Jak przepchnąć podczas porodu: kilka zasad na łatwiejsze porody!

poród - test poważny Nie tylko dla Kobiet, ale takze dla JEJ Dziecka.

Z Perspektywy przyszłej Matki będącej w powyżej tygodnia zebrać SIE, próbując zrobić WSZYSTKO, ABY zapewnić, ZE Praca i poród SA TAK Naturalne, JAK się możliwe, zalezy zrobić OD szybkości porodu i bolesności.

...

Spis treści:

      
Trzy FAZY porodu - spacer, PRÓBY i dostawa, wydalenie Łożyska - kazdy ma Swoje Własne Cechy i Charakter przepływu, z ktorých druga, wedlug większości Kobiet żartem najbardziej bolesne, CHOC NIE najdłużej.

Drugi etap W Tym sensie karmione Să Kobiety. Jak przesunąć w Czasie porodu, zazwyczaj w Specjalnych kursach powiedział, Ze Kobiety wag ciąży LUB pary wizytujących w późniejszych etapach ciąży, ale Nich Nie Randki Z trafiają na szer Nadziei, Ze "Wszystko okaże SIĘ I tak".

Chociaż poród JEST procesem prowadzonym przez Samo Ciało, najlepiej JEST wiedziec, CO podczas Dzieje sie porodu, ABY NA TYM POMOC sobie trudnym etapie.

Rozważ OPCJE

W tE Jestes Să Să Dwa nur zrobić, Jak pchnąć OD razu po, urodzeniu.

Jeden z nichkontrolowany, przejmujemy kontrolę W W pelna nad lekarzem dla Kobiety w Trakcie porodu. Aby na Mowi, KIEDY I Jak naciskać.

Drugi, Alternatywa, zwraca nas zrobić Źródeł i Zaufania zrobić naszego własnego Ciała kobiecego, zaprogramowanego na Narodziny Dziecka.

Samo Ciało prowadzi nas przez narodziny, NIE TYLKO przez WIELE położnych, ale takze przez Kobiety, Które doświadczyły niezdolności zrobić przeciwstawienia SIĘ procesowi pracy i pracy.

Jeśli Masz TAKA OPINIE, podczas Procesu porodu bedzie potrzebna TYLKO doświadczona położna Apartament obok Niej, Która monitoruje stan oddychania, ciśnienia i liczy odstępy Czasu, Tylko z podpowiadając, KIEDY popchnąć.

Jako OPCJE podchodzi Bliska osoba, Która bedzie w powyżej tygodnia działać rozsądnie, pomagać i wspierać Cie.

Proby, Ze tak powiem, sklada SIĘ z dwoch ważnych składników: Ciała i układu oddechowego. Ciało JEST Tym, Jak wchodzisz w Interakcje oo ciałem, JAK I GDZIE kierujesz próbami, LUB rozluźniasz napięte mięśnie, przez Troche odpocząć. Układ oddechowy zrobić sposobu oddychania.

Oddychanie W bitwach i porodach żart Wagowo powyżej tygodnia NIE Tylko rozluźnić mięśnie, Lub odwrotnie, zebrać sie na szok. Pomaga rozładować ból, rozjaśnić Świadomość, w kazdy możliwy sposób, ABY ułatwić Przebieg porodu.
      

Trzeba się!

ABY wiedziec, Jak prawidłowo przepchnąć podczas porodu, musisz znać kilka Prostych kroków, Które ułatwią przepływ okresu rozciągania.

Pierwsze PO, Musisz spróbować Zając pozycje w kucki. Tak, w domach położniczych w Domu, Proby Zwykłe przechodzą poziomo wag łóżkach położniczych, ALE NADAL mozna spróbować.

Okres napięcia w pozycji pionowej JEST najbardziej naturalny dla Kobiety, pamiętaj przynajmniej o Zarządzaniu naturalnymi potrzebami.

Ponadto, jeśli szukasz w pozycji wyprostowanej (i jeśli Nadal mozesz znaleźć Lekarza i ginekologa, Który zgodziłby SIĘ wziąć praca w pionie - na ogół dowcip zrobić Niezwykle) Naturalne wysiłki grawitacji pomagają w próbach i dostarczaniu !.

Jak przesuwać w prawo podczas dostawy?Jeśli leżysz na plecach, przyciągnij kolana zrobić swoich Pach, rozpościerając je. Uwierz mi, bedzie łatwiej.

PO Drugie, Musisz wiedziec "Gdzie" naciśnij. Jak Mówią Już doświadczone Matki i praktykujący położnicy: nie mozna naciskać "w Twarz i machać Glowe".

Strona w bardziej przystępnym oznacza sie, Ze konieczne JEST skierowanie wysiłku na Organy rozrodcze poprzez wysiłek o silnej Woli. W przypadku konieczności napoczęcia, To Jest w pobliżu.

Oczy Moga pozniej SIĘ Nie udać: nawet jeśli Masz doskonały WZROK, moze spaść i Moga rowniez wystąpić Problemy z ciśnieniem wewnątrzgałkowym.

