informacje W ogóle

Ogólne informacje o urodzeniu dziecka

Poród zrobić Wydarzenie, Na Który Nie moge Być całkowicie gotowym.

Bez wzgledu na to, ile Książek poznawczych i medycznych KOBIETA Nie czytała, Jakie Pozytywne historie i Wspaniale RADY OD znajomych NIE usłyszały - ZAWSZE weszliśmy w MIEJSCE bezczynności mamy własnych siłach, Wątpliwości, o strach nawet.

W Tym powyżej tygodnia Nie ma nic nienormalnego! Podekscytowanie JEST całkowicie Naturalne. Znam, ZE przyszła matka rodzi SIĘ z odpowiedzialnością za Siebie i Swoje Dziecko.

Najważniejsze, zeby nie nie wpadać w panikę. Nic dziwnego, ZE Mówią: "kto JEST uprzedzony JEST uzbrojony". Artykuł 17 Artykuł 174. Uzyskanie Informacji o Rodzinie.

...

Spis treści:

Od Czego zacząć LUB mieszkanie podejścia

Trzeba zacząć od optymistycznego nastawienia.

W Sieciach LUB Po prostu siedząc na ławce na podwórku mozesz nauczyć SIĘ dosc dziwnych Historii o porodzie.

Kobietą w ciąży na poinformowanym o błędzie łożysko przodujące, Wąska miednica ( "Nagle" odkryte podczas porodu), niedbali lekarze, noworodek urodzony na podłogę ...

Teraz Biedak czeka na przypuszczalny Dzień narodzin, Jako wspinaczka na rusztowanie.Ona JEST przygotowana na COS CO bedzie Bardzo bolesne, przerażające Iz jakiegoś powodu głównie ZLE.

Bedziemy musieli SIĘ rozuczyć - Jak pracować nad soba, ABY zniszczyć Randki bezpodstawne Łęki mam stereotypię.

Zasada pierwsza: Nie wierz w najgorsze. To, co stalo SIĘ z innymi kobietami w momencie narodzin Dziecka, w Zaden sposób NIE odnosi sie osobiście zrobić CIEBIE!

Kazdy zdrowy i kazdy rodzaj porodu JEST Wyjątkowy. Kazdy wykwalifikowany ginekolog, Który przyjmuje setki porodów rocznie, Powie CI O Tym.

Jak uniknąć lęku przed przyszłymi urodzeniami

Nie czytaj Historii O patologicznych urodzeniach I NIE słuchaj Ludzi, którzy próbują zaszczepić, Ze poród zrobić koszmar í Piekło.

Prawdopodobnie Nie Chce zobaczyc przestraszyć. Cecha kobiecej psychiki zrobić JEST, ZE PO latach matka pamięta najbardziej nieprzyjemne (i wazne!) Momenty narodzin JEJ Dziecka.

Dlatego wnosi zrobić rozmówców Jasne Wrażenia pozostawione w JEJ Pamięci - dzieli SIĘ Swoim doświadczeniem i opowiada o Swoim bohaterstwie.

Ja zrobić SAM BOG powiedział Babci, ABY rozmawiały na ławce. Dlatego dokladnie Pomiń Wszystko, co Mowi uszy.

Jeśli pozostanie lęk LUB wątpliwośćPorozmawiaj z lekarzem, oglądając ciążę.

W większości przypadków Ginekolog Powie, Ze Wszystko w porządku, A poród planuje SIĘ bez Patologii. POZIOM medycyny moze Teraz nawet najtrudniejsze porody.

I "złych" Lekarzy w Szpitalu, próbujących za wszelką cene zaszkodzić kobiecie wag porodzie - 8,3 Jeden znaczek, Przeważająca w historii i oparta na pustych plotkach.

Lekarze Sa rowniez odpowiedzialni za rodzenie Kobietyja dla JEJ Dziecka. Uwierz mi, nawet nie nie uśmiechając SIĘ CIEBIE zrobić, zrobią WSZYSTKO, CO możliwe, ABY poród odbył SIĘ tak pomyślnie i poprawnie, Jak to możliwe.

Zasada druga: Wiek nie nie JEST przeszkoda. Tak, ginekolodzy Nie przyjmują narodzin po 30-35 lat. Uważa SIĘ, ZE Ciało Kobiety SIĘ złoiło w Tym Czasie.

Choroby przewlekłe kumulują SIĘ. Szkodliwe nawyki pogłębiają ogólny LUB Powszechny stan Zdrowia. Podeszwa gospodarcza ryzyko Posiadania genetycznie wadliwego Dziecka. Wszystko zrobić niezaprzeczalnych faktów, Z żadnym Nie mozesz SIĘ spierać.

