Dyskusja - przewlekłe zapalenie przydatków obustronne i ciąża

W tym temacie omawiamy Randki związane z planem związanym z planowaniem i ciąża w przewlekłym zapaleniu przydatków.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 5
 1. Natalia

  Christina! Nikt nie może się zrobić dokładnej prognozy. W kontekście pomyślnego wyrażenia SIĘ W cyklu miesiączkowym i zaplanować ciążę. Niestety, nieregularny Cykl Moze Być razem problemami, danie Zespół policystycznych jajników Jak. I po leczeniu Procesu zapalnego, bedzie badanie w celu wykluczenia choroby.Ponadto, czasami, PO zakończeniu Procesu moze byc zapalnego miednicy, zrosty dowcipniś Współpracy utrudnia zajście dowcipniś ciążę. Dwa główne zadanie: pełne leczenie i obserwacja uzupełniająca. Może będziesz mógł dokonać zbieżnej.

 2. Christina

  Mam przewlekłe obustronne zapalenie przydatków. Powiedz mi, proszę, jakie są szanse na zajście w ciążę? Czy to jest niebezpieczne? Boję się Córka pozamacicznej. Nie próbowałem Jeszcze zajść w ciążę, uwolnić opusię. Zapalenie rachunku jajnika na płycie montażowej za Pomocą elektroforezy i Antybiotyków. Miesięcznie raz na 2 miesiące.

  • Marina

   U mnie też chroniczny andeksit, Miesiące idą normalnie. Jeśli Przerwy trwają dłużej niz 42 dni, należy je leczyć, NIE JEST ABY oo powodu andeksitis, JEST zrobić PEWNEGO rodzaju naruszenie. Odzyskują normalnie, a nie z różnymi diagnozami. Ryzyko jest odliczane.

  • Lilya

   Dzień dobry! JEST Bardzo Trudno powiedzieć ... To wazne, ABY rozpocząć tak wcześnie Leczenie Jak to możliwe zart, jeśli choroba rozwinie SIĘ przewlekłe, ABY Zwykłe diagnoza JEST święty i bezpłodność. Oczywiscie, podczas Planowania ciąży nie sensu MA, musisz Być traktowany i dostosować Cykl menstruacyjny. Jeszcze Raz Nie pozwól, ABY choroba rozwinęła SIĘ W przewlekłą.

  • Anna Kolomova

   Niestety, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Masz nieregularną miesiączkę, Która zapobiega owulacji i JEST Niezwykle ważna, jeśli chcesz zajść w ciążę. Przeszedłeś kurację, JEST dobrze, pozostaje dostosowanie miesiączki, wtedy mozesz spróbować zajść w ciążę. Jeśli Ciało JEST Silne, o zajściu w ciążę Pragnienie JEST Wspaniale, nastepnie Wszystko SIĘ obróci.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...