Bandażowane Rury i ciąża

Witam, powiedz mi, CZY MOGE zajść w ciążę oo bandażowanymi rurami? Operacja przeszłość przeprowadzona Cztery lata Temu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 51
 1. Lena

  Witam jestem 33 lat i mam pięcioro Dzieci urodziła SIĘ Dwa lata Temu, ale miałem pozamaciczną podczas gdy poprosiłem o mnie przeniósł rurkę .Teraz mam Meža i Chce urodzić Dziecko, CZY MOGE ISC do Lekarza, ABY MIL RUR razvezali z gory dzieki

 2. Nastya

  Witam, jestem 25. miałem 3 kesereva, A ostatni byl rok Temu, poprosiłem moich obandażowanych rubli, A Teraz mam karmiących i iddut miesięcznie, KOLORADO UTB podłączony? Z góry dziękuję!

 3. Olga

  U Mnie po dwoch ciążach pozamacicznych usunięto Rury, powiedz LUB powiedz, Za Pomocą Jakiej Metody nawożenie Jest Możliwe LUB prawdopodobne?

  • Katia

   Ja byłem przestarzałe Dwie Rury pieniędzy? Nie Chce CIĘ rozczarować, ale Jedna rura ma szanse zajść w ciążę, ale JEST Bardzo nieszczęśliwy .. Teraz boje SIĘ nawet wyobrazić, co mówić o Dwie Rury ..

  • Marina

   Mozesz spróbować IVF, ale nie na nie wszystko. W Tej sytuacji, sA nieliczne. Jeśli Wszystko Jest Trudne, CZY chciałbyś rozważyć Adopcje przybranego Dziecka?

 4. Oksana

  Witam, mam 36 lat, 5 lat Temu urodziłam syna i podczas Operacji zostałem opatrzony bandażami, inny lekarz powiedział mi, Ze bylo na nielegalne, ponieważ Nie miało 35 lat. Teraz ponownie SIĘ ożeniłem, O Mój Mąż Nie ma Dzieci naprawde i chcemy miec Dziecko. PROSZĘ, powiedz mi, Jak byc w Tej sytuacji? WDZIĘCZNY z góry, z szacunkiem Oksana.

  • Marina

   Rzecz Rzecz biorąc, tak, mozna zrobić plastik. Pytanie brzmi, Dlaczego zostali zabandażowani. Prawdopodobnie dokonano Tego na medpokazaniyam, ale nawet wtedy, teoretycznie, potrzebna byla Zgoda. W każdym razie Teraz prawda zrobić TYLKO DWA sposoby naprawiania - plastikowe Rury Lub zaparzacz. Jeśli bylo Wszystko dla medpokazaniyam, ABY Pomysł, CZY wARTo rodzić niezależnie? Moze Lepiej zabrane apartament obok Dziecka?

  • Anna

   Dobry wieczór! ABY Jedna Rzecz, jeśli podwiązanie RUR przeprowadzono na TWOJA prośbę (here Projekt Sami Să winni) Inna sprawa z powodów medycznych. W pierwszym przypadku, SA OPCJE, prawdopodobnie w drugim NIE MA (SA zredukowane zrobić Zera). Jeśli podwiązanie RUR wykonano w sposób jakościowy i niezawodny, ABY NIE byłoby możliwe Naturalnie zajście wag ciążę. Mozesz zrobić plastikowa rurkę (PROCEDURA JEST droga) LUB zrobić IVF. TA i TA OPCJA Nie Daja 100% wyniku.

 5. Ekatkrina

  ZAWSZE moje regularny Cykl 25-27 dni, z opóźeniem 6 dni. Mam 40 lat? Dla kobiet nic nie nie nie nie tak JEST, Rury SA zabandażowane LUB odcięte? Nie wiem na pewno. CO SIĘ ZE MNA Stalo, Nigdy Nie bylo usterki?

  • Katarzyna

   ZAWSZE, Kazda kobietą, Która ma intymne Życie, w przypadku opóźnienia powinna wykonać Testu ciążowy. Potem obraz staje SIĘ Nieco jaśniejszy. Niemniej jednak, nawet jeśli ZAWSZE miałeś Stabilny Cykl, A ty wykluczasz ciążę, Chce powiedzieć, že Nikt NIE JEST TAKIE odporny na niepowodzenia. Moga byc zarówno robić doświadczenia, JAK I Problemy Rodzinne, ZMIANA klimatu, A nawet Radosne Wydarzeniach. W ciele Wszystko Jest Ze soba powiązane. Co więcej, 40 lat Moze Być początkiem innych ZMIAN hormonalnych, Które ostatecznie prowadzą zrobić menopauzy. Climax Bardzo Rzadko przychodzi gwałtownie, Zwykłe kończy SIĘ niepowodzeniem cyklu i zaczyna sie przeróbki.

