Czułona lub obniżona temperatura my wcześniej

Temperatura we wczesnej ciąży

Ciąża całkowicie zmienia funkcjonowanie kobiecego Ciała. We wczesnych stadiach interesującej sytuacji zachodzą Ważne Procesy w tworzeniu Wszystkich narządów i kładzione SA Fundamenty Zdrowia przyszłego Dziecka.

W związku z Tym, przez Dziewięć miesiecy, ą zwłaszcza na wczesnym etapie, KOBIETA powinna Bardzo uważać na Swoje zdrowie.

...

Spis treści:

Często zmieniają się lub zmniejszają.

Z reguły podwyższona temperatura Ciała JEST obserwowany częstoNie ja ZAWSZE razem SIĘ z pasażami choroby. W każdym przypadku Każdą KOBIETA powinna Być świadoma możliwych przyczyn gorączki.

Przyczyny Wzrostu Temperatury

      
Dziwne, Jak się wydaje Najczęstszą przyczyną Przyczyną nieznacznie podwyższonej Temperatury JEST mianowicie ciąża, ktora Ciało odbiorca Jako nowy i nieznany Stan.

My wczesnych stadiach żeńskiego układu hormonalnego w pełni SIĘ zmienia, występują stanienienie około ilości hormonu Pod nazwa progesteron, Które moze powodować nieznaczny wzrost Temperatury mój najbardziej wczesny okres u Kobieta.

Na samym Nowym SAMYM Panstwa spójrz w przyszłość, Co zmniejsza prawdopodobieństwo odrzucenia płodu, urodzonego przez Ciało Kobiety moim wczesnym Wieku. Jak wiadomo, później zmiany klimatu.

W cukierny Temperatura Powyżej standardowej Stawki JEST typowa dla Pierwszy LUB drugi trymestr Ciąża. Odchylenie od Normy w Temperatury Trzeci trymestr Zwykłe znaki chorobę.

Wtyk wskazań medycznych Temperatura wczonej ciąży powinna wynosić 37 stopni.

Taki stan nie nie wpływa na prenatalnego ROZWOJU DZIECKA I CO do Zasady, Nie należy SIE martwić o, przyszłej Mamie w braku innych wskazań, Ze możliwe Choroby.

W każdym przypadku kobietą powinna powiadomić o podwyższonej temperaturze ginekologa moim wczesnym stadium ciąży.

Przegrzanie ciała - przyczyna podwyższonej temperaturyInnym osiągnięciu Wzrostu Temperatury moze Być Zwykłe przegrzanie, Szczególnie w gorące letnie dni, a takze WYBÓR ZBYT ciepłych ubrań, pasują Które NIE do warunków pogodowych o każdej porze Roku.

Cały nieprzyjemny i równy Niebezpieczna Przyczyna Wzrostu Temperaturyzarówno w początkowej, JAK I późnej ciąży JEST zimna, wirusowa choroba LUB inna poważna.

W Takimmię temperaturę Ciała moze osiągnąć 38 i aluminium, Co Jest Bardzo Niebezpieczne dla rozwijającego sie płodu.Aby utrzymać ciążę, Leczenie w Szpitalu JEST obowiązkowe.

tak, bylo lekarz Musi przepisać roztwórowy Przebieg Leczenia. W niektórych przypadkach moze Być Konieczna hospitalizacja, Co jest korzystne Dla kobiet w ciąży, ABY Nie odmawiały.

Kazda przyszła matka powinna Zrozumieć, ZE prawidłowo Dobrany sposób Leczenia Nie zaszkodzi JEJ ani przyszłemu dziecku. Powinieneś zdawać się z rowniez oo wpływu Wysokiej Temperatury.

Czy mogę wziąć kąpiel w czasie ciąży?Wiesz, JAK niebezpieczny gorąca kąpiel w ciąży? Jakie JEST JEJ zagrożenia? To Jest Nasz Artykuł.

O Tym, JAK i wraz ź początkiem narodzin, przeczytaj w tym artykułu.

      

Przewiduje następstwa wysokiej Temperatury

Wysoka temperatura Przede Wszystkim wskazuje na odurzenie kobiecego Ciała za Pomocą niebezpiecznych substancji, Które Moga niekorzystnie wpływać na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Gorączka JEST Zbyt Długa, moze uruchomić ZMIANA w syntezie Białek. Wysoka temperatura rowniez ma wpływ na łożyskoOd a do moze prowadzić poronienie.

Ponadto przedłużony stan podwyższonej Temperatury zakłóca prawidłowy Rozwój Wszystkich Systemów i narządów płodowych, CO MOZE następnie wpływać na stan układu nerwowego, A takze na Zdolności umysłowe Dziecka.

