Ukryta ciąża: Posłuchaj siebie!

Ukryta ciąża - co to jest?

Istotne są kobiety są macierzyństwo, ale nie każda kobieta jest gotowa na ten poważny krok.

W naszych czasach z powodzeniem się zmieniał warianty antykoncepcji, mimo że ciąża utajona wystąpić dość często.

Lekarze pozostawiają teksty z utajonej.

...

Spis treści:

Ukryta ciąża - co to jest?

Wyimaginowany a ukryte domniemanie. W tym poniżtej ciąży nie ma żadnego spamu.

Główne objawy Typowy: toksyna, Menstruacja JEST nieobecna, gruczoły sutkowe puchną, nastrój Trudno kontrolować.

Objawy utajonej ciążyAle w przypadku ukrytej Córki dzieci.

Kobietą moze stracić pociechę, ale kontynuować zwykły sposób Życia, nawet nie nie wiedząc o obecności ciąży.

Całą Zgaga, nudności LUB ZMIANA apetytu, KOBIETA Nie spieszy SIĘ, ABY zwracać należytą uwagę na te objawy, ponieważ Nie Dzieje SIĘ NIC gorszego.

Słabość lub ból brzucha Być zaostrzone przez Podanie KODU pokarmowego LUB innych pospolite dolegliwości.

Znaki i objawy

      
Jednym z wiarygodnych objawów ciąży JEST opóźnienie cyklu, ALE Z ciąża utajoną Dziesięć Fakt SIĘ Nie pojawia.

Więcej zmian Cykl menstruacyjny nadal świeże:

 • Już wiodące wydaliny;
 • nieodzenie w cyklu menstruacyjny;
 • wytrzymałość krwawienie;
 • złe samopoczucie.

Takie warunki "trwać kilka miesięcy. Jeśli kobieta zdecyduje się znaleźć problem na czas, wkrótce ujawni przyczynę i zacznie kontrolować ciążę.

Diagnostyka

Może starszy się ukryta ciąża na początku 2 warunki. Zwykle menstruacja trwa do samego urodzenia, ale jest inny.

Brzuch nieznacznie się sprzedaży, więc kobieta nie może otrzymywać zmiany kardynalne. Jeśli chcesz zrobić, próbuj pójść na dietę lub ćwiczyć.

Powinieneś porównać Swoje uczucia z innymi kobietami i próbować sluchac swojego Dobrego samopoczucia. Jeśli czujesz się nieswojo, lepiej nie odkładać wizyty u lekarza.

Krwawienie miesiączkowe Nie kończy SIĘ, Nadal jeździć z miesiąca na miesiąc, wiec postępuj Przetestuj ciążowy nie jest konieczne.

Czy test posił?

Diagnoza ukrytej ciążyNawet w tej sytuacji Testowanie w domu może określić, czy pojawiła się poczęcie. Zwykłe testy SA w powyżej tygodnia rozwiązać hormon ciążowy w moczu.

Kiedy jajo płodowe jest przyczepione i nadal się rozwija, powstaje HCG, test powinien ujawnić ukrytą ciążę. Test negatywny NIE MOZE oszukiwać, wskazuje na Inne przyczyny, ktorým towarzyszy niewydolność hormonalna.

Niektórych testy sugerują, ABY DAC jednoznaczną Odpowiedź 5-6 dni PRZED miesiączką, Nie powinny wierzyć. reaguje testu na Proces chemiczny, W Tym momencie hormony dopiero zaczynają Być produkowane, ciąża Jeszcze nie nadchodzi.

      

Czy pokaże USG?

ABY potwierdzić ukryta ciążę, ginekolog ma obowiązek wysłać na badanie ultrasonograficzne kobiete.

Doświadczony specjalista będzie w stanie się upewnić, że wszystko jest w porządku. W hurt do odchylenia od aktualnego wyboru.

Badanie krwi na hCG

Badanie krwi na hCG Pomoże znaleźć Odpowiedź na to Pytanie, PROCEDURA TA zart szczególnie produktywna mój wczesnej ciąży.W pozytywnym przebiegu okoliczności ciążę mozna ustalić NIE wcześniej niz wag piątym dniu opóźnienia cyklu.

W Tym momencie POZIOM gonadotropiny osiąga maksymalny POZIOM mój Krwi, ABY stężenie wystarcza zrobić oceny Rozwoju płodu.

