Certyfikat RODZINNY: oficjalny dokument Konieczny dla przyszłej Matki

Co to jest ogólny certyfikat?

Od 2006 Roku w naszym Kraju działa Narodowego Projekt "Zdrowie". Jednym z JEGO programów priorytetowych - "Ogólny certyfikat" - JEST POPRAWA Opieki Medycznej dla przyszłych Matek, noworodków i Dzieci w Wieku poniżej 1 Roku.

...

Spis treści:

Teraz, w ramach TEGO PROGRAMU, Kazda kobietą dowcipniś dowcipniś trzecim trymestrze ciąży ciąży otrzymuje oficjalny dokument - Ogólny certyfikat. Z JEGO Pomocą moze samodzielnie wybrać specjalistów, ktorým powierzono Zarządzanie ciąża i pomoc w nadchodzącym porodzie.

CO To Jest ogólny certyfikat?

      
Certyfikat ogolny na dokument sporządzony w Specjalnej formie.Składa SIE oo kręgosłupa, kilku kuponów i samego certyfikatu. Kazdy z kuponów JEST przeznaczony dla osobnej placówki Medycznej, Która pomagała kobiecie LUB JEJ dziecku.

kręgosłup powinien pozostać w konsultacjach Kobiet, ponieważ stanowi Potwierdzenie faktu Wydania certyfikatu.

Bilet nr 1 gwarantuje wypłatę zachęt dla Kobiet-Doradców, pod warunkiem, ZE KOBIETA JEST zarejestrowana i regularnie odwiedza Lekarza przez 12 tygodni LUB dłużej. Jeśli podczas kilku konsultacji obserwowano kobiete w ciąży, ABY Instytucja, w ktorej byla obserwowana, otrzymuje płatność Z TEGO kuponu.

Talon nr 2 odnosi sie zrobić Usługi w Szpitalu położniczym, ktora wybiera KOBIETA w ciąży. Reszta certyfikatu zostaje mu przekazana w chwili Przyjęcia do Szpitala, w momencie Wagowo wypisu otrzymuje na ponowne pozostałą liczbę kuponów 3. Drugi bilet pozostaje w rękach Pracowników Szpitala położniczego i JEST przekazywany do otrzymania Płatności gotówkowej.

Talon nr 3 obejmuje Dwie Części. Oba SA przeznaczone zrobić polikliniki dziecięcej, w ktorej Dziecko bedzie obserwowane przez Pierwszy rok Życia. Część nr 3-1 gwarantuje płatność za Pierwsze Sześć miesiecy Usługi, nr 3-2 - za Drugie półrocze. Jeśli Dziecko bedzie obserwować Druga połowę Roku w innej poliklinice, Kazda z Klinik otrzyma stymulację na dwoch Różnych częściach Trzeciego kuponu.

Randki Płatności zaświadczenia SA dokonywane przez Lokalny oddział Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, Gdzie Instytucje medyczne przekazują Swoje kupony

Jeżeli KOBIETA zdecyduje SIĘ skorzystać z Usług prywatnej kliniki na którymkolwiek etapie, Nie pozbawia JEJ zrobić prawa zrobić korzystania z pozostałej Części certyfikatu. W przypadku Tym Jeden z kuponów zostanie wykorzystany i bedzie Nie mozna otrzymać na NIM Płatności.

Jakie jest ryzyko późnej ciąży?Jakie niebezpieczeństwa SA sama w sobie Późna ciąża? Uczymy się z tego artykułu.

Jak ustalić, że narodziny się zaczęły? Wyświetl szczegóły w tym artykułu.

Po co to zart?

Został opracowany Jako sposób na zachęcenie gminnych i Państwowych instytucji Ministerstwa Zdrowia zrobić lepszego świadczenia Usług zdrowotnych.

Z JEGO Pomocą KOBIETA moze wybrać niezależnie od MIEJSCA rejestracji i rejestracji:Kto i kiedy wydaje ogólny certyfikat?

  • Konsultacje Kobiet, Gdzie Beda podczas obserwowane ciąży
  • Szpital położniczy

Jeśli KOBIETA JEST zarejestrowana w jednym miescie, Pilzner faktycznie mieszka Wag innym, moze ubiegać SIE o pomoc medyczna Wag Szpitalu Wag Mieście, W ktorým bedzie Wag momencie dostawy.

Pracownicy Szpitala położniczego w momencie wydawania Matki i Dziecka przekazują:: Informacje o noworodku zrobić polikliniki dziecięcej w miejscu budowy Budowy zamieszkania DZIECKA. Dzień po wypisaniu Dziecka, pediatra przychodzi, bada Go, odpowiada na pytania dotyczące Opieki i bierze Trzeci kupon świadectwa zrobić przeniesienia zrobić polikliniki.

