Czym jest martwa ciąża? Objawy, objawy i leczenie

Zjawisko do jako zamrożonej. Dlaczego ciąża się razem, pytasz?

Podobny problem może powstać w związku z czasem okolicznościami. Unikaj tej patologii, Jeśli zastosujesz SIĘ zrobić Wszystkich zaleceń Lekarza ginekologa i zadbasz o Swoje zdrowie na etapie Planowania poczęcia Dziecka.

...

Spis treści:

Dodaje absolutnie całą kobietę, która planuje zostać matką, należy znać oznaki zaniku płodu. Ale nie zawsze myśl o zaniku i staraj się znaleźć w tym problemie.

Jakie są liczby zamrożona ciąża? W rzeczywistości blednięcie Badanie jest rzadkie.

Za pośrednictwem statystyk ciąże zamrożone, sto siedemdziesiąt Sześć przypadków całkowicie normalnej ciąży MA TYLKO Jeden Przypadek zaniku płodu.

Ale Nadal, jeśli poznasz objawy blaknięcia, bedziesz w powyżej tygodnia utrzymać Swój stan pod kontrola.

Co to jest zamrożona ciąża?

      
Mrożona ciąża - patologia rozwoju płodu, która ma odpowiedni widok na morze. Zamrożona ciąża jest zaprzestaniem wzrostu i działalności płodu. Innymi słowy, jego śmierć.

O treść godziny przyjęcia martwa ciąża? Podobna często się rodzi, ale najczęściej dzieje się zanik płodu pierwszy trymestr.

Późniejsze Wydarzenia Moga rowniez wywołać w organizmie Stana zapalny LUB INNE nieprzyjemne konsekwencje.

Jak celu albo stan na czas?

Prawidłowego Wzrostu i Rozwoju płodu w każdym etapie ciąży zalezy od Wieluniu czynników, jawnych i ukrytych.

Czasami tak się dzieje zbieg okoliczności może doprowadzić do zatrzymania wzrostu i rozwoju płodu. Zjawisko do nazywa się zamrożoną ciążą.

Objawy

Objawy choroby i jej dokładność diagnozy nie są trudne dla lekarzy.

Jednym z głównych objawów, oczywiście, jest do całkowicie oznaki rozwoju Ciąża znikają.

Ale nie rób sobie diagnozy. Jakie masz rzutowanie, musisz natychmiast wezwać Lekarza. Specjalista przeprowadzi badanie i wykona USG.

Po Tym, obraz ciąży bedzie całkowicie Jasne: tam, jeśli Masz objawy mrożonych Owoców, CZY JEST Też SIĘ TYLKO i nerwy.

      

Objawy

Objawy i objawy sztywnej ciążyCzęsto pierwsze oznaki sztywnej Ciąża mojego wczesnych stadiach Nie mozna dowiedzieÄ ‡ SIĘ dopiero na następnej zaplanowanej Wizyty u ginekologa. Moze sie zdarzyć PO, czy kilku tygodniach PO wystąpieniu Tego Problemu, ponieważ Zanik Owoców przejawia sie Prawie niezauważalnie, bez widocznych oznak zadných.

Pierwszy sygnał, co może wskazywać na problemy, może być nagłym kończyeniem toksyna ze zsztywniałą ciążą.

Ponadto znikają wszystkie oczywiste działania wskazujące na żywo ból w gruczołach mlecznych.


Zmniejsz temperatura podstawowa z nieudanego aborcji jest również objawem, mówienie o problemie.

Co zrobić Zasady, o kobiecie, Która JEST moim wczesnym stadium ciąży, MOZE NIE ROBI żadnej różnicy w zależności od objawów.

Niestety, nawet najbardziej doświadczeni eksperci nie zobowiązują się powiedzieć, jak można dokładnie określenie płód płodowy w domu.

Kobietą brzuch moze rowniez rosnąć, tak Jak wcześniej, ale Badania Krwi Moga wykazać obecność ciąży. Ale nie dalszy samego owocu, ale pustą skorupę.

Diagnoza i leczenie

Rozpoznanie i leczenie zamrożonej ciążyLeczenie należy rozpocząć dopiero po zamrożonej ciąży Tym, JAK Specjaliści postawią ostateczną diagnozę.

Z reguły ta patologia prowadzi do poronienie, a jak danie nieaktualne,

 • Zaczekaj na poronienie. Sprawdź w sklepie SIE NA naturalnym Koncem blaknięcia z powodu spadku hormonów łożyskowych.
   