Przechodząc OD TEGO, Do spadku Temperatury wcześnie nowy JEST natychmiastowe Przejście.

Metody Leczenia problemu na celu obniżenie Temperatury

Zredukuj podwyższoną temperaturę, ktora mozesz metoda medyczna i niefarmakologiczna. Z reguł stosowanych w obniżaniu standardów ludowych.

Przede Wszystkim dla Kobiety w Ciąży potrzebuję obfitego Drinka, ALE prowadzić moze zrobić nadmiernego picia obrzęk kończyn, Wiec broń Dużo pić, ale z wielka ciążowość. Chociaż w pierwszym trymestrze obserwuje SIĘ W rzadkich przypadkach obrzęki Bardzo.

WYBÓR wyposażenieu Dla Kobiety w Ciąża JEST TAK Dużej: herbata z cytryna (Możliwe z cukrem) Slabe wapno LUB bulion rumiankowy, Różne Napoje owocowe, Dżem malinowy, rozcieńczony w ciepłej przegotowanej wodzie, mleko z masło kakaowe I MAJ kochanie. Należy zauważyć, ZE Randki Napoje Nie wydaje się gorące, ale ciepłe.

Czy odbioru Różnych ziołowych naparów należy traktować z najwyższą ostrożnością, ponieważ Nie Randki zioła Moga Być stosowane w Czasie ciąży.

Matka i macocha do obniżania temperaturyNadąża Nadal nie spada, ale Nadal rośnie zrobić 38 stopni i więcejmozna naparować herbatę Z4 łyżek suszonych Liščí matka i macocha2 łyżki oregano2. Stół kłamstwa jagody Maliny (Świeże LUB mrożone), 3 łyżki babka. Taka Ziołowa herbata handlowa SIĘ Cztery razy dziennie na łyżce Stołowej.

ABY rusz zmniejszał się Ciepło Normalne wycieranie Przyjęcia Zimnej Wody przyda SIĘ, Takze okłady na czole. Nie zaleca sie silnego owijania, przegrzanie moze TYLKO pogorszyć sytuację.

Jak środki ludowe Nie dostępne ABY poradzić sobie z temperatura, konieczne JEST obniżenie Temperatury przez leki, ktoré sa przepisywane TYLKO przez Lekarza.

W przypadku szczęśliwych nieszczęsnych przyjmowanie leków za pomocą przyjaciół lub znajomych. Leki SA wybierane przez pediatrę dla każdego dnia.

Z Reguły lekarze Nie wyznaczają na wcznym etapie Lekarzy Aspiryna, Które Moga powodować przerwanie ciąży LUB prowadzić zrobić Różnych wad rozwojowych jaja płodowego.

Leki bezpieczeństwa na paracetamol Zwykłe wyznacza SIĘ, jeśli zrobić konieczne, Jeden Raz, ponieważ długotrwałe stosowanie moze zaburzać funkcjonowanie nerek i wątroby.

W ciągu 40 krytycznych tygodni najlepiej nie nie dopuszczać ma znacznego Wzrostu Temperatury, dlatego zaleca SIĘ stosowanie Wszelkich środków zapobiegawczych, Które Nie pozwalają na JEGO zwiększenie.

Czy mogę palić w czasie ciąży?Często pytany: Jak rzucić palenie w Czasie? Odpowiedz na pytanie w tym artykule.

Jak postanowienia zamrożoną ciążę, możesz się świadczyć z tego artykułu.

Tutaj - w o wszystko Leku /mozno-li/mozhno-li-lekarstva/viferon-pri-beremennosti.html Viferon podczas ciąży.

Środki zapobiegawcze w utrzymaniu spójności Temperatury Ciała

Zapobieganie przeziębieniom podczas ciążyOgólne środki zapobiegawcze w pierwszych tygodniach ciąży w celu Regulacji Temperatury Nie różnią SIĘ od tradycyjnej Profilaktyki.

Przede wszystkim Służby Miejskie Publicznych oo Duża liczba Osób, Szczególnie w okresach sezonowych wybuchów Różnych Chorób wirusowych.

Powietrza Randki pokoje w mieszkaniu LUB dom Musi być przeprowadzany codziennie w wystarczającym stopniu.

Nie zapomnij o przestrzeganie zasad Higieny osobistej: Przymusowe mycie rak mydłem, płukanie nosa i płukanie Ust zwykla woda po przyjeździe zrobić Domu.

rowniez Trzeba pamiętać o przyjmowaniu zamówień witamin Poprawiam żywienie.

