Objawy wcznej ciąży - na co syła uwagę

Pierwsze objawy ciąży

Mozna w Nieskończoność spierać SIE O Tyma, współistniejące Litera zwłaszcza kobietą Moze podejrzewać O Możliwości ciąży í JAK długo po, zapłodnieniu, moze zweryfikować Swoje podejrzenia - dla kazdego z Targów Polowa ludzkości Dziesięć chwila ZAWSZE volnitelen i pełen własnych doświadczeń.

...

Spis treści:

W większości przypadków przyszła mama dopiero po drugim na paskach test testy ciążowe domu LUB Wizyty U Lekarza mozna powiedzieć, Ze Randki odczucia i zmiany samopoczucia, zauważyła, Były oo zgodnie oczekiwaniami i objawy ciąży.

Przez Długa Historie obserwacji odkryli Specjaliści medycyny tradycyjnej wystarczająca liczba możliwych objawów NA początku ciąży, uzasadnienie dla ktorých stwierdzono dopiero po aktywnym wprowadzaniem zrobić Praktyki Medycznej Nowoczesnych Metod badawczych.

Inne prawdopodobne objawy Ciekawa Sytuacja pozostają w kategorii Dodaj prod "dziwnych objawów" - Ważne, ABY JEST, ZE ostrożny szacunek Czy własnego Zdrowia Kobiety oo wysokim stopniem pewności DOSC PRZED Zakupów testowych wag aptece czuje, ZE JEST wag ciąży CZY NIE.

Na współnamianie miłej uwagi?

Na początku

W przeważającej większości przypadków Pierwsze siedem dni od momentu zapłodnienia, Który w normalnych warunkach występuje w jajowodach, PRZED wszczepieniem zarodka zrobić ŚCIANY macicy zidentyfikowanie ciąży JEST niemożliwe, ponieważ w Tym Czasie Dwa organizmy (przyszła matka I JEJ nienarodzone Dziecko) istnieją autonomicznie.

Objawy ciąży we wczesnych dniachCzęsto okazuje SIĘ, Ze w Tym Czasie Ż Tej CZY innej przyczyny KOBIETA W Tym Czasie, Nie wiedząc, Ze nastąpiło zapłodnienie jaja, przyjmuje leki i nie nie wpływa w sposób Zaden nA Dziecka.

W Tym momencie istnieje Aktywny podział komórekKtorých liczba w pierwszych dniach ciąży rośnie wykładniczo, a to w Tym Czasie ewentualnego podziału Komórki jajowej zrobić dwoch niezależnych organizmu - wynik na narodziny bliźniąt.

      

W normalnym Toku Procesu Tydzień zapłodnione jajo zstępuje zrobić macicy i dowcip realizowany w Błoniu śluzowej í: od Tego momentu możliwe żartem zidentyfikowanie Pierw szym objawy wskazujące na możliwość zajścia w ciążę.

Niektórych Kobiety świętują, Ze w Tym momencie czują SIĘ nieduże skurcze podbrzusza - ginekolodzy wyjaśnić wygląd Małej przyspieszenie perystaltyki jajowodów, pod wpływem ktorých Aktywne porusza jajo zrobić macicy.

Dowodem na ważność Tego stwierdzenia żartem Przypadek rozwój ciąża pozamacicznaKtóre występują w tablicy TLE przeniesiono Chorób zapalnych LUB Procesy adhezyjne miednicy - w Tych warunkach JEST hamowana Rury perystaltyka, O Czas tworzenia aktywnych komórek trofoblastu zapłodnionych jaj Nie udało SIĘ dotrzeć zrobić jamy macicy i wszczepiane zrobić Rury.

W pierwszym tygodniu

Takimi pierwszymi prawdopodobnymi symptomami "interesującej" sytuacji, na ktora uważna KOBIETA moze zwrócić uwagę, JEST pojawienie SIĘ Małej krwawienie - powstaje przez 6-7 dni PO prawdopodobnym poczęciu.

Przyczyna rozładowania KrwiNajczęściej objawia SIĘ W Postaci brązowych SIE osadów komórek rozrodczych Specjalny WYBÓR - trofoblasty enzymów, ktore ułatwiają JEGO zamocowanie na początku, A NA implantacji następnie w ścianie macicy.

Ponadto Rozwój ciąży powoduje zmiany w układzie hormonalnym organizmu Matki Najprostszą i najbardziej Dostępna metoda wykrywania TEGO JEST regularny Pomiar temperatura podstawowa, Która po zapłodnieniu uzyskuje wygląd Linii parzystej ( "plateau symptomu").

Teraz od istnieje Aktywny Związek Między ciałem Kobiety i zarodkiem - odżywianie zarodka odbywa SIE poprzez składniki odżywcze pochodzące Z Ciała Matki.

W związku z Tym zawiera produkty metabolizmu zarodków, hormonów i innych substancji biologicznie czynnych, Które mozna określić podczas wykonywania Badań laboratoryjnych.