 • Które lata ma mniej niż niższy osiem tygodni, a potem Lekarz może przepisać leki leki, które wywoła poronienie.
   
 • rowniez specjalista może przepisać zabieg chirurgiczny Skrobanie jamy macicy. Po takim zabiegu się się terapię antybakteryjną. Po dwóch tygodniach Pooperacja jest wykonywana przez USG.
Wiele kobiet jest bardzo zaniepokojonych na pytaniem: Ile możesz przejść z martwą ciążą?? Specjaliści nie mogli jednoznacznej odpowiedzi. Może to jeden tydzień lub jeden miesiąc. Z tego powodu ważne okresowe wizyty lekarza.

Niezbędne badania i wyzdrowienie o ciężkiej Ciąża

      
Leczenie rozpoczyna SIĘ od Badania zarówno dla Matki i Ojca w celu zapobiegania nawrotom Choroby wag Przyszłości.

Oboje; małżonkowie otrzymują testy na obecność hormonów tarczycy i hormonów płciowych ósie badanie.

Procedury te pomogą zidentyfikować i wyeliminować przyczyny, Które spowodowały pojawienie SIĘ zamrożonej ciąży.

W porządku do ziemi organizowi KOBIETA JEST przepisywana starannie antykoncepcji i pełnowartościowej diety, Która zawiera multiwitaminy. TAKIE środki Nie TYLKO wzmacniają Ciało, ale takze przygotowują kobiete Robić kolejnej ciąży.

Jak uniknąć blednięcia w przyszłości?

ABY uniknąć blednięcia, Matki, Które cierpiały na chorobę TE zaczynają myśleć na etapie Tym Planowanie ciąży.

Ginekolodzy zalecają się ciężki bezbłędnie zrobić lekarz w celu poddania się indywidualnemu.

Plan polls takiej PO stagnacyjnej ciąży sklada SIĘ na podstawie Indywidualnych Cech organizmu ı Historii Medycznej.

Czy szczebel ankiet, Które Să pokazane Absolutnie każdemu w okresie zdrowienia PO zaniknięciu płodu ı planowaniu Odrodzenia, sa:

 • USG wraz z narządów miednicy małą;
 • Badanie krwi, które pokaże poziom homocysteina i autoprzeciwciała;
 • rozmazy, które różnią się od układu moczowo-płciowego;
 • badanie tarczycy;
 • Kompleks ToRHC, Który pokaze, CZY W ciele znajdują sie infekcje, Które niosą udział wagowo niebezpieczeństwie Dla kobiet wag ciąży.
Dokończenie wszystkich zdjęć. Zapobieganie ciąży zmniejsza ryzyko nawrotu zamrożonej Patologii i zwiększa szanse na stanie SIĘ Szczęśliwa matka.

Podsumowując, chciałbym to powiedzieć małżonkowie, którzy planują mieć dziecko, Musi koniecznie Mieć pojęcie o Tyma, JAK ciąża w ciąży przejawia SIĘ I Jak mozna JEJ uniknąć.

Umożliwi do wykonania przymknięcia wszystkich przyczynami w czasie, Niekorzystny dla ciąży, w celu wykrycia objawów i podjęcia niezbędnych środków, Które znacznie zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia niekorzystnych skutków zanikania płodu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 57
 1. Asya

  Witam, mam 14 tygodni, oto kilka dni zaczął zielonkawy Absolutorium, I ABY w internecie spojrzał í zobaczył, že zrobić Moze byc Przyczyna mrożonych Owoców i od tamtej Pory mam panikę, A lekarz NIE MOGE Teraz, Bo Nie w JEGO Miasto, powiedz komuś, kto spotkał się z czasem wydzielinami?