Przyszłość po zabiegu.

Niska temperatura Ciała

Temperatura w Czasie Roku Nie można TYLKO ponownie, ale takze spaść. W niektórych przypadkach temperatura Ciała JEST obniżana ZE wzgledu na indywidualne Cechy Ciała. Ten stan Nie moze w Zaden sposób zaszkodzić rozwojowi Dziecka.

Jednak Obróci twoją wersję z wczesnym toksyna i zmęczenie, JAK rowniez dowody zakłóceń w funkcjonowaniu układu dokrewnego, Które Moga prowadzić zrobić szeregu niepożądanych Chorób.

      
Niska temperatura u Kobiet w Długim Czasie może doprowadzić do skutienia, zawroty Głowy ja omdlenia, spokrewniam iść do lekarza.

W każdym razie aby zobaczyć spadkowi lub wzrostowi temperatury Konieczne JEST uważne monitorowanie STANU Nie Tylko w pierwszym, ale rowniez w drugim trymestrze ciąży í trzecim.

C) JEST obowiązkowy, ponieważ sygnalizuje zmiany w Ciele.

W przypadku jakichkolwiek odchyleń należy koniecznie odwiedzić Lekarza ı postępować zgodnie z JEGO zaleceniami.

Czy jest możliwe, aby kobiety w ciąży w kąpieli?Co myślisz, moge zajść w ciążę w wannie? Poprosimy lekarza!

O Bioparoksie i jego czas w czasie Ciąży porozmawiajmy w tym artykułu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 68
 1. Alina

  Cześć. Pierwszego Dnia zrobiłem test owulacyjny, pokazałem Pozytywne, 21 W Nocy miałem PA. Dzisiaj JEST 26, MAM 15-20 minut w lewym Dolnym Rogu Bolu wycinałem. Zmierzyłem temperaturę, 37 .. Czy jakieś jest ciąża?

 2. Olga

  Cześć. Ciąża 20 tygodni, 30 czerwca, odczuwał ból po prawej Stronie, Pod Koniec Dnia Temperatura wzrosła. Rano od razu udał SIĘ zrobić recepcji zrobić terapeuty z rzekomą Diagnoza Arvi? Odmiedniczkowe zapalenie nerek zaprowadzono zrobić Oddziału zakaźnego. W infekcji. Przekazał Randki Analizy analizująco dobrze, z Diagnoza zaostrzenie hron. odmiedniczkowe zapalenie nerek wziął mnie na terapie, Nie zrobił USG nerek i powiedział, že „Wszystko Jest dowcipniś porządku, mała SARS, Idź do domu, piję herbatę Z Cytryna i wapna, Vitaminka napoju, a jeśli temperatura żartem wycieranie Ocet. W rezultacie, 2 czerwca, umieścił Mnie w Nocy na chorobę zakaźną. Przy temperaturze 40 ° przeprowadzają testy i rozkładają ręce. Analizy są w porządku. Dzisiaj udało mi TYLKO SIĘ Jakoś uzyskać ultradźwięki nerek, w ktorých zdiagnozowano odmiedniczkowe zapalenie nerek. Pierwsze 4 dni → ustawione znokautowane zastrzykami litycznymi. Teraz nie pomagają, zwalają paracetamol. Temperatura wzrasta do 39 razy dziennie. Podać paracetamol kolyat antybiotykowych Tsefabol, papaweryna, Viferon świece, umieścić kroplomierza z glukoza i askorbinku. Bardzo martwi SIĘ O Dziecko, wpłynie na tak częste Wysokie Temperatury I tak Wiele Przewodniczący leków.

  • Irina

   Odpowiedz, jak się masz? Jak się ma dziecko?

 3. Alain

  Proszę mi zauważyć, czy możesz wyglądać spokojnie? Czy może ona normalnie wstać wieczór do 37,4? Ciąża trwa 9 tygodni. Rano i wieczorem 36,6 Po Prostu ameba, Oczy spalanie i temperatura wzrasta zrobić 37,4 (CHOC JEST zrobić najbardziej Wysokiem i powyżej NIGDY NIE bylo) Martwię SIĘ, ZE Byc moze nadszedł Czas, ABY spojrzeć na coś? + na te nudności i odwoty do 3-4 r dziennie.

