Szwy wewnętrzne po porodzie: co zrobić, jeśli bola ja Jak sobie z nimi poradzić?

Co Moze Być bardziej radosnego niz narodziny długo oczekiwanego Dziecka? Przyjemne Kłopoty, próżność, Przejściowe noce, Wizyty krewnych i przyjaciol. Ale czasami, wraz z dzieckiem, czyli matka zabiera ZE Szpitala i ma mały problem - Szwy wewnętrzne i świeże blizny.

...

Spis treści:

KIEDY SA Luki i Dlaczego? Jak lata w okresie poporodowym i Jak wrócić zrobić normalnego Życia?

      
Przed rozmowa o Ruchy, Każdą kobiete Musi wiedziec anatomia narządów płciowych na, Które uczestniczą w procesie Narodzenia.

W porodzie uczestniczą macica, szyjka macicy, pochwa, krocze. Jeśli poród JEST normalny, pęknięcie macicy Nie powinno SIĘ poważne komplikacje być.Jest, TAKIE SA Bardzo rzadkie przypadki, w Czasie porodu lekarz moze zauważyć oznaki grożącej Przerwy i dokonać w porów Cesarskie cięcie.

Zerwanie krocza odnosi SIĘ Do konieczności zerwań, Ale taktyka prowadzenia na świeżym powietrzu Szwy po porodzie, inny, ponieważ zamknięcie krocza krocza odnosi SIĘ zrobić szwów, ktoré sa zszyte z niewchłanialnego materiálu (jedwab, polipropylen), ą następnie usunięte.

Zasadniczo porozmawiamy na zerwaniu szyjki macicy i ścian pochwy. Aby własnie TE szczeliny SA zszywane, ale o się rozpuszczają.

Przyczynam pęknięć

Przyczyny wewnętrznych pęknięć przy porodzieNajczęstsze blad na PRAWE zrobić:

 • Duży owoc;
 • nieelastyczność tkanek;
 • Szybka LUB szybka dostawa;
 • Wąska pochwa;
 • Choroby zapalne pochwy podczas ciąży;
 • poród po aborcji.

Fizjologia normalnego portułania Otwarcie szyjki macicy przedłużone, W ciągu 12 godzin i dłużej, Polecam U primiparów. Te Kobiety, Które regularnie rodzą, z szyjki macicy Reguły Otwarcie JEST szybsze.

Dlatego w Tym etapie porodu, Gdzie to się Dzieje, Otwarcie Otwarcie szyjki macicy i, ZAWSZE JEST kontrola Lekarza.

Jeśli szyjka macicy nie nie zostanie w pełni ujawniona, A KOBIETA zacznie SIĘ przedwcześnie napinać, moze wystąpić pęknięcie szyi. Zadaniem Lekarza, jeśli widzi przedwczesne PRÓBY "trzymaj" kobiete z Tego nawigacjiwego Kroku. Z Tego samego powodu rowniez ŚCIANY pochwy SA zepsute.

Wewnętrzne Luki Nie mozna iść zobaczyc zaraz po dostawie, Do dziesięciu Lekarz po oddzieleniu Leczenia PO leczeniu szyjki macicy i pochwy wagowo lusterkach.

JEST zabieg bezbolesny, ale Konieczny zrobić zszycia nawet pęknięć i nie nie Problemów Kłopotów. Kazda niezraniona rana moze STAC SIĘ zajęogowany po urodzeniu Dziecka.

PROCEDURA zszycia szyjki macicy bezbolesny. Tak wiec natura chroniła kobiete po porodzie przed nieprzyjemnymi doznaniami. Podczas nakładania szwów na ścianach pochłania SIĘ ból, ponieważ pochwa JEST bogata w ogóle Nerwowe. W Tym przypadku lekarz znieczulony uszkodzone ŚCIANY pochwy novokainą LUB lidokainą.

katgut - na podstawie instrukcji dotyczącej szwów. SA Naturalne nici Wykonane z owczych wnętrzności.W swojej strukturze JEST podobny zrobić ludzkich tkanek, A zatem w ciągu 7-10 dni moze sie rozpuszczać niezależnie, zachodzi pod działaniem enzymów kobiecego Ciała.