Objawy ciąży w pierwszym tygodniuPod wpływem Tych substancji Pozostałe prawdopodobne objawy ciąży - zauważ je LUB Poczuj Prawie Każdą Zdrowa kobiete.

Niektórych z Tych objawów Moga wydawać SIĘ Zabawne przyszłym matkom, Niektórych zmuszają kobiete uważniej śledzić zmiany w Swoim powyżej tygodnia - najważniejsze co, te objawy, zwłaszcza po połączeniu, pomagają podejrzewać ciążę PRZED następna miesiączką i przeglądać Swoje Zwykłe zachowanie.

W przypadku Tym ZAWSZE działa "Złota Zasada" - Lepiej JEST Być ponownie ubezpieczonym, niz stracić pożądaną ciążę LUB odkryć Dziecka po porodzie oznaki Patologii, z ktorými walka bedzie wymagała Zastosowania Siły psychicznej i znacznych Zasobów materialnych PO urodzeniu Dziecka.

      

Od momentu nidacji (implantacji) zarodka zrobić macicy rozpoczyna SIĘ Aktywna walka organizmu matczynego z materiałem genetycznie obcym, Który JEST organizmem zarodka.

Dlatego organizm produkuje zwiększoną ilość hormonów tropowych przysadki i nadnerczy hormonów steroidowych, ktorých dzialanie JEST skierowane zrobić odrzucenia ostrzeżenia zarodka.

Skutkiem Tych niepowodzeń hormonalnych JEST zwiększona wrażliwość organizmu na Różne Kobiety wyjscie Wyjście czynników zakaźnych - klinicznie objawia SIĘ, ABY przez częste przeziębienia i zaostrzenie ognisk przewlekłej infekcji.

Zmiany hormonalne wyjaśniają wzrost objętości żołądka i wzdęcia - mikroflora przewodu pokarmowego JEST SZANSA na niemal niekontrolowane rozmnażanie.

Zwiększenie koncentracji progesteron mój Krwi sprowokować zmiany metabolizmu Wody i elektrolitów - kobieta, mając poczucie objawów przekrwienia błony śluzowej nosa, katar, kichanie stałej i chrapanie w Nocy - objawy te zazwyczaj Nie powodują szkody dla samego Kobiety i znikają w ciągu 3-4 tygodni.

Niektórych Kobiety w pierwszych tygodniach ciąży prawdopodobnie niewielki wzrost stężenia Miedzi w organizmie, Ze przyszłe Mumie Să odczuwane Jako Stała obecność Starego, wciąż radzieckiego pentaku w ustach.

TAKIE zmiany nie nie nie nie oznaczają naruszeń I SA Niebezpieczne, mijają na początku drugiego miesiąca.

W pierwszym miesiącu

Objawy ciąży w pierwszym miesiącuZ normalnym rozwojem ciąży Pod Koniec drugiego tygodnia po zapłodnieniu utworzone Stałe połączenie Między organizmem macierzystym zarodek - składnik trofoblastu kosmków kosmków.

W TYM punkcie, łożysko tworzy SIĘ następnie, ale w Tym Czasie rozpoczyna SIĘ zarodków Do otrzymywania składników odżywczych z organizmem Matki i przydziela SIĘ Substancja tworzy SIĘ podczas Wzrostu tkanki czynnej. Rezultatem SA zmiany, Które Nie wpłyną na narządy płciowe, ale TYLKO cały organizm Matki Jako całość.

      

Pod wpływem ZMIAN hormonalnych zmniejszone napięcie mięśni gładkich dowolny narząd - PRZED stworzeniem Nowoczesnych Metod wczesnego wykrywania ciąży doświadczonych Lekarzy korzystających z Tej Reguly podczas Badania ginekologicznego Kobiety.

Pomimo faktu, ZE funkcja TA JEST istotnym objawem ciąży nie mozna przypisać, zmiękczenie szyjki macicy, określa palpacyjnie, sa bardziej narażone na Dowód "ciekawej pozycji" Kobiet.

W rzeczywistości, Nowoczesne Metody Badań w Instrumentalne Tyma okresie ciąży moze określić obecność ciążowa worka w jednym z naroży korpusu macicy podczas przezpochwowej ultrasonografii.

Ale nawet jeśli lekarz nie nie moze wykryć takich ZMIAN, Nie powinieneś SIĘ denerwować - Niektórych Kobiety SA późno owulacja I odpowiednio, koncepcja i "niezbędne" zmiany po prostu nie nie Beda Miały Czasu na pojawienie o SIĘ.

Zwiększenie zawartości progesteronu w organizmie Matki objawia SIĘ Jako zwiększenie wzór Naczyń w Górnej Części klatki piersiowej i ramion, A U pacjentów z objawami przed zajściem w ciążę żylaki NA LUB nogach hemoroidyMoze wystąpić lekkie zaostrzenie Tych Chorób.

