Pierwsze oznaki ciąży

Pierwsze objawy ciąży: co powinieneś wiedzieć

Nawet doświadczona kobieta z rodziną może zobaczyć pierwsze oznaki. jeśli Powodem wypuszczeni może być banalna przemocwszystkie znaki w zespole z pewnością się zmieniają.

Ciąża do długiego procesu, ułożone i opracowane przez naturalnych mechanisms. Ja również kobiety są takie same, nie można przewidzieć, jak dokładnie będzie wyglądała Twoja ciąża.

ale gotowe teoretyczne posiadanie pamięciom, w tym i czułość ciąża.

...

Spis treści:

Opóźniona miesiączka

Jaki niezawodny znak, który dotyczy jeszcze nie nadeszła test. Dotyczy kobiet, które układają się jak zegar. Opóźnienie jednego lub dwóch dni jest przez nich wiadomości, że poważna nieprawidłowość, której najbardziej prawdopodobny jest wniosek.

Uważa SIĘ, ZE jeśli w ciągu Siedmiu DNI PO rzekomym wystąpieniu menstruacji, miesiączka nie nie nadejdzie - JEST celu opóźnienie. Bez wątpienia możesz wykonać test.

Jednak Para Najczęstszy czas trwania cyklu wynosi 28 dniWiele kobiet żyje z dłuższym cyklem - ponad 32 dni.

Cykl Jest to czas na dzień podejmowania się do następnego następnych krytycznych dni. PD R R R Z Z PDR (spodziewana data urodzenia).

Ja Kobiety z długim cyklem są bardziej powierzchnie na awarię, co miesiąc nie może pochodzić z absolutnie ogólna. Z reguły te kobiety mają coś wspólnego z martwić się o alternatywną ciążę.

Jeśli zamiast comiesięcznego przychodziło Trochę łagodnego rozmazania, ale wciąż krwawego rozładowania, Czas ISC zrobić Lekarza. Możesz być w ciąży, ale istnieje ryzyko poronienie.

Niekoniecznie się dla obrazu, Ciąży i ciąży. (Na przykład Krwawienie z implantacji), ale dodatkowa faktność nie boli.

Zmiana wrażeń

Ciało stało się przedsiębiorstwem ruchowym od chwili obecnej po chwilym opóźnieniem. Ale często z powodu wysokiego rytmu życia zmiany w jej stanie.

A może to być:

  Jakie są pierwsze oznaki i objawy ciąży

 • drażliwość i piersinym nastroju;
 • zmiany w preferencjach kulinarnych;
 • ostre i uporczywe uczucie głodu, od odrzucając wcześniej nawykowe potrawy;
 • czułość i pronatywnie piersi;
 • płuca zawroty Głowy;
 • zmniejszone wydzielanie śliny (Art. spożywcze);
 • nudności lub nudności.

Z reguły nudności nie są toksyna. Takie uczucia nie są niczym wyjątkowe w zwykłym życiu: z przejściadaniem się, odczuciem głodu, podniecenia. Dlatego taki dzwon często pozostaje niezauważony.

Specyficzne cechy Ciąża

W oddzielnym rzędzie razem się cztery znaki. Są więcej niż zespół powyżej programu na ciążę.

Dostosona aktywność mikroflory pochwy. Występuje w białej flokulacji w znacznej ilości. Nie składam tej kobiety w ciąży.

Podwyższona percepcja smaków i zapachów. Dotyczy to nie tylko żywności: wiele zapachów jest odczuwanych ostrzej, jaśniej. Niektóre, uprzednio neutralne, wyższe się po prostu nie do zniesienia.

Wiele łączy się w tym czasie z odmową fast food i i odnawia się rozbudego nadzienia.

Uważa SIĘ, ZE obejmuje zrobić Mechanizmy BEZPIECZEŃSTWA organizmu, Które pomagają uniknąć zatrucia LUB Produktów, Które Nie SA Zbyt Przydatne dla płodu.

