Jakie Sa zagrożenia związane z opóźnieniem dostawy? Porozmawiajmy o skutkach

Dlaczego za 30 lat Już JEST "Późne narodziny"? Taka wyraźna granica Wieku MA CO najmniej Dwa wyjaśnienia.

PO Pierwsze: po 30 latach zaczyna SIĘ Naturalne starzenie SIĘ organizmu, CO Z pewnością wpływa na prace narządów Wewnętrznych: Choroby przewlekłe i konsekwencje złych nawyków "rozkwitają" (niedożywienie, alkohol, palenie itp.), Rzadko występuje owulacja.

Drugi: lekarzom łatwiej JEST, gdy matka Młodej Kobiety Szybko zostaje przywrócona ja NIE Przedstawia niespodziewanych Niespodzianek.

...

Spis treści:

Możliwe trudności

CZY oczywistych minusów Późne narodziny mozna przypisać Temu, ZE ciąża sama często odbywa SIĘ bardziej intensywnie niz w Villa Centrum Młodości - obrzęk, zwiększone ciśnienie, anemia i tak dalej.

PO 30 znacznie Wyższa groźba arbitralnego zakończenia ciąży I niebezpieczeństwo Rozwoju ciąża pozamaciczna.

Ze wzgledu na związany Z wiekiem spadek elastyczności í elastyczności mięśni í Stawów, kanał rodny Nie moze sie całkowicie otworzyć, współpracowników prowadzi zrobić niezdolności zrobić porodu niezależnie ja mimowolnie Cesarskie cięcie.

Po 35 latach, Wedlug statystyk, wzrasta ryzyko Uprawniona Dziecka z różnymi patologiami, Nie ma znaczenia, CZY JEST Pierwsze Dziecko, CZY piate.

Nie Wszystko Jest TAKIE Ponure!

Plusy z opóźnieniem dostawyIm starzejemy SIĘ, Tym uważniej obserwujemy Nasze zdrowie. poród po 30, Zwłaszcza pierwsza spóźniona dostawa, ABY poważne Wydarzenie, Które JEST starannie zaplanowane, Ze wszystkimi niezbędnymi testami i egzaminami.

Ponadto (Prawie Nie występuje w młodszym Wieku CO) Nie przechodzą inspekcję Tylko z Kobiet, pilzner takze przyszłego taty, A zrobić znacznie zmniejsza ryzyko Wieluniu Chorób.

Nadal istnieje Opinia praktykujących Lekarzy Późna ciąża i późne narodziny znacznie odmładzają Ciało Kobiety.

W płaszczyźnie Fizycznej - znaczne obniżenie poziomu cholesterolu, znacznie zmniejszając ryzyko udaru i Osteoporozy, Prawie na pewno dojdzie pozniej zrobić menopauzy; ale psychicznie - Wspaniale uczucie, že "Jestem mloda matka!", A NIE starzejącą sie kobietą "Wieku Balzaka".

Ja, oczywiście, dorosłe Kobiety Sa bardziej zdyscyplinowane i regularnie odwiedzają Lekarza, Traktuj Swoje zalecenia poważnie i odpowiedzialnie.

I materialne Możliwości "dorosłych" mumii pozwala wybrać dobry szpital położniczy, doświadczony ginekolog-położnik i warunki spełniające indywidualne Życzenia i Wymagania.

Co jest potrzebne zrobić spóźnionej dostawy bez komplikacji?

Oczywiście, prowadzić cieszy się tryb życia: Jedz dobrze, uprawiaj sport, (Jogapływanie, pilates) Dużo chodzenia, dostrajanie SIĘ zrobić pozytywnych emocji í ciagle Konsultacje Z lekarzem.

Jeśli KOBIETA JEST fizycznie zdrowa, JEJ Prawdziwe szanse na urodzenie normalnego, Zdrowego Dziecka Nie SA Mniejsze niz 20-30 lat.

W Czasie ciąży, oczywiscie, potrzebujesz uważnie obserwuj dla własnego Zdrowia I Zachowania Dziecka, poddać SIĘ zaplanowanym badaniom iw razie Potrzeby przeprowadzić pod nadzorem Część ciąży Lekarzy w Szpitalu.

Niezbędne testy dla późnej ciążyMusisz przejść Pełne badanie Wszystkich możliwych Patologii płodu. Co dokladnie - Mowi lekarz, Który CIĘ obserwuje, ale Zwykłe, Między 11 tygodni ja 12 tygodni - JEST zrobić choriocenteza (ogrodzenie kosmków oo przyszłego Łożyska) z 14 tygodni na 18 tygodni - amniopunkcja (badanie diagnostyczne plynu owodniowego) i kordocenteza (badanie Krwi Dziecka, uzyskane z pępowiny).

Badania te dokladnie ustalą, CZY Dziecko ma nieprawidłowości chromosomalne, TAKIE Jak choroba Downa.

Wiec urodzić CZY Nie?

Pomimo Wszystkich możliwych komplikacji i "opowieści grozy" Lekarzy, Liczba Kobiet, Które decydują SIĘ na późne porody i macierzyństwo, czerstwy rośnie.

Możliwości medycyny rowniez Nie Stoja w miejscu budowy Budowy. I Kazda KOBIETA JEST gotowa, ABY STAC SIĘ matka nie nie wcześniej niz świadomie gotowa.

wiec dylemat "ABY urodzić LUB NIE rodzić?" - to zalezy OD CIEBIE!