Niemniej jednak nie nie mozna Już stosować Leczenia uzależnień od takich leków - leków, powołany na pewno chodziło poprawy STANU układu żylnego, moze powodować zaburzenia rozwojowe płodu.Dlatego TAKIE Kobiety muszą przejść testy i wykwalifikowany chirurg naczyniowy proktolog i na etapie Planowanie ciąży.

W tym samym czasie W ciele Kobiety SA Znaki "zewnetrzne"plamy pigmentowe NA skórze Twarzy, ciemnienie Białej Linii brzucha I sutki gruczołów sutkowych (otoczka).

Własna produkcja hormonów i otrzymanie substancji biologicznie czynnych o przyczynach zarodków zwiększona wzrost włosów na ciele ı Twarzy - funkcja ta JEST bardziej nasilone u Kobiet Ż ciemna skórę ı ciemne Włosy.

Te same zmiany wydają SIĘ wyd pomagaszenia paznokciI brak Przyjęcia Metóda manicure Nawet Tego Nie naprawiaj build-up za Pomocą wymagań akrylowych.

Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem

Ciąża Objawy ciążyNależy pamiętać o Tym W ciele Matki oo tarantemciąża - gonadotropina kosmówkowa, A JEGO stężenie my Krwi SIE RAZEM Zi dogląda 2 razy dziennie.

W 14-16 dni PO poczęciu większość Kobiet przechodzi pozytywny test ciążowy w domu - pożądany Drugi pasek moze pojawić SIĘ na NIM nawet PRZED opóźnieniem miesiączki.

Randki systemy, ktoré sa oferowane kobietom zrobić ciąży w domu, SA Wysokiej Jakości odpowiedzią ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej, ale Bardzo dokładne przechwytywanie systemy diagnostyczne TAKIE Rzeczy na w ciąży.

Pięć jednak podczas meczu z systemem testowych zrobić samostanowienia ciąży konieczne JEST przestrzeganie zaleceń instrukcji użytkowania Wszystkich i upewnienie SIĘ, test ZE Nie JEST zaległy i przechowywany Wagowo odpowiednich warunkach.

Najbardziej Kobiety Maja pytania - Które Sa Sa bardziej niezawodne I CZY wARTo zapłacić kilkakrotnie więcej za zadośćuczynienie Producenta.

Długookresowe Badania Producentów i obserwacje ginekologów udowodniły, ZE testy, ktoré sa bardziej Podobné, naprawde kosztują więcejniz konwencjonalne paski testowe, ale po zastosowaniu mozna wykryć ciążę PRZED dane spodziewanej miesiączki.

Pięć jednak Randki wczesne objawy SA SA DOSTĘPNE - o Tym mówienie, wspólnie SIĘ stalo dokladnie tam, Gdzie koncepcja i wszczepiono zapłodnione jajo Jako płód rozwija, mozna TYLKO ginekolog w instytucji Zdrowia PO Inspekcji i przeglądów na Inne Kobiety.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 68
 1. Yana

  Dobranoc Mam Pytanie powinienem zacząć miesięczny Nie zacząłem Mój Mąż nachil zaangażowany i moje podbrzusze zabolelsya ja Mój okres rozpoczął, ale zrobić bylo gdzies w 10 minut Lub mniej I Nie WIELE myślałem, Ze Mój miesięczny ale okazało sie, Ze nie mam Rano brzuch bolały Zle Teraz Nie wiadomo, co miesiąc ból NIE występuje, chociaż Były One zacząć NIE Tych, którzy SA TYLKO Trochę zrobiłem Jeden pasek testowy testowa, współ To Jest?

 2. nigar

  Witam, mam 4 dni opóźnienie miesiączki utworzyć Jeden przetestować NIE żart SIĘ, Ze JEST Nie TYLKO jednym poloska.esche podczas miesiączki NIE schaderzhivalis vospolenie ALE JUZ Dużo mam zrobić vydileny

 3. Tatiana

  Cześć. Mam 5-dniowe opóźnienie. Ostatnie 3 dni ciągnie Dolna Część brzucha. Jakis Sprzęt spada, zawroty Głowy, mdłości Czasem. Temperatura mierzona Nie JEST, ale w sensie, ZE zwiększona. Paznokcie Były Bardzo zepsute, Nigdy wcześniej nie nie bylo. Niepowodzenia w cyklu menstruacyjnym SIĘ Nie zdarzyły. Dopiero here przeszłe miesięczne wydawały SIĘ Dziwne. Czas, ALE Pierwszy Dzień bylo plamienie, o Życie Dwa dni Nie bylo nic. Trzeciego Dnia Wszystko SIĘ powtórzyło. Ja Tylko w czwartym dniu robili wspólnie miesiąc. W dziesięć sposób opóźnienie. Czy to może być ciąża? (Naprawde Tego Chce). Ja moge juz testu zrobić? Boje SIĘ funkcji Street kilka pasek ((

 4. Katarzyna

  Droga Tatianie, mysle, ZE JEST TWÓJ Żołądek Zbyt wcześnie, by rosnąć.Wykonaj kilka dodatkowych testów Rano i innych, ABY upewnić SIĘ, ZE JEST obecná ciąża, CZY Nie. Cóż, oczywiscie, poczekaj, AZ zobaczysz ginekologa i podejmij testy na hchg. Cóż, najprawdopodobniej lekarz CIĘ kochał. I Wszystko bedzie dokladnie Z Toba.

