Czym SA Walki TRENINGOWE (Fałszywe pojedynki) i Jak odróżnić je: od prawdziwych?

Jakie Să Jedyne uczucia i pragnienia, Które Nie muszą doświadczać Kobiety w ciąży przez 9 miesiecy.

Czy, chcesz chcesz, jest słone, a potem słodkie nogi puchną, Potem wszystko są dostępne ... I co to wszystko znaczy? A może nie przywiązywać do tego wagi?

...

Spis treści:

      
ale przyszła matka po prostu nie może, słucha wszystkich mieszając kochanie, A jeśli Dziecko nie nie porusza SIĘ przez Długi Czas mama zaczyna SIĘ denerwować.

Gdy żołądek zaczyna SIĘ zamykać, przyhamować i Wszystko wydaje SIĘ Być Jak walka (naprawde nadszedł Czas, ABY rodzić?), A termin JEST Nadal Niewielka, tam z pewnością odzwierciedla: jest groźba poronienia lub trening (fałszywe) skurcze przed porodem?

Jak rozpoznać i jak osiągnąć trening? Spróbujmy zrobić rozgryźć razem.

Bardzo ważne jest odróżnianie od bóluów porodowych od treninguW przeciwnym razie przyszła matka po prostu wyczerpuje SIĘ niepotrzebnymi pytaniami i podejrzeniami. Jeśli jednak wyraźnie dostrzeżesz różnice i co z Tym zrobić, ABY odbytu Prawdziwe, ani TRENINGOWE Walki NIE MOGA SIE obawiać.

Walki treningowe są nazywane inaczej false. Po Raz Pierwszy zostały opisane przez Anglika Braxtona-Hicksa w Roku 1872 Nazywa się je również walkami Braxton-Hicks.

Uważa się, że natura jedno wymyśliła zrobić szyjki i macicy SIĘ podczas Tych obniżek Byli Gotowi zrobić wyjścia, jakby Jakis trening (stad nazwa - trening walka).

Badamy podobieństwa i różnice

ABY uniknąć mylenia Fałszywych zmagań Z rodzajowymi, musisz dokladnie poznać Ich różnice.

Fałszywe skurcze (objawy i objawy):

 • nieregularne, odstępy Między nimi Moga byc dowolne, o nie nie cykliczne. Potyczki Moga Być zakłócane Raz dziennie LUB kilka razy, A Raz Być moze w tygodniu;
   
 • bezbolesny, w Bardzo rzadkich przypadkach powodują dyskomfort (bolesne Fałszywe napady - rzadkość);
   
 • Ataki Moga Być neutralizowane przez zmianę pozycji, ciepła kąpiel LUB Prysznic, po prostu wstać wyglądać Albo, alternatywnie, leżeć, Robic ćwiczenia oddechowe ı myśleć o czymś Dobrym;
   
 • Szyjka macicy nie znaleziono ujawniona.

Poród porodowy:

 • charakteryzują się regularnością i pieczną okresowością. Stopniowo zmniejszają SIĘ odstępy Czasu Między skurczami, A Czas trwania skurczów wzrasta;
   
 • Bardzo bolesne, Nie mozna Ich znieczulić ani ulżyć;
   
 • Walki trwają do narodzin dziecka;
   
 • Szyjka macicy otwiera się i przygotowuje do porodu.
      

Kiedy zaczynają się fałszywe walki i jak długo trwają?

Fałszywe pracaś się już okres Tydzień 20 Ciąża i, oczywiście, nie oznacza, że ​​nadszedł czas na poród. Odpręż się i uspokój. Po prostu słuchaj siebie i swoich uczuć.

Z fałszywymi atakami macica jest jak kamienna, dla mięśnie mają ton ton. W Takım przypadku Mozesz boleć dolna Część pleców i popijać brzuch.

Ale te mi mi mijają się, nie rosnąSa jednej Bardzo łatwe zrobić usunięcia (w przeciwieństwie zrobić chwili obecnej, KOLORADO Już nie nie nie nie nie nie nie uspokoi i uspokoi, ale wręcz przeciwnie, stają SIĘ Coraz częstsze).

WIELE Kobiet Nie doświadcza zadných Fałszywych ataków podczas całej ciąży, wiec Czas na 36 tygodni ich wygląd może przerazić każdą mamę, szczególnie - pierwszorzędny. Młode Kobiety SA przestraszone, Myla je z teraźniejszością í przygotowują SIE NA Nadchodzące narodziny.

Wiec Nie martw SIĘ niepotrzebnie, Staraja SIĘ Być Podobné, ABY zmienić pozycje Ciała, Pic Wode, herbatę LUB sok, ko najważniejsze - relaks. Jeśli w regularnych odstępach czas się skończy, to podłane ponownie, to jest dokładnie "fałszywy alarm" i wciąż możesz czekać.

Fałszywe skurcze przed porodemFałszywe ataki trwają 30-60 sekund i przekazać, może się zmienić raz na godzinę lub dwa razy dziennie.

Ich czasu nie da się przewidzieć. Moze sie zdarzyć, gdy idziesz zrobić Z paczkami Ze sklepu, na spacer, w Domu. Impress okres, tym bardziej namacalne? Być chodzić. Ale wystarczy walczyć z nimi, ucząc SIĘ gimnastyki oddechowej.

