JAK uniknąć luk w momencie Urodzenia: wszystko, co musisz wiedziec o ciąży

Luki w porodzie: jak ich uniknąć?

Ciąża i poród - Ważne etapy naszego Życia. Niestety, NIE ZAWSZE Jest Możliwe zachowanie piękna i Zdrowia w powyżej tygodnia poprzedzającym ciążę.

Ale możesz zminimalizować możliwe komplikacje, dokladnie analizując Pytanie i przygotowując Ciało poprawnie.

...

Spis treści:

ABY dobrze Zrozumieć, JAK zapobiegać przerwom podczas porodu, należy pamiętać o biologii.

Przyczyny zerwania

Główne czynniki, Które wpływają na prawdopodobieństwo uzyskania nieciągłości.

Rozmiar główki Dziecka. Nie JEST tajemnica, ZE obwód Głowy noworodka przeraża niemal Wszystkich Kobiet w ciąży i Trudno sobie wyobrazić, JAK mozna uniknąć urazów w TYM napięciu.

W rzeczywistości najważniejszym elementem JEST dobra ogólna aktywność. Jeśli JEST wystarczająco, dostawa Nie JEST W szybkim Tempie (TAKIE Jak SA jednym najbardziej narażone na nieródkami) tkanka stopniowo i bezboleśnie rozciągnąć, nie ważne Jak Duże LUB mial Dziecko.
      

ale zrobić Faktu, ZE Matki powinny brac kapsułę uwagę i pilnować Wieku ciążowegoskontaktuj SIĘ z lekarzami, jeśli poród SIĘ Nie rozpocznie. W ostatnich tygodniach Dziecko przybiera na wadze Bardzo zauważalnie, A jeśli Już Jestes perenashivaete, po co ryzykować Jeszcze Raz?

Ważne JEST rowniez, ABY zaufać sobie. Jeśli, zdaniem Lekarzy, chwila poczęcia mial MIEJSCE pozniej niz myślisz, spróbuj wyjaśnić datę PDR za Pomocą USG.

Jeśli Znasz dokladnie datę poczęcia, Tym bardziej musisz nalegać na SWOJĄ słuszność w konsultacji z kobietami - z powodu nieprawidłowej klasyfikacji ciąży, ryzykujesz czekaniem na 43 tygodnie LUB dłużej.

Duże Dziecko moze urodzić SIĘ łatwo i Prawie bezboleśnie, ale Przy dokręcaniu czaszki niemowlęcia zadanie staje SIĘ trudniejsze SIĘ.

Szybkość narodzin odgrywa ogromną rolę. Przy szybkiej dostawie ryzyko zerwania JEST większe u Dziecka ważącego 2-3 kg niz u normalnego Dziecka z duzym dzieckiem (4-6 kg).

Dostosuj zrobić naturalnego porodu, Przygotuj sie na kilka godzin porodu. ABY dzieki NIM szyjka macicy powoli í stopniowo rozprzestrzenia sie, mięśnie dna miednicy Randki.

Stymulacja chodzić Z oksytocyną powoduje, že Ich siła i szybkość Rozwoju wydarzeń Moga Nie pozwolić, ABY Wszystko poszło tak, JAK nakazuje natura. Jeśli nie nie uniknie SIĘ stymulacjinastępnie skonsultuj oo SIĘ położna, JAK uniknąć luk w porodzie wag Tej sytuacji.

Mięśnie dna miednicy zapewniają napięcie pochwy, odbyt. Jeśli Sa silni i wyszkoleni, Moga SIĘ dobrze rozciągnąć i Szybko wrócić zrobić STANU prenatalnego.

Tego zrobić SA Specjalne ćwiczenia Kegla. Zaleca SIĘ prace nad Tym systemem zarówno PRZED IW Trakcie ciąży, JAK, że PO porodzie.

Czy winogrona są przydatne dla kobiet w ciąży?Tutaj dowiesz się Czy ciąża jest dla kobiet w ciąży? lub nie.

I w zrobić Artykuł opowiada o sporcie W Czasie ciąży.
 

Przygotowanie krocza Do porodu

Luki w dostawie: metody zapobieganiaAle musisz przygotować Nie Tylko sam mięśnie - rowniez skórę i Blone śluzowa krocza należy odpowiednio pielęgnować.

Masaż kroczaCZY Tych celów istnieją zarówno Specjalne oleje i przepisy ludowe. Aproksymacja porodu poprawia elastyczność tkanek, ale na ul Nie Pomoże. Nadaje SIĘ zrobić kazdego OLEJU roślinnego: słonecznika, sezamu, siemię lniane, oliwek, kiełków pszenicy.

PROCEDURA JEST prosta: konieczne JEST ZASTOSOWANIE OLEJU zrobić strefy intymnej (mozna na całym ciele - Staw zapobiegania Towarowych i dokarmiania Nie przeszkodzi skórę w ciąży) i niech SIĘ moczyć.

