Sztuczne zapłodnienie: rodzaje i Metody

Sztuczne zapłodnienie - to prawdziwy cud dla tych par, który nie potrafią wyobrazić sobie dziecka.

- wiele lat nieudanych prób doprowadzi do zerowego wyniku, do małżonków doświadczają rozpaczy. W takim wypadku sztuczna inseminacja staje się wyjście dobiem.

...

Spis treści:

Osiągnięcia współczesnej medycyny przeszłości przeobrażenie marzeń w życiu. Nie chcę słyszeć o zaplowyniu in vitro.

Co musisz wiedzieć?

Sztuczne zapłodnienieJeśli chcesz stosować instrukcję zapłodnienia, do muszę zapoznać się z podstawowymi zasadami. W przypadku przypadku, przeszły przez tę procedurę.

Wsadź statystyk, rodziny rodzin niepłodnych par woli przeprowadzać sztuczne zapłodnienie. Ta procedura ma przystępny koszt. Odbywa się w wielu rosyjskich klinikach.

Średnia cena o sztucznej inseminacji (sztuczne zapłodnienie) oscyluje w granicach 15000 rubli.

Zaleta tej procedury - nie wymaga separania od zwykłego życia. Znaczy się, że zaraz po prostu kobieta może stanowić swoją pracę.

      
Prenumeruj o tej procedurze, z menu pozytywne. Tutaj wszystko zrozumieć, że sukces zależy od umiejętności lekarzy. Najważniejsze położenie jest stan zdrowia małżonkówWątek nazwy sesji.

W kontekście zrobić zapłodnienie in vitro, czasami taka procedura jest jedyną drogą wyjścia. Sądząc po rzekach, kobiety, które przeszły przez IVF, zalecają się dokładnie w celu wyboru kliniki.

Ważne jest, aby każdy był w stanie to zrobić. Równie ważne jest poznanie poziomu kwalifikacji embriologów.

Jeśli embriologia kliniki jest na poziomie poziomie, a się z kolei zachowuje się. W tej sytuacji nie ma żadnego problemu ze sterylną parą.

Ale ECO, wykonane przez profesjonalistów, działa cuda. Wbrew są wybitni specjaliści, którzy pomogli stać się szczęśliwymi rodzicami wielu osób. Tym wybrać centrum medyczne jest do wskazania na podstawie zaleceń, a nie kosztem usług.

Metody i badania sztucznej inseminacji

Pod sztuczną inseminacją Niezależnie od tego, jaki jest kompleksowy stosowany użyt.

Obaid to zapłodnienie in vitro z przeniesieniem do macicy pękających zarodków i inseminacja przez sztuczne zapłodnienie.

Czym jest sztuczne zapłodnienie?

Przeglądy sztucznego unasiennianiaTa metoda jest również nazywana inseminacja. W tym wariancie nasienie wykonaj do światła jajowodów lub do jamy macicy.

Stosuje się sztuczne zapłodnienie w przyszłości import:

 • dla celów ludzkich (impotencja, spodziectwo, brak wytrysku itp.);
 • zmiany anatomiczne w szyjce macicy;
 • waginizm, który nie można wyleczyć;
 • jeśli w śluzie szyjki macicy kobiety znajdują się przeciwciała antyspermowe.

Przed uwagę eksperci badają spermę mężczyzny. Odkrywają przyczynę niepłodności.

Inseminacja jest przeprowadzana 2-3 razy podczas jednego cyklu. Procedurę powtarza się co najmniej 3 cykle.

Jeśli badanie ujawniło się, że je właśnie to jest kwestia nasienia dawcy.

Czasami naszych używanychek dawcy staje się rezus konfliktu, a także do chorób genetycznych w czasie jej męża.

Tak więc, odłogiem, płastem, kolczastą, ostrą krawadań. Mechanizm procedury jest odtop: Plemniki umieszczają się w narządach płciowych lub w macicy.

W porządku jeden z nich impregnuje dojrzałe jaja (sztuczne zaplolenie). Zostaje wszczepiona do ściany macicy, a zarodek rozwija się. Dzięki temu nawożeniu nie ma problemu z "dodatkowymi" zarodkami.