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 7
 1. Ira

  Cześć. Mam 43 lata. Niedawno, 30 maja, doszło do poronienia Wagowo tygodniu 9 (ostatnia miesiączka 17 Marca). 28 kwietnia wykonał USG, zarodek został utrwalony w macicy, ale Nie bylo Jeszcze Jasne O biciu serca. Lekarz Napisał mi kwas foliowy, dyufaston, magnez B6, witaminę E. 8 Maja pojechałem Nie Jednego z krajów Europy Zachodniej. KIEDY SIĘ udali Do Lekarza, Randki Preparaty zostały odwołane, z wyjątkiem kwasu foliowego. ALE NADAL piłem Randki narkotyki. Niestety dyufaston zakończył SIĘ 10 dni PRZED wyznaczonym USG (31 maja). 30 Maja nastąpiło poronienie. Wcześniej miałem Już poronienie w Czasie 18 tygodni (po zmianie z 1 września 2015 r. - Poronienie 14 stycznia). Mamy juz Dziecko, 9 lat chcieliśmy i drugiego Dziecka. CZY Meza tez juz 50. Gdybym mieszkał w Rosji, ja na pewno spędziłbym inspekcję. ALE JEST Bardzo obojętna Postawa i brak wskazówek, Jak postępować. Trzecia ciąża wydarzyła SIĘ nieplanowana, Nie chciałem tak krótkiej Przerwy. W pierwszej ciąży nie bylo zadných Problemów Poza prezentacja płodu miednicy i musiałem wykonać cięcie cesarskie.Potem zdecydowałem, Ze moja praca siedzi Przy komputerze i Pracuje do 8 miesiecy. Rowniez mam opryszczkę (na Twarzy), cierpią z powodu Tego "na zimno", Jak pamietam, ABY Znaczy, Cale Życie. Co mi doradzasz? CZY JEST Szansa, ABY zostać ponownie matka?

  • Marina

   Szanse w niewielkim stopniu w Tym Wieku rodzą Dziecka. Chce rozważyć Jeszcze Jeden Aspekt. CZY mozesz wychowywać Dziecko przed osiągnięciem pełnoletności? Istnieje Duże ryzyko Uprawniona niezbyt Zdrowego Dziecka. Jeśli Sa tam Silne odchylenia? z oo Jak bedziesz Tym żyć? Jak sam bedzie zyl? Pomysł O Tym. Jeśli ta ciąża NIE utrzymuje sie, pomyśl o adoptowanym dziecku, jeśli naprawde chcesz Dziecka. Opryszczka na Twarzy NIE spowodowała poronienia. Powód, Raczej w Wieku.

  • Anna

   Dobry wieczór! Oczywiscie SA szanse. Ale musisz Zrozumieć, Ze w twoim Wieku Dziecko ma większe szanse nA urodzenie, A Nie wszyscy Inni JAK. Sam organizm odrzuca płodu i prawdopodobnie zrobić Tego błędu, jeśli początkowo zarodek MA odchylenie wystąpi Wagowo samoistnego poronienia. Jeśli zrobić CIE NIE przeraża, spróbuj zrobić Proby za kilka miesiecy. Prosta opryszczka Nie JEST Przyczyna poronienia, występuje u 90% populacji.

 2. Lily

  Na dole JEST Anioł na Ziemi. Sam jestem w ciąży wag WIEKU (40), przygotowując SIE nA najgorsze, MAM Nadzieje na NAJLEPSZE.Spojrzałem przez różnego rodzaju Narzędzi miec / Dzieci ı wszelkiego rodzaju odchyleń ı ustanowił OPINIE, Ze Boga Każdą dusza JEST cenne, Nasza firma (takich JAK Rodziców, któremu oddał zrobić Edukacji Dziecko) zrobić podjęcia Wszelkich starań, ą następnie miskę Miłość i Szczęście naszej Rodziny zostaną wypełnione po krawędzii

 3. Olga

  Witam, Mój Mąż i Ja Dwa Lepsze, Inteligentne Dzieci (9 i 13 lat). Trzecia ciąża JEST szokiem. . Diagnostyka inwazyjna w WIEKU 19 łata. Dla Mnie 41. Dla Meza 65. oboje; bez określonych Chorób.Czy nie może przymierzyć dziecka? Bardzo doświadczamy. Pomóżcie radą.

  • Katia

   Ponieważ Twój wiek Nie JEST Bardzo Młody, znacznie trudniej bedzie ci Teraz zabrać zrobić Dziecka. Może cokolwiek, właśnie do, czego nigdy nie naśladuje na drugiej ciąże. Dobrze być badanym, może nawet zejść lub iść i zrobić lekarza.

  • Marina

   Masz Zaawansowaną wiek. W tym wieku trudno jest urodzić dziecko.Obrożenie ciała jest duże. Od zbyt dużych na ubrania świątgo dziecka. Nie wszystkie dzieci z zespołem Downa są bardzo chore, ale także rodzili się z ciężką patologią. Czy jesteś gotowy, żeby życie ci życie, na życie i na wózku inwalidzkim inwalidzkim inwalidzkim i ślinić się? Cóż, doszedłeś już, masz wszystko nosił i zajmował się nim. Ale ty nie jesteś wieczny. Co się z nim stanie? Wyżywienie? Zła pielęgniarka? Czy jesteś gotów na spotkanie z uchodźcami? Pomysł O Tym. Chcieliśmy, żebyś świecił, mały, pomyśl o przyjęcieciu dziecka zastępczego. Ze swoim zdrowiem jest mało prawdopodobne, wiek nie jest taki sam.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...