PMS czy ciąża? Jakie są podobieństwa i różnice?

Wczesne oznaki ciąży Bardzo Podobné zrobić odczuć PMS. Tak WIELE Kobiet uczucie dyskomfortu, nie wiem, co powoduje, ZE JEST TZW.

PMS czy ciąża? Jaka JEST różnica Między PMS ciąża? TAKIE pytania pojawiają SIĘ U dziewcząt Współpracy miesiąc.

...

Spis treści:

Bardzo łatwo pomylić ciąża z zespołem napięcia przedmiesiączkowego JEST. Szczególnie Dotyczy zrobić pierwszej ciąży.

Dziewczyny, Które żyją seksualnie, powinny podążać za nimi Cykl menstruacyjny, Zwracając uwagę na opóźnienia. Ale nie nie możemy zapominać, že te ostatnie Moga Być związane Nie TYLKO z koncepcji, ale takze naruszenie czynności jajników.

CZY ciekawej sytuacji NIE STAC SIE Wielkim odkryciem było dla dwóch miesiecy po zapłodnieniu, konieczne JEST, ABY sluchac swojego Ciała.

Czym jest Zespół napięcia przedmiesiączkowego napięcia przedmiesiączkowego Zespół Lub?

Żartach zrobić Zespołu cykliczny. Specjaliści nazywają SIĘ Zespół stresu cyklicznego. Wsadź statystyk, Problemy Ż PMS stanowią 50% Kobiet W rozrodczym Wieku.

      
Większość przestępstw Dotyczy Kobiet, Które SA pod wpływem PMS. ABY W TYM okresie bylo przedstawiciele Płci Pięknej stają SIĘ winowajcami wypadku. Najniższe wyniki studenci uniwersyteccy otrzymują w okresie przedmiesiączkowym.

Najopular Zespół napięcia przedmiesiączkowego występuje u Kobiet, Które osłabiły zdrowie. Obniżona odporność, Choroby przewlekłe, niezdrowy styl Życia - Kobiety z takimi objawami syndromu przedmiesiączkowego Zwykłe doświadczają. PMS SA podatne na, Który nieustannie doświadcza stresu psychicznego Wielkiego.

Jakie Sa przyczyny PMS?

Dziesięć Zespół moze prowadzić zrobić Różnych Chorób ginekologicznych, Operacji LUB nieskutecznej antykoncepcji. WSZYSTKIE te przyczyny powodują niewydolność hormonalną w organizmie.

kobietą upada progesteronPMS współprzewodniczącego pociąga za soba. To Jest Główny powód, dla którego eksperci uważają brak równowagi Między progesteronem i estrogenem.

Co powoduje brak równowagi? Lekarze nie nie udzielają dokładnej odpowiedzi na to Pytanie. Powodem moze Być cokolwiek chcesz. W końcu Układ hormonalny JEST subtelną Struktura Ciała. Bardzo łatwo JEST JEGO prawidłowe funkcjonowanie obniżyć. Nawet niewłaściwe odżywianie moze prowadzić Czy braku równowagi hormonów.

Główne objawy napięcia przedmiesiączkowego Zespołu

Przede Wszystkim Kobiety SA zaniepokojone połączeniem objawów.

Najczęstsze objawy zrobić:

 • obrzęk gruczołów mlecznych na kilka dni PRZED wystąpieniem menstruacji;
 • ciągnięcie ból brzucha;
 • ciągnąc ból w okolicy lędźwiowej;
 • bole Głowy;
 • wahania nastroju;
 • Senność;
 • drażliwość i płaczliwość;
 • nudności i wymioty;
 • wysypki na skórze (trądzik);
 • nadwrażliwość na Zapachy.

Jak odróżnić ppm od ciążyWSZYSTKIE te objawy spowodowane brakiem równowagi hormonalnej SA Pomiędzy estrogenami i progesteronem. Nieprzyjemne doznania mozna łączyć na Różne sposoby.

Niektórych Kobiety SA obecně łagodne objawy PMS. Na Przykład lekkie bolus Wagowo Dolnej Części brzucha. Sa Dziewczyny, Które cierpią na Silny dyskomfort.

W najcięższych przypadkach Kobiety Nie Moga obejść SIĘ bez Pomocy Medycznej. Jeśli PMS JEST Bardzo trudny, Wtedy lekarze wysuwają wniosek o obecności przedmiesiączkowego zaburzenia dysforycznego (PMDD).

      

Objawy W Tym przypadku SA druzgocące. Moze miec dziewczyną ataki paniki, bezsenność, depresjaMyśli o samobójstwie. Najczęściej te warunki SA typowe dla Kobiet, Które doświadczyły traumy psychicznej LUB Fizycznej.