 2. Ze złamanym sercem

  Dziewczyny, Pomóż Z Porada.Ryczę Trzeciego dnia.Nie mogłem wyobrazić sobie siedem lat, wiec KIEDY pokazał Dwa paski testowe natychmiast rzucił SIĘ zrobić uszu, ABY upewnić SIĘ, Ze Wszystko bylo w porządku. Ostatnie miesięczne 25.06.06, na uzi w dniu 15 lipca wprowadzono okres 2-3 tygodni. Potem, Tydzień pozniej zaczął SIĘ rozmazywać, poszedł zrobić ginekologa, Który przepisał djufaston i kilka tabletek i powiedział, Ze w moich wydzielinach Nie ma nic strasznego, Ona zwróciła SIĘ W ciągu dwoch tygodni. Po tygodniu przyjmowania tabletek, rozmaz Nie ustał, poszedłem zrobić innego ginekologa, Który Mnie umieścił w Szpitalu dla Zachowania. Tam Uzi i diagnoza - ciąża zatrzymana w 5-6 tygodniu, Nie występuje palpitacja. Nic Nie rozumiem, jeśli Wierzysz w wyniki Pierwszego uzi, mam TYLKO 6-7 tygodni, A Nie 11 Jak miesięcznie. Lekarz umieszcza kontrolę W W ultrasonograficzną W 3 dni, ale: od razu MOWI, Ze Nie ma CUDU. Słyszałem o badaniach Krwi dla hgch, ale Nikt MIL Ich Nie przepisał. CZY wARTo czekać, CZY JUZ Nie ma nadziei? Nawiasem mówiąc, miesięczne NIE SA regularne, poszły TAK, JAK chcą, wiec przez moje Obliczenia Też Nie powinno Być więcej niz 7 tygodni.

 3. Anna

  Podpowiedź, byl na USA 1,5 tygodnia temu - ciąży macicy SIĘ wczesnym terminie 2-3 tygodni, powiedział LUB powiedział peresnjat CH 2 tygodnie, ABY określić LUB określić, Ze kołatanie płodu. Potem miałem nudności z powodu toksyny, cały Czas chciałem Spać, A moja klatka piersiowa wzrosła I Stała SIĘ wrażliwa. Teraz Nie ma zadných oznak, A pierś przybrała taki sam Rozmiar, sutki Nie SA wrażliwe. AZ zrobić 4-5 sprawdź w sklepie, A ja byłem torturowany strachem, ZE jeśli żartem ST.

 4. Maria

  Cześć. Mój okres ciąży wynosi 10 tygodni, uzi zrobił w tygodniu 7. Nie bylo żadnej toksyny, klatka piersiowa bolała Trochę przez 8 tygodni, A Teraz Nie ma zadných oznak, Tylko żołądek czasami Boli. CZY ABY moze oznaczać, ZE JEST zamrożony płód? W recepcji do Lekarza Tylko w 5 dni, ale obawiam SIE, Ze z dzieckiem coś NIE TAK

 5. Irina

  Cześć, Mam troje wspaniałych Dzieci. Najstarsza córka ma 18 lat, syn ma 6 lat, A najmłodszy 1 rok. Mam 38 lat, Drugie małżeństwo i córce O Mój Mąż Marzy. Tak SIĘ złożyło, Ze PO Cykl menstruacyjny porodzie JEST zerwany, Karmienie piersią Nie ma nic wspólnego oo Tyma. KIEDY Dziecko bylo w szóstym miesiącu, dowiaduję SIE, Ze jestem wag ciąży 9-10 tygodni. Już Duży płód JEST, A Mąż zabronił aborcji. Pierwszy Uzi ma 12-13 tygodni, testy SA Normalne. Drugi uzi 20-21 tygodni normalny JEST, Tylko Bardzo Krótki szyjka macicy, zalecenie, ABY umieścić pierścień.Przy odbiorze u ginekologa, powiedział LUB powiedział, ABY zapalić świece przez 7 dni, ą następnie w ciągu dwoch tygodni wprowadzimy Pierścień i frekwencję. W odpowiednim Czasie Nie mogłem przyjść na przyjęcie, zadzwoniłem i powiedziałem, Ze najmłodszy byl chory. Wróciłem Tydzień pozniej, porzuciłem rozmaz, Znów frekwencję za Dwa tygodnie. W ciągu 28 tygodni wypłynęła woda, 1,5 Dnia moja dziewczyną byłą bez Wody. Woda byla lekka Jak łza, powiedział lekarz, KIEDY weszła Czy Szpitala. Uzi bicia serca JEST potwierdzony, ale Rozmiar i waga Mojej Dziewczyny spowodowały panikę. Przerwała JEJ Rozwój na 22 tygodnie, tak jak ... Poruszanie namacalne, bicie serca AŻ do ostatniego błędu. Urodziła Dziecko na Drugi Dzień o wadze 480gr. Widziałem ja, maleńkie, Długopisy i Nogi, nie znam wysokości, ale położna, Która wzięła dostawę, leżała na podłodze Rak zrobić łokcia. Spokojnie JEJ płacz z niczym zrobić porównania, godzine pozniej O Niej Już nie nie bylo. Minęły Trzy tygodnie, MIEJSCE ja w Nocy, wiec Nikt nie nie widział, Nie mozna zapomnieć. Na Wszystkich moich pytaniach, w jaki sposób Rozwój moze sie zatrzymać, ale Nadal poruszać í sluchac bicia serca, odpowiedz brzmi: Wszystko moze byc ... ja Samo zdanie - "Nie płaczcie Przy troje Trzech zdrowych dzieciach". Jak to?