 5. Tatiana

  Cześć. Mam opóźnienie 38 DNI. Cykl JEST nieregularny. Na macicy subserozonów znajdują SIĘ 3 móżdżkowe Węzły. Test na ciążę w dniu 32 jejnienia byl ujemny. Inne opóźnienia. Tylko zmęczenie. I wydaje mi sie, Ze zaczęła rosnąć wagowo obszarze brzucha poniżej pępka, choc niedawno aktywnie zaangażowany wagowo sporcie. Powiedz mi, PROSZĘ, Które JEST cudowne Ciąża? Czy Lekarza w ogóle wszedł, piwo idą iść LUB JESZCZE 2 DNI. Bardzo Chce Mieć Nadzieje, ZE JEST ABY długo oczekiwana ciąża, ale brak objawów NIE daje mi Spokoju. MAM 32 lata, otyłe 2 stopnie.

 6. Linki

  Jeśli na teście Drugi pasek byl, choc słaby, wówczas najprawdopodobniej nastąpiło zapłodnienie. Ale Jak poszedł Prawie miesiąc na czasie (4 dni opóźnienia Nie JEST liczony) i najprawdopodobniej, embrion Nie JEST implantowane wag macicy, i Nie bylo na rodzaj Bardzo wczesnym poronieniu w miesiączki. By Nie żartem patologia, się często zdarza, WIELE KOBIET nawet o Niej Nie wie, ponieważ nie nie testują. Chodziliśmy wspólnie miesiąc i poszliśmy, Wszystko Jest wag porządku. Organizm sam SIĘ kontroluje, wiec tak zażywać.
  Polecam skonsultować SIĘ z ginekologiem Pod Koniec okresu. Młoda KOBIETA powinna Być leczona, sprawdzam, CIE spokojniejsza.

  • Marina

   MYŚLAM, že wszyscy po prostu potrafią powiedzieć LUB powiedzieć TYLKO Testu na ciążę. Prawdopodobieństwo ciąży, ale wzrost żołądka Z NIM, AZ NIE JEST szczególnie związany, Jeszcze Zbyt wcześnie.

 7. Tatiana

  Sytuacja ta, na 3 dni opóźnieniem PRZED, sprawiła, test wykazał Slabe ZE Drugie pasmo. Powtarzane 4 razy, aby SAMO! Czy juz 3 dni opóźnienia. Przetestować oo Tym SAMYM smutym paskiem. Objawy: sutki SA Twarda Stala, bola. Cały Dziesięć Czas ciągnie za żołądek, o Drozd byl. Wczoraj wieczór Minął co miesiąc ... Powiedz mi, CZY ktos mógł Być kimś innym? CZY jestem w Ciężar?

  • Lilya

   Dzień dobry! Wszystko zalezy od obfitości menstruacji. Jak Zwykłe CZY skromnie? Drugi pasek Testu moze mówić o ciąży i procesie zapalnym układu moczowo-płciowego. Moze sie zdarzyć i poronieniu, ultradźwięki koniecznie trzeba upewnić SIĘ, Ze W Tym przypadku Wszystko SIĘ Stalo. Jeśli Masz zapalenie, musisz Być leczony. Chwód taki powinien zachowywać SIĘ LUB przerwać.

  • Elena

   Testy Nie ZAWSZE SA Prawdziwe, nawet jeśli Wszystko zrobione poprawnie. Zgadywanie ciąży LUB aborcji - moim zdaniem nie nie JEST poprawne. Mysle, ZE powinniśmy zrobić ISC Lekarza, na wyznaczy uzi, nadać Kierunek Analizy Krwi - ale zobaczymy.
   Jeśli chodzi o Drozda - Rzecz zrobić oczywiscie nieprzyjemna, ale traktuje JA SIE JAKO Jedna Lub Dwie najważniejsze oo, NIE ciągnąć.

  • Marina

   Zgadzam SIĘ z linkami, najprawdopodobniej byla zrobić wczesna aborcja, ponieważ płód nie nie został naprawiony. TAK, drożdże Lepiej leczyć, nieprzyjemna choroba. . Nie zwlekaj z leczeniem, To Jest Bardzo wazne.

 8. Anastasia

  Cześć, Powiedz mi, PROSZĘ, CZY MOGE Być w ciąży, gdy miałem PA 16/03/16 (Nie zabezpieczony), po 20.03.16-24.04.16 byla miesiączkować. Powinno Być 17.04.16-21.03.16. Teraz opóźnienie wynosi 13 DNI. Ból piersi, brzucha i czasami mdłości, zwiększony apetyt, wysiadł pryszcze.