W tym celu należy dokonać ponownej aktywacji. Czasami kobieta może nie mieć miesiączki, choć ciąża nie wystąpiła. Z tego żeby tylko się cieszę test.

      

Jeśli stymulacja jajników nie jest wykonywana, a następnie można dokonać inseminacji kilka razy.

Najpierw po procedurze nie zalecane uprawiać seks. Macille należy chronic przed bakteriami i uszkodzeniami. Ale kwestię życia seksualnego postępowania się indywidualnie.

Z reguły Po inseminacji nasieniem dawcy ciąża występuje w 80% przypadków. Kobiety poddane zabiegowi sztucznemu.

Zazwyczaj ciąża i poród handlowe się bez komplikacji. Anomalie czynności płodu w czasie ciąży.

Czym jest zapłodnienie in vitro (IVF)?

Zapłodnienie in vitroTa metoda polega na zapłodnieniu, przeprowadzanym poza ciałem. Po prostu odbędzie się w laboratorium (in vitro).

Pierwsze dziecko z probówki Urodził się w 1978 roku. Dzisiaj zapłodnienie in vitro jest najważniejsze.

Świat rodzi się każdego roku ponad 200 tysięcy dzieci, opracowany przy pomocy IVF.

Czy tej procedura uciekł w przyszłości import:

 • jeśli kobieta ma niepłodność z powodu usuntych jajowodów;
 • z niedrożnością i małą drożnością jajowodów;
 • poleceniem przedłużanym przy pomocy zachowawczych (ponad 5 lat);
 • leczenie nie przyniosło pozytywnych rezultatów;
 • przypadki niewyjaśniona bezpłodności.

Aby wyzwaniem IVF, macica musi wapłniarnia swoje funkcje. To jest ważne, aby pierwsze kroki do implantacji zarodka i do noszenia płodu.

Ponadto pacjentka przymie przeciwwskazań do ciąży i porodu (tutaj mamy na dziecko przewlekłe choroby kobiety).

Jajniki morskie również poezjaym sprawdzeniu na pomysłowym procesie owulacji. Ważnym aspektem jest brak nowotworów, stanów zapalnych i zmian anatomicznych w narządach rozrodczych. Kobiety powyżej 40 ECO jest przeciwwskazane.

Procedura (proces) sztucznej inseminacji obejmuje Później kroki:

 • przyjmowanie jaj u pacjenta;
 • zapłodnienie jaj przez plemniki męża;
 • Obserwacja rozwoju zarodków w laboratorium;
 • przeniesienie zarodków do jamy macicy.

Ponadto ciąża rozwija się zgodnie ze zwięzłym scenariuszem. Ta ciąża nie różni się od tej, która powstała naturalnie.

Częstotliwość ciąża pozamaciczna jest równy 10%. Łagodny występuje w 40% niżu. Poświęcona szczegóły płodu razem podczas porodu. Specjaliści przypisują ten fakt fakt.

Jak przebiega sztuczna inseminacja?

Jak przebiega sztuczna inseminacja?Pierwne wykrywanie kobiety i mężczyzny. Zwykle odbędzie się 1-2 lata przed rozpoczęciem cyklu, w którym planuje się wykonać zabieg.

Kobiety usługi stymulacja owulacji. Aby to zrobić, robione są zastrzyki stymulantów. Naj publiczne używane Menopur, Gonal-F lub Puregon. Lekarz miana tylko jeden lek.

Jest na czasie prowadzenia w warunkach czasowych (domięśniowo lub podskórnie). Koszty jaju się pod nadzorem lekarza. Specjaliści przeprowadzają badania ultrasonograficzne i hormonalne od siódmego dnia cyklu.

Podatność na rynek leków w jajnikachatek dojrzewających kilka jaj na raz. Z zbliżenie na dane poczęcia.

Specjaliści zrobić przebicie pęcherzyka jajnikowego. Jeśli laparoskopia, następnie odpowiedni się miejscowe znieczulenie. Nakłucie można wykonać za pomocą igły zasysającej.

