Przygotowanie zrobić porodu

Przygotowanie do porodu: co powinieneś wiedzieć

Ciąża dobiega końca, ale nie ma więcej obaw. W końcu Naprzód JEST skoncentrowany i najważniejszy - porodem.

Prawdopodobnie Nie ma Kobiety w ciąży, Która Nie boi SIĘ porodu - CZY czeka na Pierwsze CZY piate Dziecko. Mama przeraża historie, Karmi rowery ZE Szpitala, dolewając oliwy zrobić ognia.

Ale ktokolwiek mógł powiedzieć, każde dziecko tego rodzaju jest wyjątkowe i wyjątkowe. Jednak nie zapominaj - ciało kobiety jest "więzione" za poród. I wszystko będzie musiało się dobrze zrobić.

Muszę tylko słuchać ciała, pobierać i słuchać ich wiedzy. Odłóżcie na bok podniecenie, niepokój i panikę. Rozpocznij przygotowanie do porodu.

...

Spis treści:

W razie alarmu

Pierwszą rzeczą, która obróbki, jest zebranie i obowiązkowy. CZY Tych, Które SA Razem, należy wymienić: paszport i jego kserokopię, akt urodzenia ja wymieniać kartę.

W 30 tygodniu ciąży powinieneś otrzymać Przypomnienie o otrzymaniu generycznego certyfikatu Wag miejscu budowy Budowy zamieszkania wraz z kartą zwolnienia lekarskiego. Dziesięć honorowy obowiązek spoczywa na lekarzu prowadzącym położnik-ginekologa.

Jasne ale JEST, Ze jeśli zapomniałeś ö certyfikacie - NIE zostaniesz wyrzucony ZE szpitala.W Takım przypadku eksperci Zajma SIĘ rejestracja Dokumentów od instytucji Medycznej I BEDA niezależnie prosić o informacje W W od Lekarzy prowadzących.

Przygotowanie do porodu i zebranie dokumentów

aby Prawda bardziej tradycyjny zatruje się o certyfikat. Bedzie wiec spokojniejsze Dla Ciebie, JAK I "Przyjęcia" w Szpitalu. Kilka słów, o których warto wspomnieć przygotowanie rzeczy.

Nasze prywatne porady - weź główne - szlafrok i koszula, kapcie i produkty do pielęgnacji zrobić zrobić Ciała oraz Troche ulubionych Kosmetyków, ABY poczuć SIE świeżo i pieknie.

Nie nosić "baulah" w szpitalu. Jeśli SIĘ konieczne, poproś swoich krewnych, ABY dostarczyli paczkę Do Szpitala. Sądzę, że za dużo czasu potrzebujemy.

Ta sama rada może dotyczyć rzeczy dla dziecka. Kilka suwaków i bluzek, czapka, pieluszki i krem ​​na pieluchy - czy wystarcza na Pierwsze sprawdź w sklepie Życia. Aby ubrać się w łuki i bandaże, dziecko będzie w domu.

Morze złagodzi ból

Wiele matek i od ognia boją się bólu. Istnieje jednak Opinia, ZE lekarze nazywają generalnie silnymi środkami pobudzającymi, Które, rzekomo, szkodzą zarówno matce, JAK I płodowi.

Bądźmy obiektywni - Dziś w Arsenale Lekarza SA Dobre Nowoczesne leki i nie nie muszą uciekać SIĘ Robić zastrzyków.

W czasie pewnego udowodnił swoją skuteczność specjalne żel do stymulacji podawania.

Żel JEST wstrzykiwany zrobić szyjki macicy, Proces Wykonawczy Trochę Faster. Żel zapewnia niezastąpioną pomoc, gdy płód Na Przykład JEST spóźniony na Randki terminy, o ogólna aktywność nawet SIĘ Nie zaczyna.

Więcej bardzo dobrze sprawdzone świeczki Buscupan. Lek Dziesięć łagodzi skurcze, rozluźnia mięśnie gładkie narządów Wewnętrznych i korzystny wpływ na macicę mA. Macica zacząć się kuruje, szyja mięknie, proces graficzny szybciej.

Co pomoże złagodzić ból podczas porodu?

Więcej są bardzo popularne są naturalne pałeczki wodorostów. W rzeczywistości nie więcej jak wodorosty, złożone z solidnych wici.

Jeśli to konieczne, pałeczki są wkładane do szyjki macicy. Zmiękczają ból i sprawują, Proces ZE porodu żartem tolerancyjny i delikatniejszy.

Jak widać, ceny żywności. Ale pamiętaj o tym przy porodzie nie można wyżyć. Przepisać lek może jest twój wygląd lekarza.

Fałszywy i prawdziwy niepokój

Krótko przed porodem od urodzenia może ściągnij korek. Wygląda Jak mała grudka śluzu z żółtawym kolorze.

Zdarza SIĘ, ZE SA W NIM Krwawe "Nici" .Nie powinni Cie przestraszyć, ale powinieneś spokojnie, bez utraty samokontroli, zacząć układać WSZYSTKO RAZEM.