  • Viola

   Drogi Alainie, mysle, ZE powinieneś natychmiast skontaktować SIĘ ZE Swoim ginekologiem i terapeuta. ABY zdać drażliwego i upewnij SIE, Ze JEST Po prostu organizm zachowuje SIE dostosowując SIE zrobić ciąży, O Nie Nie jakas infekcję utrwalonego w organizmie.Zdrowie dla CIEBIE

  • Marina

   Idź do lekarza wkrótce! To jest problem ze zdrowiem. Zapalenie jest dobrze powiązane z układem trawiennym. Konieczne jest badanie i leczenie. Sprawdź, czy nadmiar nie będzie jednoznaczny, nigdy nie wiesz co.

  • Lilya

   Dzień dobry! Rzeczywiście, czasami podczas temperatūra ciąży moze wzrosnąć nieznacznie, Nie ma SIE Czym martwić, Ciało przystosowuje SIĘ zrobić Nowej pozycji. Ale jeśli Masz jakiekolwiek Inne objawy, swędzenie, pieczenie, ciągnięcie Bolu w podbrzuszu, powinieneś zobaczyc SIE oo lekarzem.

 4. Olga

  Dzień dobry!

  Cykl menstruacji u Mnie 31 DNI, byl w dniu 28 Marca 2016 Roku. W środku cyklu były niezabezpieczone PA. O 27 d.c. kształtuje się temperatura do 37-37,2 i utrzymuje się do dziś. Test jest cichy. Doktorze, Dlaczego Temperatura Ciała obniża SIĘ W Nocy, A po przebudzeniu Znowu wzrasta. Teraz t. 37.1. Czy mogę być w ciąży? Po sezonie wykonać test? Jutro jest dniem miesiąca.
  Z góry dzieki.

  Z szacunkiem, Olga.

  • Marina

   Cóż, ABY NIE JEST Faktu, ZE JEST ciąża, ALE Raczej wygląda nA jakas chorobę. Musimy iść do egzaminu. Odpowiedź, najprawdopodobniej, jest procesem zapalnym w ciele. To musi być traktowane w tym przypadku.

  • Marousia

   Dzień dobry! Naturalnie, test JEST cichy, Zbyt Mało Czasu, w większości przypadków, szybkie Testy pokazują wynik na 3-7 dniowym opóźnieniem, gdy stężenie hCG w moczu wzrasta. Najlepiej oddać krew HCG, wyniki będą niezawodne. Lub po prostu poczekaj. Nieznaczny wzrost, Nieważne Ciąża.

 5. Dmitry

  Witam, pomoc w jednej kwestii ... 25 i 28 (marzec 28-dniowego cyklu) Maja stosunek seksualny bez Zabezpieczenia po miesiączce (mniej niz tygodnia) Następnie 04.4.2016 NIA, powiedziała, Znowu zaczął ovulyatsiya.Vozmozhno NIM? Bardzo wcześnie, powinno być 20-23 numerów. Czy ciężaraby zajść w ciążę?

  • sv2006ys

   To nie jest jasne. Czy początek owulacji lub miesiączka? Jeśli po miesiącu minęło mniej niz Tydzień, Twój PPA Były warunkowo Bezpieczne, czyli PRZED owulacją (Co jest w środku cyklu) JEST Jeszcze Daleko, ale Życie plemników przez kilka dni. Jeśli po NDA twoja dziewczyna ma Krwawe upławy ... Do Dziwne. Mówi o nieregularnym cyklu lub jakiejś chorobie. Pozwól jej iść do lekarza. Jeśli ona ma nieregularny Cykl, A następnie obliczyć owulacji JEST Bardzo Trudna i uruchomić Wysokie ryzyko poprzez seks bez Zabezpieczenia.

 6. Margarita

  Nie rozumiem, jak nie możesz czuć się w ciąży? Wszystko się od razu się zmienia, po prostu nikt nie słucha ...

 7. Maria

  Ja Też radziłbym Nie eksperymentować ZE zdrowiem i pójść zrobić Lekarza. Test może się nie pokazać w Wagonie dwóch strias. Miałem taką przyjaciółkę, ona naprawdę chciała mieć dziecko. W dobrych warunkach opóźnienia natychmiast pobiegła po teście. Pokazał drugi pasek, ale bardzo niewyraźny. Zrobiłem JESZCZE DWA drażliwego, ale rezultatem JEST JEDEN jasny pasek. Byla Już zdenerwowana, ale krytyczne dni nie nie przyszły, A JEJ Piers nabrzmiała. Trwało zrobić Prawie 1,5-2 tygodnie, AZ Dnia PEWNEGO Wagowo teście żartem wyświetlana DWA Jasne paski, elektroniczny potwierdzony termin. Lekarze Przy okazji przez Długi Czas Nie widzieli Owoców, powiedzieli, Ze Nie ma Rozwoju.