Proces jest kontrolowany za pomocą ultradźwięków. Igła jest wprowadzana przez ścianę pęcherza lub przez sklepienie pochwy.

      

Po otrzymaniu jaj, są środki w specjalnym termostacie. Hodowla jaj w warunkach publicznych.

W męskim nasieniu plemniki są rozdzielone z płuczeniem nasiennego. Są jednym miejscem w inkubatorze i przetwarzane. W porządku plemniki są dostępne do oocytów.

Zapłodnionych jaj próbka. Specjaliści oddzieliją szczególności żywotne zygoty. Pozostałe komórki są zamrożone.

W tej jesteś żona jest progesteron i estrogen. Preparaty hormonalne stosowane w implantacji.

Przygotowane zarodki zasadzone w jamie macicy. Tego celu zrobić za Pomocą cewnik. Zwykłe Nowa 3 zarodki. Jedna z Nich LUB Dwie SA przyczepione zrobić błony śluzowej macicy.

Wynik IVF widoczny żart PO 2 tygodniach. Test ciążowy kobietą powoduje.

Metoda ICSI

Żartować wstrzyknięcie intracytoplasmic. JEST wykonywany z ciężka postacią niepłodności męskiej.

W Tym przypadku plemniki SA wstrzykiwane bezpośrednio zrobić Komórki jajowej. Manipulacja służy za Pomocą mikroigły. Ponadto zarodek umieszcza SIĘ w macicy, tak Jak w IVF.

      

Sztuczne zapłodnienie w domu

Sztuczne zapłodnienie w domuW domu mozesz spędzić inwokacja dopochwowa. Daje TAKIE same szanse na ciążę, JAK rowniez regularne Stosunki seksualne. PROCEDURA JEST przeprowadzana prywat.

Aby własnie powinien podróżować. Kobietą moze wykluczyć SIĘ, choroba, Która potrafi wytworzyć i ciążę. Ponadto konieczne JEST precyzyjne poznanie dane owulacji.

Test mozesz zdać na hormony LUB Kupić przetestować owulacji.

Jeśli chcesz sameing unasiennieć, aby zauważ, Ze plemniki zachowują SIĘ Nie dłużej niz 2 Godziny. Nie mozna przejść poprawnie zamrozić i przechowywać w Domu.

Oznacza do, Ze Nie mozna wnęć symulować warunki kliniki. Tak wiec plemniki Moga Być uzywane natychmiast po wytrysku.

PROCEDURA JEST uruchomiona Za Pomocą Strzykawki bez Igły. Czy pobrania nasienia potrzebne SA sterylny i suchy Pojemnik. Mozesz użyć rozszerzacza pochwy.

Po otrzymaniu nasienia od dawcy, poczekaj na JEGO rozcieńczenie (NIE dłużej niz 20 minut). Tym PO plemniki SA strzykawkowane I wstrzyknąłem iść zrobić pochwy.

W przypadku Takım kategorycznie zabronione plemniki wprowadzone zrobić Jamy macicy. Samokontrola NIE powinna wpływać na Jałowe wnęki.Więc mozesz przynieść infekcję LUB zranić SIĘ.

Jeżeli inseminacja w domu powyżej tygodnia SIĘ powodzeniem, Ze bedzie ciąża.

Poza doświadczeniem, ZE sztuczne zapłodnienie Nie ZAWSZE kończy SIĘ na poczęciu, Nie rozpaczaj. Ciagle Życie, poręczność i odpowiedzialnosc za operację.

Wypisywanie za Pomocą którego bedzie długo wyczekiwanym dzieckiem.

IVF. Szkoła doktora Komarowskiego.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 46
 1. Alya

  Cześć !! 10 lat zabandażowała rurki macicy. Zostawiłam Drugie w małżeństwie, Bardzo SIĘ Dziecko, nie wiem Dokąd pójść Szybko !!!!