 6. Anastasia

  Cześć, powiedz Powiedz LUB PROSZĘ, CZY Jest Możliwe określenie LUB ustalenie dokladnie zamrożonej ciąży w USA?

 7. Dasha

  Dobry wieczór. U Mnie W 7 tygodniu ciąży wyślij żółtawą alokację bez swędzenia ı Bolu o ostrym Przy Bolu PO lewej Stronie, Jak gdyby nóż wsunął SIĘ zrobić Śródki.

 8. Miłość

  Cześć, Mam dla Ciebie poważne Pytanie. Pierwsze Dziecko, Które urodziłem 8 lat Temu bez Patologii i zadných Problemów podczas ciąży. PO Tych latach Nie zaszłam w ciążę, 6 miesiecy Temu postanowiłam miec Dziecko Ż mężem, ciemnym piwem bezskutecznie. Zaadresowała zrobić ginekologa, Po wizycie zrobiła dmuchanie fajka í Wien Szczęście - za miesiąc zaszłam w ciążę. Jestesmy Teraz za granicą ja Nie ma sposobu, ABY dostać sie zrobić specjalisty. Z początku bolało Mnie żołądek, A klatka piersiowa byłą Bardzo zła, bylo do JUZ 8 sprawdź w sklepie PO, opóżnieniu, Potwierdzenie Mojej ciążowej PRÓBY. W Tej chwili ból ustał, A klatka piersiowa Nie byłą tak Chora ale Siara została wydalona. CZY SIĘ możliwe, ZE JEST ZE MNA COS NIE TAK? Przed powrotem zrobić Domu na kolejne 5 dni i Bardzo SIĘ martwię. Izolacje Krwi Nie SA obserwowane, martwię SIĘ, ZE płód zamarł. CZY te moje obawy SA? Bardzo dziękuję za Odpowiedź!

  • Marousia

   Dzień dobry! Nie sądzę, ZE wARTo SIĘ martwić. Piersi Moga nabawić SIĘ Bolu i zalać je podczas ciąży, A następnie ponownie SIĘ rozchorować. To dość normalne zjawisko. Zaprzestanie w jamie brzusznej Bolu JEST generalnie Dobrym znakiem. Żołądek i NIE powinien Bolec Wagowo Czasie ciąży. Najprawdopodobniej zrobić TYLKO Twoje obawy. Ciesz SIĘ Reszta, weź Witaminy, o powrocie PO domu zrobić udaj SIE zrobić Lekarza.

  • Marina

   Najlepszym sposobem JEST znalezienie szansy na wizytę u Lekarza. Prawdopodobnie wyjechałeś na Południe? Tutaj zmiany klimatu Moga wpływać. W każdym razie, jeśli Ubezpieczenie Nie Pokrywa Tych kosztów, udaj Sie do Lekarza, nawet jeśli JEST opłacany.

 9. Eva

  Cześć. U Mnie okres 5 tygodni, W4 zrobił LUB zrobił uzi, Wszystko bylo Dobrego. Dwa dni pozniej zaczął rozmazać, poszedł zrobić Lekarza powiedział mały oddział, ale owoc rósł. Tego samego Dnia zaczął SIĘ Silny ból i krew odpłynęła. Wziąłem leki przepisane przez Lekarza. Dwa dni pozniej Nadal uzi i powiedział, ZE NIE MA płodowego, Jaja Tylko skrzep, a to zart zamrożona ciąża. Ale dorósł takze. W pierwszym uzi bylo 2,6, 4,6 ± następnie, dzisiaj 12 mm. Wyślij zrobić czyszczenia. Co masz zrobić?

  • Maria

   Witaj, ja Też mam ciężarna 4 tygodnie ciąży i mam troje Dzieci.