 8. Julia

  Dzień dobry. Powiedz mi, PROSZĘ. Bardzo długi czas z mężem, który obslugi robi się lialetku. Czy ciąża jest ona, czy opóźnienie wynosi 5 dni? Test boi SIĘ Kupić, ABY Znaczy Być rozczarowanym ZA JEDEN Paska, ale sam w zamieszaniu. Dwa tygodnie temperatura utrzymywała SIĘ na poziomie 37,4, Czasem Wagowo Dolnej Części brzucha występują skurcze. Objawy, Które zostały odczytane, Prawie nie, z wyjątkiem przeziębienia Czasem z krwią, ból w klatce piersiowej Lekko. Ze snem, a potem śpię, a potem nie. Nie mogę iść do lekarza, ponieważ nie jestem w moim kraju. Dziękuję.

  • SWETLANA

   Julia, jeśli Masz Stabilny Cykl I Podobné opóźnienia po Raz Pierwszy, ABY oczywiscie jestes w teście pozycji.Kup I Nie przejmuj SIĘ zgadywaniem. Możesz pobrać analizę hCG, która jest opłacana. Za pomocą HCG-sekunach wziąwszy czasowo czas. Pamiętaj, aby wziąć kwas foliowy i witaminy. Polecam lekturę:
   / Testy / t-info
   /beremennost/info/horionicheskij-gonadotropin.html
   /planirovanie/vitaminy/folievaya-kislota-2.html

  • Marina

   Test jest lepszy do kupienia. Objawy są podobne do stanów zapalnych u kobiet. Moze byc do Przyczyna opóźnienia. Jeśli JEST ABY rowniez na TLE ciąży, ABY ukończyć kosz. Znajdź możliwość pójścia zrobić Lekarza, przynajmniej za oplata. przynajmniej tak. CZY akceptujecie tam nawet obcokrajowców? Oczywiscie, naprawde potrzebujesz Pomocy Medycznej. Wiesz, Nie traktowane Beda moze Być, bedzie mial Lialechka z sierocińca zrobić podjęcia, ponieważ oni sami nie nie moga rodzić uruchamiając zapalenie! Wiec biegnij zrobić Lekarza, objawy SA niepokojące.

   • Jeanne

    Julio, CZY temperatura w odbytnicy wynosiła 37,4? Lub Ciało? Jeśli doodbytnik SIĘ trzyma, jestes W ciąży. ja Cierpię Troche ide po, ciasto. Objawy najczęściej nie nie nie nie ja. 5 dni na poważne opóźnienie. Powodzenia!

 9. Alexander

  Dziewczyny, Podziel sie Opinii. Ciąża JEST trzecia, dowcip do 6 tydzień.W pierwszych 2 mial Silna toksykozę ciąży, zgodnie ż ktorým, i dowiedział SIE O ciąży, za każdym Razem Ż niektórymi bolus nA Dźwięk na początku, Na Tych samych wczesnych etapach. Teraz nic, zadných "znakow" Poza temperatura wieczorna 37,2, bez przeziębień, bez Bolu brzucha. Wykonano 2 testy, Oba wykazały wyraźnie Dwa paski.

  • Olga

   Popieram Yasyę. Istota Sprawy Nie JEST Bardzo jasna. Tak, najprawdopodobniej ciąża JEST. Jeśli Teraz Nie ma toksyny, mozesz SIĘ cieszyć, To Jest Świętne. Ale temperatura Trochę Mnie Myli. CZY zdałbyś drażliwego, CO CZY? Przynajmniej Powszechnego.

  • Marina

   Moge powiedzieć, ZE JEST temperatura Nie Dobrym znakiem. Moze wskazywać NA wczego zapalny. Jak się czujesz? Moze boli gardło przejść? Oddaj Analizy ogólne Lub Powszechne wagowo każdym przypadku, CZY zapalenie wagowo organizmie moze byc gdzies? Ciąża JEST najprawdopodobniej ja Fakt, ZE NIE MA toksykozy, To Jest Dobre!

  • Yasya

   Nie rozumiem istoty twojego pytania. /beremennost/slozhnosti/kak-izbavitsya-ot-toshnoty.html
   /beremennost/info/kogda-vstat-na-uchet.html CZY chcesz wiedziec, CZY Jestes Wagowo ciąży, CZY Nie? I Dlaczego nie MA bólów? Cóż, Dwie Corki poszły tak, ALE na trzecim. Najważniejszą rzeczą DLA CIEBIE JEST ciąża i osądzanie przez testy. Cieszcie SIĘ) I Badz ostrożny) /rannie-sroki/problemy/pochemu-bolit-zhivot.html

   • Alexander

    Dzięki za odpowiedzi!
    Najbardziej martwi nas temperatura, której nie bylo wcześniej. codziennie utrzymuje sie na jednym poziomie.
    ponieważ JEST NOWY, nawet w żartach Tej pozycji, nieświadomie niepokojący.
    Dziękujemy za udział!

