Miesięcznie po porodzie

Cześć,

Zacząłem miesiączkować po porodzie w ciągu 2 miesiecy. Kolejny miesiąc Też byl, skromna ALE JEST TYLKO I Alokacja 2-3 dni. Teraz 2 miesiące bez Miesięcznika.

CZY MOZE tak Być w przypadku GW? CZY zrobić Normalne, pójść CZY powinienem zrobić Lekarza?

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 7
 1. Christina

  Po miesiącach po urodzeniu Trzech rozpoczęły SIĘ miesiączki, ą następnie Nie bylo więcej niz 2 miesiące. Narodziny Nie Trudne Były, ale Bliźnięta (Naturalne). Zakłócić rozładowanie, ponieważ w Czasie ciąży Zmysł węchu STAL SIE Coraz poważniejszy, pojawiła sie nerwowość. Dzisiaj bylo NA USG, powiedzieli, ZE macica Nadal sie kurczy. Czy do? Ta sama uzistka z poprzedniej ciąży mi sie podeszła, dlatego skłonna JEST Nie ufać JEJ diagnozie.

 2. Togzhan

  Miałem przedwczesny sortowania i miesiąc wagowo miesiąc, Senja wspólnie ZE TO, ciemnym piwem KOLOR NIE JEST podobny Bardzo ciemny ????

 3. Yuliya Igorevna

  Pierwsza miesiączka zaczęła SIĘ tak Szybko, ponieważ Masz Silne Ciało i Bardzo Szybko powróciło zrobić Zdrowia PO, porodzie. To Jest Dobre.
  Ale od razu Harmonogram NIE zostanie skorygowany. Potrzebujesz wspólnie najmniej Trzech miesiecy. ALE TYLKO wtedy, gdy przestałeś karmić piersią.
  Ale karmisz piersią, O laktacja moze wywołać brak miesiączki ZE wzgledu na Fakt, Ze hormon prolaktyny JEST produkowany w dużych ilościach - tłumi owulację. Oznacza zrobić, ZE NIE bedzie miesiączka Lub Beda Jeden Bardzo nieregularne.
  W związku z Tym alarm JEST Tylko w przypadku, gdy po całkowitej awarii piersią przez Trzy miesiące Nie JEST regulowana serie, A Teraz Nie ma powodu Robić Niepokoju.

 4. Adelaide

  Zwykłe Ciało przychodzi kilka miesiecy. Jeśli Nie ma Bolu, utraty Siły, innych zaburzeń, Stan mozna uznać za normalny. Niektórzy eksperci nazywają okres 8-12 miesiecy. Ważne JEST prawidłowe podejście zrobić Życia, odpoczynku, bóstwo takze. Czytaj O TYM TUTAJ Projekt: /posle-rodov/vosstanovlenie/pitanie.html

 5. Christina 28

  Zdravstvuyte.Dlya Pierwsze Chce powiedzieć, jeśli Masz obawy, Lepiej skonsultować oo SIĘ ginekologom.A inaczej, podczas laktacji Moze Nie Do odprowadzania Krwi przeczytane /posle-rodov/vosstanovlenie/mesyachnye.html .i Jeszcze, Ze JEST SIĘ konieczne w celu wykluczenia ciąży (marka testu) statystyki .po kolejnych ciąż występuje w ciągu pierwszych 2-6 miesiecy PO rodov.I używać doustne środki antykoncepcyjne, sa kompatybilne z laktacją.

 6. Olga

  Też mysle, ZE tutaj Nie ma SIĘ Czym martwić! Ja, podczas karmienia piersią, bez Miesięcznika, poszedłem ja Sześć miesiecy pozniej, zdołałem zajść wag ciążę. Dlatego Też, wykonaj testy I Chrońmy Siebie, jeśli jestes czymś Bardzo niepokojącym, pokażesz swojego Lekarza-ginekologa. Ten organizm rekonstruowany JEST, ABY WSZYSTKO.

 7. Eugene

  Rzeczywiście, jeśli testy dla B JEST ujemny, ABY Twój miesięczny wariant Normy /posle-rodov/vosstanovlenie/mesyachnye.html
  Jednak jeśli kiedykolwiek ma obawy (nieprawidłowości, dyskomfort, wygląd LUB Zapach Absolutorium), ABY przejść zrobić Lekarza. Dlatego Nie Badz leniwy, Idź do ginekologa, Jeszcze bardziej. Już minęło Dużo Czasu po urodzeniu Dziecka i odwiedził Już kobiete, o zapobieganie Nie zaszkodzi.Jeśli Wszystko w porządku, zrób niepowodzenie JEST reakcją twojego Ciała na laktację, wtedy twoja dusza bedzie spokojna I Nie bedziesz dręczony przez wątpliwości. Jeśli Să Problemy zrobić Naturalnie im wcześniej wyjdą na szczękę Tym wcześniej zostaną wyeliminowane.
  Nie zapominaj, ZE laktacja i Fakt, že Masz Problemy menstruacją oo, NIE zapobiegają ciąży /posle-rodov/vosstanovlenie/polovaya-zhizn.html
  Jeśli Nie zamierzasz Kupić swojego Dziecka, Brata LUB Siostry, Ważne JEST, ABY pamiętać o antykoncepcji.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...