Powrót do zdrowia po cięciu cesarskim: wracamy do pokoju bez strat

Powrót do zdrowia po cięciu cesarskim

Niestety, Nie kazda ciąża JEST nieskomplikowany i dopełniają naturalnego porodu, JAK natura przewidziała. ALE Kobiety SA Bardzo Szczescie urodzić SIĘ W czasach, gdy zostają matkami, A w przypadku skomplikowanej ciąży.

Miliony Kobiet w Ciąży na równym ciąże cesarskiego cięcia. Ktos wie z góry, Ze dostawa miała SIĘ odbyć w dziesięciu sposób, ABY Ktos używał cięcia cesarskiego awaryjnego Uratować ul Życie.

...

Spis treści:

CO To Jest Sekcja cesarska?

Cięcie cesarskie - prawdziwa Operacja chirurgiczna, Która polega na rozbiór tkankach Kobiet w ciąży w celu wydobycia płodu.

      
CZY JEST JEGO stan wystarczająco Dużo kręgosłupa znieczulenie - lek podaje SIĘ W Tym regionie zewnątrzoponowego kręgosłupa za Pomocą cewnika.

Znieczulenie i rozluźnienie mięśni występują Tylko w Dolnej połowie Ciała. Natychmiast po urodzeniu KOBIETA ma możliwość wzięcia Dziecka w ramiona i przymocowania zrobić klatki piersiowej.

Jeśli wiadomo z góry, ZE KOBIETA w ciąży bedzie miała cesarskie cięcie, nazywa SIĘ JA planowane. Istnieje szereg wskazań bezwzględnych, gdy alternatywa Nie JEST nawet brana pod uwagę (rozmiar i kanał rodny niedopasowanie Dziecka, kompletne łożysko przodujące, A takze Niektórych Choroby Kobiet w ciąży i POŁOŻENIE płodu Wagowo łonie Matki), i wskazania wyboru, KIEDY lekarz moze zdecydować Się na obróbka w celu uniknięcia ewentualnych komplikacji.

Jeśli Naturalne komplikacje zagrażające życiu komplikacje ujawniają Dziecka LUB Matki, wówczas uciekają SIĘ zrobić niego Operacja awaryjna nd ważna wskazania.

Planowane i awaryjne cięcie cesarskie wykonuje SIĘ wedlug Różnych Metodego.

Lista rzeczy dla noworodka w lecieDziesięć Artykuł Przedstawia Lista Rzeczy dla noworodka w lecie. Co zabrać ZE SOBA zrobić Szpitala, bez którego mozesz SIĘ obejść?

Dufalac dla noworodków: instrukcja, dawkowanie, cena - w tym artykułu.

Technika Operacji

Technika cięcia cesarskiegoPłód JEST golony i wprowadza SIĘ cewnik w celu całkowitego opróżnienia pęcherza obowiązkowego. Wypełniony pęcherz przeszkadza w skurczu, CO oznacza szybkie gojenie SIĘ nacięcia macicy. Konsekwentnie analizuj skórę, mięśnie, otrzewną, macicę, pęcherz płodowy i wyciągaj Dziecko.

Następnie pępowina JEST cięta, posmak JEST usuwany, o macica, otrzewna, rowniez JEST zszywana. Na skórze nakłada SIĘ Szwy LUB zszywki. czasami Wyjść drenaż Robić wypływu z mięśni brzucha, Który usunięte po 2-3 dniach. Skóra Szwy SA usuwane przez 5-6 DNI.

Ważne: z planowym cięciem Cesarskim cięcie nadaje SIĘ w poziomie, W nagłym wypadku W gotownicy pionowo.

Traumatyczność pionowej scalonej JEST ważniejszaI chirurg ucieka SIĘ zrobić nacięcia pionowego, ABY uzyskać Czas W sytuacji zagrożenia Życia.
      

Możliwe powikłania po Operacji

Możliwe powikłania po cesarskim cięciuProcent komplikacji PO Operacji cesarskiej DOSC WysokiKomentarzy: 10 - 40 Procent Kobiet w porodzie.

Z reguły NA pierwszym miejscu budowy Stan zapalny o różnej Lokalizacji i nasileniu. Przyczyny Moga Być zarówno DOSTEPNE W ogniskach zakażenia organizmu Kobiety, JAK Iw błędzie Operacji.