Podczas treningu bitew, JEST PO prostu cudowna metoda Ich usuwania. Jednak Kazda KOBIETA moze Mieć własna, indywidualna Metode pozbywania SIĘ Fałszywych ataków: Jeden wystarczy, by pójść na przekładki, A Drugi wypić coś Słodkiego. Wypróbuj różne sposoby, a na pewno znajdziesz.

W pracy czeka na ciebie z lekarzem?

      
KIEDY 37 tygodni ciąża i więcej kobieta jest już gotowa na poród. W tym czasie musisz być bardziej ostrożny na swój stan.

W niektórych przypadkach wystarczy natychmiast skontaktować oo SIE lekarzem, a mianowicie, gdy skurczom towarzyszy:

 • łzawienie lub plamienie z pochwy;
 • silny ból pleców;
 • ewentualne ci się, że wody odeszły;
 • jeśli zauważysz, ZE JEST zamrożony płód Ruch LUB JEST osłabiony.

Kobiety w Ciąży bardzo często zadają pytania mózg, Jak Nie mieszać bitew treningowych Braxtona-Hicksa z typowymi. Lekarze odpowiadają na to jednoznacznie, Ze Nie mozna mieszać prawdziwych bitew Ż niczym.

Dlatego, drogie mamusie, słuchajcie Siebie, porównujcie Znaki prawdziwych i Fałszywych zmagań z waszymi uczuciami.

Jeśli Nadal martwisz SIĘ podejrzeniami i nie nie jestes pewien, co określiłeś właściwie, najlepiej zastosowanie się z lekarzem, Który zbada Cie wysłucha twojej Opowieści o twoich uczuciach i na podstawie Tego sie dowiesz, CZY Jestes czymś zagrożony, CZY SIĘ Nie martwisz.

Dzieki Temu poczujesz SIĘ pewniej i nie nie bedziesz SIĘ denerwować, zachowując spokój i Sile nd Nadchodzące porody.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 8
 1. Miłość

  Tak samo jest ze mną, jak w treningach. Mam teraz 26/2 ... Boję się czegoś. Żołądek użądli przez 4-6 sekund i odpuścił. Tak. Z czasem tak. Się stąd w drodze sam sposób. Ale rzadziej ... to może nie być ja wiem ...

 2. Diane

  Mam 39 tygodni. Wieczorem ataki od 6 zrobić późnej Nocy Były CO2 Minuty, ALE BEZ Bolu. W Szpitalu powiedzieli, Ze szyjka macicy Nie JEST Jeszcze gotowa. Czekam. Rankiem Walki minęło ... Co zrobić bylo, aby NIE JEST Jasne.

 3. Olga

  Mam 22 tygodnie. I wszystkie objawy treningu spacerowego. 3 ALE lekarz powiedział mi, ZE JEST Zbyt wcześnie, napady szkoleniowe I Dziesięć ton, choc bez dyskomfortu, gdy te macicy Nie czuję. Nie wiem, co myśl. ABY trwa 3 dni i nie nie moze Być Pół Dnia JEST niczym, ą następnie kilka razy na godzine wywiera SIE, A następnie po, okolo 3 minut myaknet.

  • Tatiana

   To Jest ton macicy, ktora miałeś, z toninowym ginipralem ... zakraplaczem

  • Linki

   Olga, naprawdę, wygląda jak tonus.Fakt, Ze Nie odczuwasz Bolu i dyskomfortu, JEST Dobrym znakiem, najprawdopodobniej dlatego, Ze Jestes na nogach przez Długi Czas. Liczy się więcej. Musisz jak najdłużej leżeć i odpoczywać. Po drugie, przy najniższych znakach lub przyspieszaniu - jak widok i elektronicznej pomocy. Nie odmawiaj, skorzystaj z pomocy. Cóż, mogę zapytać lekarza, może powinieneś przepisać lek przeciwskurczowy łatwo. Świece papaverine, na przykład.

  • Katarzyna

   Olga, dzień dobry!
   22 tygodnie do czasu, przez przepis się prekursorów porodu. Warto zobaczyć lekarza prowadzącego ciążę lub bezpośrednio do szpitala.
   W Szpitalu, lekarze beda monitorować sytuację: powołać USG CZY hipertoniczność ścian macicy Nie określi, JAK rowniez Długość szyjki macicy. Na to się kończyło.

  • Marina

   Dzień dobry! Powtarzam też, że do treningu nieaktywne, bardzo wcześnie. Najprawdopodobniej jest tonus.Oglądaj tego żołądek tym kamieniem? Jeśli się do utrzymania, najlepiej się dzieje, na dłuższą metę. Odpocznij bardziej moralnie i fizycznie. Dla siebie przeczytaj: /rannie-sroki/problemy/vykidysh.html, /beremennost/slozhnosti/pokalyvanie-vnizu-zhivota.html, / nedeli / 2-trimestr

  • Nina

   Olga, cześć. Ja nie sfałszowałem, byś się położył w obronie? /nedeli/2-trimestr/dvadtsat-vtoraya-nedelya.html Oczywiście nadal się dzieje na czasie. Ale tony prowadzić do wypadów /beremennost/slozhnosti/tonus-matki.html Idź do lekarza i idź do szpitala /beremennost/slozhnosti/nevynashivanie.html

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...