Urodziny afiliacyjne: hołd dla mody LUB Powrót do Starych Tradycji?

Poród partnera: za i przeciw

Narodziny Dziecka zrobić niedawna na Przyszłość Papieża, krewnych i Przyjaciół Były tajemnica za siedmioma pieczęciami.

Raport o porodzie i mała, Urocza, wzruszająca paczka pokazana w oknie - z Czego Byli zadowoleni, Dopóki nie nie zostali zwolnieni.

Teraz Sytuacja zmieniła SIĘ radykalnie. Niemal każdej przyszłej matce proponuje SIĘ pójść zrobić krewnych NIE TYLKO Jednego, ALE Z towarzyszem.

...

Spis treści:

CO To Jest poród Partnera?

zwany partnerem takiej pracy, Która oprócz personelu medycznego (położnych, Lekarzy, pielęgniarek i neonatolodzy) NIE JEST osoba BLISKA dla Nowych Matek.

Obserwuje Nie TYLKO z zewnątrz, ale przez Procesłoczenia w języku aktywnym TYM, jednoczesne Trzymaj się, Wspiera i pomaga psychicznie.

Zwykłe, Jako asystent Przy porodach partnerskich, przyszłe Matki chcą zobaczyc Ojca Dziecka. Ale Kwestią obecności Meza kompleksie Przy Wspólnych porodach Nie JEST tak prosta, Jak się wydaje na Pierwszy rzut oka.

Po Pierwsze, Nie Badz kategoryczny. Daj strój użytkownika możliwość zważenia Wszystkich zalet i wad Ja zdecyduj Sam. Omawiając Pytanie, pamiętaj, Ze Nie powinieneś zmuszać Meza zrobić mówienia "pozwól il zobaczyc, JAK cierpię".

Przymus, resentyment z powodu odmownych i oskarżenia - droga do nikąd. Przeżywanie cudownej chwili narodzin Dziecka Razem LUB Nie - rozwiązanie Tego pytania należy rozważyć i rozważyć.

Kategorycznie Nie mozesz zabrać ZE SOBA Meza w kilku przypadkach:

  • Jeżeli zdecydujesz SIĘ narodzić Razem Bo tak Samo zrobili Przyjaciele;
  • jeśli JEST porywczy, swobodony;
  • Boi SIĘ funkcji Street Krwi.

Pomóż mężowi przy dostawieJeśli jestes przyzwyczajony zrobić polegania na sobie nawzajem, zaufaj, wtedy "poród Razem" zbliży CIĘ zrobić Siebie. Ponadto Wykop Meza do masażu okazyj.

Należy zauważyć rowniez, Ze obecność człowieka w Rodzinie sprawia, že Pracownicy Sa bardziej grzeczni i cierpliwi.

Dla Rosji poród partnerski JEST przez morze razem zjawisk, Podczas gdy w krajach Zachodnich "Razem" zaczęło rodzić SIĘ w latach 80. ubiegłego Wieku. Dzisiaj, Na Przykład, W Niemczech Prawie Randki Uprawniona Să partnerstwamiSa uwagęani oo Wielkim entuzjazmem, i W Szwecji papież Zwykłe odcina pępowinę noworodka.

Ale nazwanie Ojca w narodzinach Dziecka JEST TYLKO Nie podejściem zachodnim. Raczej JEST sobie dobrze Zapomniany Stary.

Nawet starożytni Słowianie "Razem rodzili". Sam Człowiek wziął Dziecko zrobić Światła, TYM SAMYM kończąc Proces JEGO powstawania, A PO urodzeniu Dziecka bylo owinięte w Koszule Ojca. Uważano, že do Pomoże dziecku wyrosnąć na Silne i Zdrowe.

Tak wiec, decydując SIĘ na poród Partnera, pary zwracają SIĘ zrobić Źródeł.

Ból brzucha we wczesnej ciążyCo moze oznaczać bole brzucha we wcześniejnej? Uczymy się z tego artykułu.

O Jakie objawy w Czasie Ciąża mozna znaleźć w, Nasza Sekcja Powie.

Jakie Sa warunki wstępne dla porodów partnerskich?

Porody partnerskie Nie wydaje się spontaniczne, przeciwstawne Szkolenia. Należy zadbać z wyprzedzeniem o celu, ABY Dokumenty Randki Były w porządku.

Przede wszystkim uzyskać zgodę Lekarzy i druga połowę.

Po Drugie, ABY dostać SIĘ zrobić Szpitala, bedzie wymagać wyników testów na AIDS, WZW typu B i C, fluorografii. Wymagania ale w Różnych szpitalach położniczych í miastach Moga Się różnić, Lepiej żartem wyjaśnić informacje W W oo lekarzem.

Warianty porodów partnerkich

Jeśli pary SA przekonane o swoich zdolnościach, Beda w powyżej tygodnia wytrzymać Razem CAŁY PROCES porodu: od początku skurczy zrobić narodzin Dziecka.

