Zel zrobić stymulacji porodu: 20 lat udowodnionej skuteczności

W przyszłości zajęć się zaczynała z tym.

Ale czasami zdarzają SIĘ sytuacje, KIEDY z jakiegoś powodu Dziecko Nie Chce Sie urodzić, w wyniku Czego lekarz co szukając porodu.

...

Powody masturbacja Ciąża W Nowoczesnej położnictwie JEST Wiele, ktorých czasami Nie mozna zapobiec. Czynniki związane z nanęnie obejmują Chieb.

Ponadto powód Późna ciąża. Częste takie przypadki u kobiet, które wiek przekraczają 30 lat.

Podejmują relaksację porodu w przyszłości:

  • opóźniona ciąża (42 lub więcej tygodni);
  • awaria podczas pracy (pierwsza i druga słaba aktywność zawodowa);
  • brak chodzić z płynem owodniowym odchodzącym, bez otwierania szyjki macicy;
  • stan płodu, który mógł oszczędzić swój ruch.
      

Co musisz wiedzieć o leku?

Żel do stymulacji podawaniaCZY chwili obecnej, najbardziej delikatny sposób wywołania porodu JEST uznawana za Metode przygotowania szyjki macicy przyspieszonego zrobić kolejnego tworzenia specjalnego porodu Środowisko hormonalne, Które uzyskuje SIĘ przez Wprowadzenie do Gang macicy specjalny żel.

Zel zrobić stymulacji porodu obejmuje Substancje czynne biologicznie Zwane prostaglandynami, Które wygładzają i otwierają szyjkę macicy.

W tym przypadku czynność narodzin rozpoczęła się w czasie od 40 minut do 4 godzin, odczyn w ciąży.

Należy zauważyć, Že dla normalnych porodów Otwarcie szyjki macicy powinno wynosić 10 centymetrów.

Preparaty prostaglandyn stosuje SIĘ w Praktyce położniczej przez okolo 20 lat. W Tym Czasie udowodniono Ich Wysoka skuteczność w zakresie stymulacji i indukcji rytmu.

      
Mamy najnowszą pozycję położniczą pierwszeństwo mają narkotyki, Wykonane na bazie prostaglandyn E2 (PGE2), Które powtarzają strukturę wysoce aktywnych substancji zarówno Matki, JAK i Dziecka.

....... Skurcze mięśni gładkich (Stymuluje, W TYM macicy), prostaglandyny Mieć korzystny wpływ na szyjki, zmiękczenia ISC.

Powodują skoordynowane i łagodniejsze skurcze bez elementu spastycznego, bez naruszania, w przeciwieństwie zrobić oksytocyny, maciczno-łożyskowego i płodowo-łożyskowego przepływu Krwi.

Skuteczny żel do stymulacji porodu - żel dopochwowy Prostin E2 Który JEST sterylny żel (2,5 ml), zawierający 1 LUB 2 miligram dinoproston w jednorazowej Strzykawki przeznaczonej do podawania endovaginal.

Instrukcje dotyczące ciąży BioparoxBioparox: Dyski macierzyste. Kto jest przepisywany ten lek. Recenzje.

tutaj dostępne informacje na temat poronienia.

Żel wstrzykuje się pacjentowi strzykawką gdzie jej związek jest z tyłu w partii. Proces JEST kontrolowany przez lustra.Nie zaleca SIĘ wstrzykiwania żelu zrobić kanału szyjki macicy, współpracowników prowadzi Roboty hiperstymulacji Pracy.

Aby szybciej wyciągnąć żelu pacjentowi zaleca się leżeć na plecach przez 30 minut.

Co 6 godzin po wprowadzeniu żelu ocenia się stan pacjenta i stan szyjki macicy. W przypadku braku dodatniej Dynamiki w Postaci Otwarcia szyjki macicy minimalnie O 3 centymetry po 6 godzinach, żel do stymulacji porodu zostaje ponownie wprowadzony. Siła całkowita dawka wynosi 3 miligramy.

PONOWNIE STANOWISKO POD KONTAKT w zasady okienka konkretnej sytuacji. 1 miligram podawany JEST z lekka porcja 2 miligramy - Przy braku porodu po pierwszym wprowadzeniu.

Jeśli po 6 godzinach nastąpiła dodatnia Dynamika w Postaci Otwarcia szyjki macicy o 3 centymetry - żel nie jest ponownie wprowadzany. Równocześnie regularnie ocenia SIĘ stan płodu, aktywność kurczliwą macicy i stan Pacjenta.

Wskazania i przeciwwskazania

Żel do stymulacji przeciwwskazań porodowychNależy zauważyć, ZE JEST stymulacja pracy obarczona Ryzykiem, dlatego konieczne JEST uciekanie SIĘ zrobić użycia żelu zrobić stymulacji porodu zgodnie ZE wskazaniami.

Przy prawidłowej dawce i właściwym wprowadzeniu zrobić żelu Nie towarzyszą działania niepożądane, ktoré sa szczególnie charakterystyczne dla innych Postaci leczniczych prostaglandyn.

Przeciwwskazania pobierz tymczasowy zapis przypisać:

  • minopasowanie wielkości głowy płodu z miednicą ciężarnej (klinicznie wąska miednica);
  • pogorszenie płodu, Co jest potwierdzone wskazaniami monitora czynności serca í danymi uzyskanymi podczas Badania;
  • ółwewe ułożenie płodu;
  • problemy ze zdrowiem matki, które nie dotyczą na oczywiście porody (wskazania zrobić cięcia cesarskiego).
Z biegiem lat żel do stymulacji porodu okazało się tylko po dobrej stronie, Co wynika z łatwości użycia, niewielkiej liczby mnogiej przeciwwskazań ja Całkiem Dobrych efektów klinicznych.

Są zadowolone w Aktywacja i Normalizacja porodu, uwalnianie endogennej oksytocyny, brak zaburzeń przepływu maciczno-łożyskowego i płodowo-łożyskowego oraz brak działań odbieanych.

Pierwsze objawy ObjawyTutaj przeczytasz artykuł na temat początek porodu: objawy.

tutaj możesz się podjąć, jak rzucić palenie w czasie.

W tytułu "Czy to urządzenie?" / mozno-li można wielu innych interesujących artykułów.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...