Jak lewatywa PRZED porodem I CZY istnieje potrzeba takiej procedury?

Przez długi czas poród w cenie oczyszczająca lewatywa. I ta procedura dotyczy wszystkich materiałów matek, które przyszły do ​​szpitala.

Wyjątkiem są tylko przypadki wielkokrotnego otwierania szyjki macicy lub szybkiej dostawy.

...

Spis treści:

Ponadto Wieluniu Lekarzy zauważa, ZE dowcipniś większości przypadków, Tuż PRZED porodem, organizm przyszłej Matki JEST czyszczony niezależnie, wiec Nie ma Potrzeby stosowania lewatywy.

Ostatnio ta opcja jest dla dzieci. Jednak w zaimplementowaniu lewatywy przed porodem uważana jest za obowiązkową iniczą się, zanim matka przy porodzie wejdzie do oddziału położniczego.

Często w ostatnich tygodniach ciąży zalecają odejść na dietetycznym jedzeniu: Spożywaj więcej Produktów bogatych w błonnik, zastępuj mięso rybami i całkowicie porzuć produkty mączne.

Dzięki takiej diecie Świetna Kąpiel, coener wymiana informacji.

Czy końc na by? Lewatywy?

Czy przed porodem konieczne jest wprowadzenie lewatywy?Kilka LAT Temu, lewatywa przeczyszczająca PRZED porodem byla uważana za środek obowiązkowy, A Opinia przyszłej Matki W Tej sprawie po prostu nie nie byla pytana.

Bez lewatyw rozlewa się tylko w tych przypadkach, Kiedy poród był bardzo szybki i po prostu nie zaszło na wykonanie pracy. W TYM SAMYM Czasie WIELE primiparów nawet Nie miało pojęcia, Ze oprócz porodu muszą rowniez przejść oczyszczanie jelitowe.

Rób tę pory ustalenie lewatywy przed porodem nie jest już obowiązkowe. W ostatnich latach ginekolodzy przeprowadzili wiele przeglądu, skanowało się całkowicie badania. Jak się okazało, w końcu pytaniami na temat wygodyności.

W USA były badania, właśnie z wcześniejszą sprawą.

      
Doświadczenie wyświetlania, że po lewatywach emisji płynności treścią jelitową można usunąć trudniej i dłużejraczej niż bez niego.

od Opróżnianie jelita do końca życia przed miesiącem urodzonym dzieckiem, Nawet Przy JEJ wybuchu w późnym Wieku, kontakt Dziecka oo Kalem JEST wykluczony, jeśli przestrzegane Să Proste Zasady Higieny.

Zwykłe na Tym etapie porodu KOBIETA siedzi na fotelu ginekologicznym, A Wszystko, co wyróżnia SIĘ podczas porodu, spada na TACE Pod fotelem, co bylo obowiązkowe.

Dlatego W trakcie porodu do wspólnego zrobienia, wszystko zmieści się również na tej tacy. Trzeba jednak przyznać, że będzie przysparzać kłopotów osobowych z medycznemu.

Należy zauważyć, odsunąć się, w sytuacji, gdy po prostu gotowy. W większości domów położniczych w cywilizowanych krajach od dawna porzucono praktykę obowiązkowego Oczyszczania jelit PRZED porodem. Jeśli chodzi o Nasz kraj, bardziej lojalnym JEST zacząć postrzegać Pragnienie Kobiet w porodzie, ABY poddać manipulacjom SIĘ Tego rodzaju.

Ile kosztuje wtyczka śluzuHere mozesz SIĘ Uczyć za ile pozostawia śluzowa wtyczka.

Ja w Tym artykuł opowiedział o walkach szkoleniowych.

      

Czy ta procedura jest?

Wykonaj lewatywę przed porodemJeśli wcześniej Kwestią celowości Posiadania lewatywy PRZED nadejściem porodu Nie została omówiona i została przekazana Wszystkim, A ginekolodzy Byli Wagowo 100% pewni swoich korzyści, ale Teraz Sytuacja SIĘ zmieniła.

Za kilka lekarzy i dziewcząt w porodzie Wciąż wolę taką procedurę. Przede wszystkim ze względu na higieniczną stronę problemu.

W Tym procesie zawartość jelit niemal Ze Wszystkich przypadkach ulega defekacji, CO Nie moze Być nazwane szczególnie przyjemnym dla personelu medycznego LUB przyszłej Matki. Ponadto często strach przed tym "brudnym" skutkiem może się uniemożliwić kobieę w porodzie,, co naturalne komplikuje proces porodu.

Drugi fakt na korzyść lewatywy przed dostawą - jelito po Takım zabiegu pozostaje Puste przez pewien Czas, co znacznie ułatwia matce noworodka pójście zrobić toalety, zwłaszcza jeśli miała potrzebę zachodzenia na Siebie Szwy.

Poza tym nie ma dostępu do czegoś w zamian.

Do prawda, pozyść pełne badanie na najprawdopodobniej przez 24 godziny przed porodemW związku z tym: To się stało, Jeśli cierpi kobieta w ciąży zaparcie oraz w Jelita Grubego ŚWIETLE znajdują SIĘ zestalone masy kałowe - w takiej sytuacji ustawienie lewatywy JEST obowiązkowe.

