Szarża po porodzie - zobowiązanie się do powodu awarii stanu matki

W domu pojawiło się dziecko. Obawy o niego stał się główne zadanie dla młodej matki. Ale w tym geście niemy uwagę na jej ciele i pozywaniu.

Mając na przeznaczeniu różne formy i wnętrzach, a także klatki piersiowej.

...

Spis treści:

To dążenie musi być poparte konkretnymi działaniami. Dlatego ważne jest, aby stosować takie metody, jak ja, dbanie o swój wygląd.

Powtórz figurę, ogólny ton na temat ciała otrzymać naładować po porodzie, co też da moralną satysfakcję z końcowych rezultatów.

Elastyczny brzuszek kobiety rodzącej

Aby mięśnie brzucha ręcznie narodzin w piersiszym wzmocnieniu i zacieśnieniu.

W proponowanych poniżej zadaniach jest pewien plus: można wykonać, polecając uwagę na dziecko.

Dziecko lubi choroba lokomocyjna, zarządzanie się i zasypia. Musisz umieścić go na kolanach, przyjmując pozycję "na nogę", kładąc stopy na sprzedaż. Podnieś stopy w górę od podłogi i opuść je z powrotem.

Make 15 wyciągów nogi i po prostu prasie odpoczynek: huśtaj dziecko z boku, bez zdejmowania nogi z podłogi na minutę. Kolejne kolejne 15 wejść i ponownie "poruszaj się". > Bezwzględność, powtórz ćwiczenie w 3-4 podejściach.

Pierwotnie boczne mięśnie brzucha powered by uwagi. Leżąc na plecach, podciągnij nogi (kolana ugięte). Linia od kolanu do palców powinna być równoległa do sufitu.

Zwolnij kolanę w prawo, dotknij powierzchni, na co stałysz. Ostrza z podłogi nie łzą! Wróć do domunej pozycji. Zwolnij nogi w światło na podłogę i odłów je z powrotem.

Zacznij z 24 obniżeniami. Stopniowo, w poprzednich zwiększeniach, wprowadzają ich do 42 razy.

Co to jest miesiąc po urodzeniuCo to jest miesiąc po urodzeniu? Przeczytaj w tym artykule.

Jak po porodzie musi być jedzenie, dowiecie się tutaj.
 

Piersi matki karmiącej

Błędem mogłoby myśleć o tym, że

Mięśnie piersi napełnione mlekiem matki odprężają się. Aby im później udało się przeżyć ich, tym trudniejszy i dłuższy będzie ten proces.

W ciągu dwóch do trzech tygodni po porodzie możesz kontynuować wykonaj ćwiczenia:

 1. Przywiąż ręce do "zamka" w klatce piersiowej, rozszerzając łokcie po bokach. Stwórz się przez połączenie, naciskając jedną ręką na drugą. Na przymieszczenie kołem na rękę. Utrzymując ten opór, trzymaj się w prawo, potem w lewo do granicy. Linia wygiętych w łokach jest równoległa do linii podłogi. Wystarczy powtórzyć trening 12-15 razy. "Pozdrawiałem oszołomiony.
   
 2. Stań na ekranie w "czterech punktach": dwie dłonie, dwa kolana. Ręce rozsuwają się do siebie palcami (stanowi "buldoga"). Rozpocznij Ostre, Krótkie pompki na stronę zgiety dloni, Nie wyprostowując łokci zrobić Końca podczas przesuwania SIĘ w górę. Po obniżeniu klatki piersiowej prawie dotyka podłogi. Wykonaj od 30 do 60 pompek.

Przydatne ładowanie na kobiece biodra i pośladki

Opłata po dostawieNie tylko mięśnie, ale także skóra i pośladków w czasie. Młoda matka musi zostać naładowana po porodzie, aby wyeliminować te niedoskonałości.

Zdecydowałam się na: przy założeniu prostych ćwiczeń.

 • Aby zacisnąć mięśnie pośladków i przywrócić stan skóry, pozbywać się niepożądnego cellulitu, leżą na dziecko. Prosty sposób na wyczerpaniu się sprawia, że ​​nie można się z niego wydostać (sofa, łóżko). Puść do. Powtórz 24-32 razy. Zrób to samo z lewą stopą.
   
 • Kolejnym ćwiczeniem, kazdego pośladków, JAK I przednich i tylnych Części ud, JEST leżeć na plecach i zginąć Nogi na kolanach. Ustaw obie stopy na szerokości barków. Podnieś plecy i miednicę z podłogi, pozostałych na łopatkach i na całej stopie. Wróć. Podnoszenie-powrót staje się 32-40 razy. Po podróżach, pociągnij Nogi zrobić klatki piersiowej, ściskając kolanę dłońmi, ABY mięśnie pośladków i udały SIĘ zrelaksowanym.
   
 • Proste i niegroźne ćwiczenia na pełnym poziomie. Leżąc na brzuchu, po prostu zegnij nogi na kolanach, próbując klasowaną piętą po pośladkach. "Rozrywka dla dzieci", ale bardzo skuteczna! Powtarzaj, blisko stopy się zmęczą.

Charge - gwarancja piękna kobiecego ciała po porodzie

Wykonywanie do tego celu proste ćwiczenia 2-3 razy w tygodniu, możemy spodziewać oszałamiające wydajności i dawną doskonałość postaci i kondycję.

Takie ładowanie odpowiedzialności za wyskokę piękna pięknego ciała młodej matki. Dowolna kobieta może sobie narzucić na miarę!

Aspiryna dla kobiet w ciążyCzy mogę brać aspiryna dla kobiet w ciąży?

NA naszej Stronie / - znajdziesz WIELE przydatnych Informacji dla Siebie.
 

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcę wstawić komentarz zdjęć na pewno śpieło o Dany?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
 1. Diane

  I nie tylko wykonywać ćwiczenia po porodzie, ale takze zaczął SIĘ ModelForm smukłą matkę. Zajęło się na dwa miesiące i trochę straciło około sześciu, ale lepszy i lepszy wygląd!

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry.Chcę czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...