Czas KIEDY nadszedł, ABY SIĘ udać zrobić Szpitala?

Każdą KOBIETA w ciąży zaczyna martwić Się ° Pierw tygodnie ciąży: Gdzie rodzić, Jakie Rzeczy Să potrzebne, jaka Metode porodu wybrać. Ale tu za dziewięcioma miesiącami ciąży Prawie, KOBIETA wybrała dom macierzyński, wyraźnie wie, co wziąć.

Mojegojedno ważne pytanie: kiedy muszę iść do szpitala?

...

Spis treści:

Zdecydowanie wcześnie, ABY ISC Nie Chce, ale nie nie spóźnić Chce SIĘ, ą następnie poród w karetce Pogotowia Lub w Domu. Niestety, nie wiem, czy się stanie.

Dlatego powinieneś wiedziec kilka Rzeczy, Które pomogą przygotować SIĘ zrobić porodu i przyjdą zrobić Szpitala NA Czas.

Co jest przyjemnością każdej przyszła matka?

Okres ciąży, w ktorým Dziecko JEST uważane za długoterminowe, różni SIĘ znacznie w zależności od Opinii Różnych specjalistów i, srednio, leży w luce od 39 do 42 tygodni.

      
poród Moga rozpocząć w dowolnym momencie: od określonego przedziału í bedzie zrobić całkowicie Normalne.

Dlatego Randki Rzeczy, Które należy zabrać ZE SOBA zrobić Szpitala, należy wcześniej zakupić i odebrać w osobnym opakowaniu. Nawet jeśli narodziny Nie znajdą CIĘ w domu, ABY dostarczyć krewnych Wszystkich potrzebnych Rzeczy, bedzie łatwiej, gdy zostaną zebrane w jednym miejscu budowy Budowy.

Należy pamiętać o Tym wymieniać kartę JEST Bardzo ważnym dokumentem, A ciężarna dziewczyną powinna ZAWSZE Nosič JA ZE soba, ponieważ Nigdy Nie mozna wykluczyć nieoczekiwanych sytuacji, A zawarte informacje W W W karcie Wymiany kierują lekarzami na Temat taktyk porodu.

Jakie są prekursory porodu?

Okrerzone poznowaną datę dostawy również możliwy fizjologicznym objawom zbliżjącym się urodzenia dziecka. Dwa do trzech tygodni przed porodem Cierpienie znaczyć się tak prekursory dostawy.

Główny prekursor zrobić skracania poprzedzające - bezbolesne skurcze mięśni brzucha. TAKIE skurcze pojawiają SIĘ W dowolnym Czasie, nieregularne, Szybko mijają PO zażyciu przeciwskurczowego.

Dzieki Walce prekursorskiej Pracują Kobiety przygotowujące SIĘ zrobić podjęcia Pracy.

Rzadziej, kilka dni przed porodem, kobiety naprawiają rany w postaci niewielkich ilości śluzu, który pojawia się w pochwie. Kafelek ten zawiera dziesięć obiektów.

      

Trochę o początku pracy

Oznaki początku pracyKiedy musisz iść do szpitala? Jaka jest prosta? początek porodu. Pięć jednak stanowi awaryjne, KIEDY opóźnienie w wejściu Do Szpitala grozi komputerow w kompilacji.

Takimi przyczynami SA pojawienie SIĘ krwawego wyładowania i prenatalnego rozładowania plynu owodniowego.

Ogólna aktywność żart skurcze, które są regularne, bolesne i rozpisane w regularnych odstępach czasu.

Stopniowo zwiększa SIĘ częstotliwość spacer, podczas gdy Walki Nie SA zatrzymywane za Pomocą konwencjonalnych środków przeciwskurczowych, co odróżnia ich od skurczów prekursorowych.

Trudno rozróżnić te Dwa rodzaje spacer, W TYM przypadku Lepiej byc bezpiecznym í udać sie zrobić Szpitala.

Wygląd krwawe absolutorium moze towarzyszyć normalnej czynności porodowej (otwarciu szyjki macicy towarzyszy niewielkie uszkodzenie Naczyń krwionośnych), ale częściej pojawienie SIĘ Krwi JEST oznaka oderwania Łożyska i innych Stanów patologicznych.

Rozwój przedwczesne odklejenie Łożyska grozi Śmierć płodu i Matki, wiec nawet jeśli Niewielka ilość Krwi JEST Lepiej wezwać karetkę.

Ambulans sanitarny owodniowego zazwyczaj łatwe zrobić zidentyfikowania - płyn owodniowy JEST bardziej prawdopodobne, ABY Mieć Duża objętość, choc Znowu, woda Moze Być Troche Moze Być stopniowy wyciek.

Uczucie pojawienia SIĘ i wydzielania Ż pochwy WODY (Nie śluzu) JEST rowniez wskazaniem, ABY wezwać pogotowie ratunkowe.

Podsumowując, należyarstwo, że które są są dostępne wskazania do cesarskiego cięcia LUB ZE skomplikowaną ciąża, planowana JEST wcześniejsza hospitalizacja prenatalna. Wszystkie pozostałe przypadki dożyją kobiety.

Więc kiedy lepiej iść do szpitala? Lepiej poprzednio do szpitala, a potem się martwić - czy ambulans przyjedzie wkrótce?

W końcu ubezpieczenie warte jest też pierworodnych pierwsze porody trwają zwykle długozrobić 10-13 godzin, powtarzany poród przebiega o wiele szybciej.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
  1. Leia

    Ja poszedłem zrobić Szpitala, gdy Walki rozpoczynały sie Wagowo Różnych odstępach Czasu. Prowadzący i powiedział, że wcześniej może stawić czoła. Ale urodziłem się za dzień, po tym, jak korzystać z planem. Nie wiem, czy tym wielka, czy nie. Może urodzenie się zacznie później. Najbardziej niesamowitą rzeczą zrobić JEST, ZE urodziła z programem dokladnie w Czasie akuszerki. W zasadzie trochę od razu do szpitala. Pierwsze porody są bardzo nieprzewidywalne.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień.Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ.Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...