  • Elena

   Przyczyny opóźnienia Moga Być bez przesady dziesiątki - od stresu i konsekwencji przeziębienia, CZY wczesnej menopauzy. Jak juz odpowiedziałeś w poprzednich komentarzach, a może ciąża Też byc oczywiscie.
   Idź do swojego Lekarza. ABY dokladnie Zrozumieć, co specjalista moze Zrozumieć TYLKO na podstawie wyników Analiz.

  • Marina

   Idź do Lekarza. Zawiązane Rury i prawda Nie Daja GWARANCJA na brak ciąży. Najlepiej bedzie poddać testowi SIĘ, wykluczyć ciążę za Pomocą Analizy hCG i przepuścić ANALIZĖ hormonów. Po sondażu Wszystko powyżej tygodnia SIĘ Jasne.

  • Anna

   Dzień dobry! Moze CIĘ zaskoczę, ale lamówka Nie JEST 100% gwarancja, Ze Nie zajdziesz w ciążę. Cukrzyca, HCG. No i Dalej (jeśli ciąża Nie JEST obecná) przekazuj Analizy hormonów. W przypadku zaburzeń hormonalnych NIE rodzą SIE, pojawia SIĘ Nagle, z Różnych powodów.

 6. olesya

  CZY MOGE zajść w ciążę z warunkami bandażem? Opatrunek byl 10 Lat Temu. Dla Mnie 34 lata, miesięcznie Które? Najnowsze w lutym.

  • Marousia

   Dobry wieczór! Tak, USTAWIENIA, Ze Nie SA pojedyncze przypadki. 100% GWARANCJI, która NIKT CI NIE DA. Wykonaj test ciążowy, Oddaj krew HCG, Prosta manipulacja Pomoże CI potwierdzić Lub zaprzeczyć ciąży. Jeśli nie nie istnieje, konieczne bedzie przekazanie Analizy innym hormonom, brak menstruacji w tak młodym Wieku, ABY nie nie JEST Dobre.

  • Natalia M.

   Dzień dobry, Olesiu! Niestety, Początek ciąży w Tej sytuacji JEST niemożliwy, ponieważ jajo Nie moze dostać SIĘ oo jajnika í jajowodu zrobić SIE TAM spotkać oo plemnikiem. Ponieważ jajniki SA zachowane w Tobie, Nie powinno Być zadných naruszeń cyklu miesiączkowego. WARTo zwrócić SIĘ zrobić ginekologa, ABY zdecydował SIĘ na ZASTOSOWANIE TECHNOLOGII wspomaganego rozrodu (in vitro). Powodzenia!

  • Katarzyna

   Olesya, dzień dobry!
   Ogólny biorąc Rzecz, Bardzo kontrowersyjny problem. Jak prawidłowo wykonany byl bandaż I kto zrobiłeś W TYM WIEKU í Jakie wskazania? Jeżeli Rury SA zabandażowane, aby Naturalnie Nie zajdziesz wagowo ciążę. I nie nie dlatego, že plemniki nie nie przemijają, ale dlatego, že jajo nie nie wychodzi. W związku z Tym, tutaj Projekt Projekt Albo EKO LUB RUR z tworzyw sztucznych, Ten ostatni moze miec wątpliwości, ponieważ minęło 10 lat.

  • Anna Valeryevna

   Niestety jest mało prawdopodobne. Zwący po tak długim okresie po ubieraniu. Jeśli Uda CI SIĘ zajść w ciążę bez zapłodnienia in vitro - do moze byc uznany Za żutej, Jak sądzę Po prostu, tak, Jak Powie kazdy ginekolog. Opatrunek w rzadkich przypadkach pomija Bardzo plemniki, ktore wag zasadzie mozna uznać za opatrunku nieudany.

 7. Tatiana

  10 miesiecy Temu urodziłem corke, To Jest Moje Drugie Dziecko, a takze Cesarskie cięcie, zapytałem Lekarza - CZY bandażujemy Rury? Zgodziłem SIĘ, Wszystko bylo w porządku, menstruacja byłą na Czas, ale Teraz minęły 2 miesiące, ale Już Ich Nie ma. Kupiony drażliwego, wydaje SIĘ, Ze Nie JEST w ciąży i Nie Masz miesiączki, ale w zasadzie nieregularne miesiączki ZAWSZE, Pilzner PO porodzie wydaje SIE ISC miesiąca na miesiąc. Jaki moze Być problemu?