TAKIE udręki kończą SIĘ wraz z pojawieniem SIĘ menstruacji. Wieluniu Przedstawicieli dyskomfortu Płci Pięknej znika dopiero po zakończeniu miesiączki.

Objawy PMS SA Podobné zrobić objawów ciąży. Po zapłodnieniu POZIOM progesteronu zaczyna wzrastać w ciele. Ten hormon JEST Niezbędny zrobić Utrzymania ciąży.Dlatego zewnetrzne przejawy ciekawej sytuacji I PMS SA BARDZO Podobné.

Objawy wczesnej ciąży:

Krótko mówiąc, WIELE Kobiet w Tej sytuacji doświadcza Tych samych objawów, Jak w przypadku PMS. Dlatego moze Być Trudno Zrozumieć, CO DZIEJE SIE Z dokladnie ciałem.

Prawidłowy sposób na ustalenie przyczyny dolegliwości

      
ABY ustalić, co powoduje zły stan Zdrowia, należy poczekać na Kolejna miesiączkę. Jeśli zajdziesz w ciążę, ABY NIE przyjdzie.

W przypadku, gdy nie nie ma wystarczającej cierpliwości, możliwe JEST przekazanie Analizy dotyczącej definicji gonadotropiny kosmówkowej (hCG). Badanie bedzie wymagało Krwi. Umożliwi na dokładne rozpoznanie nawożenia.

Analiza daje Już Prawie absolutna Odpowiedź W 10. dniu PO poczęciu. Dzieki Temu natychmiast wiesz, co powoduje dolegliwości: PMS LUB ciąża.

Testy do oznaczania ciąży, Które Să sprzedawane w aptekach, powinny Być stosowane TYLKO wtedy, gdy miesiączka JEST opóźniona. standardowy Testu JEST wrażliwy na podwyższone Poziomy HCG, Który JEST w moczu. W Tym Płynie hormon pojawia SIĘ pozniej niz moja Krwi.

W niektórych przypadkach testy farmaceutyczne wykazują niewiarygodne wyniki. Dlatego najdokładniejszym sposobem ustalenia, CZY JEST ciąża nadszedł Wizyta u ginekologa.

Lekarz oceni wczego macicy, badając JEJ Kształt i konsystencję. W Trakcie Badania palpacyjnego specjalista moze określić ciążę. Jeśli podejrzewasz, ZE JEST interesujaca Sytuacja, zostaniesz Wysłany na badanie ultrasonograficzne w celu potwierdzenia obecności płodu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 72
 1. Lisa

  24 byl Pa byl chroniony, pilzner COS NIE NIE JEST dla Mnie Dobrego, zrobić półtora miesiąca. Ciagle chce spać, moje piersi wzrosły. Moze byc, ABY ciąża?

 2. Svetlana

  Mam 37 lat, ciąża Nigdy nie nie bylo, od Chorób i zakażeń byly TYLKO 3-Lata Temu usunięto polip, Wszystko bylo w porządku .. Próbujemy wyobrazić Dziecko z mężem przez okolo rok, Pilzner bezskutecznie ... 3 tygodnie Temu wróciliśmy Z wakacji, Miesięcznie powinno zacząć SIĘ 4 dni temu, Nigdy Nie miałem zadných opóźnień - Cykl JEST ZAWSZE Jak w zegarku. Zrobił Już 3 testy - Randki pokazują wynik negatywny ... Ale na kilka dni PRZED Ich rzekomym początkiem klatka piersiowa Trochę SIĘ rozchorowała i wciąga w podbrzusze, JAK Zwykłe PRZED miesiączką. CZY MOZE ABY byc ciąża, CZY MOZE ABY byc Taka-porażka PO wakacjach? Ogólnie, JAK Podobné SA objawy PMS i ciąży?

 3. saraktashagro@bk.ru

  Witam, moge zajść w ciążę ZE Swoim mężem w jednym Czasie Nie SA chronione! Ostatni miesiąc byl 28 Września Byly 4 dni, Pilzner różowy! 2 tygodnie kategorycznie Nie Chce Meza, BO Z TEGO, CO JEST W szalony.! ABY myje byc PMS pójść Jeszcze Wagowo ciąży?

 4. Katia

  Dzień dobry! Przed miesiączką 4 dni, JA ZAWSZE Chce napisać, plyn pic Troche ale prowadzony Zápis często chodzę siusiu, minuty pozniej ponownie chcą skorzystać Z toalety? Nic Nie bolusów, TYLKO ostatnie Dwa dni przyspieszył oddawanie moczu, moze ABY oznaczać, o ciąży? I CZY JEST Już możliwe przekazanie Krwi na hchch?

