Jak moge powiedzieć, CZY Masz Dziecko? Główne oznaki i objawy

Jak ustalić początek porodu?

NA Jakiej randce (w Jakim tygodniu) rozpoczynają sie porody? Ciąża poporodowa JEST uważana za termin 37 tygodni. Od Teraz zrobić 40 tygodni W każdej chwili moze rozpocząć prace.

Jak ustalić początek porodu? ABY przewidzieć, KIEDY ABY nastąpi, Nie ma mowy. Istnieje jednak szereg pierwszych znakow, na podstawie ktorých mozna ocenić, CZY zbliża SIĘ poród w chwili porodu.

...

      
Istnieje WIELE Teorii, Wyjaśniając Początek Procesu narodzin. W starożytności wierzono, Ze punktem wyjścia pracy JEST zakłopotanie płodu O Małej przestrzeni i jego Głód.

Sugerują Nowoczesne teorieZe praca rozpoczyna SIĘ od formowania w Mózgu dominującej klanu, zwiększenie stężenia mój Krwi substancji w ciąży, Które stymulują pobudliwości mięśni macicy, zwiększając POZIOM hormonów płciowych, estrogenu akumulacji w komórkach dodatkowej Energii.

Główne oznaki i objawy

Objawy i objawy początku poroduDwa zrobić Trzech tygodni PRZED porodem Kobiety w ciąży Moga oznaczyć WIELE oznak i symptomów Początek pracy:

 1. Ropień brzucha. ABY dlatego, že głowa płodu schodzi głębiej w miednicy, fundal zaczyna maleje i Mniejszy nacisk na przepony i żołądka. Kobietom łatwiej JEST oddychać, Zgaga. Jednak ciśnienie w okolicy pęcherza wzrasta, KOBIETA w ciąży często Idzie zrobić toalety.
 2. Przesunięcie Śródka ciężkości zrobić przodu. Z Tego powodu chód w ciąży zmienia SIE, ramiona zostają odjęte - dumny Krok, Kobiety.
   
 3. Wypchnięcie pępka. Przed porodem, Ze wzgledu na zwiększony efekt estrogenów, zmniejsza napięcie mięśni przedniej SIĘ ŚCIANY brzucha, pępek staje SIĘ bardziej elastyczny.
   
 4. Zmiany w zachowaniu Kobiety w ciąży: zwiększona pobudliwość nerwowa, Lub odwrotnie, Stan słabej apatii. Wyjaśnia SIĘ Zmianą procesów fizjologicznych w korze mózgowej w związku z tworzeniem Ogólnej dominanty.
   
 5. Zmniejszona masa Ciała w ciąży Do kilku kilogramów. Przed porodem ilość plynu owodniowego maleje, zmienia metabolizm SIĘ, A nadmiar plynu w ciele Kobiety maleje.
   
 6. Zmniejszona aktywność ruchowa płodu. Zjawisko To Jest spowodowane zmniejszeniem ilości Wody, glowy mocowaniem zrobić wejścia zrobić miednicy Małej.
   
 7. Dyskomfort LUB bole porodowe w podbrzuszu I Dolny Grzbietu. Estrogeny zwiększają elastyczność więzadeł, dochodzi zrobić nieznacznego rozszerzenia Kości miednicy.
   
 8. Odjazd śluzy. Podczas dojrzewania szyjki macicy kanał ulega skróceniu, o aktywność śluzu wzrasta. W ciągu kilku dni wydzielina z dróg rodnych staje SIĘ bardziej obfita, przypominając gruby śluz, Który JEST przezroczysty LUB Lekko brązowawy, Czasem Ż różowymi żyłkami.
Przejawienie Wszystkich pierwszych oznak początku porodu Nie JEST konieczne dla każdej Kobiety. Niektórych Moga byc bardziej wyraźne, O Niektórych Moga byc Wcale NIE.

KIEDY prekursory dostawy? Począwszy OD tygodnia 37 Czas trwania prekursorzy początku pracy JEST inny u Kobiet i moze trwać od kilku godzin zrobić kilku tygodni.

Sześć zrobić ośmiu godzin PRZED Dostawa U niektórych Kobiet istnieje okres wstępny. Czas Dziesięć charakteryzuje SIĘ nieregularnością częstotliwości, Siły i Czasu trwania skurczów macicy.

Jednak KOBIETA Nie powinna odczuwać żadnego szczególnego dyskomfortu, naruszenia snu LUB braku apetytu. Moga pojawić SIĘ drobne brązowe plamy z dróg rodnych.

Stopniowo skurcze macicy stają SIĘ silniejsze, stają SIĘ regularne - zaczyna SIĘ poród.

Jak rozumieć, ZE narodziny SIĘ zaczęły?

Jak rozumieć, że narodziny się zaczęły?Obecność pracy normalnej, charakteryzującej SIĘ powtarzającymi SIĘ bolesnymi skurczami macicy - skurcze.

NA początku pracy Czas pracy JEST 7-10 sekund, A interwał Między nimi wynosi okolo 15-20 minut.

Z biegiem Czasu, Czas trwania Walki wzrasta zrobić 40-50 sekund, A Czas Między nimi - skraca sie zrobić kilku Minut.

Stan Kobiety SIĘ zmienia, Nie ma Możliwości zasnąć. Z powodu ujawnienia szyjki macicy możliwe JEST rozwinięcie SIĘ nudności LUB wymiotować.

Czasami rozpoczyna sie Proces Ogólny wraz z upływem plynu owodniowego - płyn, dostatecznie obfite wydzielanie z dróg rodnych.

Zwiastun narodzin Nie stanowią wskazania zrobić hospitalizacji Kobiety Wagowo Szpitalu. Ale wraz z rozwojem Ogólnego Procesu odnoszące sie zrobić wykwalifikowanej Pomocy Medycznej W placówce Medycznej.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...