  • Marina

   Tak, w kupie Rzeczy. Miałem opóźnienie, gdy wystąpił stan zapalny przydatków. Jak się czujesz? Czy czy boli? Idź do Lekarza, Oddaj krew HCG, wyłączyć ciążę. Nawet z obandażowanymi rurami razem wydawnymi SIĘ, choc Bardzo Rzadko.

  • Natalia

   Tatyana! Przez Dwa miesiące testy Pokrywa Już zacząć reagować. Ale Masz małe dziecko.Jeżeli karmisz piersią, powinieneś zauważyć, ZE Gdzieś po 6.Ja często prosi tylko o jedzenie, ale też o wyciszenie. Wskazane jest, aby karmić dziecko w ciągu 4 dni później, nie mógł być może fenomenem podstawczym. W sytuacji częstych karmień dochodzi do czynności wniosku zawodu. Do bardzo starożytnej metody antykoncepcji.

  • Anna

   Dzień dobry! Po porodzie do organów, które szybko odsuwają się w tym terminie. Niestety żadna metoda ochrony. Nie sądzę, że jesteś w ciąży, ponieważ minęły już 2 miesiące, test byłby pozytywny. Przekaz ANALIZĖ hormonów, ich niewielkie wahania Beda uważane za Norme (Jeszcze nie Minął rok), ale poważne odchylenia beda wymagały oo omówienia lekarzem.

  • Marina

   Dzień dobry! Czasami nawet przy bandażowanych rurach pojawia się interesować się. Wszystko zależy od sposobu zabandażowania, doświadczenia lekarza. Może po prostu się rozbiłeś. Zdarza SIĘ często SIĘ, gdy KOBIETA MA Silne emocjonalne LUB fizyczne obciążenie.Ale Nadal radziłbym CI Abys odbył Pełne etaty egzamin í przejrzał hCG. Dla siebie przeczytaj: /beremennost/info/horionicheskij-gonadotropin.html, /rannie-sroki/pervye-priznaki/oshhushheniya-v-pervye-dni.html, /rannie-sroki/pervye-priznaki/pms-ili-beremennost.html

 8. Anastasia)))))

  Cześć, Opóźnienie SIĘ juz miesiąc, testy Să ujemne, podejrzewam ciążę, ciemnym piwem Jak to się Dzieje (Rury Să zabandażowane)

  • sv2006ys

   Zdarza się) Do lekarza schodzi lub koniecznie! Testy nie zawsze mają wynik, oddajesz krew hCG, jeśli podejrzewasz ciążę.

 9. Adriana

  Zdrastvujte, u mnie po 3 dzieciach. 2 lata temu wyjęli i zabandażowali rurki, więc lekarz pokazał. Mam możliwości popełnienia błędu, ale obawiam się, ale robię to. Tomu scho u mene zatrimka mіsyachnih 3 dni.

 10. Oxana

  15 lat temu był pierwszym drugim cesarskim, a ja zabandażowaną rurą, ale nikt nie zszedł z pokoju. Mój mąż i ja mamy dziecka. Co robić, pomóc?

 11. Anastasia

  29 grudnia 2012 r. Przewieziono mnie lekami, już, byłam, kłamca, który chce dziecko. Czy mogę obejść się bez IVF? Mam 22 lata.

 12. Nina

  Możesz ECO, ale bez gwarancji. W tym celu należy się upewnić, że nie ma patologii i przeciwwskazań. Uspokajający Cie Nie bede ja nie nie bedzie odstraszać Też, ale musisz Zrozumieć, Ze To Jest w ogóle możliwe Musiał porzucić Chęć porodu. / planirovanie / pl-info
  /planirovanie/pl-info/planirovanie-beremennosti-s-chego-nachat.html
  /planirovanie/pl-info/regulyatsiya-menstrualnogo-tsikla.html

 13. Svetlana

  Witam 7 lat Temu urodziłem 3 Dzieci, moja lojalność, Ze wystarczy, A Teraz Chce rodzić. Czy do? Rury są związane, czy mogę zrobić coś lub coś zrobić?

  • Marina

   Czasami utworzyć widok rury. Ale nie zawsze. Idź do Lekarza i, Prawda, mozesz rozwiązać Rury. Zgadzam się, właśnie z Nagle nie, IVF moze pomoc, popychają się Wiadomości, Ze z IVF Bliźnięta świeża rodząca. Ja nikt nie możełożyć gwarancji. ECO jest teraz teraz bez problemów. Zawsze jest szansa.