 5. Olga

  Witaj) dane Dzisiejsza (7 dni): 24/05/16; 24/06/16; 26.07.16. Zgodnie z PROGNOZA powinno przyjść 24.08.16. Owulacja prawdopodobnie 09.08.16. Od 04/08/16 NPA, JAK chcemy z mężem Dziecka.Ciąża Nie byla poprzednio, testy pokazują niestety jedynie wynik negatywny .. Opóźnij Już Trzeci Dzień ... CZY mozna Mieć Nadzieje na cud?))

 6. Dasha

  Witam wszystkich mam 17 lat Dziecka, ja Nie Chce. (Zbyt wcześnie) zhudko'm boi Mam opóźnienie 10 dni, czasami ból brzucha kazzhie 30 minut MRS do tualet.Ne tashnit, Groote Pierwsze Dwa dni bylo Trochę nabuhshey.Sdelala 5 testów, ciemnym piwem pokazali 1 lekarz polosku.K. Boi SIĘ, bo Mój chłopak JEST Absolutnie tak, A rodzice zostaną zabici.
  Powiedz mi, co to moze byc!

  • Vic

   Dasha, musisz koniecznie odwiedzić Lekarza. Moze byc przez niewydolność hormonalna Lub przeziębienie. Ale moze Być okropne: ciąża ektopowa. Dlatego w każdym przypadku musisz isc zrobić ginekologa

   • Elena

    Vika, co za wymówka, Hen, CZY straszysz Dzieci ektopową ciąża?
    Po Pierwsze - w teście SA 2 paski.
    Po Drugie - Jestes ginekologiem-położnikiem?

    • Yana

     Im więcej SIĘ boi, Tym szybciej pobiegnie zrobić ginekologa! I konieczne szyderstwa, ABY ISC W każdym przypadku opóźnienia m oznacza patologię i Tym szybciej bedzie określić, współistniejące To Jest I bedzie traktowana, Tym szybciej Robi Się Lepiej, A Mniejsze prawdopodobieństwo powikłań. Ginekolog Nie Musi mówić, ZE FACET NIE JEST dorosły. I JEST Jeszcze taki Artykuł, Który Nie ujawnia Informacji o Zdrowiu. Lekarz Nie ma prawa bez Zgody Ich Własne, ABY zadzwonić zrobić Rodziców i poinformować, Ze byl, A wyniki Badan (Inna sprawa, CZY Nadal trzeba aborcji trzeba bedzie Zgody Rodziców).

     • ela

      Nieletni udają SIĘ TYLKO Do ginekologa z rodzicami

     • Marina

      Całkowicie SIĘ z Toba zgadzam, Yana

 7. Galina

  Dobry wieczór, Powiedz mi CZY Jest Możliwe ciąża PO K, Z 10,06 dni Były 14 czerwca PAP bylo 16.06 Robić 17,06 zakończył wyjscie MCH, ale mam PO, PA Na miejscu budowy nie nie kłamie, biegać i Robic toalety Prysznic, potem biegał i krzyczał Drugi na niego, CZY ciąża PO M ma tak Wiele Przewodniczący zrobić ponownego odczytania, kalendarz MOWI, Ze do stosunkowo Bezpieczne DNI, W Tej chwili mam Dreszcze JAK przed PMS głowa na pewno nie nie zaszkodzi, w toalecie nie nie gonić po każdych 5 minut, piwo drażliwość i zawroty Głowy i Dolny brzuch ciągnie, klatka piersiowa SIĘ Nie zmieniła, testy Sa nawet wrażliwe, Randki negatywne. Dziękuję.

 8. Yachmina Daria

  Cześć, Mam opóźnienie w miesiączce przez 4 dni. Test ciążowy wykonał 2 razy, byl ujemny. Ból brzucha brzucha i Troche TYLKO Troche boli brzuch, ABY ZA miesiączkę. Mam kilka Chorób kobiecych, byłam traktowana z mężem, zanim zrobię Dziecka. Powiedz mi, PROSZĘ, test Z. jakiego powodu ciążowy wykazuje ujemny wynik? CZY ABY możliwe (zakładam, ZE zapłodnienie miało MIEJSCE 5 maja)? Lub zapłodnienia doszło 13 Maja. Istnieje rowniez Pozna owulacja. Mam Cykl 28-29 dni. Miesiączka miała nastąpić 18 maja. Ostatnia miesiączka rozpoczęła SIĘ 20 kwietnia i zakończyła SIE 26. JEST Norma ZAWSZE MAM miesiączkę. Pomoc, PROSZĘ, odpowiedz na moje pytania. Bardzo SIĘ martwię i boje. bede naprawde czekać na twoja odpowiedz!