  • SWETLANA

   Alexander, pomimo oznak ciąż w przeszłości, Kazda ciąża JEST indywidualna. Moze nosisz Inna Płeć swojego Dziecka, Albo Twoje Ciało zmieniło stosunek zrobić ciąży. Toksyczność JEST możliwa w późniejszym terminie. Raduj SIĘ teraźniejszością i Nie porównuj. Przeczytaj:
   /rannie-sroki/simptomy/simptomy-beremennosti.html
   /beremennost/analizy/pervyj-skrining.html
   /beremennost/analizy/vtoroj-skrining.html

 10. Daria

  Mam ciążowy Wieku okolo 3-4 tygodni, okolo dziesięciu dni ma Stala temperatura 37.1-37.4 dowcipniś ostatniej ciąży miałam cholestatyczna Stan przedrzucawkowy dowcipniś ciąży, CZY gorączka wskazuje na naruszenie wątrobie?

 11. Shafi

  Cześć. Jestem żonaty od drugiego miesiąca, Pierwszy miesiąc miesiączki rozpoczął SIĘ z opóźnieniem tygodniu, ale Drugi miesiąc Już 18. Dzień zwłoki. Byla przeziębiona z 1-2-dniowym opóźnieniem. Jestem leczony środkami ludowymi. Temperatura wzrasta sporadycznie Robić 37. Nie bylo USG powiedział, Ze Nie ma ciąży, ZE LUB wzgledu na Bardzo gruba warstwą macicy NIE JEST widoczna NA USG, A dopiero najprawdopodobniej Wagowo pierwszym tygodniu ciąży. Jeśli miesiączka nie nie pojawi SIĘ PO tygodniu, powtórz badanie USG. Randki Testy SA negatywne. Bardzo zmartwiony: Dlaczego zwlekać? CZY To Jest ciąża, CZY nie?

 12. Len

  Witam, mam 3 tygodni ciąży za Pomocą ultradźwięków, chorym odmiedniczkowe zapalenie nerek, temperatura wynosiła 38-39 Pięć dni, brzuch Trochę pociągnąć, ale ogólnie Wszystko Jest w porządku ISC do drogiej prywatnej klinice do ginekologa, Lekarza Ż doświadczeniem, zapewni, Ze owoce Teraz ! bylo niesamowite, A Szkoda, Ze nie nie moze zagwarantować, Ze bedzie na urodzić Zdrowe i zaleca leki zrobić przerwania ciąży, CO TY na to?

  • Jeanne

   Ta niesłychanie skomplikowana decyzja Nadal bedzie wymagać od Ciebie kontaktu z ojcem Przyszłości Twojego Dziecka. Moj maz zapytał Mnie kiedys podczas pytaniem ciąży "Nawet jeśli istnieje prawdopodobieństwo 15% TYLKO, Ze bedzie zdrowy, uzupełnić Swój Umysł, ABY pójść zabić" Jednak wag TYM przypadku, Wszystko Jest dobrze, ma świetny, mądry corke. Sieci Natura Bardzo Mocno Chroni Dzieci w macicy. Wiec pomyśl, zwłaszcza jeśli na upragnione DZIECKO JEST ...

  • SWETLANA

   Całkowicie zgadzam SIĘ oo Opinia Lekarza. Odmiedniczkowe zapalenie nerek JEST Bardzo groźną choroba ja ZAWSZE JEST spowodowane przez infekcję. Temperatura wynosi Pięć dni, Tym Wyższa JEST Bardzo szkodliwa mojej wczesnej Fazie formowania. Pomysł o Tym i jeśli Masz wątpliwości, skonsultuj SIĘ z genetykiem. Powinieneś leczyć Swoje rany dla przyszłego Planowania. Radzę przeczytaj:
   /planirovanie/pl-info/konsultatsiya-genetika.html
   /beremennost/bolezni/gestatsionnyj-pielonefrit.html
   /planirovanie/pl-info/beremennost-posle-aborta.html

  • Olga

   Myślę, że nie powinniśmy się spieszyć z przerwą. Zwarzenie jeśli ciąża jest pożądana. Staraj się komunikować z różnymi lekarzami. Adres do innego lekarza.Może uda się utrzymać ciążę.