Do rzeczy użyć półsyntetyczne włókna, TAKIE Jak Vicryl, PGA, caproag, Które rozpuszczają SIĘ Nieco dłużej, w ciągu 30-60 DNI.

Trzy okresy poroduDziesięć Artykuł Dotyczy Trzy okresy Uprawniona. Read, sie dowiesz, Jakie Sa Trzy trzydzieści.

tutaj możesz nauczyć się, jak począć dziewczynę.

      

Dbałość o wnętrz Szwy

Szwy wewnętrzne po porodzie są obolałeW związku z Tym Nie ma Opieki szwów, ale KOBIETA Musi wiedziec, Ze w okresie poporodowym w ciągu kilku tygodni, wydzielenie zostanie przydzielone z macicy - Lochia, Które utrudnia Tworzenie sterylnych warunków. Nie mozna rowniez zastosować sterylnego bandaża.

Zmieniła SIĘ taktyka doświadczając puerpery w okresie poporodowym. Jeśli PRZED kobietą, Która ma wewnętrzne Szwy, pozwolono JEJ wstać po, porodzie w ciągu kilku dni í nakarmić Dziecko Trzeciego Dnia, Teraz Sytuacja żartem Inna.

Dzisiejszy Okres kobietami w okresie poporodowym ZE szwami. Jednoczesna konkurencja Kobiet i mężczyzn w domu.

Jakie Sa Sa Szwy, Który Musi pozostać w pozycji zamkniętej.

Dlatego Pokrewne tematyABY SIĘ Nie rozdzieliły. Siedzenie, JAK Zwykłe, rowniez NIE JEST zalecane, wskazane JEST usiąść, usiąść LUB usiąść na jednym oo pośladków. Ten środek ostrożności JEST Konieczny przez miesiąc LUB Trochę dłużej.

Życie seksualne Puszczasz Dymek Dwa miesiące za. Nadają SIĘ zrobić pieczenia dobrze rozdartych ścian i wznowienie Ich elastyczności.

Jeśli KOBIETA zacznie uprawiać seks PRZED Tym Czasem, moze pojawić SIĘ Sytuacja, w ktorej nastąpi infekcja niezogotowanych tkanek z wszystkimi następującymi konsekwencjami.

Dziecko powinno Być karmione TYLKO podczas leżenia, ale nie nie moze Tego zrobić. Podatne JEST, ABY W dziesięć okres Nie podnosić ciężkości, ZE MOZE aby spowodować rozbieżność dloni szwów. Nawet Nie wychowuj Dziecka, z powodu Masz Masz Duże Dziecko.

      
PODSTAWOWE Zasady SAMO Higieny. AZ zrobić polaczenia wygojenia tkanek, 1-2 wyeksponowany PrysznicW Czas Wolny Nie kąpiel!

Konieczne JEST stosowanie tekstu, Bezpośrednio po porodzie, specjalnym porodzie, najdogodniejszej, takiej wlasnie.

Chowana bielizna Kobiety, Które rowniez Maja wewnętrzne Szwy JEST przeciwwskazane, ABY nosic Jeden i Pół zrobić dwoch miesiecy. Faktem JEST, ZE TAKIE płótno wytwarza nadmierny nacisk na krocze i Ściany pochwy, od A do Z Kolei utrudnia szybkie gojenie szwów.

Jak wyobrazić bliźnięta chłopcówTutaj Projekt znajdziesz: Informacje o Tym, JAK Jak wyobrazić Bliźnięta chłopców.

tutaj mówi się o sprzyjających dniach w zapłodnieniu.

Taktyka Zachowania po porodzie

Szwy wewnętrzne po porodzieTrzeba do Zrozumieć zwykły rytm karmienia Kobiety po porodzie Nie PASUJE.

