Urodzenie w domu: CZY ZAWSZE wARTo ryzykować pochopnie?

Urodzenie w domu

Kazdego Roku problemem Krajowych, Naturalnych urodzeń w naszym Kraju staje SIĘ Coraz pilniejszy - przedstawiciele pięknego Pola borykają SIĘ z Systemem, ABY uzyskać Własne i nieograniczone Prawo decydowania o miejscu budowy Budowy i okolicznościach, w ktorých chcą urodzić Swoje Dzieci.

...

Spis treści:

Polityka Panstwa JEST ukierunkowana na to, že Przy Wszystkich możliwych sposobach Prawo zrobić ogranicza i zmusza kobiete, ABY ZAWSZE Szukała Pomocy Medycznej.

Zwolennicy OBU widoków moze prowadzić ogromną liczbę różnorodnych argumentów, ktorých celem powinno Być przekonanie rozmówcy i zbliżenie stanowisk, ale dobrze znanej Jak w bajce "Rzeczy Sa Teraz ja tam".

Zwolennicy rodzenia w domu Mówią Ze za granicą większość Kobiet rodzi w domu, A kazdego Roku liczba takich porodów TYLKO wzrasta, A liczba Wszystkich rodzajów powikłań nieświeży maleje.

ALE SA Nieco chytrze zapomniane, ABY wyjaśnić, JAK dokladnie Proces realizowany JEST Cały narodzin obywatela Szwecji, Holandii LUB Luksemburgā.

Ich przeciwnicy najczęściej robić podkreślają ZE stanem Zdrowia naszych rodaków i stanem Infrastruktury całej Gospodarki (Drogi, możliwość szybkiego dostania SIĘ zrobić placówki Medycznej) pojawienie SIĘ niepożądanych komplikacji moze doprowadzić zrobić Śmierci Matki I JEJ Dziecka.

W naszym Kraju, Podobnie Jak w większości krajów, Które Były częścią byłego Związku Radzieckiego, ustawodawstwo zostało opracowane wag taki sposób, ABY możliwe bylo bezproblemowe otrzymywanie Dokumentów dotyczących narodzin Dziecka, TYLKO wtedy, gdy pojawia SIĘ ono w placówkach medycznych (niezależnie od Formy Własności).

W przeciwnym razie rodzic Musi przejść dosc Długa PROCEDURA W celu uzyskania decyzji sadu - Nie mozna zwrócić SIE zrobić Urzedu Stanu Cywilnego LUB Pałacu noworodków ZE świadkami.

Wybierając sposób porodu, Kazda KOBIETA powinna podjąć decyzję dokładną - liczyć na to, že natura moze zapewnić Wszystko, Nie bedzie SIĘ możliwe.

Popatrz na to statystyki medyczne nawet w ciągu ostatnich lat 100 - Mówią, Ze Każdą KOBIETA moze urodzić Swoje Dziecko Poza Murami placówki Medycznej, A nawet Pomoc, wykwalifikowanego Lekarza NIE ZAWSZE JEST wymagana, ale Nikt Nie moze z góry przewidzieć, Jak się zrób kończy.

Poród w Szpitalu JEST oczywiscie mniej niz poród Domu Wygodny, piwo na zapewnienie wykwalifikowanej Opieki Medycznej pomogło kilkadziesiąt razy zmniejszyć śmiertelność Matek i Dzieci.

Przed podjęciem decyzji zarówno kobietą, Jak i partner JEJ powinni Zrozumieć, CO dokladnie wybiorą DLA TEGO LUB TEGO sposobu dostawy - narodziny domu muszą ZAWSZE Być decyzją zmierzoną.

Nie powinny Być jedynie chęcią dostosowania SIĘ zrobić trendów mody i Moga Być tolerowane Tylko w przypadku braku Patologii od przyszłej Matki I JEJ Dziecka w Czasie ciąży i Wszelkich Chorób Kobiety, Które Moga skomplikować Proces porodu i okres poporodowy.

Urodzenia w domu - za i przeciwNie mozesz decydować o porodzie w Domu, w przypadkach, gdy ma KOBIETA zaburzenia krzepliwości Krwi I Choroby serca - komplikacje Moga rozwijać błyskawicznie SIĘ, A zadna, nawet najszybsza i najlepiej wykwalifikowana brygada Pogotowia, Nie moze Szybko dostać SIE zrobić Szpitala w miescie pełnym samochodow.

jeśli Szyc mały Luki Moze Lekarz Lub położna (Fakt, Ze poród moze wziąć osobę bez wykształcenia medycznego, ABY nawet NIE Mowi) Cesarskie cięcie LUB przewracanie Dziecka w procesie porodowym Nie Moze byc wykonywane w Domu.

Plusy "za"

Dla większości Kobiet, którzy beda rodzić w domu, Wielkie znaczenie mă prywatność, Proces odosobnienia - Tam beda Tłumy Studentów, DODATKOWY personel, wścibskich oczu, A Apartament obok Kobiety beda Tylko najbliższa niezbędne Ludzie - MAZ, matka, A lekarz LUB położna udział Tylko z Jeden KOBIETA I JUŻ SIĘ NIE rozprasza.

W domu małżonek ZAWSZE bedzie w powyżej tygodnia spełnić niemal Każdą prośbę ukochanej ı pomoc JEJ złagodzić BOL masażI Nikt Nie wskaże, JAK KOBIETA powinna zachowywać SIĘ W procesie rodzenia (jeśli oczywiscie spełnia Randki zalecenia).

