Alergia w 1. trymestrze ciąża

Cześć,

Mam 6 tygodni ciąży. Wszystko bylo w porządku, ale postanowił usunąć Włosy za Pomocą wosku i nastąpiła reakcja alergiczna, strasznie swędząca.

Brak zagrożenia dla płodu? CZY muszę ISC NIE Lekarza? Z góry dziękuję!

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcę wstawić komentarz zdjęć na pewno śpieło o Dany?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 5
 1. Katarzyna

  Oczywiscie trzeba Jeszcze ISC zrobić Lekarza allergologu.No Taka reakcja alergiczna Nie JEST niekorzystny plod.I szczególnie podczas ciąży zwiększa produkcję Harmon kortizil Który pomaga alergie występują w łagodniejszej formie.

 2. Zoya

  ZAGROŻENIE dla płodu Nie JEST - JEST ABY reakcja czysto Ciało obce, ale należy zwrócić uwagę na to, oczywiscie, powinno Być. Spróbuj kilka dni, ABY namaścić Na miejscu Dla Dzieci krem ​​Do obniżenia swędzenie LUB przetrzeć wywar z rumianku LUB z rzędu, SA Jeden dobrze oczyszczone zaczerwienienie i swędzenie ... W każdym razie, należy powiadomić Lekarza w recepcji i Nadal Staraja SIĘ wykorzystać INNE środki zrobić usuwania włosów. CZY PRZED ciąża miałeś podobną reakcję na wosk? Teraz Ciało JEST W Restrukturyzacji, wiec Moga Być Różne reakcje, Badz gotowy na to!

 3. Tatiana

  Twój opis przypomina bardziej uogólnione pokrzywki. Moze wystąpić w odpowiedzi na bodźce rozne podczas ciąży, czasami Nagle, w odpowiedzi na Zmieniony wczego Zdrowia Kobiety. Nie dla dziecka reakcja JEST straszna, TYLKO przepisane leki Moga na Nia wpływać. Nie należy przyjmować samemu niczego, należy skonsultować z lekarzem SIĘ W miejscu budowy Budowy zamieszkania.

 4. Eugene

  Teraz musisz Bardzo ostrożnie wykonywać nawet te procedury, ktore robiłeś wielokrotnie. W końcu Jestes w ciąży ı JAK TWOJE Ciało zareaguje na wosk, Albo coś innego JEST nieznane. Co Robić z alergia dowcipniś Czasie ciąży, patrz TUTAJ /beremennost/bolezni/allergiya.html. Osobiście poleciłbym, Abys zgłosił SIĘ zrobić Tych Miejsc, w ktorých zaczerwieniłeś SIĘ LUB wyłuskiwałeś szałwię szałwii /mozno-li/mozhno-li-lekarstva/shalfej.html LUB rumianek /mozno-li/mozhno-li-lekarstva/romashka-pri-beremennosti.html (Letnia) JEST Nieco łatwiejsze zud.Estestvenno, jeśli Jestes NIE uczulony na rumianek LUB szałwia.

 5. Nina

  Wiesz, w Czasie ciąży organizm przyszłej Matki cierpi na fundamentalne zmiany. Powody, dla ktorých Ciało JEST drapane, moze Być WIELE /beremennost/slozhnosti-beremennost/cheshetsya-telo-pri-beremennosti.html#more-2496 . Oczywiscie, zapisz SIĘ na Konsultacje z alergologiem. Po badaniu lekarz przepisze ci niezbędne Leczenie.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu.Odczny sygnał na miesiąc PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...