Ze wzgledu na to, Ze cała wewnątrzkomórkowa woda wnika zrobić gruczołów mlecznych, następuje reorganizacja pracy organizmu, W pierwszych dniach PO porodzie Moga pojawić SIE puerpe zaparcie. Któreszczelnych Kobiet, Które Nie Maja szwów, przepisać Diete: więcej Płynów, bulionów, mniej chleba i tak Dalej.

Wszystko zrobić Wszystkiego, ABY poznać í zapamiętać kobiete, Która MA Szwy. Niepłaczane zaparcia Moze Mieć ładunek na szwach, Który moze sie rozproszyć.

Jeśli widzisz, Ze Nie ma krzesła przez 1-2 dniwypić środek przeczyszczający LUB zrobić lewatywę. Natychmiast po opróżnieniu należy umyć zewnetrzne Organy płciowe ciepła Wodą z roztworem antyseptycznym, ponieważ dolna krawędź ŚCIANY pochwy, Gdzie Moga znajdować SIĘ Szwy, Styka SIĘ oo krokiem.

Jeśli wewnętrzne pęknięcia Były Głębokie i wielokrotne, lekarz moze przepisać antybiotyki moim wczesnym okresie poporodowym, ROBI SIE TO, ABY zapobiec powikłaniom.Powikłania Moga wystąpić w okresie poporodowym IW Takım przypadku należy natychmiast skonsultować z lekarzem SIE.

W przypadku Tym Nie mozna odszukać Wizyty u ginekologa?

 • jeśli w pochwie, sa bolus Które Nie ustępują;
 • W Dolnej Części brzucha pojawiło SIĘ uczucie ciężkości bolus wzrosły;
 • Nagle wzrosła Wysoka gorączka;
 • z pochwy pojawił SIĘ ropny wyładowanie.
Czasami te objawy moga powodować inny powód, ale jeśli Masz wewnętrzne Szwy, musisz wyeliminować Główny problem! WSZYSTKIE Te objawy zrobić PEWNEGO stopnia Mówią O zapaleniu Stawów LUB O Ich rozbieżności.Lekarz powinien przepisać pacjentowi Leczenie, Które Moze Być miejscowe, z zastosowaniem szwów i ogólne.

Ale musisz wiedziec: Nawet jeśli nie nie Masz zadných skarg, musisz skontaktować SIĘ oo Porada dla Kobiet.Zaraz po urodzeniu, Trudno żartem ocenić pod względem Stana Stawów kosmetycznym, ponieważ nie nie JEST obrzęk tkanek.

Lekarz powinien zbadać wewnętrzne Szwy i zwrócić szczególną uwagę NA STAN szyjki macicy. Jeśli Szwy NA szyjce macicy Nie SA prawidłowo skondensowane, w Przyszłości Moze by spowodować komplikacje.

Pierwsze PO, Do ktorej moze prowadzić szorstka powstała blizna poronienie, Ponieważ szyjka macicy powinna Być szczelnie Zamknięta podczas ciąży.

OP Drugie, Szorstka podczas Blizna porodu NIE MOZE DAC szyję całkowicie otwarty, CO moze rowniez prowadzić Czy tragicznych skutków. Dlatego inspekcja Tylko nA fotelu ginekologicznym, miesiąc po porodzie Nie martwić SIĘ O SWOJĄ Przyszłość i podjąć decyzję - ABY wykonać wycięcie blizny wytrzeszcz i nałożenie Nowych szwach.

Do jakiego wieku możesz rodzićHere mozesz SIĘ Uczyć z wieksza możesz rodzić.

tutaj przeczytasz, Jak usunąć rozstępy po, porodzie.