W przypadku sytuacji małżonka, CZY na łóżku, Mozesz używać partycji EKRANU. Następnie będąc z Toba, partner zostanie usunięty Ze sposobu, w jaki pojawia SIĘ głowa I Jakie manipulacje SA wykonywane przez Lekarzy.

Wariant porodów partnerskichInna OPCJA JEST znalezienie Ojca w pierwszym, drugim etapie porodu, KIEDY pomaga prawidłowo oddychać i masuje, ale nie nie JEST Obecny Przy próbach i bezpośrednim narodzinach Dziecka. Ojciec JEST Już musi zrobić finału, ABY odciąć pępowinę LUB byl Blisko zony i Dziecka w chwili Pierwszego przywiązania zrobić klatki piersiowej.

Najbardziej akceptowalne dla męskiej psychiki i Kobiety podczas porodu, niektórzy nazywają OPCJE, gdy ojciec w związku żartem dozwolony Tylko w momencie umieszczenia wag klatce piersiowej Dziecka.

Uważa SIĘ, ZE W pierwszych godzinach Życia DZIECKO MA ścisły Związek oo psychiczny rodzicami i dobrze, jeśli "poznaje" zarówno z matka, JAK iz ojcem. W końcu TAKIE Szczęście należy podzielić na Trzy.

W Operacji Cesarskie cięcie Moze Być rowniez partnerem. W Trakcie Operacji Mżż Zwykłe SIĘ WIĘŹ przeddzień przedoperacyjny. A PO Operacji ciała ul Dziecko.

Czy kobiety w ciąży mogą mieć piwo bezalkoholowe?Wiesz, Kobiety w ciąży pić piwo bezalkoholowe Moga CZY Nie? Odpowiedź na pytanie

O nierozwiniętej ciąży Powie ten artykuł.

A tutaj - /mozno-li/mozhno-li-lekarstva/valeryanka-pri-beremennosti.html Wszystko o waleriance w czasie ciąży.

Co moze pomoc pomoc wagowo porodzie?

Srednio 12-18 godzin trwają w przypadku pierwszych porodów, Drugie I NASTĘPNE - 8-10 godzin. W każdym razie Dziesięć Procesu JEST Długi, Czasem monotonne i muszę się na gotowy, Badz cierpliwy.

DOSC często przyszli rodzice opracowują plan - w jaki sposób powinno dojść Do porodu, ABY stworzyć właściwa postawę psychologiczna. Ale Lepiej JEST pamiętać, Ze JEST Protokół porodu nieprzewidywalny, O rozwijać Wydarzenia Moga SIĘ na Różne sposoby.

Urodzenia MAJA MIEJSCE w Trzy okresy.

Pierwszy okres porodu - Początek. O dokumentach, wyborze Lekarza i Szpitala, należy zadbać o niezbędne Rzeczy z wyprzedzeniem, wtedy Początek Ogólnego Procesu przejdzie tak spokojnie i wyczerpująco, Jak to Tylko możliwe.

Lepiej JEST spędzić Dziesięć Czas próbując dostroić SIĘ zrobić nadchodzących narodzin í Po prostu odpocząć. Moga kobieta SIĘ skurcze. Nie bój SIĘ I Nie panikuj. Lepiej, jeśli matka uratuje JEJ Energie na Nadchającym nory.

Na Tym etapie naturalny JEST wsparcie moralne dla mężczyzn. Zwróć uwagę na JEGO Zone zanurz SIĘ W Nowych odczuciach, nawiąż Kontakty towarzyskie z dzieckiem - wkrótce Dziecko bedzie miało zrobić czynienia Z. Nie mniej niz Z Toba.

Co może pomóc partner w porodzie?Drugi okres porodu - skurcze. Potyczki stają SIĘ częstsze, bardziej intensywne i bolesne, gdy rozwija SIĘ Rozwój Aktywności Zawodowej.

Zobacz KOBIETA Już czuje się Dużo spacer, JEJ pomoc moze pomoc obliczyć Swój Czas LUB wyraz wygodną poze. Podczas porodu dnia Kobieta Woli chodzić LUB STAC. Mozesz wykonywanie miękki Ruchy kołyszące biodrami, jakby w tańcu. TAKIE Ruchy przyczyniają SIĘ zrobić relaksu, łagodzą nieprzyjemne doznania.

Mąż Pomoże piękne bolesne odczucia po wykonaniu Masażu. Ważne JEST, ABY usłyszeć, CO KOBIETA Chce w Tej nocy. Słowa Wsparcia, miłości i czułego dotyku okażą SIĘ polecli przeciwbólowym.

Dziesięć Człowiek bedzie potrzebował cierpliwości, Ponieważ Potrzeby Kobiet W TYM okresie zmieniają SIE CO Sekunde: potem chciała PANI, A potem Nagle Chce SIĘ położyć LUB stanąć na czworakach. Badzić na TAKIE zmiany nástrojů.

Pod Koniec okresu rozszerzania szyjki macicy skurcze stają SIĘ Bardzo częste i długotrwałe. Żartach SIĘ najtrudniejszy i najkrótszy okres porodu, jakkolwiek najbardziej bolesny.