Kobiety, Które Leza w domach położniczych, Beda pamiętać przynajmniej Jedna "siostrę dowcipniś nieszczęściu" z pękającymi sosami wewnątrz Białek oczu. ABY Ich własnie zapomnieli O Tej zasadzie.

Napięcie w Części potylicznej JEST obarczone kolejnymi bólami Głowy i problemami ciśnieniowymi.

Rozmrażać I Kobiety, Które przeżyły narodziny Dziecka, naturalnie Mówią: Testy Podobné zrobić chęci wypróżnienia. Jeśli poczujesz nieodpartą Chęć pójścia zrobić toalety, poinformuj o Tym personel medyczny.

Ze wzgledu na to, že PRÓG wrażliwości dla Wszystkich Kobiet JEST inny: Ktos moze poczuć PRÓBY, KIEDY głowa Dziecka Nie opadła na dno miednicy Jeszcze, A ktos poczuje Pragnienie, gdy Dziecko bedzie Prawie gotowe na narodziny.

      
ABY położna bedzie mogła sprawdzić pozycje Dziecka í Powie, Współpracy Robic: "oddychać" wysiłkiem, ABY Nie uszkodzić kanałów porodowych, Które Nie SA Jeszcze gotowe, ABY wydalić płód, LUB natychmiast rozpocząć wyprostowanie.

Tak wiec, CZY Czasu wysiłku, konieczne JEST skierowanie całej Siły własnie zrobić mięśni brzusznej prasy i macicy, bez Proby odciążenia odbytnicy, ktora moze następnie "odpowiedzieć" hemoroidy ja Przerwy.

Pomiędzy próbami staraj SIĘ uwolnić napięcie i odpręż SIE Choc troche!

Po trzecieNie zaciskajcie Ciała i róbcie Wszystko, ABY uniknąć marnowania płaczu. Podczas krzyku adrenalina zaczyna emanować, powoduje, že Naczynia kurczą SIĘ, A mięśnie mimowolnie stają SIĘ gotowe zrobić Ucieczki PRZED niebezpieczeństwem.

Oprócz podczas płaczu Dziecko JEST blokowane przez tlen. Pamiętaj, ZE działa ona nie nie mniej niz twoja Ja Musi Być w pełni oddychana.

O Technologii Rodz oddechowego podczas porodu

Jak zrobić wysiłek podczas poroduJeśli JEST Teraz bardziej Jasne, Jak prawidłowo przejść przez dostawę, należy powiedzieć o technice oddechowej w Czasie napiętym:

 • Pierwsze PO, Rozpoczyna SIĘ od Czasu trwania Badania. Jeśli podczas walk trzeba bylo oddychać Głęboko, KOLORADO naprawde pomagało radzić sobie ZE stresem i bólem, z wysiłkiem trzeba oddychać płytko i często "Jak u psa". Pomaga w procesie przez kanał;
   
 • PO Drugie, Musisz nacisnąćć, ​​gdy żołądek JEST "w dół". Nie powinieneś naciskać na inSPIRACJE, musisz próbować sprawić przez opadł naczyniu na uwolnione płuca.Tak, Trudno kontrolować, ale trzeba Być przeszkoleni, ABY dostosować Swój rytm oddychania przez rytm Ciała, Które JEST W Trakcie porodu. W każdym razie posłuchaj Tego, CO Mowi położna i spróbuj JEJ zaufać.

Te kilka zasad, Mamy Nadzieje, Pomoże CI Zrozumieć, JAK pchnąć od Uprawniona.

W każdym razie JEST uczniami na kurs dla PROGRAMUZadaj szczegółowe pytania i pamiętać, Ze kilka dni po porodzie bolesne wspomnienia COFAC Się W TLO, ustępując Nowe uczucie - matka, nieskończenie kochający maleńkiego Dziecka zrobić Uprawniona Masz pracował tak dobrze.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Marina

  Brad jest napisany, musisz popchnąć się z pełnym paedechem

 2. olga

  I Nie otpravlyali.Teper zostać matka po Raz Drugi, ja obawiam SIĘ, ZE Proces bardziej niz Pierwszy! Bardzo boi SIĘ skrzywdzić rebonku.vdrug zrobić coś złego! Ale nadzieję na najlepszych !!!

  • Maria

   Nie bój się ... DRUGI RAZ bedziesz bardziej doświadczony niz Raz Pierwszy ... Najważniejsze, ABY NIE panikować, Jak to możliwe, ABY odpocząć na spacer ... To sprawia, že bardziej bezbolesne skurcze ... i podczas Wszelkich prob naciskać Mocno zrobić prasy celowo skierować wysiłki Nie na odbyt (Jak w toalecie.), A takze, jeśli JEST cOS W żołądku ... .aw pozostałej czesci Lekarza i położnej ... szybka.

 3. Irina

  Dzięki za informację! Mam Nadzieje, Ze Nie zapomnę O Tym że czas Czasie)). Szkoda, Ze nasi doktorzy Să Zajeci pisaniem, Nikt nie nie wysłał mnie na Kursy, chociaż wiedzieli, ZE JESTEM pionierem

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...