  • Elena

   Dzień dobry! testy ciążowe często myła SIĘ, Nie ufałbym im zbytnio, ponadto W małym okresie prawdopodobieństwo błędu JEST BARDZO Wysokie.
   Ogólnie Rzecz biorąc, opóźnienie Czterech dni JEST niczym. Nawet jeśli Cykl Życia byl BARDZO Dokładny, istnieje WIELE powodów, ABY SIE nieznacznie przesunąć.

  • Marina

   Cóż, Dwa testy Nie SA Jeszcze wskaźnikiem. Spróbuj HCG, ABY oddać krew. I NIE MOZE choroba zakaźna zrobić byc. Na Przykład torbiel. A Propos, CZY przeszedłeś testy kontrolne, WSZYSTKO W NICH JEST Czystem?

  • Marina

   I mysle, ABY byl TYLKO ZE ciąża macicy i mial spontaniczne poronienie, ABY przyjdź i HCG miesięczny spadek. Ektopowe Po Prostu Nie przestawaj. Postaraj sie skontaktować z Centrum Planowania Rodziny i tam pomogą ci sprawdzić i upewnić ABY SIĘ, ZE ciąża zakończyła SIĘ sukcesem.

   • Svetlana

    Jestem zdezorientowany Tym, Ze Przy tak długim opóźnieniu wystąpił Bardzo Niski hCG. W CPC koniecznie wrócimy - dzięki za radę!

 9. Elena

  Mam corke 13 lat, Nie JEST Już w ciąży, aborcja Nigdy Nie zrobione JEST, jestem 45 lat, seks Ż mężem regularnie, Nie, sa chronione so obecnie Bardzo zaniepokojony warunkiem: zadných miesięcznych 5 dni, uczucie pełności w jamie brzusznej, ą następnie zaparcie i biegunka, wzdęcia, wzmożony apetyt, Śpiewam, A potem Znowu Chce dręczyć mojego Meza Chce isc CAŁY CZAS JEST, ZE MNA Co?

  • Elena

   Dzień dobry! Dlaczego zgadnij, BO mozesz sie dowiedzieÄ ‡ bez niepotrzebnych marnotrawstw - przynajmniej wARTo skorzystać z Testu, ALE Lepiej oddać krew.
   Wydaje mi sie, že Twoje objawy wskazujące na Sa bardziej Problemy jelitowe niz ciąża. Ale oznaki ciąży SA Różne, W Tym DOSC rzadkie.

  • Marina

   Jeśli opóźnienie wynosi co miesiąc, ABY JEST wymówka, ABY badanie wykonać. Nie chronisz SIĘ, JEST Bardzo podobny zrobić ciąży. Prawdopodobnie jednocześnie oo ciąża występują pewne Problemy z przewodem pokarmowym.

 10. Svetlana

  Dobry wieczór! Mam następujący problem. Nastąpiło opóźnienie o 10 dni. Test CZY - Drugi pasek JEST Bardzo słaby. Przekazał ANALIZĖ hCG - wynik 25. Dla Takiego opóźnienia Bardzo mały. Na ultradźwiękach, Poza bujnym endometrium w macicy i brodawki, Nic nie nie znaleziono. Po 2 dniach ponownie przeszedłem ANALIZĖ - wynik 10. Byłem zły na horror. NASTĘPNY Dzień Przyszedł wspólnie miesiąc. To już czwarty dzien. Po miesiącu planuję wyjazd zrobić Lekarza, piwo Wagowo Tej chwili jestem zainteresowany pytaniem, CO MOZE BYĆ? Rozumiem doskonale, ZE b-hCG rośnie Tylko podczas ciąży LUB podczas zażywania leków hormonalnych (Nie brałem zadných!). Jakie JEST prawdopodobieństwo, ZE byla przez ciąża ektopowa i wystąpiło poronienie? Własnie zostawiłem TYLKO Jedna fajkę, O Mój Mąż i Ja naprawde chcemy wspólnie najmniej drugiego DZIECKA.

  • Nastenka K.