  • Lesya

   Sąto reasonableouty objawy, mogę mówić o zagrożeniu. /beremennost/slozhnosti/kak-izbavitsya-ot-toshnoty.html
   /beremennost/info/kogda-vstat-na-uchet.html Wiec Nie dogadać SIĘ TYLKO z jednej klinice, i wrócić zrobić kilku Dobrych specjalistów, Być moze mozna zrobić coś innego, ABY leczyć i skorygować powstałą sytuację. Nie martw się .. uwierz, że ci się uda.
   /rannie-sroki/problemy/pochemu-bolit-zhivot.html

 13. Irina

  Cześć, Mój Drugi Dzień ma temperaturę Ciała 37,0-37,4, Mój Dolny Grzbiet, klatkę piersiowa, brzuch, Glowe i łatwe zmęczenie. Do miesięcznych 4 dni. Powiedz mi, czy to może być ciąża?

 14. Diane

  Dzień dobry, moja Temperatura Ciała JEST mniejsza niz 36,6, A zdarza SIĘ 35,0 i 35,4 itd., Ale chce spać bez Przerwy, A Mnie wieczorami strasznie SIĘ wymiotuje. Co to może być?

 15. Alain An

  Dziewczyny, ale mam wiele symptomów. Księżyc nie istnieć. Mój mąż i ja pracowaliśmy na poczcie cztery dni przed owulacją. Potem pokłócili się i przestali pracować. Tydzień pozniej znaleźć na bieliznę rozmazany kropli Krwi, Już Mieć Dzieci i tak stalknulas po, Raz Pierwszy w życiu (jestem wag urlopie rodzicielskim, Jedno-letnia corka). Piersi wcale nie bolą, temperatura ciała wynosi już 37,1, 37,3. Słabość i lenistwo SA przerażające, padam wagowo środku Dnia ja Nie moge wstać, ziewając torturami. Nudności napływu Jako, Rano, Dopóki się nie śpieamy, żołądek zmienia SIĘ z głodu. Meskinye być za 4 dni, mamy nadzieję, że nie mogli czekać).

 16. Nina

  Cóż, dlaczego natychmiast przejść do skrajności i pomyśleć o złych? Nie martw się, podwyższonego tempa, ponieważ system hormonalny jest teraz całkowicie zmienny i postępować progesteronu. Przyczyna może być również przyczyną przeziębienie. Idź zrobić swój stary lekarz, obrażaj się /beremennost/info/progesteron.html /nedeli/1-trimestr/pyataya-nedelya.html /rannie-sroki/problemy/simptomy-zamershei-beremennosti.html

 17. Amina

  Cześć. Jestem 5 tygodni ciąży, wczoraj miałem gorączkę, byłem 37 - 37,5, A wieczorem wzrosła do 38. zostałem uderzony przez JEJ Dzieci paracetamolu.

  Zwykłe Rano czułem nudności, ale Dzisiaj Rano i przez cały Dzień Nie bylo nudności, cóż by mogło byc?

  Czy można zamrozić ciążę w temperaturze 38? Typowy tylko jeden dzień. Jak sprawdzić? Za wykonam USG, czy moje bicie serca będzie w ciąży?

  • Marina

   Temperatura jest najważniejszym stanem rzeczy. Nie trzeba myśleć o zamrożonej ciąży, Lepiej udać SIĘ zrobić Lekarza tak Szybko, Jak to możliwe, ABY znaleźć przyczynę i Zrozumieć, KOLORADO zaognia o SIĘ? A teraz temperatura jest? Jeśli tak się martwisz, skonsultuj się z ginekologiem w miejscu obaw. Ale brak nudności nie jest ważnym.

  • Anna Kolomova

   Miałeś temperaturę, jednak nie oznacza, że ​​jak ty napisałem wykonanie nieudanego aborcji. Aby pozbyć się złych myśli, zrobić badanie USG w tym okresie pulsu już słyszał. Jak się zaszła, można przelać prysznic.

  • Światło

   Prawdopodobnie jesteś chory. Ale dlaczego od razu myślisz o zmarłych w ciąży? Wcześnie. Każdy warunek jest osiągalny, ale nie został odtworzony. Bicie serca na ultradźwięku już będzie. Powinieneś podejrzeć chorobę i projekt leczenia. Kiedy zdarza się, że jest martwy. objawy ciąży są w ciąży. nie zniknie szybko. Przeczytaj:
   /beremennost/info/horionicheskij-gonadotropin.html
   / beremennost / slozhnosti
   http://puziko.net/rannie-sroki/problemy/nerazvivayushaya-beremennost.html

 18. Nina

  Dzień dobry, Lucy! Masz bardzo wysoką gorączkę i jest bezpieczny dla siebie. Idze natychmiast do szpitala, gabinet medyczny. A jeśli sobie sprawy się powiodą położyć w uleczkę. oddzielenie, nie odmawiaj. Czytaj / mozno-li / ml-lekarstva /mozno-li/ml-lekarstva/nurofen.html /beremennost/bolezni/bol-v-gorle.html

 19. Lusia

  Cześć.