  • Marina

   Dzień dobry! ABY niemożliwe. Jeśli PI Nie JEST, ABY wspólnie rośnie? Z pewnością trzeba przejść Dodatkowe USG. Doradzam w płatnej klinice, Beda Mieli Lepszy SPRZĘT. Podczas gdy Wszystko zdecydowanie Nie JEST Jasne, kategorycznie Nie ma czyszczenia! Błędy Wszędzie SA.

  • Katia

   Eva, najwyraźniej coś JEST pomieszane. Ponieważ NIE MA Nic zrobić Wzrostu, jeśli jajo NIE JEST w macicy! Jeśli nie, i byl zakrzep, To Jest Twój poronienie nastąpiło, o zapłodnione jajo Moze Po prostu wpaść w toalecie, A NIE zauważyłeś. /rannie-sroki/problemy/vykidysh.html Ale jeśli rośnie, ABY NIE takze rozwija się! Wtedy Nie musisz isc czyścić! Idź do innego Lekarza! /rannie-sroki/problemy/simptomy-zamershei-beremennosti.html
   /beremennost/bolezni/krovotechenie.html

  • Nina

   Ewa, cześć. Jeżeli Nie ma pewności co ma prawidłowej diagnozy, Dlaczego nie zwrócił SIĘ zrobić płatnego, Na Przykład Szpitala i ponownie zbadane? Sami rozumiecie, ZE zamrożone owoce Nie Moga rosnąć, pilzner macie cos współpracy rośnie. Być badanym wag innej placówce Medycznej Lub natychmiast udać sie na sprzatanie. /beremennost/bolezni/krovotechenie.html /nedeli/1-trimestr/pyataya-nedelya.html /rannie-sroki/problemy/vykidysh.html

  • Olya

   CZY SA Tego pewni? Jeśli ciąża JEST zamarznięta, ABY NIE moze byc tak, že płód rośnie! Co więcej, jeśli Masz duzo Krwi I JEST TYLKO skrzep Krwi I Nie ma jaj płodowych, Jasne JEST, ZE NIE MA ciąży. CO wtedy wzrosło, Nie rozumiem? Idź do innego Lekarza, Albo, ABY oczyścić.

 10. Aiko

  Dzień dobry! Zrobiłem test wykazał, že jestem w ciąży, i Udala SIE zrobić USA, powiedział, Nadal nic nie nie nie nie ja Widze JEST Jasne, Jak w łonie Matki, JEST COS wag rurze, ZBYT ... Powiedzieli, ZE JEST NIE Jasne, CZY Dziecko LUB krew. Powiedziałem LUB powiedziałem w ciągu tygodnia, ABY ponownie uzi. Ale U Mnie rozmazuje SIĘ czasami brązowo, A Boli lędźwie.Ale pierś puchnie, zatrucie i opóźnienie 2 tygodnie. Nie wiem co Robić ja jestem Wagowo ciąży, CZY Nie? Powiedzieli, ZE mam Albo ciążę ektopową, Albo MAM Guza.

 11. Alain

  Cześć, Irina. Z zamrożoną ciąża Nie powinieneś żartować, A jeśli lekarze jednej kliniki Nie wiedza, CO Robić, natychmiast skontaktuj SIĘ z innym.Twoja córka JEST Zbyt Młoda, A konsekwencje przedłużającego SIĘ oczekiwania na spontaniczne odrzucenie Moga Być Bardzo poważne.

 12. Irina

  Córka ma zamrożoną ciążę, ma 15 lat, lekarze Nie Moga zdecydować, Kolorado Robic. Jak długo możemy czekać, AZ Ciało SIĘ odłączy? Mamy okres tygodni ja 07 kwietnia dni.

 13. Oksana

  Dziś Rano poszedł kicz, Bardzo mały, kilka kropli, lekarze postawili 8 tygodni ciąży, wierzę wagowo 11 Grudnia, wierzę: od 1 stycznia TK. CZY TEGO CZASU NIE mogłem zajść Wagowo ciążę TJ. okazuje SIĘ 5-6 tygodni. Poszedłem zrobić Lekarza, stawiając NIE serce, Wysłany zrobić Stanów Zjednoczonych, mówiąc, ZE zarodek zatrzymany przez 5 tygodni, Rada BEZPIECZEŃSTWA Nie została wysłana zrobić czyszczenia. I NIE wierzę, že objawy ciąży SA oczywiste, gruczoły sutkowe rosną, oni cierpią, JEST zatrucie. Co masz zrobić?