W przeważającej większości przypadków porody domowe generalnie mijają bez Interwencji Lekarzy - ginekolog-położnik LUB położna TYLKO czuwa nad narodzinami, i NIGDY NIE bedzie używać leków zrobić wywołania Pracy w domu LUB zwalniania Naturalnej, wrodzonej Natury Procesu.

Dom noworodka natychmiast zapoznaje SIĘ z mikroflorą Apartament obok ktorej bedzie Musiał SIĘ rozwijać i rozwijać. Ryzyko zachorowania forma naprawde mikroorganizmów chorobotwórczych zgodnie z elementarnych zasad Higieny JEST zminimalizowane, A matka moze kontrolować moc Dziecka oraz ustanowienie naturalnego karmienia piersią bez większych trudności.

Potrafi zaopiekować sie noworodkiem Lub kontrolować Proces Cały, co tworzy Silna więź Między rodzicami dzieckiem.

Przeciw "Przeciw"

dostawa do domuOczywiscie, Każdą osoba mă Prawo zrobić Leczenia Współczesnej Medycyny, ponieważ bedzie lubił Kobiety, W Tyma.

WARTo jednak zrób Zrozumieć W Czasie ciąży KOBIETA JEST TYLKO odpowiedzialna za Nie Siebie, Ale takze dla JEGO wciąż nienarodzonego Dziecka, dlatego odmowa Pomocy Medycznej Nie jest tego warta.

Niektórych Kobiety SA kategorycznie odmawia jakiegokolwiek Nadzoru medycznego, wiec Nie ma Badania Krwi i moczu, USG płodu, ciemnym piwem nie nie przeprowadzono.

Nikt nie nie moze zmusić ciężarnej Kobiety, jednak lekarze obawiają SIĘ, ZE Dziesięć tendencja wkrótce wejdzie w Tryb i nastąpi całkowite odrzucenie Usług medycznych, wspólnie pociągnie za soba znaczny wzrost śmiertelności Dzieci i Matek Przy porodzie.

Pomysł o porodzie domowym TYLKO kobietą, Która w Czasie ciąży czuje SIĘ najlepiej, moze sobie pozwolić, Wszystko przebiega normalnie, komplikacje Nie SA ujawniane.

Pięć jednak Nawet Przy ultrasonografii wykonanej podczas porodu Moze Być WIELE Niespodzianek, Jeśli chodzi o liczbę Płeć Dziecka i Dzieci, ponieważ ZAWSZE Nie mozna zidentyfikować bliźniętami, zwłaszcza jeśli Badania zostały przeprowadzone TYLKO na wczesnym etapie.

Bliźnięta SA ZAWSZE trudnymi porodami, Ponieważ Jedno z Polska, najczęściej, stosuje SIĘ prawidłowo, A Drugie - nie, wiec w Tym przypadku mozna urodzić TYLKO pod nadzorem doświadczonego położnika.

Mówią zrobić przeciwnicy porodów domowych często niemożliwe JEST zidentyfikowanie wczesnych oznak komplikacji, Ale w chwili, gdy stan zagrożenia naprawde SIĘ rozwija, osoba, Która przyjmuje poród, Nie powinna myśleć o swojej Odpowiedzialności i starać SIĘ zapewnić kobietom wykwalifikowaną opiekę medyczna. Przypadki, KIEDY "duchowe" położne rzuciły Swoje podopieczne w Czasie porodu, wiadomo wystarczająco.

Porody domowe SA Niebezpieczne, Ze profesjonalni lekarze odmawiają przeprowadzenia takich porodów, Ci "Specjaliści", którzy SIĘ oo Tym zgadzają, czy najczęściej przedstawiciele Prywatnych ośrodków Rozwoju Dzieci i ogólnie Nie Maja wykształcenia medycznego.

Mówią o korzyściach wynikających z porodów domowych IO Tyma, Ze kontakt Matki i Dziecka w Tym przypadku bedzie Bardzo Silny, piwo zapomnij wyjaśnić, Ze Nie ponoszą żadnej Odpowiedzialności za Życie, matkę i Dziecka.

W Takım przypadku Lepiej JEST wezwać położnika LUB przynajmniej karetkę, Która w razie Potrzeby natychmiast dostarczy matkę na oddziale położniczym.

Zdarza SIĘ, Ze PO USG, Który JEST wykonywany Tydzień 32Dziecko zaczyna przybrać na wadze, Którego Lekarze Nie Moga odgadnąć. Poród w domu WAG Tym przypadku żartem niebezpieczny, ponieważ DZIECKO NIE MOZE przejść przez miednicę Matki, szczególnie jeśli JEST wystarczająco wąskie.

Podczas opracowywania niedotlenienie płodu Pilnie potrzebuje POMOCY OD neonatologa, aw domu pomaga dziecku Być Prawie niemożliwe.

Poród domowy - OPINIE

WIELE Kobiet, Które wybrały porody domowe, ukończyło pomyślnie Mówią, ZE Przy normalnym Rozwoju pracy i zaufaniu zrobić dostępności Opieki Medycznej, Beda Znowu rodzić.

W przypadkach, gdy komplikacje powstały podczas porodu, Zadná KOBIETA Nie bedzie powtarzać własnego gorzkiego doświadczenia - musieli rowniez stawić czoła faktowi, Ze "duchowe" położne Nie ponoszą Prawie żadnej Odpowiedzialności za Swoje czyny i długotrwałe traktowanie komplikacji w sobie i dziecku.

Domowe - Szkoła dr. Komarowskiego

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...