  Moja temperatura i gardło zaczy boleć. Jestem bardzo w ciąży
  wczny termin. Temperatura ciała osiąga prawie 38 ° C.

  To nie zaszkodzi dziecku? Jakkorzystać temperatura?

  • Anna Kolomova

   Poza moze rumiać płukać gardło, pijąc gorącą herbatę. Nie napisałeś, co razem okres masz. W Czasie ciąży nie przyjmuj zadných leków na własna reke, Idź do swojego ginekologa. Zdarza SIĘ, ZE mój wczesnym okresie ciąży, Kobiety w ciąży zwiększa temperaturę, ale Nie Tak Wysokiem, Ze Jestes chory.

  • Irina

   Lucy, cześć, jestem wczesnych stadiach ciąży moja doznała grypę o temperaturze 39. Poprosiłem Mój lekarz Mnie obserwuje, Jak mogłoby nie Mieć wpływ na Dziecko.Na Współpracy ona odpowiedziała mi, tak SIĘ ZE Nie stalo aborcji, Dziecko bedzie Zdrowe, ponieważ kosmówki (przyszły łożysko) JEST Bardzo wytrzymała, Chroni Dzieci PRZED wszelkiego rodzaju wpływy. Leczone środki ludowej, antybiotyki nie nie pic, mozna anaferon.

  • Światło

   Wysoka temperatura TA JEST oznaka STANU zapalnego, ale nie nie JEST pierwsza oznaka ciąży. Być może masz przeziębienie? Pobie porady. Mozesz pomoc złagodzić ból gardła BIOPAROX, pokapatsya nos Akvalor LUB analogów, płukać gardło rumianku. Przeczytaj:
   /mozno-li/ml-lekarstva/bioparoks.html
   /mozno-li/ml-lekarstva/travy/romashka.html
   /beremennost/bolezni/nasmork.html

 20. Yasya

  Jeśli temperatura spadnie LUB wzrośnie w Czasie ciąży, NIE JEST Jasne, z jakich powodów, Po Pierwsze, wskazuje na, ZE Masz zmniejszoną odporność LUB wpływ czynników zewnętrznych. Powody be być różnorodne! Oto najważniejsze JEST, ABY dowiedzieÄ á Sia CO Przyczyna JEST, ą następnie coś zrobić podjęcia.

 21. przezwisko

  Tak Dziewczyny, znalazłem łatwy anemii ... .a zobaczymy co dalej ... Tym bardziej, Ze Nie zauważyłem Tego, ALE 37 wieczorem czasami wzrasta ... dzięki za rady i komentarze Randki.

 22. Zoya

  Kazdy organizm reaguje inaczej na ciążę, wiec następuje obniżenie Temperatury Ciała, szczególnie na TLE ciężkiej toksyczności i Problemów Z tarczycą! Na Początek obserwuj, Jak często SIĘ SIĘ zdarza, zdarzyło SIĘ Raz LUB tak, się zdarza SIĘ ZE Cały Czas, Jakie odczucia i Twoje wątpliwości koniecznie informują o Tym Lekarza w recepcji. Chociaż Mówią, ZE NIE MA powodów zrobić Niepokoju, gdy temperatura JEST obniżona, Lepiej SIĘ ubezpieczyć!

 23. przezwisko

  Cześć.

  Powiedz mi, PROSZĘ, Jak mozesz wyjaśnić spadek Temperatury Ciała zrobić 33,7-34 stopni?

  11 tygodni ciąży, Silne zapalenie, niedoczynność tarczycy, ale nie nie w Tym SAMYM stopniu! Wydawało SIĘ, Ze głowa byla gorąca, mierzyła TEMPERATURA i nie nie wierzyła w Oczach, A potem Znowu z innym termometrem i Tym SAMYM. To jest po czasach spacerze na ulicy.

 24. Irina

  W pierwszych miesiącach ciąży okresowo występowała mała gorączka, której nie odczuwałem. Lekarz powiedział, ZE W ten sposób organizm przyzwyczaja SIĘ zrobić płodu. Dwukropek jest nierozważny. Ale było ryzyko. Zanim pomyślisz o ciąży, musisz zobaczyc Siebie i poznać Randki niuanse JEGO przebiegu.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...