Moralnie się przygotuj, że walka przyjdzie z minut na minutę. Mimo aby zdarza SIE, ZE porody Nie przychodzą natychmiast, ale za kilka dni.

Kolejna rzecz, jeśli masz wody się popsuły. Nie ma co Robić Tego wątpliwości - dokonaj ostatnich przygotowań í udaj sie zrobić Szpitala. Więcej informacji.

Potyczki są gdy silnie wciąga dno brzucha i daje w Dolnej Części pleców. Odlegle można porównać z miesięcznym. Tylko silniejszy. Przychodzą falami - potem wlewają SIĘ, potem wylewają, stopniowo rosną i cichną.

Najpierw interwał Trwa 15-20 Minut, a następnie Dziesięć Czas SIE skraca, Walki stają SIĘ dłuższe i silniejsze.

Zdarza się, że kobiety doświadczają w ostatnim tygodniu Fałszywe ataki, są również nazywane szkoleniami. Czy chcesz zrozumieć, czy na fałszywie alarm, czy nie? Zmień pozycję ciała.

Potyczki i wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Fałszywe ataki SA nieregularne, Nie rosną mi Nagle SIĘ zatrzymują. Ale Prawdziwe, wręcz przeciwnie, jaśniejsze i bardziej bolesne. Nie przechodzą, ALE TYLKO rosną, zmieniając SIĘ nawzajem Jeden po drugim.

Nadchodzi czas, kiedy Kobieta w tym ciele czuje cykl. Czuje dobrze początek - kulminację - upadek każdej walki.

W trakcie trwania pracy spróbuj się chronić, a jak się nazywa, złap rytm. ABY uprościć zadanie, weź Dużej piłeczkę przydatności, wskocz na Nia, usiądź, wymachując miednica.

Mozesz po prostu Stach, opierając SIĘ O niezawodne wsparcie, powiedzmy Krzesło LUB Łóżko. W Takım przypadku powinieneś poczuć - CO dokladnie pomaga przetrwać najostrzejszy Szczyt BOLU i podążać za wewnętrznymi odczuciami.

I oczywiscie, jeśli Nagle Walki opanowały CIĘ w domu, odrzuć Randki Kulki na bok - szybko zadzwoń po karetkę. Pamiętaj, lewatywa może wzmocnić skurcze i zbioraczyć pracę zawodową.

Nie chcesz rodzić się w ambulansie? Opuść TE Część procedur przygotowawczych PRZED spotkaniem z personelem medycznym i przedyskutuj ż nimi potrzebę JEJ specyficznego Zastosowania w twoim przypadku.

Oddychaj, nie oddychaj

Na początku porodu pracuję ręcz się stary, ale nieuchronnie walka się po próbami. W ten sposób każdej telefonuka działa. Pracuję bardzo aktywnie.

Kobieta mimowolnie ma pragnienie pchnąćwydaje się, że pępek. Ból przesuwa się w dół do krocza i wewnątrz tam złapany. Próby są ostatniego prostym procesem. Technika oddychania wiadomość ci tutaj.

Świetnie, jeśli przygotowywałeś SIĘ zrobić porodu podczas kursów, Gdzie nauczyłeś SIĘ I doprowadziłeś zrobić automatycznej Techniki prawidłowego oddychania í Zachowania podczas spaceru.

Ale jeśli nie masz czasu to zrobić - skoncentruj się na słowach położnej. Ona Jako operator główny mechanizmu głosu: wzmocnić i osłabić wysiłek. Kiedy wdychać i kiedy wydychać.

Posłuchaj lekarzaufaj ciału, słuchaj JEGO sygnałów i oddychaj, oddychaj Nie ... Nie Masz Czasu, ABY spojrzeć za Siebie, KIEDY nadejdzie długo oczekiwana chwila narodzin.

Badamy technikę oddychania podczas porodu

Byl magiczny moment, w którym czekaliśmy przez rok. Ciepła Bryła spoczywa na piersi Mamy, słucha JEJ oddechu i bicia serca, czuje Ciepło Skory ... Smakuje Pierwsze krople Siara.

Zapamiętaj te chwile, Tylko w Nich Głębokie połączenie kładzie sie na Rok. Dziecko otrzymuje NIE TYLKO wartościowe miligramy żywności DLA JEGO Zdrowia Fizycznego, ciemnym piwem takze cala Sile matczynej czułości i miłości. Czy nasze wysiłki nie były tego warte?

Oczywiście, chcę podkreślić - poród wymaga od ciebie wielkiej duchowej bezwzględności, podejść do nich, a następnie przygotowanie. Ale otrzymasz więcej niż nagrodę za swoje wysiłki.

Przygotuj SIĘ, Nasz Drogi do CUDU narodzin.I pamiętaj - Wszystko pójdzie Faster I Lepiej, niz SIĘ spodziewałeś!

      
Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...