Najczęstsze obawy:

 • Procesy zakaźne w ranie ı zapaleniu błony śluzowej macicy;
   
 • objawy zapalenia w okolicy szwu - ból, rozbieżność, ropienie;
   
 • wydzielanie z pochwy, inne niz Zwykłe lochis, oczywisty sygnałowy niższości w macicy;
   
 • zapalenie otrzewnej z rozwojem sepsy - najpoważniejsze możliwe powikłania, Które Moga rozwinąć SIĘ zrobić śmiertelnego wyniku.

Ale mniej BEZPIECZEŃSTWA zapalenie, TAKIE Jak endometritis (Wewnętrzna warstwa macicy) zapalenie przydatków (Zapalenie wyrostków) parametryzuje SIĘ (Zapalenie tkanki okołostawowej) moze prowadzić zrobić naruszenia cyklu miesiączkowego, syndromu regularnego Bolu, poronienie i niepłodność.

niedokrwistość z powodu rozległej utraty Krwi podczas zabiegu odnosi SIĘ zrobić najczęstszych powikłań. Ważne JEST, ABY podczas Operacji LUB PO JEJ zakończeniu przepisać Zabiegi kompensujące utratę Krwi i zapewnić Pełne odżywianie Kobiety w okresie rekonwalescencji.

Kolejne niesamowite komplikacje związane z Cesarskim cięciem choroba zakrzepowo-zatorowa. Bardzo Ważne JEST, ABY PRZED cięciem Cesarskim ujawnić predyspozycje Kobiety zrobić JEJ wystąpienia, A następnie zastosować środki Profilaktyki i Leczenia.

Przydatne W nazwach zaworów zakrzepowo-zatorowej wcześnie wstaje po Operacji i bandażuje Nogi.

Określić ciążę w domu bez testuCo myślisz, CZY Jest Możliwe ustalenie ciąży w Domu?? Mozesz! Przewieziesz Parę sposobów - click here.

Cięcie Przy dostawie - Jak unikać i zapobiegać przerwom? Uczymy się z tego artykułu.

A tutaj - /posle-rodov/vosstanovlenie/kompleks-uprazhnenij-posle-rodov.html Zestaw ćwiczeń po porodzie. Zwracamy Postać!

Odzyskiwanie po Operacji. Co moze ja NIE MOZE byc?

Co można i czego nie można zrobić po cesarskim cięciu?Pierwszy Dzień po Operacji KOBIETA zart na oddziale intensywnej Terapii, Gdzie jest nadzorowana przez wykwalifikowany personel.

Znieczulenie po Operacji trwa 2-3 dni.

ABY zapobiec występowaniu stagnacji, Choroby zakrzepowo-zatorowej i Rozwoju zrostów u Kobiety Bardzo Ważne JEST przestrzeganie reżimu Ruchu. Poszedłem zrobić łóżka, Wstań i Wstań.

Ważne 2-3 razy dziennie robić prowadzenia gimnastyki leczniczejI pierwsza lekcja - 6 godzin po Operacji, Jeśli Nie ma przeciwwskazań medycznych.

 1. Głaskanie brzucha zgodnie z ruchem zegara sztuki.
   
 2. Obrysuj klatkę piersiowa od dolu do góry - prawa reka zrobić Lewa strona I NA odwrót.
   
 3.       
 4. Głaskanie podbródka od dolu do góry.
   
 5. Wykonanie głębokiego oddychania klatki piersiowej (dłoń na przeponie).
   
 6. Głębokie oddychanie z brzuchem (dłoń trzyma szew), z cofaniem i nadymaniem brzucha.
   
 7. Naprzemienne ślizganie SIĘ stopami po prześcieradle, leżenie.
   
 8. Obrót zatrzymać bez zdejmowania obcasów.
   
 9. Kaszel (řeka trzymać szew).

Usiąd Nas po cięciu Cesarskim (Przez 2 dni) należy zachować ostrożność, starając SIĘ Nie naciskać na obszar szwu, najlepiej odchylając SIĘ zrobić tylu.

Nakarm Matki, Które przeszły operację, potrzebujesz delikatnej pozy - kładąc poduszkami pod SIĘ LUB kładąc SIĘ.

W Pierwszy Dzień po znieczuleniu Nie przyjmuj pokarmów stałych. Niezbędne mikroelementy i Witaminy SA przepisywane kroplówki, KOBIETA moze pić wode mineralna bez Gazu, wzbogacony sokiem cytryna.