Ciąża i poród w wieku dorosłym

Ale w Tym SAMYM Czasie Lekarze Mówią, Ze wzrasta liczba osob rodzących PO 30 I 40 latach. Dziesięć MOŽNÁ Trend zaobserwować na Świecie.

Wystarczy przypomnieć Gwiazdy Hollywood, z ktorých WIELE urodziło SIĘ PO Raz Pierwszy po czterdziestce i zamierzają rodzić ponownie, ABY rodzina miała współpracy najmniej Dwoje Dzieci.

Indywidualne podejście zrobić Lekarzy powinno byc Wagowo każdym Wieku Kobiety Przy porodzie. Wszystko zalezy od JEJ Ciała. Nie JEST gotowe posiadanie przewlekłych Chorób LUB złych nawyków.

Jeśli czujesz SIĘ dobrze, Młody duchem i ciałem - Dlaczego nie urodzić? ABY pomoc przychodzić Nowoczesnej obsłudze. Przed zajściem w ciążę należy przejść Randki drażliwego, odwiedzić specjalistów i upewnić SIĘ, ZE NIE MA przewlekłej Choroby, Która występuje w formie utajonej.

Późne udane narodziny SA DOSTĘPNE!! CZY ryzykować, rodzić po trzydziestce, JEST osobista sprawa dla każdej Kobiety. Ale będąc w ciąży JUZ, głupio JEST nękać Siebie i wyrzucać Z powodu twojego Wieku.

Polegaj na doświadczeniu Lekarza i wcześniej spokojny. Twój spokój umysłu stałego przekazany dziecku - z którego SIĘ narodzi.

Zasada trzecia: Dokumenty SA w porządku. ABY wejść w poród bez obawy o Jakość Opieki Medycznej, należy z wyprzedzeniem załatwić Randki niezbędne dokumenty.

Służba w domu macierzyńskim i Nadzór nad dzieckiem w pierwszym Roku JEGO Życia zależą: od aparacie Tego Krótki certyfikat, Która JEST odbierana przez kobiete, Która uczestniczyła w konsultacjach kobiecych Dwanaście Lub więcej razy.

Idealnie Robić trzydzieści lat Różnych zrobić ginekologa.

Lepiej SIĘ zarejestrować zrobić 10-12 tygodni. Kazda Dziesięć dokument bedzie w dwóchich rękach na Czas. Zaświadczenie BEZPIECZEŃSTWA dotyczące Lekarza weterynarii.

Zasada Czwarta: Przygotowujemy Ciało. Zwykłe Kobiety SA przerażone wielkością glowy, ktora bedzie musiała rodzić podczas prob.

Zrób ABY SIĘ PRZED przerwami uchronić, Żartem do wykończenia przeprowadzać Specjalne masaże ABY wzmocnić krocze i gotowe zrobić użycia witamina A. Poprawi elastyczny Skóry i blon śluzowych.

Idziemy do Szpitala?

Niezbędne opłaty przed wyjazdem do szpitala

Więcej wiecej zyskuje na popularności Praktyka urodzenia w domu. Kazda KOBIETA MA Prawo decydować, CZY wARTo ryzykować najcenniejszą - Życie nienarodzonych Dzieci.

Wciąż jednak Opowieści O "złych domach położniczych" NIE Să przeprowadzane w celu zorganizowania eksperymentów na sobie i dziecku.

Nie wszyscy wiedza, co Robić. W rzeczywistości Nie JEST całkowicie uzasadnione.

za granicą Poszerzyłam opiekę pielęgniarek (LUB położnych). CI wykwalifikowani Specjaliści odbierają przesyłki w domu.

W związku z Tym, Ze: Lub położna z góry zgadza SIĘ z konkretnym szpitalem, Ze w przypadku jakichkolwiek odchyleń w Pracy, zaprowadzi kobiete do swojego samochodu (opcjonalnie wezwie pogotowie) i otrzyma niezbędną pomoc.

W recepcji MOGE SIĘ połączyć SIĘ przez Internet. Odwiedzasz kobiete regularnie w Czasie. W razie Potrzeby wyślij iść na Dodatkowe testy i egzaminy.

OBSŁUGA JEST ściśle w okręgach Lokalnych. Zastanów SIĘ nad bliskim położeniem Szpitala LUB Ośrodka Medycznego w domu Pacjenta, Który zdecydował SIĘ na poród w Domu.

CZY nasza opieka zdrowotna moze przechodzić SIĘ zrobić Takiego świadczenia wspólnego? Oczywiście, że nie.

Prawdopodobnie zauważy kobietą, Która uważnie śledzi ciążę prekursory dostawy - Te małe dzwony ZE strony Ciała, ogłaszające, ZE JEST Tuż za rogiem godzina.