  • Katarzyna

   Droga Anastazja tak, mozesz Mieć ciążę LUB Kobiety, Kobiety. TY NA początku poranka, weź kilka testów ciążowych, załóż Różne firmy. Cóż, CZY ginekologa Nadal SIĘ tam Jeszcze Nikt Nie moze odpowiedzieć, že z Wami bez testowania i Kontroli.

  • Elizabeth

   Witaj Anastasia, na pewno mozesz Być w ciąży.wyklucza Tej opcji okaz TYLKO kolekcję w klinice, przynajmniej elementarną Testu w aptece, wziąć dowcipniś sprawie definicji ciąży. Być moze takze Masz zapalenie. Ale w każdym razie, biegnij zrobić swojego ginekologa, na pewno ci Pomoże. Życzymy Zdrowia.

  • Elena

   Cześć, Ciąża jest mało prawdopodobna, biorąc pod uwagę, w Jakim okresie cyklu byl seks.Ale Przyczyna opóźnienia Moze Być WIELE innych - Być moze w Tym Czasie Wampiry istnieją chory, A Ciało Jeszcze nie wyzdrowiało? Bylo duzo a może stresu? Moze byc rowniez zrobić, ZE MASZ wewnętrzne zapalenie. Konieczne żartem przynajmniej Podanie Krwi zrobić testów - zrobić hgch, ABY wykluczyć Lub potwierdzić ciążę í Biochemie.

  • Maria

   Dzień dobry! Ciąża Nie JEST Konieczna. Pamiętaj, Kolorado bylo ostatnia miesiączką, jeśli żartem Skapa í Krótkiej, ABY najprawdopodobniej jestes wag pozycji. Pamiętaj TYLKO, Ze Zaden sposób Ochrony Nie daje 100% GWARANCJI, wiec możliwe JEST, Ze ciąża wystąpiła po menstruacji. Ale moze wystąpić niewydolność hormonalna. Nie trzeba zgadywać, zwracać SIĘ zrobić ginekologa.

  • Olga

   W Tej sytuacji Ważne bedzie zbadanie.Najprawdopodobniej Nie JEST zrobić ciąża. Co miesiąc bylo przeszłością? Dlaczego nie zrobili Testu? Nie przekazałeś Krwi HCG? Moze byc rowniez zrobić wczego zapalny.

  • Marina

   Teoretycznie oczywiscie tak, ale bardziej Jak choroba. Masz 13 dni i opóźnienie nie nie przeprowadziłeś zadných testów? Na próżno. Badz badany, zejdź na DOL LUB Idź do Lekarza. Coś W Tym Wszystkim NIE JEST, prawdopodobnie, wspólnie gorsza.

 9. Irina

  Cześć, Pomóż Zrozumieć. Miałem NPA kilka dni PRZED przypuszczalną owulacją. Okolo tygodnia pozostało zrobić Konca miesiąca, A ja dostrzegam dziwny stan Zdrowia: Dziwne nudności, powrót wystarcza, A czasami wciąga Dolna Część brzucha i uczucie, že powinno zachorować. Moze byc, ABY ciąża?

  • Elena

   Jak Długi JEST Twój Cykl? Gdyby od chwili owulacji minęło zaledwie kilka dni, objawy ciąży po prostu przez SIE NIE pojawiły - Nie przychodzi natychmiast po seksie bez Zabezpieczenia.
   Twoje objawy moga wskazywać cokolwiek. Na Przykład wygląda na to, Ze jesteście schłodzeni - to jest to, jednoczesne ciągnie i psuje, I uczucie bolesności.

  • Marina

   Moze ciąża. Ale Nie Faktu. Lepiej poczekać, przyjść co miesiąc LUB Nie. Nie Fakt, že ciąża nadeszła, JEST ALE prawdopodobne.

  • Rimma

   Dzień dobry! Prawdopodobnie jestes w ciąży. Owulacja moze okresowo zmieniać SIĘ, posuwać SIĘ Nieco wcześniej Lub odwrotnie. Jeśli planujesz ciążę, Już Teraz mozesz ubiegać SIĘ O Konsultacje Dla kobiet tk. bole w Dolnej czesci brzucha Moga wskazywać na spontaniczne poronienie, Które SIĘ rozpoczyna. Jeśli ciąża Nie JEST zaplanowana, ABY Wizyta u Lekarza Też Nie jest tego warta.

 10. Jeanne

  W Tym Czasie test ciąży byl juz pozytywny, pod warunkiem, Ze użyłeś ISC ściśle instrukcji wedlug, A dane ważności Nie wygasła. PA ściśle w dniu owulacji NADAL NIE gwarantuje 100% ciąży. I przeciwnie, zdarza SIĘ, ZE JEST Już zanim owulacja Daleko, o Nadciąga ciąża!

  • Anna

   Dziękuję Wszystkim za Odpowiedź. Wczoraj rozpoczął SIĘ miesiąc, krew JEST grubsza i obfitsza niz Zwykłe. Zakładam, ZE opóźnienie bylo spowodowane dwukrotnym wykonaniem Ogólnego Badania Krwi z żyły. CZY ABY oo powodu Wieku? Mam 35 lat.
   Anna.