  • Ira

   Alya, musisz udać SIĘ zrobić Dobrego kliniki dla Dobrego Zdrowia reprodukcyjnego. Najprawdopodobniej dwaja OPCJA - TYLKO IVF, ALE JEST celu rozwiązanie, prawda? Na Stronie internetowej kliniki MAMAuć bezpłatnie z konsultacji, nawet szefowie Klinik zbliżania SIĘ na pytania. Zwykły Rzecz w Mamie Pracują Bardzo znani reproduktorzy, bardzostandardowani i wykwalifikowani. Moge doradzić Julia Alekseevna Kikin, mam ECO PO Raz Sukces Pierwszy odniosłem, nawet nie nie spodziewałem sie Takiego Sukcesu.

 2. Taisa

  Teraz EKO Słowo Jakoś Nie powodują strach, Całkiem zwykła PROCEDURA z własnym Wyzwania, oczywiscie, Nie bez niego, ale dla dobra Dziecka moze Być pacjent, znieść nawet trudniejsze prawdopodobnie)) Mamy coś AŻ krioprotokole, Lekarza powiedział, Ze W naszym przypadku ta taktyka powinna dac pozytywny wynik, Maja WIELE w klinice K31, od pierwszej chwili ciąży, wiec pewni Jestesmy, ZE odniesiemy Sukces.

  • Żenia

   Kliniki ECO hodują grzyby, ale nie nie ZAWSZE Pracują dobrze.Radzę Nie spieszyć SIĘ z nazwiskami, ale polegać na doświadczonych lekarzach.

  • OksanaBel

   W ECO Bardzo Ważne JEST Pozytywne nastawienie przyszłych Rodziców, A zatem Ciało, JAK gdyby, zostało stworzone do ciąży. Oczywiscie profesjonalizm Lekarzy, Zbyt, NIE został odwołany, wiec moge polecić Altravita klinice w Moskwie, Gdzie pomógł STAC SIE szczęśliwymi rodzicami!

 3. Tatiana

  Cześć, Zrobiłem eco. Przypisane nośna 4 P Dzień dopochwowo utrozhestan i6 Dnia PO wysyceniu Dwa zarodki (5-dnevki) dwukrotnie Izolacji brązowe. CZY SIĘ muszę o coś martwić? Dzisiaj przekazał Analizy. Progesteron 98,0, średnica D 488.

  • Oksana

   Lepiej ISC zrobić nowego Salonu reprodukcyjnego Zespołu Dziecka. Pierwsze tygodnie po transferze zarodków na bieżąco, zwłaszcza, Ze D-dimerów wzrosła i zaczęła plamienia. Moze wstrzyknąć hormonalne hormonalne. Rowniez byla ciąża po IVF i ja Altravita oo Wysoka D-dimeru podawano dodatkowo fraxiparine, ale Lepiej ISC zrobić Lekarza!

  • Marousia

   Dobry wieczór! Ogólnie Rzecz biorąc taki przydział Nie JEST NORMA. Nie ZAWSZE wskazują Jeden na jakąkolwiek patologię ciąży, czasami JEST TYLKO zrobić resztkowe wydzielanie í NIE MA SIĘ CZYM martwić. Jeśli nie, nie musisz SIĘ martwić. Ale Nadal dobrze Wszystko w porządku Robić.

  • Marina

   Żartach się własnie wymówka, ABY SIĘ z lekarzem osiągnąć. Na wszelki Wypadek Lepiej perebdetować, niz Nie wytrzymać. W przypadku ECO JEST do Normalne, ale Lepiej Być bezpiecznym i poinformować o Tym Lekarza. Na wszelki wypadek.

 4. Julia

  Kilka razy ponownie wykonał AMG - Nadal Niski (0,3-0,5 g / ml). Zostałem polecony przez dawcę jaków. Mój MA m byl duzy przeciwny, ale zgodził sie. Ostatnio Wykonane oo dawcy klinice IVF wag UC Altravita i na Szczęście dla nas ciąża !!!

