Prekursory pracy u nowożeńców i monotonne

Gwarancja Szczęścia każdej Kobiety JEST oczywiscie macierzyństwo. ABY Marzenie każdej Kobiety Wagowo pewnym okresie JEGO Życia.

I Pierwsze Dziecko, z świadomą ciąża, wszyscy czekają z wielka miłością. Dlaczego ZE świadomością? Ponieważ w innych przypadkach (PO lataniu, w pijackim Biznesie ITD). Uczucie Milosci miesza Się Ze strachem, żalem, pijackim odurzaniem, niezrozumieniem Tego ja ko Się Dzieje.

...

Spis treści:

A jednak WIELE przyszłych Matek Marzy o Tyma, Ze Dziecko ma Wszystko, CO NAJLEPSZE, od zabawek po, Przeznaczenie, wiec SA odpowiedzialne za kwestię przygotowania zrobić Pierwszego porodu.

W Tym okresie zajmują SIĘ wieloma pytaniamiTakich Jak: pierwszych zwiastunów porodu, bolesne LUB nie, ABY KIEDY zwiastują narodziny zaczynają zgadzają SIĘ na znieczulenie, CZY Wszystko bedzie przechodzić przez Siebie, ja Nagle zaczynają komplikacji i coś pójdzie nie nie tak, I WIELE innych.

Rozważmy Niektórych Z Tych rozdzierających pytań.

Jakie Sa prekursory porodu?

      
Głównymi prekursorami porodu SA:

 • W pierwszej kolejności, Obniżony żołądek.Trudniej JEST usiąść, zgiąć SIĘ, wstać Lub chodzić. Jeśli w Czasie ciąży Wampiry istnieją torturowany Zgagaznika z powodu spadku ciśnienia w żołądku;
   
 • PO Drugie, Dziecko w żołądku wydaje SIĘ Być wyciszone, staje SIĘ tam ciasno, A Na zaczyna SIĘ poruszać mniej. Rosnące bole na dole pleców, nasilające sie wieczorem;
   
 • PO Trzecie, Prekursory porodu - korek. Występuje separacja błony śluzowej (JEST zrobić Zwykłe najważniejszy znak rozpoczęcia Pracy). Początek porodu moze wynosić od 1 Dnia do 7 dni;
   
 • ja po czwarte, Wchodzi macica toniczność, Moze zacząć Szybko rosnąć i bedzie Silna potrzeba pójścia zrobić toalety. Nieregularne skurcze macicy wskazują walka TRENINGOWE Proces Pracy i fałszywy.

To Jest wiedza teoretyczna, Teraz porozmawiajmy o umiejętnościach praktycznych.

Najważniejsze, Nie panikuj!

Zwiastun szybkiej dostawyJeśli poczułeś wczesne zwiastuny pracy, co najważniejsze, Nie panikuj. Ochi, westchnienia i łzy Maja Tylko negatywny wpływ na Twoje zdrowie, A wiec na stan Dziecka.

Powiadom swoich Bliskich krewnych - Mąż, rodzice, siostra, ciotka, O Swoim Zdrowiu, pożądane JEST, ABY Jedno z Nich bylo W TEJ chwili Blisko Ciebie. Ale nawet jeśli nie nie zrobić Jest Możliwe, wezwać pogotowie ratunkowe.

KIEDY zaczną SIĘ Walki, zacznij oddychać "placki JAK", ABY Troche zmniejszy bol.

W ogóle nie nie siadaj, Ponieważ Mechanizm dostarczania został Już uruchomiony, A głowa Dziecka JEST Już obniżona przez Kanały Uprawniona, wiec Lepiej JEST STAC, chodzić LUB położyć SIE.

Wciąż pomaga pozować na czworakach. Nie Myśl O Tym, JAK wyglądasz Ż zewnątrz, Teraz mozesz zrobić Wszystko, A im szybciej SIĘ odprężasz, Tym łatwiej bedzie C przejść Proces dostawy.

Po przybyciu zrobić Szpitala zostaniesz przebadany przez Lekarza í zdecydujesz sie poczekać Lub rozpocząć Proces stymulacji porodu. Jeśli PRZED upływem Tego Czasu śluzówka NIE opuści, Nie wystraszysz SIĘ. Wszystko w porządku.