   Istnieje coś Takiego Jak biochemiczna ciąża, czyli ciąża, Która została przerwana na wczesnym etapie, wraz z JEJ wzrostem i hCG. Miałem TE SAMA sytuację Dwa razy, z opóźnieniem Okolo 10 dni. Po przejściu ultradźwięków powiedzieli, ZE MAJA żółte Ciało, A KIEDY indziej ultradźwięki Nie odeszły, lekarz powiedział, ZE MOZE Być biochemiczny. Mój Mąż i ja planowaliśmy Bardzo długo zajść w ciążę, Pilzner Nie wyszło, Nie piłem Też hormonów. U Mnie Jedna rura JEST nieprzejezdna (po lewej) i U Meža Problemu, spermogramma JEST zła. Musieliśmy wykonać sztuczna inteligencję (sztuczne zapłodnienie). Okazało SIĘ, Pierwszy Raz. Ja zostałem owulowany przez ultradźwięki, z prawej strony, Gdzie normalna rurka. Potem wziąłem Pół ciąży w połowie ciąży, utrzymuje ja dobrze. Teraz moja córka ma 8 miesiecy. Wiec Nie martw SIĘ, odniesiesz Sukces!

 11. Piwowar

  Tydzień Temu, mial seks Ż prezerwatywą, ale zerwał SIĘ Wokół Jader, Ścianka Nie skończył, natychmiast zatrzymany, ą następnie Gdzieś w 4-5 dni zawyżone wypukłości brzucha tam, nic nie nie boli, wczoraj Znowu seks. ZAWSZE używaj prezerwatyw. Czy to może być ciąża? Czy nie?

 12. Nina

  Catherine, cześć. Nie zauważyć, ZE zmiany w Ich stan ogólny (bezsenność, drażliwość, zmiany machać Smaku, Moga Być nudności) / Rannie-sroki / Pervye-priznaki ? Faktem JEST, ZE drażliwego często Myla SIĘ I pokazują niewłaściwy wynik / Drażni . Nie martw SIĘ, i miec pewność, ABY dostroić SIĘ Do pozytywnego dla Siebie, ABY wykonać ANALIZĖ HCG /beremennost/info/horionicheskij-gonadotropin.html

 13. Katarzyna

  Cześć. Mam opóźnienie tygodnia. Czy testy na 4 i 5 dni opóźnienia. Pierwszy test wykazał Słaba druga listwę, A Oba testy SA negatywne Dnia następnego. W zeszła kolejny raz przez całą podróż. Nasza temperatura podwyższona. Dzisiaj poszedłem zrobić ginekologii, W Trakcie Kontroli znaleziono NIC powiedział przyjść w tygodniu. Ile dni po zapłodnieniu, lekarz bedzie w powyżej tygodnia okablowania jajo? A w opcji można albo lub usunąć. Jestem torturowany przez niepewność

  • Lilya

   Dzień dobry! Testy pokazują ciążę NIE ZAWSZE ZE wzgledu nA NISKI POZIOM hCG w moczu, jeśli chcesz wiedziec Już Teraz, ABY trzeba oddać krew dla hCG mozna zwrócić SIĘ zrobić Lekarza Lub zrobić Testy Sami. USG JEST Teraz rowniez Nie ma sensu przechodzić, NIE Randki Urządzenia Beda Mogli rozważyć zapłodnionego jaja w krótkim okresie.

  • Marina

   Dzień dobry! Zwłoka mogłaby Być spowodowane przeziębieniem, ale Słaba druga obręcz na pierwszym teście Myli Mnie. Nie wydaje się, jak zwykle, z normalnym opóźnieniem. Tymałe jesteś w pozycji. Dlaczego lekarz nie wyznaczył HCG? Test Dziesięć wiarygodnie wykazać w pozycji Jestes CZY NIE, A wtedy NIE byłoby Potrzeby, ABY ponownie podjąć Badania wewnętrznego miejscu budowy Budowy.

  • Katia

   czy na na świeżym powietrzu na teście, jego poprawność. Wykonaj test kilka dni później i przyjdź do uzi. /beremennost/slozhnosti/kak-izbavitsya-ot-toshnoty.html
   /beremennost/info/kogda-vstat-na-uchet.html Być może mogliby się dowiedzieć, czy masz już ciążę. I TAK, JAK JEST termin dziesięciu Nadal Bardzo manyusenky, dlatego tez Nic Nie Widze. Nie denerwuj się w tak skąpym czasie, uspokój się. Jest to leczone, działając na lekarza. /rannie-sroki/problemy/pochemu-bolit-zhivot.html

 14. Anastasia

  Dzień dobry, Do Końca miesiąca.Już w dniu 4 temperatura skacze, A następnie 37,2, A następnie 36,6, A następnie 36,9. Wzdęcia 1 dzień, mdły w ciągu dnia. Teraz mój żołądek boli, skurcze. Może jestem w ciąży?

