochę odpocząć.

Trzeci okres - narodziny Łożyska

Trzeci okres urodzenia - narodziny łożyskaPo krótkim odpoczynku Znów pojawią SIĘ Bitwywypchnąć łożysko z macicy, zębów zrobić Czasu na terenie całej Rodziny Długość Ciała Jako łącznik Między matka i dzieckiem.W przypadku JEJ gatunków, Musi mama miec Specjalny strzał, Który prowokuje Życie odrzucenia przez łożysko, a do Nie Musi naciśnij.

Ostatni (Łożyska i blon płodowych) zostaną dokladnie zbadane przez położna i zważono, trzeba upewnić SIĘ, Ze nic nie nie nie nie pozostało Zbyt Wiele Przewodniczący w macicy.

Aby prawszyć redukcję makicy Na brzuchu można położyć lodu, za strony strony których się rzeczy krwawienie z macicy i francusisz jej redukcję.

Wczesne podanie dziecka do piersi po urodzeniu jest ważne dla dziecka i jego matki. Aby nie tylko uruchomi się mechanizm produkcji mleka i napojów, ale także czasu.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...