Następnego dnia Dieta obejmuje Bogate w Białko gotowane mięso, omlet, owsiankę śluzowa. Przy wyborze diety szyderstwa Ważne, ABY pamiętać, Ze Nie mozna Jeść żywności, Które powodują wzdęcia i fermentacji w jelitach, a ponadto, Matki karmiące Nie powinny Jeść COS wspólnie szkodzi dziecku.

Od 4 dni Wspólny Stół.

napisz ZE PO Szpitala Operacji cesarskiej przez 6-7 DNI.

W domu mozna wziąć ciepły Prysznic z mydłem dla Dzieci, zanim Do TYLKO częściowo podlano. Wanny SA przeciwwskazane, Mozesz je TYLKO TYLKO 2 miesiące po Operacji.

Przyczyny zawrotów głowy w ciążyDlaczego tam SA zawroty Głowy w ciąży? I o ktorých ONI ostrzegją? Poprosimy lekarza!

Dlaczego moje plecy bola po porodzie? Read O Tym W naszym artykule.

Po wypisaniu ZE Szpitala

Jak przygotow mieszkanie na wyjazd Ze Szpitala?

Jak przygotować mieszkanie na przyjazd ze szpitala?W idealnym przypadku Randki Sprawy domowe powinny zostać przejęte przez resztę Rodziny wag pierwszych dniach po przybyciu Ze Szpitala.

WSZYSTKIE czynności związane z ubraniami dla dzieci - ZMIANA ubrania, kąpiel, Karmienie Nie powinny Być tak ułożone, ABY SIĘ matka musiała schylić. Dlatego musisz przygotować przewijak i Wysokie Łóżko dla dziecka.

Jak poprawić Karmienie piersią?

Trudności z karmieniem Dziecka po cięciu Cesarskim występują DOSC często. Wynika ABY z Wieluniu powodów, W Tym Prawie obowiązkowego karmienia Dziecka mieszankami w Szpitalu położniczym.

Karmienie piersią JEST Podstawa Rozwoju Dziecka i odporności Ważne JEST, ABY dołożyć Wszelkich starań, ABY rozwinąć laktację Cesarskim po cięciu.

Mumie muszą skupić SIĘ na zwiększeniu Produkcji Mleka (Masaż piersi, ciagle pompowanie) i poprawie skladu Jakości. ABY zrobić zrobić, konieczne JEST przyjmowanie Specjalistycznych suplementów iw pełni odżywczo.

Jakie Sa ograniczenia w okresie rekonwalescencji?

Kobietą, Która przeszła cesarskie cięcie, powinna wystarczająco dbać o Siebie, ABY całkowite wyleczenie Nie miało żadnego wpływu na JEJ zdrowie. Dlatego NIE powinien:

 • podnieść ciężary Więcej niz 4/3 kilogramy. Dziecko, naciskając na klatkę piersiowa, mozesz nosic;
   
 • nosic ubrania Poza sezonemschwytaj zimno;
   
 • żyć życiem seksualnym - ścisły zakaz AŻ zrobić zakończenia wypisu (lochia). PO Zwykłe po 8 tygodniach - TYLKO z niezawodną metoda antykoncepcyjną, zaleconą przez Lekarza.

Kiedy są szwy leczone po porodzie?Często pytany: niż przetwarzanie szwów po porodzie? Pytasz - służamy.

Ile tygodni trwa ciąża? Liczymy Razem - kliknij tutaj.

W TYM artykuł - /beremennost/info-beremennost/kogda-vstat-na-uchet-po-beremennosti.html Wszystko o rejestracji na ciążę.

po przywróceniu

KIEDY zacznie SIĘ miesiączka?

Antykoncepcja po cięciu cesarskimPrzywrócenie cyklu miesięcznego JEST TAKIE Samo, zarówno PO Naturalnej dostawie, JAK I PO Operacji nA macicy. W zależności od laktacji moze wystąpić miesiącach po dwoch i ośmiu.

Jeszcze Raz - którzy przeszli cesarskie ciąże obowiązkową antykoncepcję, Nawet jeśli miesiączka Jeszcze nie wyzdrowiała.

KIEDY Lekarza pokazać?

Więcej W Szpitalu JEST USG zrobić Monitorowania Procesu gojenia sie macicy.

Jeśli PROCES JEST normalny, Odwiedź ginekologa PO zakończeniu wydalin.

Jeśli kobietą, Która miała cesarskie cięcie, pojawiają SIĘ oznaki narastającego STANU zapalnego - niewłaściwe rozładowanie, ból, gorączka, następnie musisz natychmiast udać SIĘ zrobić Lekarza.. Ginekolog dostarczy kobiecie Specjalne konto i kontroluje Przywracanie funkcji rozrodczych.