NA naszej Stronie / wciąż WIELE interesujących i przydatnych Informacji.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 45
 1. Mari

  Dzień dobry. Nałożone Szwy wewnętrzne i uczucie podczas SZYCIA, istnieją co najmniej 10. Mówili, mozna usiąść, ale za każdym Razem, zwłaszcza podczas długiego siedzieć, Nie, sa dzikie ból w kroczu.I doznania, A potem jakby rodziły, A potem jakby Znowu wspięła SIĘ głowa, Nawet KIEDY SIĘ Klade, uczucia SA silniejsze. I Wcale NIE mijają. Sa po prostu silniejsze Lub słabsze. I byl Silny bol pleców, szczególnie kręgosłupa. Nie moge unieść nóg, boli Mnie zrobić Między Nogami, tak jakbym wciąż mial brzuch Albo jechałem na motocyklů przez Długi Czas. Od Pierwszego Dnia narodzin, Nie ma Czasu na Odpoczynek, Dziecko często znajduje SIĘ W JEGO ramionach, na oczyszczenie, mycie. Wczoraj, na stołku kilka razy wstał. Dzisiaj leżała cały ranek, Nie mogła wstać. Mój lekarz JEST na urlopie, A dobrze drugiemu, Nie Polowanie :( I tak, usunięty PRZED wypisaniem z szyjki macicy skrzepów i. Po urodzeniu Nie przeprowadziła inspekcję i zrobił USG. Dopiero w dniu wypisu. Cos Takiego.

  • matka Światło

   Marie, dobranoc, Jak się Masz Teraz? CZY Masz Lekarza? Mam Dziesięć problemu sam mysle, ZE powinienem SIĘ z Tym pogodzić.

 2. Ładna

  Dobry wieczór! Bardzo często Kobiety borykają sie z podobnymi problemami PO urodzeniu, na Szczęście, dziś łatwo je naprawić, bez większego wysiłku i pieniędzy. Najbardziej niezawodnym i niedrogim sposobem JEST przetwarzanie LUB mycie mydłem, sprawdzane na Swój sposób (jestem matka dwojga Dzieci). JEST rowniez dezynfekuje i suszy zmycie słabym roztworem nadmanganianu potasu (Nie wystrzelić !!!). Dobrą Pomocą Meromestin (dostępny w każdej aptece). Życzę łatwego Zwrotu po porodzie!

 3. Kulsh

  Luka JEST wewnętrzna i zewnętrzna. Jak ja wspólnie przetworzyć?

  • Marousia

   Dzień dobry! Pamiętaj, ABY SIE umyć PO każdej Podróży zrobić toalety i zmianie Uszczelek. Użyj rumianku, naprzemiennie (jeśli Nie ma uczulenia na te rośliny) Jako środek zrobić Obsługi Stawów odpowiednich dla zwykłego nadtlenku LUB lewomekolu. Jeżeli szczeliny SA Mężczyzna, ABY Zwykłe wewnętrzne Szwy rozpuszczają SIĘ Jeszcze w Szpitalu i nie nie moze Ich obsłużyć, wystarczy użyć Metody nawadniania w Tej samej infuzji rumianku.

  • Marina

   Lecz antyseptykami, zrobi SIĘ miramistin Lub chlorheksydyna. Zewnętrznie przetrzyj bandażem nasączonym środkami antyseptycznymi. Co na pewno chodziło wewnętrznego, Lepiej zapytać Lekarza.

 4. Julia

  Cześć. U Mnie w rodzajach Lub pracach dochodziło zrobić Wewnętrznych zerwań. Minęły Trzy tygodnie, ale Mój obrzęk w pochwie NIE spał.Powiedz MI CZY zrobić Norma? Czy to jest zwrócenie się do lekarza? Jeśli zrobić Normalne, Ile oo Wewnętrznych obrzęków odejdzie?

  • Katarzyna

   Witam, mam coś PEKA i zewnetrzne leczyć przez dłuższy Czas prawdopodobnie więcej niz miesiąc. Już milczę O Krajowy leczyć im coś Jeszcze trudniejsze. Nic Nie przechodzi SZYBKO. Zwłaszcza, Ze Nie kłamiesz i nie nie ruszasz SIĘ. Biegasz po opiece nad dzieckiem. Wszystko bedzie dobrze w krótkim Czasie. Ale lekarz Nadal bedzie tam isc TYLKO położył okolo miesiąca zrobić odwiedzenia ICH ginekologa.

