Dyskusja - poród za granicą

W tym temacie omawiamy Zarządzanie ciąża i porodem Poza Federacja rosyjska, Dzielimy SIĘ doświadczeniami.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 5
 1. Arina

  Dziewczęta przez Długi Czas Nie mogły zajść w ciążę, A Już na wczesnym etapie, ale Już pojawiają SIĘ komplikacje. Moralnie skrajnie wyczerpany i bez Siły Fizycznej, prawdopodobnie wiek daje SIĘ odczuć. Bardzo obawiam SIĘ zagrożenia porażką, Mąż nalega na pewne rodzaje w Izraelu, znalazł szpital Szeba, Teraz komunikuje SIĘ z lekarzami. Ktoś urodziła za granicą, czy warto?

  • Marina

   Dzień dobry! Jeśli mozesz wyjechać za Granice na poród, aby Dlaczego nie pójdziesz czy dobrze płatnej kliniki. Wierz mi, teraz trening się wiele pieniędzy. Po prostu najważniejsza JEST TYLKO Nie Proces narodzin, ale takze Obserwacja i punktualne porady.Zwłaszcza, ZE Już jestes chory, potrzebujesz Lekarza, Który JEST inteligentny. Czy podążać za trendem, rozwija się, przepisał leki. Tak, dużo, na może jesteś pewny, że się dobrze przetransportujesz?

  • Katia

   Jeśli Już zaczęły SIĘ komplikacje, czy Faktu, ZE mozesz z powodzeniem przenieść Dużo, ponieważ klimat i powietrze SA rozne, o miec wpływ na moze i NIKT NIE Wie, CZY NA Lepsze, CZY odwrotnie.
   /rody/r-info/kak-nachinayutsya-rody.html Lepiej znajdźcie tu Dobrych Lekarzy, którzy prowadzili miałem pomagali podczas całej ciąży, A wtedy juz byłoby Jasne, Gdzie urodzić, Albo tu Albo polecieć Czy innego Kraju. /beremennost/slozhnosti/kak-izbavitsya-ot-toshnoty.html
   /beremennost/info/kogda-vstat-na-uchet.html

  • Nina

   Arina, cześć. Jak rozumiem, masz zamiar urodzić za granicą. I czyć tu w ciąży? Po Drugie, CZY Jestes pewien, že przeniesiesz Dużo dobrze, A na nie nie wpłynie na twoja ciążę? Dlaczego zdecydowałeś, że istnieje groźba porażki, koment lekarz? I czy pozwolił ci latać? Oczywiście, że decydujesz. Tak, w Izraelu eksperci i Sprzęt SA Lepší od naszych, ale moze Lepiej pojechać zrobić Szpitala? /rannie-sroki/problemy/vykidysh.html /beremennost/slozhnosti/tonus-matki.html / mozno-li / obraz-zhizni Muszę dobrze wiedzieć, aby skonsultować się z lekarzem.

  • Olya

   Arina, to twój mąż i jego pragnienia i potrzeby. Nie określiłeś, jaka jest moja wiek, a także limit czasu. Dlaczego i na na poziomie jesteś niezdgodny lub tworzysz dyskomfort? Czy masz jakieś problemy zdrowotne czy coś? Za granicą świadczeń i usługi.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
Dodaj komentarz do Olya anuluj Katalog Cały

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...