   • Katarzyna

    Droga Anno, powiem ci, ZE STO Procent twoich niepowodzeń w cyklu zdecydowanie Nie JEST WINA testów, Które złożyłeś. Wykonaj Tego Czasu najprawdopodobniej Związek rowniez nie nie istnieje. Musisz isc zrobić Lekarza i przystąpić zrobić testów. I bedziesz wiedział dokladnie, CO Dzieje SIĘ W twoim Ciele.

   • Marina

    Cóż, zgadzam SIĘ, opóźnienie Nie JEST oo związane Analiza, oto powód JEST INNY. W Tym, wspólnie lekarz Powie. Ale na pewno Nie ma nic zrobić przeanalizowania. Poszukaj przyczyny na TLE hormonalnym, Na Przykład.

   • Marousia

    Dzień dobry! Nie, z ogólnym badaniem Krwi, ABY NIE JEST połączone. Ilość odchodów podczas menstruacji Moze Być różna. Opóźnienie moze wynikać z niewielkiego stresu LUB z powodu niewydolności hormonalnej. Jak widac z powyższego Posta, starasz SIĘ zajść w ciążę, O Ciało z powodu obsesji JEST w ciągłym napięciu. Musimy po prostu odpuścić sytuację i Wszystko zostanie zrobione.

 11. Anna

  Opóźnienie 5 dni. Współżycie seksualne na Czas owulacji zgodnie z kalendarzem. W 17 dniu zamierzonej koncepcji Testu JEST ujemny. Jakie są szukanie w ciąży? CO jeśli badanie bedzie negatywny po 7-8 dniach opóźnienia?

  • Marina

   Próbuj podać hCG Testy SA fałszywie ujemne, o badanie Krwi JEST bardziej wiarygodne i dokładne. Idź do Lekarza i podejmij sondy. Moze Być ciąża, ale moze nie nie.

  • Marousia

   Dobry wieczór! Nie ZAWSZE mozna zajść w ciążę dowcipniś okresie owulacji. Aktywność plemników Moze Być różna, A sama owulacja moze sie zmieniać. ABY upewnić SIĘ o obecności LUB braku ciąży, Oddaj krew hCG; Testy Moga dac wynik negatywny ZE wzgledu na Niska zawartość Tego hormonu w moczu.

  • Marina

   Dzień dobry! Wieluniu NIE otrzymuje po Raz Pierwszy koncepcji. Dlatego Pensylwania podczas owulacji Nie ZAWSZE gwarantuje ciążę. CO jeśli opóźnienie, ale testy JEST ujemny? Następnie musisz przekazać HCG. W Tym SAMYM Czasie Biorą krew, SA opłacani, pokazywać beda ALE Na miejscu Budowy, CZY Jestes, CZY Nie. Jeśli nie, nie rozpaczaj i próbuj Dalej.

 12. Janina

  Na Mnie, KIEDY powinno Być miesięcznie, w Tych dniach rozmazany Czerwono-brązowy przydział. W godzinach porannych i popołudniowych uczucie mdłości, Zgaga. CZY To Jest ciąża? Przy Mnie wciąż od pępka znajduje SIĘ płyn z nieprzyjemnym zapachem, co to żartem i zagraża mu zdrowiem?

  • Marina

   cóż, zanim nastąpi za wcześnie Zgaga, zdarza SIĘ zrobić W Czasie ciąży dowcipniś późniejszym terminie, KIEDY Dziecko naciska na żołądek. A w JEJ wczesnym okresie NIE powinno byc SIĘ. Generalnie NIE BARDZO Podobné zrobić ciąży. weź ankietę.

  • Marousia

   Dzień dobry! Taki kicz Moze byc związany z choroba jamy brzusznej í żartem całkowicie niezwiązany Z ciąża. Mozesz zrobić test ciążowy, ale radzę ci oddać krew (z MARKA + hCG), analiza ta pokaze obecność ciąży i Choroby. Oczywiscie wydalanie z pępka Nie JEST Normalne I MA negatywny wpływ na Twoje zdrowie.

  • Natalia M.

   Cześć, Janina! Oczywiscie, ABY przebadać ciążę, konieczne JEST oddanie Krwi HCG w laboratorium interfejsie LUB w Domu. Moga rowniez występować Inne przyczyny nieregularności miesiączkowania. Wyładowanie z pępka JEST TZW. Zapaleniem gardła (zapalenie Celulozy w rejonie pępka). Choroba moze sie pogorszyć w wyniku stresu, obniżonej odporności í wymaga Leczenia chirurga.
   Prawdopodobnie miałeś stres, Który doprowadził zrobić dysfunkcji hormonalnej i zaostrzenia zapalenia Mózgu. Adres zrobić Lekarzy: ginekolog i chirurg. Lekarze wyznaczą Dodatkowe Badania i leczenie.