 15. Laura

  Cześć wszystkim! Dziewczyny, chciałem zapytać, w listopadzie miałem miesięczny okres 8, W grudniu 6 AW styczniu 2. Dzisiaj JEST 1. numer, wciąż Nie ma zadných miesięcznych. U Mnie PRZED miesięcznym ZAWSZE pierś i ciągnąc ból w Dole żołądka LUB brzucha, Nie Silny Boli LUB byl chory, byl chory. A teraz gdzieś około 5 dni temu skrzynia zaczęła boleć. Powiedz mi, proszę, czy to czas czy regularny cykl? Czy ciąża?

 16. Irina

  Żartach nawet możliwe, Ze Jestes w ciąży, zwłaszcza jeśli Cykl Idzie "Jak po maśle", Stan Dziesięć JEST Bardzo podobny Temat PMS, ale piersi dłuższego Czasu wzrosła? KIEDY ciąża zaczyna wzrastać niemal natychmiast, zamiast przed PMS i więcej niz Zwykłe. Zrób testy, Lepiej Rano, nie pokaze, pokazałem pozytywny wynik w trzecim dniu opóźnienia. Idź do apteki, ABY SIE NIE martwić, nawet jeśli Drugi pasek JEST ledwo widoczny - wtedy mozesz pogratulować. Czytaj / Rannie-sroki / Pervye-priznaki
  / planirovanie / ovulyaciya

 17. Anna

  Cześć. Pytanie moje brzmi: opóźnienie na 5 dni (Cykl stacjonarny - Moze Być różnica 1-2 dni), ból w klatce piersiowej, Wzrost, często biegać zrobić toalety i glinka brzucha Trochę mil talii, w ogóle, Wszystko, oprócz opóźnienia sugeruje PMS wiec coznacz, że jestem na pozycji? Badanie Jeszcze SIĘ Nie zakończył, Wszędzie Piszą, Ze trzeba zrobić przez wagowo Tydzień PO opóźnieniu. Siedzę tutaj ja mysle, ZE Albo PMS, Albo ciąża, A czekanie JEST Bardzo denerwujące.

  • Olga

   Cóż, na próżno, wiec napisz, jeśli Cykl JEST regularny, mozesz zrobić od Pierwszego Dnia opóźnienia Testu. Kupuj lepiej kilka różnych, nie są precyzyjnych. Dzięki parę światła w coś, coś między i kilka bardzo stromych. I spójrz. Jedna nie podpowiedzi, często są wadliwe. Ale Fakt, Ze ból brzucha i pleców i Dolnej Części bolus często biegać zrobić toalety, wiec na zapalenie pęcherza moze byc, Na Przykład, Albo nerki Boli. Jaki warunek? Czy nie ma? Czy mocz jest normalny? Nic już nie boli?

  • SWETLANA

   Anna, kiedy dział się objawy, można wykonać test.Oczywiscie Jestes na pozycji.Testy MOŽNÁ wykrywać w Czasie wysyłania. Musi zrobić, po prostu zostać Produkcji Różnych Producentów. Mozesz zrobić HCG (analiza), na pewno odpowiedzieć na Ciebie Pozytywnie. Przeczytaj:
   /beremennost/info/horionicheskij-gonadotropin.html
   / Testy / t-info
   /rannie-sroki/simptomy/simptomy-beremennosti.html

   • Irina68

    Nie Chce CIĘ zdenerwować, ALE Twoje objawy SA BARDZO Podobné zrobić początku ciąży, zwłaszcza od Czasu, gdy Wampiry istnieją Stabilny. Ale jeśli za każdym Razem, gdy zrobić zobaczysz, PMS przetestuje, Niektórych z Nich działają od drugiego Dnia opóźnienia

 18. Anna

  Cześć. Jakieś Trzy miesiące Temu dowiedziałem SIĘ, ZE JEST beknięcie, Czasem mdłości. Klatka piersiowa i układ się żyły. Ciągle głośno dudni w podbrzuszu. Ostatnia miesiączka outła boleśnie. Jego nogi, plecy i dolny brzuch bolały. Przed nimi stało opóźnienie o 5 dni, test zakończył się uproszczeniem miesiąc temu. Pokazano jeden pasek. Co to może być?