Zwykłe zajmuje 10-15 Minut, po Czym mozna nałożyć Kolejna porcję OLEJU LUB JEGO zmyć pozostałości.

ABY przepłukać olej Mozesz użyć pożywnego kleiku z grochu, mąki owsianej LUB kukurydzianej w konsystencji płynnej śmietany. Dziesięć Związek dodatkowo odżywia tkanki i dobrze wchłania olej. Mozesz zrobić ALE Z prostym praniem. Łatwe Ruchy Masażu muszą przecierać olej, jakby rozciągając skórę i śluz.

Bezpośrednio przed porodem zaleca sie umieszczanie roztopionego masla NA Błonie śluzowej pochwy, ale ta metoda MA Swoje przeciwwskazania, należy je wyjaśnić od swojego ginekologa. Kawałek OLEJU JEST wstrzykiwany zrobić pochwy i pozostawiony na noc. Procedury te mozna wykonywać kilka razy w tygodniu Lub codziennie.

Intymna gimnastyka. Ćwiczenia Moga poprawić elastyczność tkanek, poprawić Ich odżywianie, krążenie Krwi. Randki opierają SIE NA skurczu mięśni dna miednicy.

ABY poczuć właściwe mięśnie, wystarczy pamiętać, co naprężasz, gdy chcesz przestać oddawać mocz. ABY wlasnie te cięcia trzeba wykonywać codziennie 20-40 razy LUB Lepiej - kilka razy dziennie.

Wykonywanie ćwiczeń Kegla moze odbywać w dowolnej pozycji SIĘ í miejscu budowy Budowy - żartem zupełnie niewidoczne dla innych.
      

Prawidłowe odżywianie. W diecie Kobiety w ciąży Musi koniecznie Być niezbędne Witaminy i Elementy. Szczególnie poprawiają elastyczność witamina E, D, A.

Ważne JEST, ABY pamiętać, že witamina a może przyczyniać SIĘ zrobić Rozwoju krwawienia, wiec jeśli Masz predyspozycje ZE względów zdrowotnych, Lepiej wykluczyć je z diety.

Ryba JEST przydatna w ciąży: Wielonienasycone Kwasy Tłuszczowe, ktoré sa JEGO częścią, przyczyniają SIĘ zrobić zapobiegania pęknięciom. Najlepiej żartem preferować ryby wyhodowane w Specjalnych gospodarstwach, ponieważ oceanu na Świecie JEST BARDZO brudny, zatrucia rtęcią SA częste.

Bedzie zrobić wystarczy zrobić picia i olej Rybny, możliwe JEST, ABY wypełnić zapotrzebowanie na Kwasy Tłuszczowe I Witaminy D Ale jeśli rowniez Brać multiwitaminy równoległe, Badania Ich skladu, JAK Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach Moga sie gromadzić w organizmie i powodować Hiperwitaminoza.

Fitball w walce pomaga uniknąć łezĆwiczenia fizyczne na fitbolach (Piłka gimnastyczna) dobrze rozładować dno miednicy. Proste kołysanie, kołysanie i skakanie SA Nie Tylko przyjemne, ale takze relaksują i rozciągają krocze.

Nawet podczas chodzenia, właściwe oddychanie i rytmiczne Ruchy sprężystości eliminują ból, pozycja pionowa Otwarcie szyjki macicy poprawia, wykorzystując szanse KOBIETA MA na Odpoczynek.

KIEDY Nie pozwalają siedzieć, ale kłamać LUB boleć boleśnie, fitball Nie JEST zabroniony - Nie koliduje z otworem, Nie przyczynia sie zrobić Rozwoju obrzęku tkanek.

Walerian może być w ciążyWalerian może być w ciąży CZY Nie? Sie dowiesz O Tym w naszym artykule.

tutaj Bedziesz znać przyczyny Temperatury mój wczesnych etapach.
 

Gimnastyka oddechowa w Czasie ciąży. Właściwe oddychanie Pomoże uniknąć niedotlenienia Dziecka, zachowa Sile Kobiety podczas porodu, JEJ Dobre samopoczucie. Rozpocznij wykonywanie ćwiczeń tak wcześnie, Jak to możliwe, ABY DZIECKO bylo przygotowane na wstrzymanie oddechu Matki, KOBIETA sama nie nie straci jasności umysłu nawet wag najbardziej niepokojących warunkach.

Najlepszym miejscem zrobić uprawiania takiej gimnastyki JEST Kursy Dla kobiet w ciąży, Ponieważ Nie JEST TYLKO zrobić wdech - Wydech, ABY przydatna umiejętność, Która wymaga zapięcia.

JEST WIELE rytmicznych ćwiczeń TU JEST najprostszy: na spacerze spróbuj obejrzeć oddech, zobacz ile kroków musisz wdychać i Ile - wydychać.