Dobra lewatywa na lewatywę Tuż PRZED porodem mozna nazwać własność na maszynie wydrążenia tonicznego na macicę. To się właśnie okazało.

Niewątpliwie teraz kobieta pracująca możliwość odmowy twojej procedury, chociaż nie jest równoznaczne, że kubek zgadza się z jej pośrednictwem. Lecz jednak, aby kobieta nie mogła na przymierzu, należy skonsultować się z lekarzem.

Jednak w Tym przypadku powinna pomyśleć o Tyma, Jak swobodnie i Komfortowo poczuje SIĘ W procesie porodu, wiedząc, Jakie JEST prawdopodobieństwo Takiego zażenowania.

Przy okazji, Pośrednim argumentem za ustaleniem lewatywy PRZED porodem Moze byc argumentem ZE jednym Z. zwiastunów Bliskich rodzajów JEST płynny stolec.Wyjaśnia zrobić Faktu, že na Krótko PRZED urodzeniem organizm przyszłej Matki wytwarza prostaglandynę, specyficzną Substancje stymulującą skurcze mojej wczesnej Fazie porodu, Która rowniez aktywuje kurczenie SIĘ mięśni jelita, kończąc w dziesięć sposób biegunka lub luźne stolce.

Zwolennicy Oczyszczania jelit PRZED porodem powinni rowniez osobno wyjaśnić Dziesięć problemem oo Ich ginekologiem. Być może w szpitalu, w którym się się rodzić, takie procedury nie sąeż. W Takım przypadku PRZED Wizyta w Szpitalu powinieneś wynegocjować Wszystko z personelem medycznym LUB samodzielnie umieścić w Domu lewatywę.

Jodomaryna w czasie ciążyJa się artykuł o Jodomaryna podczas ciąży: dawkowanie, opinie i cena.

Tutaj nauczysz się, jak mocno nacisnąć po dostawie.

Postępujemy zgodnie z zasadami!

Dlaczego lewatywa przed porodemNa przyszła matka zdecydowała się na lewatywę przed porodem, jak poprawnie ta procedura jest przeprowadzana. W przypadku na dowolnym lewarowanej toalety.

Robimy wszystko przed leczeniem nie wystąpiły, przyszła mama może to zrobić sama, przed pójściem do szpitala. W ten sposób łatwo się na nią zgodzisz.

Jak zrobić lewatywę? Wykonaj lewatywę, która jest na samym początku pracy. Z próbami lub znaczącymi ujawnieniem szyjki macicy ta procedura jest zabroniona.

Do samodzielnego składwania lewatywy, wyjąć specjalną filiżankę Esmarcha w aptece - gumowy zbiornik na wodę, oaza o pojemności 1,5-2 litrów. Podczas zabiegu kobietą Stoi na czworakach, opierając łokcie LUB leżącej na lewym Boku.

W pucharze Esmarcha wlej 1,5-2 litrów ciepłej wody (Temperatura wody powinno wynosić około 37 stopni), a wcześniej podróżana jest z rurą. Miedź jest zawieszona na wysokości około 1 metra nad płaszczyzną, na której le może kobieta. Następnie końcówka JEST rozmazana kremem, wazelina LUB mydłem i wstrzyknięta zrobić odbytu.

      
Pierwsza minuta zabiegu powinna Mieć uczucie Wypełnienia Jelita, A jeśli TAK SIE NIE powyżej tygodnia, należy zmienić Kierunek Końcówki. ABY zmniejszyć dyskomfort związany z Pełnia jelit i osłabić Nieco Chęć, ABY Pomoże w głębokim oddychaniu i głaskaniu brzucha.

Gdy woda w misce sie skończy, musimy upewnić SIE, ZE NIE powietrze dostanie sie zrobić Jelita. Natychmiast po zabiegu iść do toalety. Jeśli przyszła mama Myśli, Ze Musi ona Być ponownie lewatywa przeprowadzić następującą procedura Moze Być 30-40 minut PO pierwszej.

Należy zauważyćZe ci, którzy beda stawiać sobie lewatywę, zaleca SIĘ, ABY TE PROCEDURA omówić oo lekarzem. W każdym razie, WYBÓR często JEST dla większości pacjentów, ktorým należy kierować SIĘ przede Wszystkim na swoich pragnień, potrzeb psychologicznych i fizjologicznych.

Czy winogrona są w ciążyCzy winogrona są w ciąży lub nie, wybierz w naszym artykule.

Ja w Tym artykuł żart informowany o, poronieniu moje wczesnym terminie.

W tej sekcji / planirovanie-beremennosti Wiele ekranu na temat planowania ciąży.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Katarzyna

  Cześć. Urodziłem się dwa razy. Tak się chwila, że ​​oba czasy nie czas na lewatywę. Nic, co najważniejsze, że oba dzieci urodziły się zdrowe! )

  • Yana

   Poszedłeś do toalety prosto w sali porodowej?)

   • Katarzyna

    Cóż, co robić ... Ale kiedy rodzisz, to już takie takie szczegóły. )

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...