  • Marina

   W każdym razie konsultacja z lekarzem Nie zaszkodzi. Naprawde nie wiem, Jakie Były Twoje łzy, Głębokie LUB nie, Jak Szwy Były. JEST WIELE Różnych niuansów. Wiec idź zrobić Lekarza na Konsultacje wewnętrzne, A lekarz Powie CI CZY JEST Twój stan normalny.

  • Lilya

   Dzień dobry! Wszystko zalezy OD stopnia zerwania. Jeśli Bylo ich wiele I SA Jeden Duże I Głębokie, Te pęknięcia leczyć przez dłuższy Czas. Jeśli wręcz przeciwnie, czy ZE JEST Normalne NIE MAM konieczne JEST, ABY SIE skonsultować Z ginekologiem. Byc moze Proces zapalny i konieczne JEST JEST Leczenie. Szwy Moga nałożyć niestosowne LUB obraźliwe, A nawet na możliwe Teraz JEST, ABY ABY naprawić w Przyszłości trzeba bedzie zrobić JAK plastik spowodują dyskomfort.

 5. Katarzyna

  Wczoraj Uprawniona, wstrzykiwany środek znieczulający, obudziłem SIĘ Rano - Dużo bole Stawów. Co moge zrobić, ABY BOL zasnąć?

  • Katarzyna

   Ekaterina sobie, pomagasz samemu nic nie nie bedzie w powyżej tygodnia DAC CI NIE SA i duże Doradcy. Nie rodzić w domu, w Szpitalu, Gdzie pielęgniarki i lekarze tam z NIM skonsultować. Jedynymi ludźmi, którzy moga ci pomoc, SA Teraz. Plus Wszystko tak Trochę cierpliwości, ABY NIE znieść SIĘ ZA chleb ISC. Za kilka dni bedzie łatwiej.

  • Marousia

   Dzień dobry! W Szpitalu poproś Lekarzy o pomoc. Być moze Po Prostu przetworzone i Stawów bedzie łatwiejsze, spray lidokainy Lub powiedzieć znieść. Jedyne leki przeciwbólowe, co pozwoliło piersią, ABY Noshpa, ale te bole NIE Pomoże. Badz cierpliwy, wieczór powyżej tygodnia SIĘ tępy ból, ale po kilku dniach mozna zauważyć i nie nie bedzie.

  • Marina

   Jestes Ty na GW? Jeśli HS JEST nieświeże leki przeciwbólowe JEST szkodliwe dla dziecka. Skonsultować SIĘ z lekarzem, ABY wybrać Bezpieczny środek przeciwbólowy i czekać, ale w końcu ból odejdzie.

 6. Irina

  Zgadzam SIĘ, prawdopodobnie Masz Jakieś infekcji macicy LUB coś w lewo.Już niedługo zobaczymy SIĘ z lekarzem, Być moze weźmiesz rozmazy i nalegasz na ultradźwięki, ABY dowiedzieÄ SIĘ, Ze w macicy NIE pozostały resztki. Odprowadzenie po urodzeniu Dziecka trwa okolo czterdziestu dni. Sam nie nie przejdzie, potrzebujesz Pomocy miodu. Przeczytaj:
  /posle-rodov/vosstanovlenie/vnutrennie-shvy.html
  /posle-rodov/vosstanovlenie/chistka.html
  /posle-rodov/oslozhneniya/poslerodovoe-krovotechenie.html

 7. Albina

  Podpowiedź, PROSZĘ, urodziła 11 dni temu, przydział Krwi Minął LUB mial MIEJSCE W siódmym dniu, Teraz Już Za 3 dni JEST lekki czerwony przydział z nieprzyjemnym zapachem. Szwy SA stosowane wewnętrznie i zewnętrznie.