Stopniowo ćwicz zwiększyć liczbę kroków. Na Przykład, OD 4 kroków do 6-8 ABY wykonać wdech i tyle Samo wydechu. Pozniej musisz zacząć eksperymentować z innymi wzorcami rytmicznymi: 3 Kroki (Inspiracja) - 6 kroków (Wydech) - 3 Kroki (Inspiracja) LUB inne, bardziej złożone kombinacje. W Dziesięć sposób nauczysz SIE NIE Tylko kontrolować Swój oddech, ale takze automatycznie oddychasz.

Relaks i medytacja. Kobiety w ciąży SA Bardzo utalentowane wag Tej kwestii.Natura przewidziała Wszystko, nawet NIE zauważając, Ze kobietą często pogrąża SIĘ W. medytacji powyżej tygodnia: JEJ Spojrzenie sztywnieje, Nie Myśli o niczym, po prostu "wycofuje się".

      

Bardzo Ważne JEST, ABY Były w powyżej tygodnia uśpienia Środowiska, często takowych, Być Absolutnie spokojnym. Idealnie, jaka KOBIETA spodziewa SIĘ Dziecka, idź na SPECJALNA Grupe Zajec Jogi.

Wizualizacja. Udowodniono, że wewnętrzny nastrój i autosugestia cud cuda w rodzinie. Podczas szybkiej czynnoś ci rów odpowiada ... cej kwali fikacji.

Musisz narysować paralelę z tymi kolorami I SWOJĄ macica, Która, JAK Piękny Pączek, płynnie i bezboleśnie otwiera SIĘ, dając Światu Prawdziwe Piękno - Dziecko.

Dobrze JEST wyobrazić sobie Siebie w miejscach, Gdzie panuje Szczęście, panuje Pokój i Pokój: las sosnowy, zachód słońca w górach, surfing na zacisznej plazy.

Zapobieganie zerwaniu podczas poroduPrzestrzegaj położnej bez pytania. Przygotuj Się na to, Ze Już podczas prob, KIEDY głowa Dziecka zbliża SIĘ zrobić wyjścia Z pochwy, zostaniesz poproszony, ABY Nie naciskać. Trzeba to zrobić, nawet życzyć.

ABY wlasnie dzieki Temu poradzić sobie w Tych minutach mozna uniknąć zerwania podczas porodu, pamięttajcie!

Jeżeli lekarz ginekolog i nalegają na nacięcie krocy nacięcie krocza LUB (nacięcie)Wtedy Nie prosić o znieczulenie Jak obrzęk przeciwbólowy podczas wstrzykiwania Te tkanki, Co jest, Dlaczego nie rozciągnąć i PEKA Jak perespevshy arbuza.

Nie należy również nalegać na samo cięcie. Jeśli Dziecko JEST Duże, nacięcie Nie przyniesie WIELE ulgi, tkanki wzdłuż cięcia Beda pękać więcej. Zaufaj opinii położnika-ginekologa.

Z jej życiem wynika, jak ta mała ogólna czynność. Jeśli wierzy w ciebie, to nie wątp w siebie - rodzisz w spokoju.

Prawidłowo rodzimy!

Zdarza się, że mam coś z dzieckiem! Poczuj radość i szczęście.

Jeżeli Jestes naturalny poród, Nie ma powodów Nie paniki uruchomić na łazienkę Z brzytwa, ciemnym piwem NIE Zart do Pola operacyjnego, A nawet śluzówka mikrourazy STAC SIĘ Bramą dla infekcji.

To samo dotyczy lewatywy - jeśli to konieczne, do budynku nos do szpitala, ale teraz nie należy stymulować spacer. Odpręż się i baw się dobrze.

Możesz wziąć prysznic, zjeść, posłuchać ulubionej muzyki.

W szpitalu nie zapomnij wymieniać, poruszać się (podczas ruchu produkowane są naturalne substancje znieczulające - endorfiny).

W przypadku niektórych leków nie ma już przerwane, nie będzie już potrzebne. W każdym wariancie magnetofon, lampę zapachową, partnerów do moralnego wsparcia.

Objawy nierozwiniętej ciążyTutaj możesz się upewnić, jaki rodzaj oznaki nierozwiniętej.

tutaj Jest szczęśliwy, ciężarny brzuch.

W tej sekcji / testy-na-beremennost - wszystko o testach ciążowych.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Madina

  Urodziłam SIĘ I miałam wewnętrzne i krocze łzy, rok pozniej zaszłam w kiążę, JAK pęmy pasy?

  • Katarzyna

   Kochana Madina, musisz isc na Kursy macierzyństwa, bedziesz tam uczył Wszystkiego, w Tyma, Jak prawidłowo urodzić Dziecka, ABY Nie bylo zadných luk. Podczas porodu bardzo ważne jest słuchanie lekarza i położnych. ALE wszystko zaddzie dobrze i bezboleśnie i bez przerw. powodzenia dla ciebie i zdrowia.

  • Marina

   W szkole kobiety w ciąży uczą się działać. Aby nie ruszyć nigdy nie musisz rodzić. Ale właściwe zachowanie jest gwarancją, że szanse na zmianie jakości zminimalizowane.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...