 5. Światło

  Pozdrawiasz ponownie wybierając Czas na reke. W międzyczasie staraj SIE rozpraszać ı odwiedzać INNE MIEJSCA. Zmień stan i staraj SIĘ Nie Myślą o IVF. Często pomaga. W Tym Czasie zbieraj Pieniądze. Kto wie, ciążę mozna uzyskać w zwykły sposób. Przeczytaj:
  /beremennost/info/horionicheskij-gonadotropin.html
  /rannie-sroki/simptomy/simptomy-beremennosti.html
  / planirovanie / pl-info

 6. Ksyusha

  Nie przeszedł na IVF ramach polisy obowiązkowego Ubezpieczenia Medycznego - Lekarzy MOWI, ZE Niskie AMH - 0,5.W innej prywatnej klinice Altravita ZE BEDA Jeden Miały nA celu stymulowanie, ale Preparaty wystarczająco Silny i kosztowne. Nie wiem co robić?

  • Ksyusha

   W klinice Altravita SA silni i nowoczesna technologia Specjaliści, wiec nie nie martw SIĘ, odniesiesz Sukces! ECO - Podróż Rozrywki, ale zeby Mieć Swoje Dziecko, niech cierpieć.

  • Nina

   Weź oddech mały, usuń napięcie, zrelaksuj SIĘ. Byłoby miło dostosować strefę klimatyczna, /planirovanie/pl-info/planirovanie-beremennosti-s-chego-nachat.html / planirovanie / ovulyaciya A jednak Nie zapomnij o witaminach do naprawde CIĘ znaleźć / Planirovanie / Vitaminy

  • Yana

   Aby TYLKO Twój WYBÓR I twoja decyzja. Wszystko zalezy od Ciebie najbardziej. Ktorej kliniki najbardziej ufasz, Tym Lekarza i słuchaj. /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html / rody / podgotovka Nie Mamy Wszystkich dostępnych na Stronie. / beremennost / info / serdtsebienie-ploda Dlatego JEST Wszystko w dwoch rękach i rękach Lekarzy. Jak się czujesz, zrób to - aby bedzie Jedna część z najbardziej poprawnych odpowiedzi ...

  • Olga

   Dowolny Rozmiar pracy, wraca oddychaj. Wkrótce Nowy Rok, Poczuj ... Do Świąteczny nastrój, rodzaj magii.Podejmij kreatywność. Spróbuj zmienić sytuację i przez chwile Nie Myśl o dzieciach ani o IVF. JEST ZE Piękne, ZE bedziesz w powyżej tygodnia zajść w ciążę i tak. Jeśli to się NIE Uda, przejrzyj Ankiety Wagowo styczniu, prawdopodobnie Sytuacja SIĘ poprawi.

 7. OksanaBel

  I przywrócenia drożności rubli (Made laparoskopii) niestety NIE działa, jednak pozostał Jedyna Nadzieje na IVF. Sporządzono powodzeniem w Altravita klinice, musieliśmy odwołać sie zrobić Genetyka í genetycznych zarodków diagnozy, piwo okazało sie, ABY zajść Wagowo ciążę.

 8. Nina

  DOSC Trudna Sytuacja.Faktem JEST, ZE ZAWSZE istnieje możliwość przywrócenia drożności Nie RUR, istnieje Tylko nadzieja na cud. Gdybym byl na twoim miejscu budowy Budowy zastanawiać, CZY urodzić Trzecie Dziecko, po porodzie zostaną dostarczone przez cesarskie cięcie i ciężarnej-Problemu. Czytaj /planirovanie/pl-info/planirovanie-beremennosti-s-chego-nachat.html /planirovanie/pl-info/beremennost-posle-laparoskopii.html
  / planirovanie / ovulyaciya

 9. Elena

  Cześć, naprawde Chce urodzić Dziecko, ale w 2011 Roku (Trzeci dostawy) ZE wzgledu na Fakt, Ze w 34 tygodni byłą skoki ciśnienia 140/80 - 130/90, zdecydowano SIĘ zrobić cesarskie cięcie w 37 tygodni. Lekarze zalecili bandażowanie RUR ALE Nie ostrzegali o konsekwencjach i nieodwracalnym procesie.Pierwsze porody Były na Czas, dopiero po odkryciu krwawienia, któremu udało SIĘ zapobiec. Druga ciąża była łatwa i na czas. Pierwsze dwie ciąże urodziły się same. Co teraz zrobić - nie wiem, jak mówią, tylko ECO jest urządzeniem. Pomoc, proszę, mam nadzieję na pomoc. Dziękuję.