  • Julia

   Najprawdopodobniej, ZE Masz ciążę, ABY wspólnie robiłeś miesiąc Temu, to jest to ... Nie mozna bylo pokazać W Tym Czasie oo Małym okresem. Teraz zrób to teraz, wszystko się układa na swoim miejscu. /planirovanie/pl-info/shest-podskazok.html Jeśli jest ujemny, to prosto do szpitala. / planirovanie / ovulyaciya
   /planirovanie/pl-info/menstrualnyj-tsikl-zhenshhiny.html

  • Lesya

   A teraz zrób test, co pokaże tym razem, za czas minął. /beremennost/slozhnosti/kak-izbavitsya-ot-toshnoty.html
   /beremennost/info/kogda-vstat-na-uchet.html Na sajcie, aby coś zszedł z domu.
   /rannie-sroki/problemy/pochemu-bolit-zhivot.html

  • Olga

   A teraz zrobiłeś test? Kiedy poprzednie najnowsze miesiączki?
   Mikaolog piersi, bądź pewien.
   Uszkodzenie, mdłości, w żołądku - Choroby przewodu pokarmowego cecha, WAM Wyde gastroenterolog Badań.
   Jeśli w dole brzucha Boli SA 2 powody, pęcherz moczowy Albo, Albo oo macica przydatkami, diagnozy Nie mozna zrobić zaocznie. AZ tylu, cóż, mozna oderwać, Być moze, szczypanie nerwu, W Dolnej Części pleców czasami, jeśli bolus wyrostka robaczkowego. Ogólnie Rzecz biorąc, Anna, zszedłbyś na dół LUB udałbyś SIĘ na złożoną inspekcję. Ja na majtek. Może to być duża lista chorób.

   • Anna

    Test nie odbędzie się ponownie ponownie. Tak, ja właściwie nie uprawiałem seksu przez długi czas. Dlatego nie uważam tego za niezbęd.
    Zrobiłem się, ponieważ to nie wystarczy. W życiu wszystko może być.
    Ostatnie miesiące były w grudniu.
    Dzięki za odpowiedź.

  • SWETLANA

   Trudno powiedzieć, co jest z tobą nie tak. Konieczne jest pozyultowanie z z terapeutą. Aby wykluczyć ciążę jest również dostępny. Wydaj jeszcze kilka prób produkcji lub przygotowania hCG. Tylko w języku angielskim sposób wykluczysz rozwijająąą się ciążę. Odbijanie Moze Być z dolegliwościami żołądka, żylaki żyły SA spuchnięte í bolesne miesiączki moze wynosić: od banalnej przechłodzenia. Przeczytaj:
   /beremennost/info/horionicheskij-gonadotropin.html
   / Testy / t-info
   / Rannie-sroki / Pervye-priznaki

 19. Anastasia

  Cześć. Sytuacja: seks był niechroniony 2 razy pod rząd. Był dzień przed miesiącem. W ciągu dnia poszli zgodnie z planem. Ale w przyszłym cyklu mam 3 dni opóźnienia. Chociaż SA objawy: klatka piersiowa boli ... wciąga Trochę w podbrzusze. Czy można zajść w ciążę z tym scenariuszem?

 20. Mariyana

  Cześć, W szóstym dniu cyklu (KIEDY Jeszcze byl kicz) seks byl chroniony, ą następnie przerywany. Po kilku dniach zaczęły SIĘ bole brzucha, A temperatura wynosiła 37,2, A PO owulacji temperatura wynosiła 36,7.Przed i po owulacji chorym prawym jajniku, ale na 14 dni w USA powiedział, Ze bedzie robić Wzrost, I NIC ALE Małych pęcherzyków , które mają w lewo, jest jest widoczny. Wtedy temperatura zaczęła rosnąć Oblicz 37. Teraz 24 Dzień cyklu (Cykl 28 dni), 37,3 i Temperatury, JAK ból brzucha miesięcznie. Może to jest ciąża? Lub PMS?

 21. Alevtina

  Cześć, Mam problem taki, w Dolnej czesci brzucha pojawia sie bol ciągnący. Menstruacja odbędzie się 29 września, wszystko na czas, już się skończyła. Ale ból był przed nią, napisałem do na początku menstruacji. A teraz wszystko minęło, ale ból pozostaje. CZY Lekarza, pójdę jutro zrobić nałożenia CLA piwo zrobić bedzie jutro, ciemnym piwem chcialbym wiedziec, co moze byc ZE MNA? Czy może być ciąża? Czy nie zawsze kończy się miesiączka? Nagle ta ciąża z patologią i groźbą poronienia? A może ciąża ektopowa?