  • Marina

   Dzień dobry! Zrozumiałem, Ze Nie Masz okresu, TYLKO Trochę rozmazanego. Zasadniczo Moze by wskazywać NA obecność ciąży. ALE JEST ABY rowniez możliwe z powodu braku hormonu i infekcji. Sprawdz test LUB HASŁO hCG. Ciecz z pępka - zrobić Bardzo nietypowe í Mowi o, chorobie Jamy brzusznej. Nie musisz siedzieć w domu, ale poddawać SIE testom, ponieważ jeśli jestes w pozycji, Twój wczego zapalny pępka moze zaszkodzić przyszłemu dziecku.

 13. Katarzyna

  Cześć, Zdjąłem rurę 2, ale nie nie nie nie tak dawno temu, zauważyłem, Ze Mój brzuch urósł, i Nie ma miesiączki Prawie przez 2 miesiące, CZY pasek testowy 1 ciemnym piwem PRZYJACIEL Mowi, Ze jestem Wagowo ciąży. Rozumiem, že za niemożliwe, CZY ktokolwiek moze sie z Tym spotkać, niedawno zemdlał i zaczął bardzo duzo Jeść.

 14. Nadzieja

  Rodzaj Dnia, mam Pytanie: jak dokladnie określić ciążę w Domu? Nasz lekarz MOWI, ZE mozesz naciskać na pępek, jeśli pulsujesz, wtedy nie nie jestes W ciąży. Ale pchnąłem, ABY pulsuje, ale eksperyment na sodzie pokazał, že jestem w ciąży! Mam miesięczne opóźnienie, wyładowanie JEST geste i MA ZAPACH!

 15. Jeanne

  Dlaczego zdecydowałeś, ZE Twoje objawy wskazują na ciążę? U Pacjenta występuje Niski POZIOM hemoglobiny (niedokrwistość), A zatem zmęczenie i Senność. Plus Białka (w surowicy?) Obniżone JEST. Nie piszesz dokładnych danych testowych. Musisz osobiście skonsultować SIĘ z lekarzem, z wynikami w ręku, jedynym sposobem, ABY podjąć decyzję w sprawie dodatkowych Badan, diagnozy i zalecić Leczenie.

 16. Noni

  Leila Nie powinna spieszyć SIĘ z czekaniem, jeśli pojawi SIĘ opóźnienie, wiec mozesz SIĘ martwić. Zespoły ciąży. podobny zrobić pms

 17. Leila Touanbaeva

  Cześć. Prosze mi pomoc, ABY byla ostatnia miesiączka listopad 20-25, miałem Senność, zmęczenie, badanie Nie wykazuje ciążę, hemoglobina 70, Białko 11. Co SIĘ ZE MNA Dzieje?

 18. Alexander

  I związały rurę PO Cesarskim czwartej ciąży, ciemnym piwem nie mam miesięczny 20.07.15g, DLA MNIE, jeśli naciśniesz Piers Troche żartem Siara, JEST chory, wymioty, żartem bardziej rozdrażniony i płaczliwy, test ciemnym piwem dwukrotnie Już pokazuje negatywne.Powiedz mi, CZY zrobić Być moze ciąża, CZY Nie? Używam rowniez heroiny.

  • Yana

   Siara - ciąży o Już Mówimy. Patrz mamologu Moga Mieć Problemy dla Kobiety, jeśli w TYM SAMYM na czasie USG, bedziesz mial wynik negatywny. Jeśli znajdziesz SIĘ w ciąży i chcesz TEGO DZIECKA, przestań Z narkotykami! /beremennost/slozhnosti/kak-izbavitsya-ot-toshnoty.html
   /beremennost/info/kogda-vstat-na-uchet.html Nie, nie rujnuj sobie Życia. Obandażowane Rury nic nie nie znaczą. /rannie-sroki/problemy/pochemu-bolit-zhivot.html

  • Nina

   CZY testów należy sie pomylić, udać SIĘ zrobić ginekologa. Przejdź jednak zrobić płatnego Laboratorium í Oddaj krew HCG. Tylko ta analiza da jednoznaczną odpowiedz na Twoje Pytanie. Osobiście Cenię sobie Nadzieje, ZE JEST zrobić Wcale nie nie ciąża, ponieważ chciałem, ABY NIE Dziecko miało matkę uzależnioną od narkotyków. /beremennost/slozhnosti/razdrazhitelnost.html
   /beremennost/info/horionicheskij-gonadotropin.html
   / Drażni

  • Marina

   Alexandra, kochanie, rzucasz SIĘ, vsmysle, heroina! Bardzo szkodliwie. Teraz JEST WIELE klinik, w ktorých Moga Pomoc,.
   Potem Idź do Lekarza, MASZ JUZ TAK Duże opóźnienie, BO JEST COS NIE TAK. Lub ciąża LUB Jakie Sa Problemy zdrowotne. Testy Błędne Moga Być.