 10. Jeanne

  Co mogę doradzić? Jeśli uważasz, Ze Jestes pod nadzorem doświadczonych specjalistów w poważnym ośrodku, zapoznałeś SIĘ ZE statystykami udanych przypadków w Tej klinice, kontynuuj Sondy. Wedlug literatury, przeciętna częstotliwość ciąży z PROCEDURA in vitro wynosi 30-40% (tj. 3-4 razy na 10 cykli). I trzeba, Jak to bylo Ż ZESPOŁU hiperstymulacji jajników, oraz w takich przypadkach Szansa na wszczepienie Dziecka zmniejsza SIĘ O 2 razy (czyli 1 - 2 razy na 10 cykli). Po ciąży biochemicznej w następnym cyklu, mozesz ponownie przeprowadzić procedurę. Słuchaj uważnie Wszystkich zaleceń Lekarza i mozesz zaproponować przerwę w procedurach i podjąć decyzję. 10. Zakaryuk IVF. Ewentualnie odcień kliniki, jeśli masz wątpliwości.

 11. Jamusya

  Cześć, doktorze!

  Za MNa hiperstymulacji i in vitro, 4 Transferu krio 2Z Nich bez implantacji, A ostatnie Dwa biochemicznego ciąży.

  Czy jesteś nadal i jak nadal być?

  Analizy są w porządku, wszystko jest normalne. Mamy spotkanie na analizie małżonka HLA (poronienia), ale pojawia SIĘ za każdym Razem PRZED protokołem HMX.

 12. Kvn333

  Witam, planujemy ciążę przez długi czas. Bylo 6 inseminacji, ale czuje SIĘ WSZYSTKIE 6 razy W 7-9 dni Gwarancja owulacji po, implantacja przestał czuć. Analiza treści przeciw hCG wykazała, że ​​była ciąża. W wyniku Analizy wrażliwości receptorów: estrogenu do 10% (2) w gruczołach i progesteronu do 25% (2). Czy to jest policzenie z takiego stanu przy udanej implantacji?

 13. OksanaBel

  Musiałam stawić czoła problemowi rowniez niepłodności, Bardzo martwiąc Tym SIĘ, ZE Mój Mąż Też SIĘ zdenerwował, Trochę zanim rozwód SIĘ Nie pojawił. W klinice Dla kobiet NIE Mieli sensu - wieczne kolejki, ultradźwięki Nie Moga czekać. Zdecydowaliśmy SIĘ udać zrobić kliniki ECO Altravita, chcieliśmy dostać SIĘ zrobić wiodącego Lekarza Kliniki Zoriny IV. Musiałem czekać półtora miesiąca, wARTo ALE bylo czekać, bo lekarz JEST naprawde Bardzo utalentowany. Dala nam pewność Sukcesu i całkowicie ufaliśmy lekarzowi i przeprowadziliśmy Randki recepty i badania. Zdiagnozowali rowniez genetykę w zarodkach PRZED przesadzeniem ponownym. Wywieszono Zdrowego embrionu (Jestem Bardzo zaniepokojony, ZE TYLKO Jedno Dobre bylo), ale Wszystko poszło dobrze i urodziłam Dziecka! Najważniejsze, aby NIE opóźniać Leczenia i znaleźć Lekarza.

 14. Maria

  Dla Mnie Już 41 lat i wydawało SIE, Ze szanse na to, Ze Dziecko bedzie U Mnie Prawie Nie pozostały.Dla Mnie Już 41 lat i wydawało SIE, Ze szanse na to, Ze Dziecko bedzie U Mnie Prawie Nie pozostały. Jednak za Najwyższej moich znajomych trafiłem zrobić niesamowitych specjalistów w Centrum Medycznym Kubańskim, Z 20-letnim doświadczeniem i najnowszym Sprzętem. Mój Mąż i ja mieliśmy WIELE Problemów, wiec postanowiliśmy przejść PROGRAMU przez dawców. Po 5 miesiącach udało mi sie zajść w ciążę, A Teraz jestem juz matka) Absolutnie zwariowana ı kochająca matkę Mojej Rodziny. Życzę Wszystkim kobietom Tego samego Szczęścia!

