Ogólne informacje o porodzie

Urodziny - przełomowe Wydarzenie Rodzice zadowoleni z ciąży.

Kazdy wie, Ze poród fizjologiczny do Nie Tylko Protokół narodzin Nowej osoby W W, ale takze Wielki ciężar psychologiczny Nie tylko dla Matki i Dziecka, ale takze Dla wszystkich innych członków Rodziny.

Kazda kobietą to wie Do Procesu porodu należy podchodzić bardzo odpowiedzialnie Przed podjęciem decyzji, proszę o kontakt.

Przede Wszystkim lęk, którego doświadcza kobietą, gdy po Raz Pierwszy zostaje mamą. Mózg Kobiety ciężarnej JEST ułożony w taki sposób, ZE DLA Wieluniu Rzeczy reakcja "zwiększone niebezpieczeństwo" działa, A Słowo "Narodziny" NIE JEST wyjątkiem.

      

Twój kwiz pokazywał TYLKO Dwa upragnione paski, A WY Już przedstawiliście Randki Dziewięć kręgów piekielnych, Które musicie przeżyć. ALE NIE JEST TAKIE do straszne.

Współczesna medycyna stara SIĘ, ABY ciąża i Przeróbki porodu Były Jak najbardziej Komfortowe. Począwszy OD "kursów Dla kobiet w ciąży" i kończąc na najbardziej skomplikowanych operacjach - Wszystko zrobić IZ na celu zachowanie Zdrowia ciężarnej i narodziny Zdrowego Dziecka.

Dbaj o Swoje zdrowie, Program Rozwijaj wraz ź rodzina Swój, omawiaj z lekarzem plan Działań w sytuacjach awaryjnych, dowiedz SIĘ więcej o rodzajach, A wtedy Protokol bedzie NIE TAK nieznany i Straszny.

Jeśli chcesz dowiedzieÄ ‡ SIĘ więcej na pewno chodziło o Tego złożonego tematu, sugerujemy przeczytanie artykułów opublikowanych na naszej Stronie. WÓŻ MÓŹNI RÓŻNE UŻYCIE INFORMACJI W.

Co musisz wiedzieć o urodzeniu dziecka

Prawdopodobnie, gdy Tylko kobietą Dowie Się O JEJ interesującej sytuacji, interesuje sie procesem narodzin. Internet JEST pełen Informacji Jako Sam Proces narodzin i Wszystko, co związane z NIM.

W Czasie ciąży KOBIETA Cały Czas Myśli O Tym, JAK minie poród, CZY Wszystko bedzie dobrze, dotrzeć CZY zdąży do Szpitala. I, oczywiscie, Wieluniu i boi SIĘ Bolu Nie ma znaczenia, Jakiego rodzaju narodziny: Pierwszego LUB piątego.

W przypadku Takım KOBIETA poradzić sobie jasno rozumieć, Ze ból w porodzie JEST zjawiskiem całkowicie normalnym, ponieważ Proces dostarczania JEST BARDZO skomplikowany, Pilzner Ciało żartem zorganizowane tak, ABY przetrwać Dziesięć BOL JEST możliwy.Wszystko zalezy TYLKO: od indywidualnej wrażliwości.

Ktos od pierwszych minut Już odczuwa dyskomfort i zaczyna cierpieć, A ktos zrobić Końca spokojnie wytrzymuje Bojki. Gotowość psychologiczna Do porodu znacznie zmniejszy ból, o wsparcie dla Bliskich sprawi, Ze dziesięciu trudny okres bedzie Jak najbardziej Przyjemny.

Jeśli myślisz o Tym poród Partnera, Przede Wszystkim powinieneś dowiedzieÄ ‡ SIĘ więcej o Tym, co to JEST I. Jak to Się Dzieje. Być moj zdecydowałeś rodzić w domuMusisz zważyć Plusy i minusy Tego wyboru.

Wszystko do WIELE więcej MOŽNÁ dowiedzieć SIĘ W sekcji «W ogólne informacje W».