Jeśli podejrzeć się ciążę, Może skonsultować się z ginekologiem, Przekazywać SIĘ zrobić pytania, wlasnie Tym pomaga dowiedzieÄ ‡ SIĘ Ogólnego złego samopoczucia.

Czy to jest niebezpieczna sytuacja?

Ukryta ciąża To nie jest niebezpieczne dla kobiet. Taka ciąża Nie JEST tragedia, ale moze powodować WIELE leków dla Kobiet.

Recepcja Antybiotykipowikłania Chorób, Trudna praca i brak środków ostrożności prowadzą zrobić poważnych konsekwencji dla Przyszłości Dziecka.

Poza myślą tym robi robi zostaje zarejestrowany terminowo i na stanie opcjonalny tryb życia - to dobrze na zgłoszenie płodu.

Niż ukryta ciąża może być niebezpiecznaOkoło 20% kobiet nie podejrzewają o ciążę, gdy są na 3-4 miesiące.

Eksperci sugerują, Ze ta liczba obejmuje Kobiety o złożonych losach, Które sam Nie Moga zdecydować o poczęciu Dziecka.

Zdarza się również, że ciąża może stać się podróżana. Może to być wiele problemów.

Podstępność całego na, że kobieta była postawiona przed tą ostatnią.

Jeśli okaże się, że czas jest lepszy niż 2 miesiące, w jes). Prawo zabrania przerwania w tym dniu.

Zwykłe ciąża utajona przestaje Być Taka po 4 miesiącach, w Tym momencie Cykl menstruacyjny ustaje LUB Nie Płynie tak intensywnie.

Niezależnie od tego, jaka jest jej stan. Dlatego lepiej postępować poświęcone uwagi na oznaki dolegliwości.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 5
 1. Aysel

  Witaj Tatyana: dla Mnie JEST ukryta ciąża i chciałbyś zrobić drażliwego, Nie TYLKO kilka, ABY poznać dokładność Testu, JA sam zainteresowałem SIĘ Już prostym pisaniem Jak zrobić .Udachiyii

 2. Elena

  Dzień dobry! Bardzo proszę o pomoc lub pomoc w zrozumieniu mnie. Mam 42 lata. Ostatnia intymność lata temu. Cykl JEST Absolutnie normalny dla Mnie, Trzy dni, niezbyt obficie. Po Tej zażyłości Z moim mężem miałam Trzy miesiące, spałam TYLKO Dzień i noc, jakas słabość, zwiększony apetyt. Miesiąc Temu odczułem wyraźne Ruchy w podbrzuszu i trwa ono codziennie, przez cały Dnia, zwłaszcza gdy kładziesz Reke na brzuchu. Tego nie należy mylić z niczym! Niestety, Uziziści W Tym Mieście Już TYLKO na wiek i stan menstruacji. Odwiedziłem dwa i różne dz! Na Jednym mięśniaku, na fibro. Cygara są różne. Dalsze zrobiłem do z różnicą 6 dni! Był w Północnej Lekarz, wszystko jest idealne. Zrobiłem LUB wykonałem US aorty brzusznej, Wszystko w normie LUB Stawce! Brzuch nieznacznie wzrósł. I te zmiany, cała moja rodzina już się czuje. Poniżej również myślimy. Czy idziemy do szpitala psychiatrycznego dla wszystkich, czy co do jest?

  • Elena

   U Mnie TAKIE Pasze dla kurcząt 3 lata trwa, możemy komunikować SIĘ na Dziesięć Temat Piszcie, CZY Mnie Już za 30.

  • Irina

   Cóż, na Początek Elena kupuje WIELE Różnych testów ciążowych w aptece.Rano, zrób i zobacz, CZY CO innego Jeden, Ze JEST ciąża, change klinikę Bezpiecznie i kontynuuj JA obserwować. W sprawach czasu czasu HCV, także pomóc w wykryciu ciąży. Ogólnie rzecz biorąc, powodzenia, aby wypisać się, a następnie co i jak

  • Marina

   Nie chcesz zrobić testu? Krew na HCG do przejścia? Może to jest ciąża. Na uzi nadal schodzimy lub odchodzimy.W przypadku, gdy nie są pokazane ... Niestety, będzie musiała pójść do psychiatrii.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...