 15. Alexander

  Moja dziewczyną od długiego Czasu choruje na policystozę, skoki I WIELE więcej. W celu zdiagnozowano u Niej niepłodność.Ona po prostu nie nie Robić, CO TYLKO NIE potraktowano, zarówno w Perinatalnej Center I Kliniki Matki i Dziecka ... Wszystko bezskutecznie. W rezultacie wspólnym wysiłkiem udało nam SIĘ dostać do Centrum Medycznego Kuban, Gdzie zrobiliśmy wagowo POŁOŻENIE Współpracy niemożliwe. Po zapłodnieniu in vitro byłą w powyżej tygodnia zajść w ciążę. Początkowo sama wybrała dawcę.Przez Długi Czas leżała Bala SIĘ, Ze moze zranić Dziecko, A lekarze JA uspokoili, ponieważ O Zdrowiu i dziecku nic nie nie nie nie zagrażało. Teraz jestem ojcem chrzestnym Już ja sam planuję pójść zrobić Tego centrum.

 16. Anastasia

  Z racji Tego, ZE mieszkam w Rostowie, Nie brałem strąka uwagę innych ośrodków rewizji podręczników, z wyjątkiem miejscowych. Po półtora Roku nieudanych prob zajścia w ciążę, postanowiłem opuścić miasto i spróbować Szczęścia w bardziej Nowoczesnych centrach Rosji. Natychmiast poszedłem zrobić Kuban Center, tk. długo Bil SIE Z Nami, WIELE KOBIET mogło zajść w ciążę. Nie wiedziałem, CZY którego Lekarza sie udać, wiec Dziewczyny z retsepshene poradziły sobie, powiedzą, Ze jeśli tak, zostaną przekierowane. Ale nigdzie nie nie bylo Potrzeby przekierowania, moja pierwsza Wizyta byla udana pod każdym względem - udało mi sie znaleźć wrażliwa doktora Susane Rusłanową, ktora pozniej stala sie Dobra Przyjaciółka Rodziny. Nasza rodzina rośnie Teraz kazdego Roku - najpierw urodził SIĘ SYN, Teraz placki został przywieziony, w przyszłym Roku mam zamiar wrócić zrobić Ośrodka Kuban NA Drugiego

 17. Mila

  Jestem Bardzo WDZIĘCZNY Wszystkim pracownikom Ośrodka Kuban, A szczególnie dr Autul Susanna Ruslanovna. Bardzo czekaliśmy na TE chwile i czekaliśmy. Oczywiscie ciąża wlasnie SIĘ rozpoczęła, ale wiem, Ze bedziemy Mieli Zdrowe Dziecko. Życzę ci długiego Życia, Dobrego Zdrowia i Wszystkiego najlepszego. Natalia Tiszczenko z Rostowa.

 18. Seryogina Alina

  Wykonała 5-krotną laparoskopię - następnie kolce, A następnie endometrium. W Sumie byłem traktowany przez 5 lat. Leki, szczególnie w przypadku endometriozy, SA Bardzo drogie. Lekarze stwierdzili, že Nadal potrzebna JEST laparoskopia. Wtedy nie nie mogłem znieść Tego ja postanowiłem pójść w druga strone. Zrobiła IVF w Moskwie i zaszła Wagowo ciążę. Jestem zaskoczony przez Lekarzy i wspólnie OD razu Nie mogłem powiedzieć - zrobić IVF? Okazało SIĘ, ZE najlepszym lekarstwem na endometriozę JEST ciąża. Ile pieniędzy wydano na lekarstwo - horror! Jednostka Ilość Jednostka Ilość Koszt IVF zart niczym w porównaniu z tymi udrękami. Przy okazji, zrobiłem ECO w Smelova Katarzyny Siergiejewno. Lekarz JEST cudem.