Kilka dni, A nawet tygodnie PRZED porodem w ciele SA skomplikowanymi procesami przygotowania Kobiety dowcipniś ciąży I JEJ Dziecka zrobić nadchodzących narodzin.

ABY przygotowanie odbywa sie na Wszystkich poziomach, zarówno fizjologicznym, JAK I psychologicznym. Organizm przedstawia najbardziej skomplikowaną prace.

Pamiętaj O Tym Twoje narodziny Nie Beda Jak te, ktoré sa tak pieknie pokazane w filmachLUB te, o ktorých rozmawiają Twoje Dziewczyny z Takım strachem. Prawdopodobnie rowniez niedawno Stały SIĘ matkami.

      

Każde urodzenie JEST Bardzo indywidualnego procesem. Kazdy organizm na Swój sposób gotowy przygotowuje SIĘ zrobić naródz młodego człowieka. mozesz czuć Fałszywe ataki, Kilka tygodni PRZED dostawa moze ściągnij korek, A moze sie do NIE.

Jak przygotować kobietę do porodu

Wszystko do IZ na celu pomoc dwajemu dziecku SIĘ urodzić. Jak mozesz pomoc ciału przygotować SIĘ zrobić porodu?, Ta Kwestią JEST szczególnie ważna dla Tych Kobiet, Które urodzą SIĘ PO Raz Pierwszy.

Idealnie, organizm sam sobie radzi dobrze z przygotowaniem Do porodu, ale niestety, z Różnych przyczyn, NIE ZAWSZE JEST tak. Jeśli z jakiegoś powodu narodziny Nie wystąpią LUB Ciało Nie poradzi sobie z zadaniem, lekarze przychodzą na ratunek.

Ponieważ Ciało przygotowuje SIĘ zrobić porodu jestem współwłaścicielem współczesna medycyna moze zrobić, ABY pomoc ciału, mozna dowiedzieÄ ‡ SIĘ z sekcji «Przygotowanie zrobić porodu».

Prawie Każdą KOBIETA Marzy O doświadczeniu Szczęścia macierzyństwa, A podczas ciąży SIĘ Robi Wszystko, ABY Dziecko bylo Zdrowe, A ciąża byłą Łatwa.

Ale nawet jeśli twoja ciąża nie nie spowodowała zadných podejrzeń i skarg od Lekarza, A Ty cała ciąża byla energiczna i pełna Energii, ABY Nie dział Tego samego idealnego Uprawniona.

CZY obecnej chwili wspólnie Drugie narodziny nazywa się "skomplikowane". Ponadto, jeśli poważne powikłania staje SIĘ Jasne, Prawie natychmiast, A lekarz zgłoszone przez Matki, W innych sytuacjach, kobietą, ktora urodziła nawet nie nie podejrzewają, Ze wyrażenie "skomplikowane" Dostawy BEDA W JEJ Karty ANC.

Jaki jest tego powód? Wynika z faktu do, ZE Procedura WIELE, Które wnętrze podczas komplikacji porodowychna przykład amneotomia, Tak często Robią SIĘ, ZE przestał Być czymś strasznym i niepoznawalnym, Chociaż w rzeczywistości TA PROCEDURA JEST UŻYWANA zrobić komplikacji podczas porodu.

Innym częstym zjawiskiem, Które powoduje komplikacje porodowe - pęknięcie krocza, Wedlug statystyk ponad Jedna trzecia Kobiet w miejscu budowy Budowy pracy doświadcza Tego samodzielnie. Najopular O Wszystkich możliwych komplikacjach, Które Moga wyniknąć z twojej strony, Mozesz pomysł lekarza z kobiecej konsultacji.

Najczęściej TAKIE komplikacje u kobiet w Wieku Powyżej 30 lat, Pierwiastek LUB ciężny z duzym owocem. Jeśli chcesz dowiedzieÄ ‡ SIĘ Więcej o tej procedurze, że WIELE więcej, powinieneś zajrzeć zrobić Tej sekcji «Trudności w porodzie».

