Jakie Sa zagrożenia?

W związku z podejrzeniem patologii stawów (reumatyzm) dano leczenia: penicyliny, delagil. Zaakceptowałem je w ciągu 3 miesięcy. Po nadejściu badań zdiagnozowanych odeszły, a leczenie anulowane. Po 2 pojęcie zaszłam w ciążę. Powiedz mi, czy koszt jest wysoki?

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 5
 1. Yana

  Nie rozumiem przenośnego. Mináł już czas, antybiotyki, który już nakleił, już dawno wyrosły z szczytu ciała. / rody / podgotovka Jesteś taki sam, kiedy byłeś już w ciąży, aby mogła być patologia. Ja po prostu nie muszę się czegoś martwić. Zapewniam Cie urodził doskonale Zdrowe Dziecko) / beremennost / info / serdtsebienie-ploda
  /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html

 2. Anna Kolomova

  Co sprawia, że ​​myślisz, że będzie jakaś patologia? Pili antybiotyki, Które Były Absolutnie zbyteczne, jednak nie nie wpłynie na na płód, ponieważ ciąża miała MIEJSCE w ciągu dwóch miesiecy. Szkoda może być tylko wyrządzona, ale tylko dobrze.

 3. Marina

  Tak, wszystko jest dobrze! Trwa poród ciąży! Ja, ja, jestem elegancki czy mogę. Wszystko, co może teraz niekorzystnie wpływać na poziom wiedzy. Od nerwów jest tylko problemami. A nie z przyjmowania leków, które stał się zostać 2 miesiące temu. Powodzenia i nie martw się tak bardzo.

 4. Yasya

  Cóż, minęły juz Dwa miesiące, W Tym Czasie Randki leki, Które wziąłeś, Już Dawno wyrosły z Krwi. /rannie-sroki/problemy/pochemu-bolit-zhivot.html Dlatego nic nie może wpływać. Nie mogę tego o tym myśleć. Bądź w stanie, noś, jedz prawidłowo i nie wahaj się.
  /beremennost/slozhnosti/kak-izbavitsya-ot-toshnoty.html
  /beremennost/info/kogda-vstat-na-uchet.html

 5. Alain

  Jeśli martwisz się, czy antybiotyki wpływają na płód, to nie musisz się martwić. Aby bylo uzyskać Dużo Czasu, ABY antybiotyk odsunął od organizmu, tak ABY Nie bylo zadných Patologii w związku z Tym.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...