 19. Anna

  Idź do Centrum Medycznego Kuban, moje Doświadczenie Z2 ECO Wagowo Rostowie i uzyskane informacje W W pozwalają CI SIĘ powiedzieć. W Wydziale malých kategorii Dodaj prod Instytut Badawczy Rostowa spotkał Dwie Kobiety z Rostowa, Które leżały na ciąży PO, zapłodnienie in vitro, ktore robiły Wagowo Krasnodarze w Centrum Medycznym Kubaniu i podały Adres Centrum I Telefonu 252-14-55 (8861). Bardzo chwalili Smelova, robili z Nia IVF.

 20. Julia

  Dziewczyny, Nie wierzcie w Lekarzy Kliniki í Klinik dla Kobiet! Teraz medycyna komercyjna.Lekarze i ginekolodzy, jeśli jesteście silnie ukierunkowani Gdzieś w komercyjnej Organizacji Medycznej, otrzymują Pieniądze z Tych Organizacji na skierowanego Pacjenta. I NIE wysyłają Ich zrobić najlepszych ośrodków, ciemnym piwem tam, Gdzie zostaną "wycofani" ciemnym piwem Mówią O naprawde Dobrych ośrodkach, Ze JEST ZLE, A JEST zły wynik, ponieważ nie nie Daja im pieniędzy. To Jest 100%. Dowiedziałam SIĘ niedbale o centrum medycznym Kuban, osobowy SA zrobić Przyjęcia I Nie próbuj od Ciebie więcej pieniędzy, Jedyna Rzecz, Która JEST Trochę niewygodna w Krasnodarze, trzeba bylo wyjechać z Tego regionu.

 21. Zhana Shurova

  Darmowy ser - Tylko w pułapce NA Myszy, powinieneś wiedziec. Mój przyjaciel za darmowy program zrobił JUZ 2 ECO, wydał Dużo pieniędzy na Analizy I NIE MA SENSU. Trzecia Próba Nie została podjęta za darmo, powiedzieli, Ze wykonają płatną USLUGE. Pracownik centrum ECO potajemnie powiedział, že praktycznie Nie bylo zadných rezultatów ciąży.
  Razem poszliśmy zrobić Centrum Medycznego Kuban na moskiewskim, A Teraz ciąża ma 3 miesiące!

 22. Vera

  Nie zostaliśmy przyjęci zrobić darmowego programų IVF. Co masz zrobić? Pytaj! Analizy przekazano Już za 33 tysiące rubli.

  • Oksanochka

   Dziewczyny, Która wie coś o klinice Altravita dowcipniś Moskwie? Mój Mąż i ja Mamy Bardzo Trudna sprawę. Lekarze NIE MOGA znaleźć przyczyny, umieszczają "niepłodność idiopatyczną", naprawde Chce Dziecko, ale nie nie moge Tego zrobić ... Zdałem WIELE testów, zrobiłem GHA - Wszystko wydaje SIĘ BYĆ Normalne.

 23. Marina

  Chce podzielić się doświadczeniem mojego najlepszego Przyjaciela. JEJ lekarze zidentyfikowali straszną diagnozę: niepłodność. Powodem Tego byla nadwyżka Wagi, powiedzieli, Ze jeśli powyżej tygodnia SIĘ Cieńsza, moze Wszystko SIĘ zmieni. Biedna dziewczyną cierpiała, ale nie nie bylo rezultatu, potem ECO Przyszedł pomoc. ABY naprawde cud, Który rozwiązuje Problemu tak straszny. Prawda JEST taka, ABY wybrać specjalistę Bardzo ostrożnie i nie nie żałować środków.

  • Gulya

   Naprawde Chce Mieć Dzieci! ABY NIE działa, MAZ JEST leczony dowcipniś klinice IVF Altravita, lekarz MOWI, ZE MA ZLE nasienie, Poeta NIE moze miec Polsce. Mam Nadzieje, Ze dobry doktor, Być moze bedziesz Musiał zrobić IVF.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...