Nie bylo jednak możliwe dokładne ustalenie, KIEDY należy udać SIĘ zrobić Szpitala, prawdopodobnie nie nie zrobić jednej przyszłej Matki. Przypuszczalny Dzień poroduprzez ginekologa w twoim wymieniać kartę, TYLKO moze pozostać zapisem na pewno chodziło.

Daj poród na Czas zrobić Jednego. Najopular retusz Przez okres Jednego z dwoch tygodni LUB poronienia w Tym SAMYM okresie. O Wszystkim Pierwsze objawy zacząć narodzić SIĘ oo Firma.

Prawidłowe zachowanie kobiety podczas porodu

Od momentu pierwszych dojść zrobić narodzin Dziecka, Masz wystarczająco Dużo Czasu, ABY spokojnie SIĘ ubrać, by ponownie sprawdzić torbę zebraną na oddziale położniczym wraz oo rzeczami i dostać na oddział położniczy SIĘ.

Rozważ warunki pogodowe I Dobre samopoczucie, obserwuj Natura chodzić.

Ostry ból, pojawienie SIĘ jasnego i obfitego krwawego upustu - pretekst zrobić natychmiastowego wyjścia zrobić Szpitala!

Przy wczesnym pobieraniu SIĘ PLACI SIĘ na Czas podczas Pierwszego Dnia pobytu.

Ważna JEST kolejność Dostaw. Pierwsze trwa zrobić 13 i więcej godzin, JEST Dużo LUB Bardzo szybkie.

Ustalenia Czas Optymalne przybycia zrobić Szpitala JEST TYLKO Trudne. Kazda urodzenie ma indywidualna charakterystykę. Naszym zdaniem:

Byłoby rozsądnie dostać SIĘ zrobić Szpitala Trochę PRZED terminem, Niz spóźnić SIĘ I urodzić w ambulansie.

Podczas porodu Trzy etapy: Rzeczywiste ataki, PRÓBY (poród) i odejście popręgu. Zadaniem Lekarzy JEST Zarządzanie procesem i produktywnością. Posłuchaj Porady Lekarza LUB Lekarza i staraj SIĘ je dokladnie spełniać!

Podczas ataków musisz dostosowane przez oddychać, A Między nimi, ABY SIĘ tak Szybko, Jak to ustawić.

Kobiety zauważyły, Ze odruchowe zaciśnięcie Warg LUB zębów u szczytu umowy sprawia, Ze JEST bolesna i Ostra. Dlatego musisz oddychać, wydobywając Wydech - zrelaksowanymi ustami, ABY kontrolować mięśnie Twarzy.

Mozesz poprosić Meža, CZY Jestes Obecny Przy porodzie, ABY przypomnieć o potrzebie relaksu i rozruchowego oddychania.

Należy zauważyć, że zrobić Moby Przy urodzeniu mezczyzny niejednoznacznego. Żartem zrobić w dużej mierze zdeterminowane stopniem Zaufania Kobiet zrobić Ich wybranych oraz gotowością mezczyzny Robic Pomocy Swojemu ukochanemu w narodzinach Dziecka.

Czy muszę poprosić mojego męża o udział w porodzie?

Jeśli Mąż Nie Chce przebywać w sali porodowej dowcipniś Czasie porodu, Nie nalegaj. Kazda osoba MA Inna Stala psychiczna.

Często mężczyźni NIE Moga spokojnie oglądać jęczącej zony í tracić panowanie nad soba. Od Takiego zdemoralizowanego udzielenia Pomocy Nie ma wystarczającego sensu.

W końcu poród Partnera Tym SAMYM psychologiczne wsparcie Kobiety W najważniejszym momencie w życiu, nawet w warunkach Obcych.

W domu domach macierzyństwa Să użytnione w Praktyce praca w pionie. Nadają SIĘ zrobić nieskomplikowanej pracy I SA Naturalne, bardziej wygodne dla Kobiety.

Jeśli Nagle zdecydujesz SIĘ powrócić do "początków" i porodzić, gdy Kobiety dawały poród w dawnych czasach, określ, CZY TAKIE porody przyjmowane SA w Szpitalu, Który wybrałeś na pojawienie sie Dziecka.

Pionowy poród ma przeciwwskazania. Na Przykład często Să TYLKO prymitywne.

Zamiast posłowia

Bez wzgledu NA wczego Zdrowia, wiek i Natury przewlekłe Moze zostać matka.

Współczesna medycyna ma wystarczające środki i wiedzę, ABY zapewnić Szczęście macierzyństwu nawet kobietom cierpiącym na Różne rodzaje niepłodności.

Bycie matka JEST cudowne! Zaden ciężar Opieki I Odpowiedzialności Nie przyćmi ekscytacji z Pierwszego Słowa "mama" wypowiedzianego przez Twoje Dziecko z ciągłym uśmiechem, adresowanym TYLKO CIEBIE - zrób Głównej OSOBY dowcipniś JEGO życiu.

      
Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...