Przydziały po owulacji

PO menstruacji okresie minęło 10 dni, OP jajeczkowaniu í Bolach zaczęły sie brunatne wyładowania, co to moze byc?

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 5
 1. Liuba

  SA TYLKO Dwa program powody LUB ciąża LUB zaostrzenie Choroby. Test ciąża sprawdz, jeśli nie nie zostanie potwierdzona, A Bol i Absolutorium Nie zatrzyma SIĘ, ABY nie nie JEST wynikiem owulacji, ale poważny Błąd. Radzę zgłosić SIĘ Temat Lekarza, Nie należy zostawiać samemu ISC, A bedzie potem ABY miało wpływ nA pozniej.

 2. Miłość

  Prawidłowa diagnoza zostanie dostarczona TYLKO przez Lekarza podczas osobistej Wizyty, koniecznie zejdź na Dol Lub udaj sie na przyjęcie i zejście Lub udaj sie na egzamin USA. JEST BARDZO. Ekstrakcja endometriozy,. Obecny JEST ból. Taki ból moze powodować krwawienie LUB TYLKO małe rozładowanie w dowolnym punkcie cyklu. Objawem endometriozy JEST rowniez zwiększony ból w Czasie menstruacji.

 3. Lily

  Wyładowanie brązowe po menstruacji Nie JEST oczywiscie Norma. Twoje Opisy objawów SA Podobné Do krwawienia z macicy, Które nakład w macicy endometriozie. Wszystko zalezy od Natury i deptaku, A bez Analizy Trudno uwagę cokolwiek. Lepiej adresuj zrobić Lekarza.

 4. Nastya

  Objawy Moga rowniez oznaczać zapalenie przydatków (zapalenie jajników) .A Masz utajone zakażenie, Albo banalne Lub paciorkowce zrobić stafilokokki.Nuzhno testy, wtedy Wszystko bedzie wiadomo navernyaka.Adneksit skutecznie leczy homeopatia, ale zrobić Długa Uczta protsess.Mozhno ja zwykły ginekolog. Ale wciąż jestem dla homeopatii.

 5. Nina

  Zauważam, ZE TAKIE alokacje Moga Be oo Różnych powodów. Wyładowanie brązowe po owulacji moze wskazzywać, Ze Jestes w ciąży. Taka Alokacja Moze Być rowniez, jeśli weźmiesz hormonalne środki antykoncepcyjne. W Tej sytuacji jestem zaniepokojony, Ze Absolutorium towarzyszył ból. Rejestracja z polecenia stanu na Spotkanie z ginekologiem, tutaj strumień Specjalizacyjny egzamin. Możliwe Też, ZE bedziesz Musiał zdać kilka testów i wykonać USG. Chce polecić wiadomość Tego artykułu /planirovanie-beremennosti/ovulyaciya/vydeleniya-pri-ovulyatsii.html .

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...