 14. Sen

  Odpowiem bardziej szczegółowo na to Pytanie. Przyczyny zamrożonej ciąży SA liczne.
  Najważniejsze z nich to:
  1) anomalie chromosomalne płodu (organizm sam próbuje się pozbyć SIĘ SIĘ zarodka)
  2) naruszenie układu krzepnięcia (różne Choroby Krwi)
  3) wpływ niekorzystnych czynników środowiskowych
  4) Zle nawyki
  5) Choroby przewlekłe zapalne
  Tylko sa najbardziej PODSTAWOWE powody, wiesz, WIELE Z NICH JEST całkowicie niezależnych OD samej Kobiety.
  jeśli HCG zwiększa SIĘ w odpowiedniej kolejności, a następnie Nie rozpaczaj, zrobić USG płodu zobaczyc palpitacje serca. Chociaż zdarza SIĘ, Ze hCG wzrasta i nieodebranych aborcji, ale znacznie wolniej (np anembrionii), ale zdarza SIĘ SIĘ Rzadko.

 15. Svetlana

  Cześć,
  Zamrożona ciąża ma MIEJSCE, gdy płód z jakiegoś powodu (Wady rozwojowe) przestaje rosnąć i rozwijać SIĘ. I tutaj Nie ma Absolutnie żadnej korelacji Między liczba ciąż i porodów w anamnezie. Ktos MOWI, ZE JEST "Dobór naturalny", uważam, ZE JEST zrobić niepokojący Znaku i powód, test ABY zrobić.

 16. Vita

  Pytanie, Zanik płodu Dzieje SIĘ TYLKO W pierwszej ciąży LUB Już Przy porodzie Kobiet?

 17. Tatiana

  Witam, położniczych 8 tygodni, byla nieudana, umieścić ZAGROŻENIE JAK Tylko z kicz nad, kładziemy wstał, Bo płód nie nie rozwija sie.

  Dalem hCG 3 razy, rośnie. Ginekolog powiedział, ZE jeśli rośnie i rozwija sie ciąża.

  Czekam na ultradźwięki, Beda musieli powiedzieć, CZY bicie serca, CZY nie, jeśli nie, zrobić CZYSZCZENIE. Już wszyscy mamy łzach siedzę.

 18. Światło

  Grzywny na podstawie wielkości udziałów płodu. Jaja i ostatni miesiąc., wiec taka rozbieżność. Nie wykluczone JEST, Ze W poprzednim uzi lekarz byl w błędzie Przy obliczaniu terminu.Ważne JEST, ABY SIĘ uspokoić. Przekaz Uzi w znajomych. Instytucja. Porównaj wyniki. Brązowy. Przydział W Tym Czasie wskazówek na pewno chodziło o rezygnacji. Radzę ci ciągnąć. Przeczytaj:
  /beremennost/bolezni/krovotechenie.html
  /beremennost/slozhnosti/nizkaya-platsentatsiya.html
  /rannie-sroki/problemy/nerazvivayushaya-beremennost.html

 19. Mila

  Szkoda (((((

 20. Irina

  Dzień dobry. Powiedz mi, PROSZĘ.

  Ostatnia miesiączka miała MIEJSCE 10 Maja ultradźwięki Miały MIEJSCE 19 czerwca, termin wynosił 4-5 tygodni, wielkość płodowego jajka wynosiła 5,5 mm (Co odpowiada 2,5 tygodniowemu B)

  Dzisiaj (29 czerwca) Znowu byl na USG, zaczął SIĘ smarować brązem. Dzisiaj Rozmiar płodowego jaja wynosi 7,9 i z jakiegoś powodu termin B. wynosi juz 7 tygodni, ale Rozmiar jaja płodowego Nie odpowiada 7 tygodniom.

  Mówią o zamrożonej ciąży.

  Pomagają Zrozumieć, zdezorientowani terminami i diagnozami.