KIEDY MOGE zaplanować Kolejna ciążę?

Kolejna ciąża Moze Być zaplanowana Nie wcześniej niz za 2 lata PO przeniesionej Operacji.

Bez wzgledu na to, Jak dobrze przebiega Proces Leczenia macicy, ZAWSZE istnieje niebezpieczeństwo JEJ zerwania miejscu budowy Budowy szwu podczas następnej ciąży w. Jeśli okres Pomiędzy ciążami Nie JEST zmniejszony, JEST prawdopodobne, ZE KOBIETA bedzie mogła rodzić naturalnie.

Jaka bedzie Kolejna porcja po cięciu Cesarskim?

Jeśli KOBIETA JEST zdrowaI nie nie bedzie zadných komplikacji Rozwoju ciąży i pozycji płodu, A następnie w Przyszłości Moze sama rodzić.

Jeśli Nadal potrzebujesz drugiego cięcia cesarskiego, Następnie zostanie przeprowadzona w miejscu budowy Budowy Pierwszego szwu, uprzednio przecinając blizny.

Trzeba dobrze Zrozumieć, Ze PO przeniesieniu cesarskiego cięcia KOBIETA przeszła operację kawitacji. Prawidłowo spełniając zalecenia Randki Lekarza i myśląc o Swoim sposobie Życia mgr Wszelkie szanse, ABY przywrócić JEJ zdrowie i funkcje rozrodcze.

Elevyt w ciążyW jakim celu Elevit w planowaniu Ciąży? Co jest niezwykłego w Tych witaminach? Przeczytaj w tym artykule.

Po co ja JAK CTG w ciąży? Mozesz SIĘ dowiedzieę z tego artykułu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 35
 1. Lily

  Cześć. Lochia zakończyła SIĘ 3 tygodnie po Cesarskim cięciu, półtora miesiąca po Cesarskim cięciu brązowym Tylko z Jeden Dzień. Teraz Dziecko ma 2 miesiące, Nie ma odchodów. CO zrobić bylo? Często karmię piersią, Życie seksualne zaczęło SIĘ 4 tygodnie po porodzie, często przerywano Stosunki seksualne.

 2. Christina

  Cześć. U Mnie Teraz 8 tygodni PO sortach LUB pracach KS. Z początku wyładowanie bylo tak obfite, ą następnie brązowe, zrób 7. tygodnia całkowicie SIĘ ustały. Po chwili zaczynało SIĘ Trochę żółtego rozmazania, A Teraz byl różowy kicz, niewiele, ale różowo. Nie ma Bolu. Nie wiem, CZY zrobić W porządku, CZY nie? Bardzo Trudno mi sie opisać, ponieważ jestem strasznie zmęczony opieka nad dzieckiem. Ale główna temperatura JEST normalna ja NIE MA Bolu. CO To Jest? Krwawienie?

  • Katarzyna

   Wydaje mi sie, že Nadal MASZ lochię, ale zeby sie uspokoić, Lepiej udać SIĘ na Konsultacje oo lekarzem, ABY ginekolog przejrzał badanie i jeśli SIĘ konieczne, podejmie Badania. wtedy ja mozesz zdecydowanie dowiedzieÄ ‡ SIĘ, Co jest Nie Tak oo twoim zdrowiem, Ciężko CI udzielić Porady na Stronie bez Inspekcji

  • Marina

   Wygląda Jak krwawienie. Jeśli martwisz SIĘ O Swój stan, zaleca SIĘ wizytę u Lekarza I tak Szybko, Jak to możliwe. Ponieważ TYLKO lekarz podczas konsultacji Twarzą w Twarz moze powiedzieć, CO SIĘ DZIEJE I JAK niebezpieczny żartem Dziesięć Stan.

 3. Dayana

  Cześć, Cezareczkę miałem 5 miesiecy pozniej ja zaszłam w ciążę. Czy to jest niebezpieczne? Bardzo zmartwiony i przestraszony.

