Dyskusja - poród za granicą

W tym temacie omawiamy Zarządzanie ciąża i porodem Poza Federacja rosyjska, Dzielimy SIĘ doświadczeniami.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 5
 1. Arina

  Dziewczęta przez Długi Czas Nie mogły zajść w ciążę, A Już na wczesnym etapie, ale Już pojawiają SIĘ komplikacje. Moralnie skrajnie wyczerpany i bez Siły Fizycznej, prawdopodobnie wiek daje SIĘ odczuć. Bardzo obawiam SIĘ zagrożenia porażką, Mąż nalega na pewne rodzaje w Izraelu, znalazł szpital Szeba, Teraz komunikuje SIĘ z lekarzami. Ktos urodziła za granicą, CZY wARTo?

  • Marina

   Dzień dobry! Jeśli mozesz Bezpiecznie wyjechać za Granice na poród, ABY Dlaczego nie pójdziesz zrobić dobrze płatnej kliniki. Wierz mi, Teraz przepis SIĘ WIELE pieniędzy. Po prostu najważniejsza JEST TYLKO Nie Proces narodzin, ale takze Obserwacja i punktualne porady.Zwłaszcza, ZE Już jestes chory, potrzebujesz Lekarza, Który JEST inteligentny. Bedzie podążał za trendem swojego Rozwoju, przyjaznym Cie przepisał leki. Tak, Dużo, Na Który Jestes pewny, ZE SIĘ dobrze przetransportujesz?

  • Katia

   Jeśli Już zaczęły SIĘ komplikacje, czy Faktu, ZE mozesz z powodzeniem przenieść Dużo, ponieważ klimat i powietrze SA rozne, o miec wpływ na moze i NIKT NIE Wie, CZY NA Lepsze, CZY odwrotnie.
   /rody/r-info/kak-nachinayutsya-rody.html Lepiej znajdźcie tu Dobrych Lekarzy, którzy prowadzili miałem pomagali podczas całej ciąży, A wtedy juz byłoby Jasne, Gdzie urodzić, Albo tu Albo polecieć Czy innego Kraju. /beremennost/slozhnosti/kak-izbavitsya-ot-toshnoty.html
   /beremennost/info/kogda-vstat-na-uchet.html

  • Nina

   Arina, cześć. Jak rozumiem, Masz zamiar urodzić za granicą. I CZY Bedziesz TU w Ciężar? Po Drugie, CZY Jestes pewien, že przeniesiesz Dużo dobrze, a to nie nie wpłynie na twoja ciążę? Dlaczego zdecydowałeś, že Ślimak porażka, powiedział lekarz? I CZY pozwolił ci latać? Oczywiscie, Ze decydujesz. Tak, w Izraelu eksperci i Sprzęt SA Lepší od naszych, ale moze Lepiej pojechać zrobić Szpitala? /rannie-sroki/problemy/vykidysh.html /beremennost/slozhnosti/tonus-matki.html / mozno-li / obraz-zhizni Pomysł dobrze i pamiętaj, ABY SIĘ skonsultować z lekarzem.

  • Olya

   Arina, aby dwaj maz i jego pragnienia í Potrzeby. Nie określiłeś, jaki JEST Twój wiek, granicą takze Czasu. Dlaczego ja na Jakiej podstawie Jestes tak niewygodny LUB tworzysz dyskomfort? CZY mozesz Mieć Jakieś Problemy zdrowotne CZY coś? Za granicą oczywiscie lekarze i Sprzęt Beda Lepsze od naszych.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
Dodaj komentarz do Marina anuluj Katalog Cały

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...