      

Kto MA Prawo ISC otrzymać?

Certyfikat moze zostać wydany obywatelom rosyjskim i obcokrajowcom przebywającym legalnie w Kraju.

PODSTAWOWE Zasady JEGO uzyskania reguluje rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia nr oo 73n Dnia 01.02.2011. Zgodnie z nakazem KOBIETA moze otrzymać zaświadczenie w trzecim trymestrze ciąży. Warunkiem otrzymania JEST odwiedzenie konsultacji przez 12 tygodni LUB dłużej w momencie rejestracji.

Kto wydaje I KIEDY?

Certyfikat wypełniają Konsultacje kobiece na podstawie rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia nr 701 z 28.11.2005. "Na certyfikacie ogólnym". W TEJ kolejności zatwierdzana JEST forma formularza ı instrukcja JEGO wypełniania.

JEST wydawany kobiecie w ciąży przez okres 30 tygodni, jeśli spodziewa sie Jednego Dziecka. Jeśli Dwa LUB więcej, ABY W okresie 28 tygodni.

Jeśli przez 30 tygodni KOBIETA bedzie obserwowana w konsultacji przez mniej niz 12 tygodni, otrzyma certyfikat pozniej po upływie określonego Czasu. Po otrzymaniu certyfikatu KOBIETA Musi podpisać SIĘ W Swoim kręgosłupie, Który służy Jako dokument ścisłej Odpowiedzialności i pozostaje w konsultacji.

Leczenie po ciężkiej ciążyCZY JEST ABY Wymagane Leczenie po Ciężkiej? Poprosimy lekarza.

Wczesne poronienie: Jak zapobiegać I byc chronionym? Czytamy tutaj.

Jak manifestuje SIĘ ciąża pozamaciczna, /beremennost-na-rannih-srokah/problemy-na-rannih-srokah-beremennosti/vnematochnaya-beremennost-simptomy.html Możesz osiągnąć się z tego artykułu.

Dokumenty Wymagane zrobić uzyskania

Doradczyni wypełnia i wydaje Akt Urodzenia, gdy Przedstawia JA KOBIETA w ciąży Trzy dokumenty:

  • Paszportu LUB inny dokument potwierdzający tożsamość JEJ
  • obowiązkowa polisa Ubezpieczenia zdrowotnego
  • zaświadczenie o ubezpieczeniu Państwowego Ubezpieczenia emerytalnego

Dokumenty do uzyskania ogólnego certyfikatuW Praktyce Randki Te dokumenty, Które KOBIETA przynosi Nie w ostatniej chwili, KIEDY trzeba Już uzyskać zaświadczenie i Z góry Przy rejestracji na ciążę.

Jeśli kobietą Nie ma Jeszcze 14 lat i deweloperskim bez paszportuMusi zamiast Tego przedstawić akt Uprawniona.

Jeśli KOBIETA oo jakiegoś powodu Nie ma Polityki LUB Certyfikat Ubezpieczenia, Certyfikat zostanie JEJ wydany MIMO, ale w odpowiednich Polach pojawi SIĘ informacja o braku brakującego dokumentu.

Jednostka Ilość Jednostka Ilość Koszt

Wartość nominalna certyfikatu generycznego wynosi 11.000 rubli.

Kwota ta żart rozdzielana Między Instytucje Medyczne Wagowo następujący sposób:

  • 3000 rubli Sa podane kobiecej konsultacji, Która zaobserwowała kobiete w Czasie ciąży
  • 5000 rubli otrzymuje dom macierzyński, w ktorým KOBIETA bedzie ubiegać SIĘ O świadczenia w zakresie Opieki położniczej ı Monitorowania JEJ i noworodków wagowo okresie poporodowym
  • 2000 rubli otrzymuje poliklinikę Dziecięca, Która obserwuje Dziecko w pierwszym Roku JEGO Życia: 1000 rubli przez Pierwsze 6 miesiecy i tyle Samo Za Drugi rok

Poród bez generycznego certyfikatu

      
Czasami zdarzają SIĘ sytuacje, KIEDY KOBIETA w ciąży żartem W Szpitalu położniczym bez certyfikatuNa Przykład, jeśli poród rozpoczął SIĘ znacznie wcześniej niz termin porodu. W Takım przypadku Nadal bedzie otrzymywać pełna pomoc medyczna.