Trzeci etap porodu - PRÓBY, narodziny.Kiedy wystąpią się próbuję, sama się zajmuje pracą kobiety. O tym, jak dobra kobieta pcha, zależy od momentu narodzin dziecka. Nałożone na urządzenie, a także stały moralny.

Moment narodzin MOZE STAC SIE najbardziej wzruszający: Pierwszy krzyk - i oto długo oczekiwany cud, Pierwsze spotkanie. Dziecko leży na klatce piersiowej kobiety, słucha jej oddechu.

W pierwszych minutach po urodzeniu dziecka pojawia się pierwsze przywiązanie do piersi. Miało Ważne ale Ważne Ważne Ważne Ważne Ważne Ważne Ważne Ważne Ważne Ważne Ważne Ważne Ważne Ważne Ważne Ważne

Aby skutecznie pomóc swojej żonienie pracuję na boku, przygotowując się do porodu, Konieczne jest opanowanie najprostszych metod masażu. Przed urodzeniem Partnera Nie JEST zbyteczne badanie postawy, Które ułatwiają Przebieg pracy i Ja ćwiczą.

Czy w czasie ciąży można mieć winogrona?Często pytany: można podawać winogrona kostiumy w Ciąży? A jeśli nie, dlaczego? Poprosimy lekarza!

O sporcie w ciąży porozmawiajmy w tym artykułu.

Kto może zostać partnerem po urodzeniu?

Kto może zostać partnerem po urodzeniu?W przypadku porodów partnerkich może być obecny Każda osoba, a także, przyda się, jakaś przednią. Najważniejsze, że może to stać się tylko jedną osobą.

Partner najczęściej jest ojcem dziecka, ale może też być matką matki, dziewczyny, dziewczyny lub psychologa.

Decyzję o Tyma, Jak i z Kim porodzić należy zważyć, ponieważ osoba wspierająca kobiete W TYM kluczowym okresie MA możliwość Nie TYLKO Pomocy Fizycznej, ale takze wywierania wpływu na NIA emocjonalnego.

Koszt porodów partnerkich

Cena zależy od szpitala położniczego i regionu, ale na przykład w Moskwie jest zabiegiem weterynaryjny. Koszt porodów partnerówkich w Moskwie oznacza od 50 do 500 tysięcy rubli. Rozpowszechnianie cen wyników w innych miastach.

Emocjonalne przygotowanie do porodów partnerkich

Sporządzono z porodu z partnerem. Mozesz czytać Artykuły tematyczne i książki Razem, oglądać filmy, uczęszczać na zajecia w szkołach LUB chodzić na Kursy dla przyszłych Rodziców.

Pojęcia dla początku po urodzeniu

Upadek męża podczas omdlenia porodowego jest rzeczywistością, a nie bajką. Ale jest na na celu, żebyśmy nie przeszkadzali bez szkolenia. Lepiej, jeśli partner skupia się na tym, jak ci pomóc, a nie na emocjach.

Lepiej nie podejmować ryzyka, jeśli máż jest nerwowy i niepohamowany i patologicznie obawia się kurs krwi. Poza tym pobyt wpuszczony w stan pod wpływem odurzenia.

W innych przypadkach - witamy. Zabierz ze sobą narodziny męża, matki, siostry lub kogoś bliskiego, to jest prawo każdej kobiety.

Przybliżona forma ubrań dla prądu - czystą koszulkę i spodnie bawełniane, zmywalne (gumowe) kapcie. Istnieje kwarantanna jest płatna.

Ważne jest wyjście nastawnicze psychiczne oraz pragnienie szczęśliwej chwili narodzin niemowląt Razem.

Szkoła doktora Komarowskiego. Wspólne porody.

Czy mogę wziąć kąpiel w czasie ciąży?Wiesz, Dlaczego kobiety w ciąży nie są wykąpać? Odpowiedz na pytanie w tym artykule.

Okazy Muzyki Kobiet w ciąży, przeczytaj w tym artykułu.

W TYM artykuł - /rody/obshaya-informaciya/kak-nachinayutsya-rody.html o oznakach nadejścia porodu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
  1. Olga

    Istnieją Różne OPINIE na pewno chodziło o porodów partnerskich. Wieluniu bierze Matki, ABY urodziły je, ABY Były wspierane. Ale pomyśl o Tym Bo Jestes dla ulubionej Te, co zobaczyła. Jeśli naprawdę kochasz swoją matkę, nie bądź samolubny. Ona nie polega dla ciebie miejsc. Wziąłem mojego męża na poród, kiedy poszłam do szpitala na drugie dziecko. W chwili, kiedy chorowałem, służył jako "dziurkowanie gruszka". Oderwałem się od niego. Mój człowiek był w szoku. KIEDY Dziecko bylo (W Czasie samego porodu, lekarza poradził JEJ MAZ stanąć Przy drzwiach) i jego przymocowane zrobić piersi, wyciągnął re zrobić Papieża. Złonięcieię mi bardzo bardzo przykro. Przed swoim pobytem lub dzieckiem. Wewnątrz są delikatne, szkoda im. W końcu wykazywane są leczone medycznie.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...