Lekarz przeprowadzi procedurę perforowanie pęcherza owodniowego (amniotomia) I woda zniknie. Proces Ten jest bezbolesny, po rozpoczęciu przyspieszania porodu Dziecko zaczyna bardziej aktywnie poruszać SIĘ W Kanale rodnym.

Zgodnie z Wizyta u Lekarza i pragnieniem Kobiety Przy porodzie mozna przeprowadzić znieczulenie zewnątrzoponowe. JEGO ZASTOSOWANIE Nie JEST obowiązkowe iw większości przypadków mozna bez niego obejść SIĘ.

      

Po odczuciu nieznośnego pragnienia pójścia zrobić toalety (Chęć oddania Kalu) wiesz, Teraz bedziesz rodzić. Dlatego należy natychmiast poinformować Lekarza o potrzebie skorzystania z toalety (PRÓBY).

Zaczyna SIE OD Ciebie Drugi okres Aktywności ZawodowejW Tym okresie uważnie słuchaj Lekarza i położnej zrabuję SIĘ, CO CI Mówią. I w sensie dosłownym, Mówią, ABY oddychać - oddychać, Mówią, ABY zamrozić - zamrozić, pchnąć - dokręcić.

Pamiętajcie, Ze w Tych krótkich chwilach, Które wydają SIĘ wiecznością, Życie waszego Dziecka zalezy od byl na WIELE sposobów. Jeśli jestes sprytny, wkrótce usłyszysz Słowa: "Gratulacje dla twojej Matki, kochana mamusiu".

Ale Dziesięć Proces Ogólny JESZCZE SIE NIE skończył, po 10-15 minutach po porodzie Dziecko Musi odejść od Tego ostatniego (łożysko).

Czasami Proces Dziesięć odbywa SIĘ poprzez naciśnięcie na brzuch, ABY całkowicie oddzielić łożysko i zapobiec rozwojowi procesów zapalnych. Moze Zając Proces pracy dla primipary od ośmiu Do dwudziestu godzin.

I JAK SIE DZIEJE temat ZA drugim RAZEM?

Zwiastun rodzajów w odrodzeniuW drugim narodzeniu (Odrodzenie) prekursorzy pracy Să zasadniczo tymi samymi znakami, CO pierwowzory. Jednak Proces Dziesięć Już znacznie przyspiesza. Moze zajmować SIĘ PO wystąpieniu skurczów od dwoch godzin zrobić ośmiu.

Wody Już opuszczają bez perforacji plynu owodniowego, Bardzo często KOBIETA budzi SIĘ W zakłopotanym powyżej tygodnia, gdy Łóżko JEST całkowicie Mokre.

Jeśli tak SIĘ Stalo Ja Nadal Nie czujesz spacer, musisz natychmiast udać SIĘ zrobić Szpitala. W przeciwnym razie istnieje ryzyko porodu w Domu.

Skąd wiesz, ZE Natychmiastowa dostawa?

      
Prekursory szybkiej dostawy SA TAKIE czynniki:

 • jeśli JEST w ciąży mol oo, oo cofającymi SIE wodami. W przypadku trzeciej ı następnej ciąży prekursory porodu Moga Być Bardzo szybkie;
   
 • jeśli jestes w ciąży Randki powyższe objawy dla pierworodnego postrzegane Jako dolegliwość, A Nie Jako Początek Ogólnej Aktywności. W wyniku straconego Czasu Nie mozna obliczyć Procesu narodzin i beda Jeden szybkie.
Zwiastun jakiegokolwiek rodzaju - Pierwszy, Drugi, Trzeci ITD, w zasadzie Dla wszystkich przyszłych Matek Să TAKIE Sam ..

Najważniejszą rzeczą JEST rozpoznanie początku Procesu narodzin w Czasie í dokładne przestrzeganie zaleceń Lekarza. Wtedy Twoje Rece wkrótce Beda Miały Twoje Dziecko, A Ty staniesz SIĘ Szczęśliwa kobietą.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
 1. Natalia

  Jedno JEST pewne. ABY dlatego, že Nikt nie nie zaspał JEGO narodzin. ABY powiedział mil pielęgniarki na służbie w Szpitalu, KIEDY W Nocy ja NADAL NIE mogłam Spać, wiec poszedłem korytarzem í NIE pozwoliły. Przez cala noc Nie miałem silnych, ale częstych skurczy. Rano płyn owodniowy przebiły Mój iw ciągu 40 minut stałem SIĘ matka.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...