Metaliczny smak w ustach. Wyjaśniać do zmiany hormonalne, koszty samo się. Pojawia się jak życie metalowego pyataku za jego policzkiem.

Zaburzenia snu. Bezsenność LUB, przeciwnie, Silna senność.Wiele Kobiet w ciąży pamięta Pierwsze tygodnie Ich szczególnej sytuacji, Jako niekończące SIĘ Pragnienie popadnięcia dowcipniś hibernację.

I chociaż te oznaczenia statystyczne na ciążę, przed sobą próbę lub kontrolę z bezwzględną gwarancją, nic nie można powiedzieć.

Jak nie mylić ciążę z PMS

Rzeczywiście, tak to widać. PMS - zespół płci przedmiesiączkowego - przedmiot troski o połowę pionek. Co druga kobieta w tak lubim czasie.

PMS lub ciąża - jak się nie pomylić

Zespół płci przedmiesiączkowego jest bardziej niepokojący dla kobiet o słabym zdrowiu. Wpływa na formę bolesnych zaburzeń pamięci typu PMS, złe nawyki, przewlekły stres.

Przyczyny PMS w zaburzonym bilansie progesteron i estrogen. Aby zasłużyć, że zdrowa kobieta jest w tym stanie.

KIEDY pojawił SIĘ wtedy załamał SIĘ COS Albo układu rozrodczego LUB W tablicy TLE hormonalnym LUB następstw Chorób ginekologicznych LUB endokrynologicznych.

Co do jest PMSrazyone w:

 • obrzęk piersi 2-7 dni przed menstruacją;
 • ból krzyża;
 • ból brzucha;
 • nudności i / lub pocztoty;
 • wysypki na skórze;
 • Senność;
 • drażliwość;
 • zapomnienie;
 • niewyjaśnione wahania nastroju;
 • bole Głowymigrena;
 • wrażliwość na zapachy.

Oczywiście należy są bardzo podobne do silny Ciąża.

W rzeczywistości trudno jest odróżnić jeden od drugiego. Ale jeśli objawy PMS przed tobą nie były znane, prawdopodobieństwo, że ta ciąża, oczywiście, więcej.

Więc poza testem Poziom hCG - aby ustalić, co się z tobą dzieje, nie ma już nic więcej. Testy są najtańsze opcją.

ale Zespół środków przedmiesiączkowy nie jest małe, może się nim zostać dostosowany. Dzisiaj lekarze pomagają kobietom radzić sobie z miesięcznym cierpieniem.

Kiedy iść do lekarza?

Kwestia kontrowersyjna - nie ma jednomyślności. Po raz pierwszy kobiety w skutku Ciąża na konsultację po godzinie podejrzeń. I zdarza się, że podczas badań początcji rozmazać wydzieliny, które wcześniej nie było.

Nie można powiedzieć, że winę ponosi lekarz. W przypadkach kobiet w ciąży. Ale już jesteście spokojniejszy, aby odwiedzić lekarza później, bliżej 8-9 tygodni - nie ma nic złego. Zwarys jeśli czujesz się dobrze.

Pierwsze oznaki ciąży: kiedy iść do lekarza

Jeśli co się coś przeszkadza, w bólu, ból po jednej stronie brzucha - nie wahaj się odwiedzić lekarza. Może być ciąża pozamaciczna, co jest ważne, aby pewne się na wczesnym etapie.

Po zbadaniu przez ginekologa już w piątym szóstym tygodniu macica,. W tym czasie można podać tylko ultradźwięków, aw lata pakietów. Być może po prostu trzeba poczekać.

Całościowo i całkowicie zaskakuje.

Dostaje czas na psychologiczną adaptację do ciąży, co nie jest ważne.

I właśnie jeśli jakieś oznaki powodują dyskomfort, nie są wieczne, drugi trymestr będzie spokojniejszy, a narodziny okruchów nie są daleko.

Ale to ktoś inna historia.

Szczęśliwa ciąża!

      
Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat temu.Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...