   • Tatiana

    Witam Mam Troje Dzieci, Zbyt, Mój Mąż I Chce urodzić czwarte Dziecko, ale sama w sobie nie nie JEST otrzymywany z powodu podwiązanie jajowodów, Ze Mów MI PROSZĘ

  • Yana

   A ile masz teraz lat? rozwiązać rura Moze Być, ale to też zalezy OD WIEKU, STANU ZDROWIA, CZY mozna znieść, ZE TAK. n. / planirovanie / ovulyaciya ABY rozpocząć, należy przejść PRZED węzłem, oddać Analiz, przechodzą kontrolę W W, A następnie podjąć działania bedzie w lokacyjny.
   /planirovanie/pl-info/menstrualnyj-tsikl-zhenshhiny.html
   /planirovanie/pl-info/shest-podskazok.html Wszystko jest możliwe i urządzenie naprawia, najważniejsza rzeczą jak zdrowie.

  • Anna Kolomova

   ABY dokladnie powiedzieć, CZY mozesz rozwiązać Rury, CZY nie, musisz przejść ankietę z ginekologiem. Faktem JEST, ZE NIE ZAWSZE Proces Dziesięć żartem odwracalny, dlatego należy natychmiast udać sie zrobić lekarza.Jeśli powiedziano CI ZE TA OPCJA niestety NIE JEST DLA CIEBIE, ZAWSZE mozesz spróbować IVF.

 14. Nina

  Tak, zdarza się SIĘ BARDZO Rzadko, ale zdarza się. Porozmawiaj ZE Swoim ginekologiem, Badz zbadany, moze nawet bedziesz Musiał zwrócić SIĘ Robić Centrum Planowania i uciekać SIĘ zrobić IVF. /planirovanie/pl-info/planirovanie-beremennosti-s-chego-nachat.html /planirovanie/pl-info/konsultatsiya-genetika.html / Planirovanie / Vitaminy

 15. Anna Kolomova

  Niestety nawet podwiązanie RUR Nie ważne, Ze Nie zajdziesz w ciążę. Kiedyś zdarzało SIĘ, ZE Kobiety zachodziły w ciążę pomimo Interwencji chirurgicznej, Pilzner ciąża TA powinna zostać niestety przerwana. W Przyszłości, jeśli istnieje potrzeba porodu, Bedziesz MUSIAL skonsultować SIĘ z lekarzem, ABY do określił - istnieje Szansa na poczęcie numer NIE LUB. . .

 16. Marina

  Tak, czasami tak SIĘ Dzieje. Ale to zależy od tego, czego chcesz. Jeśli chcesz zajść w ciążę, wARTo porozmawiać Z lekarzami. Rury MOŽNÁ odwiązać, chociaż na Nie wskazują w ciążę. Lepiej w tej sprawie zwrócić się do IVF. Jeśli Nie chcesz, martw SIĘ, Ze ciąża nadejdzie, ABY tak, MOGE powiedzieć, Ze niektórzy zachodzą w ciążę nawet z bandażowanymi rurami. Możliwe jest ich bardzo mało.

 17. Yasya

  Możesz, ale są to odosobnione przypadki. Do bardzo, bardzo rzadkie. Wieluniu Nie Chce, Pilzner okazuje sie, Ze zaszły w ciążę, O mozna SIĘ wręcz przeciwnie. / planirovanie / ovulyaciya Wszystko jak Bóg ci da. JEST Jeszcze coś, Kolorado mozna rozwiązać Z rurami ... Ogólnie Rzecz biorąc, tu JEST Kwestią przypadku, Nie wiadomo, JAK wyjdzie. /planirovanie/pl-info/menstrualnyj-tsikl-zhenshhiny.html /planirovanie/pl-info/shest-podskazok.html Skonsultuj z lekarzem SIĘ, moze cos NA CI Powie, ponieważ ZNA Twoje Ciało i stan.

 18. Alain

  Opatrunek na Rury LUB, innymi slowy, stylizacja chirurgiczna JEST wykonywana na Rzecz zajścia w ciążę NIE W Przyszłości. Oznacza celu ZE Przejście jajowodów całkowicie zachodzi na Siebie, CO zapobiega przedostaniu SIĘ plemników zrobić Jamy macicy. Ale są przypadki ciąży. Wynika ABY oo niekompetencji Lekarza, Który przeprowadził operację. Jeśli zdecydujesz SIĘ na Dziecko PO, bandażu, powinieneś udać SIĘ zrobić IVF.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...