Jedynym ograniczeniem JEST brak Możliwości wyboru własnego Szpitala położniczego, zrobić którego zostanie przywieziona. Pracownicy Szpitala położniczego, w ktorým zostanie ona wydana, otrzymają certyfikat i następnie Płatności gotówkowe.

Jeśli KOBIETA JEST zarejestrowana Nie W konsultacji z kobietami i decyduje Się na poród na zasadzie zapłaty, Nie otrzymuje wiec zaświadczenia, A ma ona kontrakt na urodzenie Szpitala położniczego, Który sama wybrała.

Certyfikat Rodzinny dla drugiego i kolejnych Polska

Certyfikaty dla kazdego Dziecka Nie różnią SIĘ od Siebie niczym. Maja Dziesięć SAM formularz, SA identycznie wypełnione, wydawane w dniu Tym SAMYM CO W Czasie pierwszej ciąży i TAKA SAMA wartość MAJA

Objawy wczesnej ciążyJak rozpoznać wczesne objawy Kobieta? Porady tutaj Lekarzy SA.

Wszystko o Leku "Jodomarin" podczas ciąży możesz się świadczyć z tego artykułu.

Certyfikat Rodzinny I ZMIANA nazwiska

Certyfikat rodzinny i zmiana nazwiskaJeżeli KOBIETA zmieniła zdanie, aby żart w powyżej tygodnia samotnie zmienić. ABY aby zrobić, Pracownicy dla Kobiet SA zobowiązani.

Skorygowany tekst JEST poświadczony zaświadczeniem O "skorygowaniu, ABY uwierzyć" podpis szefa konsultacji i pieczęci (na podstawie pkt 12 rozporządzenia nr 701) .Aby ABY zrobić, KOBIETA Musi przynieść zaświadczenie o Dawnej nazwie, okazać paszport z nowym imieniem, A potwierdzający takze Dokument ( ii).

Jak przywrócić ogólny certyfikat, jeśli został utracony

Nie panikuj, jeżeli Nagle Pobyt ważność utracił. Musisz dojść zrobić MIEJSCA, W ktorým wydano dokument, i poprosić o duplikat.

Jeśli Pracownicy z jakiegoś powodu odmawiają aparacie Tego, wARTo przypomnieć im pkt 12 rozporządzenia nr 701, zgodnie z ktorým Randki Konsultacje powinny przechowywać Zapisy zepsutych i utraconych certyfikatów w Specjalnej książce.

Akt Uprawniona i płatna opieka nad ciąża

Płatne Zarządzanie ciąża Nie uniemożliwiają kobiecie uzyskania Ogólnego certyfikatu i skorzystania z pozostałych kuponów nr 2 - za poród i nr 3 Za Utrzymanie Wagowo poliklinice dziecięcej. ABY JA zdobyć, Musi dotrzeć zrobić Kobiety w Domu. Tam otrzyma certyfikat, z którego Pierwszego kuponu zostanie odnotowana informacja, Ze Nie JEST płatna.

Kupowanie i sprzedawanie certyfikatu generycznego - CZY JEST legalne?

Koszt generycznego certyfikatuCzasami Kobiety zadają Pytanie I CZY mozna Kupić, sprzedać LUB wymienić certyfikat ogólny przez Analogie z kapitałem rodzica. Nie ma jednak sensu SIĘ, ponieważ WSZYSTKIE Pieniadze, Które mozna otrzymać, adresowane wyłącznie zrobić Państwowych SA i Miejskich instytucji medycznych Jako rekompensata za zapewnienie wykwalifikowanej Opieki Medycznej.

Wez nd nd Pieniądze Nie mam osoby W prywatne ani płatne kliniki

Program "Certyfikat Rodzinny" działa od 8 lat i przez lata okazał SIĘ jednym z najbardziej udanych Projektów Ministerstwa Zdrowia. Dla Kobiety w ciąży żartem zrobić doskonała OKAZJA, ABY uzyskać godna opiekę medyczna podczas ciąży i porodu, A takze dla instytucji Medycznej - sposób na Zdobycie dodatkowych pieniędzy, ABY zachęcić Pracowników zrobić Wyższego poziomu Usług.

Jeśli śluzówka się odsunęłaCo Robić, jeśli wtyczka śluzu odpadła? Przydatne rekomendacje - click here.

Fałszywe skurcze PRZED porodem: Jak Ich Nie pomylić z prawdziwymi? Dowiedziemy się tutaj.

W Tym tygodniu - WIELE użyłem Informacji /posle-rodov/oslozhneniya/temperatura-posle-rodov.html NA temperatura po urodzeniu Dziecka.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcę opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA.Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...