  • Alain

   Ciężarne 10 miesiecy po Cesarskim w Szpitalu w dowolnym lozhili Nie została zarejestrowana w zh.k.smotreli przez Uzi szwem, Wszystko Jest dobrze, nawet mozna bylo Mieć Bardzo ... estestv.rody lekarz zasugerował, ale musiałam ISC zrobić innego Miasta w centrum okołoporodowym W celu konsultacji i udać SIĘ tam na początku porodu

  • Elizabeth

   Drogi Dayanie. W Szpitalu powiedziano Nam Ze Nie mozesz zajść w ciążę w ciągu Roku, a nawet jeśli urodziłeś bez Cezara. OP Operacji JEST oczywiste, Ze JEST ONA Bardzo, Bardzo Niebezpieczna zarówno dla dziecka, JAK I Dla Ciebie. Konieczne żartem skonsultowanie z lekarzem ginekologiem SIĘ, a to NIE Lepiej. Potem dojdziesz zrobić nihilisty, na Powie aborcję, Pilzner okazuje sie, Ze Wszystko Nie bylo tak zle i mogło wytrzymać. Natychmiast mowie, Ze bedzie zrobić Bardzo Trudne, ponieważ ZAWSZE Lèze w Szpitalu oo pięciomiesięcznym dzieckiem, nawet Nie wyobrażam sobie Tego. Ale Bardzo pragnę Wszystkiego najlepszego i Zdrowia dla Ciebie i twoich Dzieci.

  • Elena

   Lekarze zalecają odczekać CO najmniej rok po Cesarskim cięciu. zanim zajdziesz w ciążę. Żartach do DOSC Niebezpieczne, ale znam kilka Historii, KIEDY W podobnej sytuacji KOBIETA normalnie pielęgnowała i rodziła Dziecko. Wydaje mi sie wiec, ZE Wszystko Jest indywidualne. Poza ewentualnymi problemami ZE spoiwem odgrywa rolę rowniez, z jakiego powodu została wykonana przez cesarskiego cięcia. Mysle, ZE powinieneś znaleźć naprawde Dobrych Lekarzy i skonsultować oo SIĘ NIM. Ogólnie Rzecz biorąc, urodzenie i urodzenie Dziecka w takiej sytuacji Jest Możliwe, pilzner musisz Cały Czas Być pod nadzorem Lekarza.

  • Marina

   Niezbyt dobrze, powiedziałbym. Lekarz moze zalecić aborcję. Jak bylo napisane poprawnie, Czas Minął Bardzo niewiele, szew moze sie rozproszyć. Ale ciążę MOŽNÁ Uratować, jeśli naprawde chcesz. Ale naprawde trzeba biegać w szpitalach.

  • Anna

   Dzień dobry! Oczywiscie JEST Bardzo, Bardzo wcześnie. Bylo Zbyt Mało Czasu i podczas ciąży mozesz Mieć przerwę w szwach, a to stanowi ZAGROŻENIE DLA twojego zycia. Ciąża moze zostać uratowana, ale wtedy niemal Do samego porodu bedziesz Musiał spędzić w Szpitalu pod nadzorem. Oczywiscie WYBÓR należy zrobić CIEBIE!

 4. Lesya

  Witam, po dostawie minęło 3,5 miesiąca, byl COP. urodziła i sie 24 Grudnia, w połowie lutego wydaniu wydaje SIE, piwo wag końcu zaczął Znowu obfity, udał Się na Trzy dni prosto JEST BARDZO obfity, Jak menstruacja, Ze skrzepami.W Marcu Znów Wszystko ucichło, na początku kwietnia Znów zaczęło SIĘ rozmazywać, Znowu Dwa dni Znowu obfite, A wiec Już 6 dni rozmazane! Co to może być?

  • SWETLANA

   Lesia, Które dlatego, že Masz Masz Cykl. Ostatnie 2 razy okres miałeś. Jeśli karmisz piersią nawet, JEST na to.Pamiętaj o przestrzeganiu zasad Higieny. Możliwe Warianty USG w celu uspokojenia. Zaleca SIĘ noszenie Opaski po urodzeniu.

  • Natalia

   Lesia! faktem JEST, ZE PO porodzie rozpoczyna okres karmienia piersią SIĘ. Zmieniam Proces hormonalny. Jeśli Karmienie Nie ma jasnego harmonogramu, a ma następnie interwały dłuższe niz Cztery Godziny, ą następnie mniej, wtedy w miesiącach Moze Być zamieszanie. Biorąc pod uwagę nierównoważomierność rozkładuiny I Ich Bardzo różny Charakter, wARTo odwiedzić Lekarza ginekologa. Mozna przepisać ultradźwięki narządów miednicy, A wymazówkę takze, ABY wykluczyć zapalenie.