  • Yasya

   Dobrze, ZE zdecydowałeś SIĘ natychmiast udać zrobić ginekologa i nie nie ciągnąć pójść zrobić Konca. Nikt nie nie napisze konkretnej odpowiedzi, ponieważ "pociągnięcie brzucha" Moze z dowolnego MIEJSCA. /rannie-sroki/problemy/pochemu-bolit-zhivot.html Być moze Masz przeziębienie LUB Problem z jajnikami LUB naprawde ciążę. Cóż, to pytanie nie jest poprawne. Czy było wszystko, co powiesz w telefonie.
   /beremennost/slozhnosti/kak-izbavitsya-ot-toshnoty.html
   /beremennost/info/kogda-vstat-na-uchet.html

  • Światło

   Zgadywanie jest bezużyteczne. Ankieta jest zakończona. Po tym, twoje wątpliwości odejdą lub stanowią pochwycone. Być może przeziębiłeś się przed miesiączką. Może podniosłeś infekcję, to nie jest jak ciąża. Państwo specjy. W międzyczasie przeczytaj:
   /rannie-sroki/simptomy/simptomy-beremennosti.html
   / Testy / t-info
   / Rannie-sroki / Pervye-priznaki

  • Marina

   Jeśli ból JEST Długi, konieczne JEST, ABY Nie utrudniać karetki, ale Nadal ISC zrobić ginekologa. Moze byc, ABY ciąża, Stan zapalny przydatków í torbiel, WSZYSTKO, WSZYSTKO. Bez Badania i ultradźwięków Nikt Nie Powie, CZY lekarz powinien otrzymać pomoc. Podczas gdy trzeba się zniekształcić i wypić na lekarza.

  • Anna Kolomova

   Mozesz napisać tu cokolwiek chcesz, ale bez Analizy i Badań ultradźwiękowych, w jaki sposób zrobić Układ dla kart. Tak, moze byc przez ciąża, piwo obecność TYLKO Bolu w Dole brzucha Nic Nie Mowi, ponieważ moze byc zrobić wczego zapalny. Wiec, Dzisiaj, poczekaj, jeśli ból SIĘ zwiększy, ABY bezzwłocznie wezwij pogotowie.

 22. Nastya

  PMS U Mnie byl ZAWSZE, prawdopodobnie z powodu zaburzeń hormonalnych, przewlekłego zapalenia przydatków i przemiennika. Czas KIEDY ja Też byłam w ciąży, Wszystko bylo Normalne - glinka biała Dolnej Części brzucha, moja klatka piersiowa zaczęła boleć, O moj ogólny Stan Zdrowia byl zły. Przed badaniami Nie podejrzewałem, že jestem w ciąży, ponieważ nie nie bylo opóźnienia. Rozpoczęło SIĘ krwawienie, tyle TYLKO, ZE Ich intensywność byla Niewielka. Powodem byla groźba poronienia, Która pojawiła SIĘ od samego początku ciąży. Na szczęście udało się go wyeliminować.

 23. Alexander

  Objawy ciąży w pierwszych dniach í tygodniach PO zapłodnieniu

  Ogólnie Rzecz biorąc, te objawy SA znakami, Które pojawiają SIĘ PRZED opóźnieniem w miesiączce. Jeśli Mówimy o czysto fizjologicznych objawach, ABY mój wczesnych okresach NIE SA jednym Aktywne Bardzo, a niestabilność psychiczna LUB NIE JEST emocjonalna wiarygodnym wskaźnikiem ciąży.

  CZY najwcześniejszych, prawdopodobnych oznak ciąży, WIELE z Nich obejmuje bole Głowy i dolnych partii brzucha.W obecności innych możliwych LUB prawdopodobnych objawów objawy te mozna uznać za Sygnały ciąży, Które wystąpiły. Sama w sobie nie nie Sa wystarczająco dokładnymi wskaźnikami í Moga Być oo spowodowane Wieluniu innych powodów.

  Najprostszym i najtańszym sposobem ustalenia ciąży w pierwszych dniach i tygodniach JEST ZASTOSOWANIE Testu ciążowego zakupionego w aptece. Bardziej dokładnym sposobem, ale jednocześnie bardziej kosztownym, JEST badanie Krwi dla hCG. Oba te leki mozna stosować Już w ciągu pierwszych 3-5 dni zapłodnieniu PO rzekomym.

  • Daria

   Test ciążowy Nie pokazuje niczego w ciągu pierwszych 3-5 dni po zapłodnieniu.Tak, że Analiza dla HCH zaleca SIĘ, ABY przyjąć JA Dnia siódmego PO zapłodnieniu.

 24. Ilona

  Najprostszym sposobem, ABY przejść i zrobić USG Jak banalnie by NIE brzmi. Przed zajściem w ciążę miałem niewielkie zaburzenie hormonalne, a objawy byly Podobné zrobić lez bez przyczyny, nadaktywności nerwowej í podrażnienia. KIEDY byłam w ciąży i tE takie same objawy CZY nawracają chciałem byc traktowane Ż przyzwyczajenia, ale przechodząc zrobić ginekologa powiedział mi, Ze Beda wkrótce matkę, miałem Już wymówki Randki łzy i napady złości PRZED mężem.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...