Popularność naturalnego porodu wzrostu Coraz bardziej. Kobiety Staraja SIĘ rodzić na własna reke, Gdy nadejdzie godzina "IKS", A poród Nie pojawi SIĘ, lekarz moze przepisać poród przez cesarskie cięcie.

Co powinieneś wiedzieć o sekcji cesarskiej

Niektórych Kobiety oo odetchną ulga, o Niektórych Nadal Beda usiłowały domagać sie Naturalnej Dostawy. Najczęściej negatywna reakcja na tE operację uzasadniona JEST nieznajomością Kobiet Tego W istocie, CO SIĘ Dzieje.

Ile negatywu możemy usłyszeć na pewno chodziło o cięcia cesarskiego. Mówią O NIM zwolennicy Naturalnych porodówZe kobietą, Która rodziła w dziesięciu sposób, NIE doświadczyła dowcipniś pełni Procesu porodu i nie nie zdaje sobie Sprawy z pełnej Wartości momentu narodzin.

      

ALE ZAWSZE należy wziąć pod uwagę jedną Rzecz: podczas wyznaczania cięcia cesarskiego lekarz kieruje wyłącznie wskazaniami medycznymi SIĘ i nie ma takich wartości.

Tylko rzut oka na Pierwszy wydaje SIĘ, Ze poród przez cesarskie cięcie JEST Bardzo prostym procesem, o Zdobycie Dziecka w dziesięciu sposób JEST bezwartościowe.

W rzeczywistości Część cesarska podaje SIĘ, gdy poród droga naturalna żartem niemożliwy Lub trudny, Cięcie cesarskie książki ryzyko powikłań po porodzie.

Po Tej Operacji wymagana JEST dłuższa hospitalizacja I POWRÓT DO ZDROWIA. Ale zdarzają SIĘ sytuacje, w MIMO ktorých Wszystkich trudności cesarskie cięcie JEST najbezpieczniejszym sposobem na urodzenie DZIECKA.

Nie ma znaczenia, KIEDY lekarz podjął decyzję o cięciu Cesarskim: na początku semestru LUB W przedszkolu. Chodzi o zdrowie i zdrowie dziecka.

Więcej Informacji o wskazaniach zrobić cięcia cesarskiego oraz O samej Operacji Podano wag rozdziale «Cesarskie cięcie».

Pomimo trudności i obaw Wszystkich, narodziny SIĘ skończyły, A Teraz Twoje długo oczekiwane Dziecko leży na twojej klatce piersiowej. Wszystkie procedury wykonane autonomicznie.

Przy normalnej równiej porodu Lekarze przyjmują postawę wyczekującą, ponieważ podobnie Jak w przypadku przygotowania zrobić porodu, Ciało zaczyna od pierwszych minut SIĘ po porodzie się się regenerować. Jeśli jednak coś pójdzie Nie, lekarze na pewno przyjdą ul z Pomocą.

Co jest potrzebne, aby kobieta dowiedziała się o trudnościach w porodzie

Aleatura od tego, twoja jest rodzina człowiekiem rodziny i od tego momentu wyciągnięte przed tobą nowe nieznany świat, pełne szczęścia troski i radości.

Pamięć usunie wszystkie najstraszniejsze momenty. Ból z porodu ustąpi, aw twoim Sercu Miłe wspomnienia pozostaną TYLKO z Pierwszego Spotkania z Małym cudem.

Bardzo ważne jest to aby zrozumieć: proces dostawy jest złożonym procesem, Co wymaga pełnej interakcji Między Toba, Twoja Rodziną i oddziałem położniczym.

Jeśli twoja Interakcja JEST zakończona, ciąża zakończy SIĘ TYLKO przyjemnymi wspomnieniami i przyjemnością od Pierwszego dotknięcia Małej rączki Twojego Dziecka.

      
Sekcje w rubryce "Poród"
Brak komentarzy

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...