  • Anna Kolomova

   Latania rurę Prawie Sto Procent, ciemnym piwem zdarzają SIE przypadki, KIEDY pojawia SIE ciąża. Nie musisz Robić testów, ale idź na badanie, wykonaj badanie USG, ABY dowiedzieÄ ‡ SIA, CZY Jestes Wagowo ciąży, CZY numer NIE. Z poważaniem mam Nadzieje, Ze Nie jestes w ciąży, inaczej Szkoda dziecku, którego matka JEST uzależniona od narkotyków.

 19. Sen

  Zamira, W Tym Świecie i CUDA SIĘ zdarzają. A w Mojej Praktyki (jestem ginekolog położnik-), pamiętam kilka przypadków ciąży PO chirurgicznej sterylizacji Kobiet, gdyż zalezy od Tego, JAK podwiązanie szew zrobione, CZY Krzyży RUR pod opatrunkiem, ALBO PO prostu ISC bandażach, ITD. Dlatego w niektórych przypadkach przywraca SIĘ drożność Rury.
  Dlatego należy wykonać test ciążowy I oczywiscie, rowniez wykazują obecność LUB nieobecność Ciąża, ponieważ związały Swoje Rury CZY nie, nie ma wpływu na wyniki Badań, istnieje Zasada działania JEST zupełnie Inna, pasek testowy reaguje na pojawienie SIĘ ciąża hormonalna metabolitu w moczu.
  Dlatego Też, należy rozpocząć Badania USG miednicy, A Specjalista Powie C Randki szczegóły JUZ Bo jeśli Nie JEST ciąża, ą następnie do zaburzeń miesiączkowania powinny Być rowniez traktowane poważnie.
  Powodzenia!

 20. Nina

  Jeśli opóźnienie wynosi więcej niz Dziesięć dni, istnieje Duże prawdopodobieństwo, Ze Jestes w ciąży i z obandażowanymi rurkami macicy JEST Prawie niemożliwe, ale wciąż zdarzają SIE CUDA. Badanie Wykonaj, przeprowadź badanie USG LUB Lepiej udaj SIĘ zrobić Lekarza natychmiast PO sprawdzeniu. / Rannie-sroki / Pervye-priznaki /testy/t-info/samyj-tochnyj-test.html /rannie-sroki/pervye-priznaki/priznaki-beremennosti-do-zaderzhki.html

 21. Zamira

  Cześć,

  Rok Temu, podczas cesarskiego cięcia, zabandażowałem jajowody, aw Tym miesiącu mam opóźnienie, chociaż Nigdy wcześniej nie nie bylo zadných zakłóceń w cyklu menstruacyjnym.

  Teraz się martwię - czy to jest ciąża czy nie? Jeśli wykonasz badanie, CZY pokaze na wynik, jeśli jajowody SA zabandażowane?

 22. Anastasia Sergeevna

  Bardzo wysoki cel Ciąża. Inne testy nie dają 100% gwarancji. O tym bardziej szczegółowym w tym artykule / Drażni. Do wszystkiego znaków boże, że jesteś w ciąży. Więcej informacji tutaj / Rannie-sroki. Małe wydzielanie JEST dozwolone mój wczesnych stadiach Ze wzgledu na przyłączenie jaja płodowego zrobić macicy. Zdezorientowany, w dziesięć sposób pojawiła się siara. Może to również mówić o zaburzeniach hormonalnych w ciele. Radzę wkrótce udać się do lekarza lub uzyskać USG.

 23. Światło

  Tylko w Ciąży! Czy uwagi, że testy od różnych producentów są również błędne? Mysle, Ze Nie. Wydzieliny w poręcznych okresach normalizacji. Ważne jest, aby sprawdzić, jak rozwijać się. Czy nie ma zagrożenia? Musi wziąć witaminę. kompleksy. Przeczytaj:
  / Testy / t-info
  / Rannie-sroki / Pervye-priznaki
  /beremennost/bolezni/krovotechenie.html

 24. Olga

  Cześć,

  Byłem miesiączkować 5-9 maja Były niezabezpieczone N / NASTĘPNE miesiące Były SIĘ rozpocząć w dniu 30 Maja byl opóźniony Cztery dni Robi Pozytywne wyniki testów wykazały Trzech Różnych mocne, ale w piątym dniu poszedł Skąpe przydział Krwi poszło mniej niz Dzień Nagle zakończony.

  Pojawiła się siara, temperatura ciała trwała około czterech tygodni. 37,1 otrzymuję pojawił się 37,4 senność.

  Czy to znaczy, że jestem w ciąży?

  • Olya

   tutaj, nawet nie idź zrobić wróżki i Jasne JEST, ZE jestes w Ciąży. Gratuluję wam)) Na tym przeznaczenia która mieć trochę słońca. Idź i się sobie.

  • Svetlana

   Cześć, oczywiscie odpowiednik JEST, ZE najprawdopodobniej jestes w Ciąży. Pokazałeś także trzy testy. Radzę skontaktować CI SIĘ oo LCD, trzeba zrobić USG i vyyavit- Rozwój ciąży, CZY Nie. Jego osobiście nie lubię się na pokładzie. Nie ciągnij tego, rób na szybko, jak to zrobić.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, proszę.Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...