  • Anna

   Dzień dobry! WIELE zalezy od Tego, CZY jesz, CZY nie, pij antykoncepcję LUB Nie. Podczas całego Ciała, takiej reakcji JEST zupełnie normalna, hormonalne Kobiet po porodzie odzyskiwanie okresy Roku moze następnie rozpocząć przepaść TYLKO plamy i odwrotnie Być obfite. Po zakończeniu lochii musieliście poddać SIĘ badaniu ginekologicznemu, jeśli Jeszcze Tego Nie zrobiliście, Nie zwlekajcie, tam będziecie szczegółowo wyjaśnione.

  • Marina

   Dzień dobry! Aby NIE JEST normalny Stan. Jeśli jesz, JEST za wcześnie na pelna miesięczną interwencję.Radzę ci przejść Pełne badanie, ponieważ Twój stan JEST podobny zrobić Procesu zapalnego, Być moze nawet z infekcją. Byłoby Lepiej, gdyby nie wszystko potwierdzone, ale trzeba by sprawdzić.

 5. Natasza

  Zrobili cesarskie cięcie 18 stycznia 2016 r., Ale Nie czuję żołądka i moje NIE, wrażenie, Ze znieczulenie Nie odeszło, chociaż JEST ponownie wycięte. Dlaczego tak jest?

  • Elena

   WIELE z Nich ma Problemy z wrażliwością Skóry brzucha. Wynika z z faktu, ZE TYLKO TYLKO zostałeś przeceniany, ale takze rowniez Nerwowe. Które SA W NIM i zajmie Czasu. odzyskać. Jak długo to się odbędzie - Nie mozesz powiedzieć na pewno. Ktos ma 2 miesiące, ktos ma więcej.

  • Natalia

   Dobry imiennik! Faktem JEST, ZE podczas każdej Operacji Ważne SA wycinane. W dziesięć sposób naświetli SIĘ. Podczas Operacji moze rowniez dojść zrobić skutku. Z biegiem Czasu, w okresie 6-12, kolorami ponownie rośnie, A ustępuje uczucie drętwienia. Ale Nie Masz Gesta tkankę bliznowatą LUB Szeroka szyjkę, moze NIE dojść zrobić wyzdrowienia. WARTo skonsultować SIĘ z neurologiem i wziąć udział w kursie witaminami z Grupy B, ABY zobaczyc potencjał regeneracyjny.

  • Anna

   Dzień dobry! Tak, aby Trudne JEST. Czułość moze powrócić za Pół Roku. A może nawet NIE wróci. W Tym Nie ma nic strasznego, wiec zareagowało SIĘ na operację. Minie Trochę więcej Czasu i przyzwyczaisz SIĘ zrobić Tego STANU I Nie bedzie zwracał Uwagi.

  • Marina

   Dzień dobry! CZY mozna przesadzić w znieczuleniu, ale Już od najdawniejszych Związków Już Wszystko znormalizowane. Jak Sprawne Twoje ogólne zdrowie, z wyjątkiem odrętwiałego brzuszka? Zaocyjadż Trudno domyślać SIĘ, Škoro nie znam obiektów Cezara. Nie pozostawiaj niczego przypadkowi, skonsultuj z lekarzem SIĘ. Jedyna Rzecz, Nie Moze Być PO TAK Czas Czasie.

 6. Katerina

  Cześć. Cesarskie cięcie 17.12.15. NA wyciągu z domu uzi bez Cech. Przy wielokrotnym uzi w ciągu 2 miesiecy odkryte subwersję makicy 11,5 mm po leczeniu oksytocyną 2 mm. Potwierdziła oksytocyna. NA Stawek powiedzieli, Ze Nie mozesz przyjść. Pod każdym wpływem Wszystkiego wróci zrobić Normy. Wyładowanie Nie trwało okolo 2-3 tygodni. Teraz Stoi brązowy skąpy.Został Zarejestrowany u Lekarza dopiero za Tydzień. Co to może być? Przywracanie cyklu? Od Uprawniona Nie karmiam piersią. Bardzo się martwi ...

 7. Daria

  Oniego zrobili cesarskie cięcie! Najwyraźniej 5 dni temu, co miesiąc (?) Rozpoczęty, Nadal ISC! Jak długo oni pójdą? Jestes JEST Już 5 dni?

 8. Katarzyna

  Po Cesarskim cięciu minęło 3 miesiące, JA chodziłem co miesiąc i KIEDY karmię Dziecko, powiedz mi, CZY zrobić Normalne zjawisko?

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...