  • Nina

   Jeśli chodzi o mnie, To Jest DOSTEPNE. Radzę zgłosić SIĘ zrobić płatnej kliniki i ponownie przejść przez badanie ultrasonograficzne. Wygląda na to, Ze grozi C poronienie. Pośpiesz SIĘ, NIE zwlekaj z WIZYTA U Lekarza, ABY uniknąć godnego pożałowania wyniku /rannie-sroki/problemy/nerazvivayushaya-beremennost.html / rannie-sroki / problemy /rannie-sroki/problemy/vykidysh.html

  • Olya

   liczyć na ostatnie miesiące. moze sie myla, KIEDY Mówią, ZE SA zamrożone. owoc. Nie spiesz SIĘ, zeby SIĘ zdenerwować. poczekaj Jeszcze chuchut, A potem idź Jeszcze Raz nA uzi, Lepiej udać SIĘ zrobić prywatnej kliniki.

  • Svetlana

   Cześć, Ginekolodzy obliczyć wiek ciążowy od daty ostatniej miesiączki, wiec zazwyczaj Tydzień LUB Dwa Błędy i umieścić US- diagnosta "Visions", wiec w mamusia wczesnych stadiach moze powodować zamieszanie. Nie Myśl O Tym, dla Ciebie najważniejsze Nie JEST. Teraz radzę oo skontaktować SIĘ Inna LC LUB jakąkolwiek płatną Klinika i zrobić USG od innego diagnosty, tak Szybko, Jak to możliwe, ponieważ Twój kicz prowadzić moze zrobić poronienia. Ze rzekomej utraty aborcji, osobiście nie nie rozumiem, ponieważ wzrost Komórki jajowej JEST wyraźnie widoczne ... Nie wahaj SIĘ, ABY przejść zrobić USA, jeśli Twój strach (Nie daj Boże) Nie potwierdziły - zmiany i lekarz i diagnosta USG.

   • Anastasia

    Swietłana, Jak się Masz? Nie potwierdziłeś zamrożonego?

 21. Yasya

  Zamrożona ciąża zrobić najgorsza Rzecz Jaka moze Być dla dziewczynki (Kobiety) .... Szkoda, že w ogóle TAK SIE DZIEJE.

  WIELE Osób staje w obliczu Tego, niestety. We wczesnych stadiach moze przejawiać SIĘ W Postaci krwawienia, ALE na dłuższych warunkach mozna by zauważyć wcześniej ... na oznaki i objawy Randki.

 22. Vic

  Witam, powiedz mi w 7. tygodniu ciąży, USG nadaje sie Prawda oo pochwa? Ale dwarzę Jedna termin oddania, A potem zamarł owoce !!!! oo martwy płód odbyła SIĘ na miesiąc, ale Zaden znak Nie został krovoticheniya, TYLKO Dwie Godziny po USA dramatycznie proshol taksikoz Nie przywiązuje żadnej Wagi zrobić pierwszej ciąży, udałem SIĘ zrobić 12 tygodni zarejestrować SIĘ U Lekarza wysłane na USG i znalazł SIĘ Jako owoc byl na 7. tygodniu i zatrzymaliśmy SIĘ !!!!, ja i Mój Mąż SA Zdrowe !!! Mysle, ZE Ekspozycja z USA !!!!!!!!
  Wciąż mowie, CZY Łyżeczka?

 23. Vic

  Wciąż mow Lub mow prosze, JAK JEST BARDZO możliwe rozpoczęcie poczęcia Dziecka, łyżeczce PO?

 24. Vic

  Witam, powiedz mi w 7. tygodniu ciąży, USG odbywa sie oo prawidłowo pochwa? Ale dwarzę Jedna termin oddania, A potem zamarł owoce !!!! oo martwy płód odbyła SIĘ na miesiąc, ale Zaden znak Nie został krovoticheniya, TYLKO Dwie Godziny po USA dramatycznie proshol taksikoz Nie przywiązuje żadnej Wagi zrobić pierwszej ciąży, udałem SIĘ zrobić 12 tygodni zarejestrować SIĘ U Lekarza wysłane na USG i znalazł SIĘ Jako owoc byl na 7. tygodniu i zatrzymaliśmy SIĘ !!!!, ja i Mój Mąż SA Zdrowe !!! Mysle, ZE Ekspozycja z USA !!!!!!!!

  • Elena

   Co jestes bzdura? Na USG Nie mozna zamrozić owoce !!! oddać na zakażenia, często Przyczyna JEST Ureaplasma, Która pojawia SIĘ W zupełnie zdrowych Kobiet

  • Natalia

   Moze by NIE JEST, ALE napromieniowanie rażąco zrobione ultradźwięki. Wieluniu Lekarzy JEST tak nieostrożnych.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni.Tydzień po pójściu zrobić Lekarza, lekarz powiedział, Ze Wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...