 8. Irina

  Jeanne, niezbędny dostęp do wszystkich zasobów. Niedostępny dla dzieci. Ale jeśli nic nie przeszkadza, nie możesz niczego wysmarować. Ale blizny w końcu przejdą do SAMO, ALE Pierwsze lata Czerwone Beda na pewno widoczne. Z biegiem czasu wszystko przeminie.

 9. Jeanne

  Cześć. Powiedz mi, PROSZĘ, po odłączeniu sznurków i szwów, CZY JEST Też smarowanie blizn czymś, CZY Nie? Mam na myśli po nacięciu krocza.

 10. Maria

  Olga, jak cię rozumiem! W Tym miesiącu po okolo porodu, JEJ Mąż zażądał prosta Seksu, ale mam taki strach, jakby po Raz Pierwszy. Pierwsze kilka aktów było bardzo bolesnych, po raz ostatni rozciągnięte przez. Myślę, że komponent emocjonalny jest ważny. Mój Mąż Nie nalegał, byl zgrabny, ale niestety nie nie ZAWSZE tak działa. Tak, ja zgadzam sie na Przystani, jeśli Nie ma Krwi - elastyczność punkt moze ushili tak .. Trochę cierpliwości i Wszystko ułoży SIE !!

 11. Alia

  dziękuję

 12. Olga

  Chłopaki, witajcie wszyscy. Mam taki problem, moja córka jest już piąty miesiąc. Szybko urodził się, wielkie piaski. Z tego powodu nie ma normalnego życia seksualnego z mężem. Dla mnie jest bardzo straszne i dowcipne. Nie mogę się wycofać z gry. Depresja rozwija się z tego powodu, nie czuję się kobietą. Bardzo źle. Powiedz mi, co masz zrobić?

 13. Alia

  Cześć, Chciałem zapytać, mam luke w środku í byłem zszyty. Urodziłem SIĘ W sierpniu, miesiąc potraktowano furatsilinom i nadmanganianem potasu. Minęło 5 miesiecy, JAK NIC NIE boli, ALE KIEDY zbliżyć SIĘ zrobić mojego Meza, mam bole Gdzie Szwy LUB gdy Reka popycha, Glinka biała, Zbyt. Czy to przejdzie?

 14. Irina

  Mahabbat, wezwij pogotowie, działa charakter. Nie trać czasu. Im wcześniej poprosisz o pomoc medyczna, Tym szybciej bedziesz w domu Apartament obok Protokół dziecka.Masz Silny zapalny, jeśli ISC uruchomisz, mozesz uzyskać posocznicę. Na Lekarza napisz skargę, pozwól JEJ zostać ukarana, To Jest zaniedbanie, powinnaś wykonać USG ı jeśli potrzebujesz oczyszczenia.
  /posle-rodov/oslozhneniya/temperatura-2.html
  /posle-rodov/oslozhneniya/poslerodovoe-krovotechenie.html
  /posle-rodov/oslozhneniya/oslozhneniya-posle-rodov.html

 15. mahabbat

  Przy porodzie wywołało wewnętrzne pęknięcie, tam Wszystko bylo obrzmiałe, jakby jelito bolało. Trudno chodzić. Nieprzyjemne wyładowanie krwi. Dzisiaj na ciąży kawałek wypadł, na pół ropie, na pół z krwią.Co moge zrobić, powiedz mi, prosze? W dniu wypisu lekarza Nic Nie powiedział, Nie Badala Mnie PO porodzie. Nie udzielał żadnej rady. Co masz zrobić?

 16. gość

  KIEDY Dziewczyny Mówią, Ze Nie zostałem ostrzeżony, Nie powiedziałem. Nie moge Tego Zrozumieć. Chodź tutaj Projekt, zapytaj. Aby Cie boli. W pierwszym porodzie byłą Krwinka. Eduroam szew rozchylił SIĘ nieznacznie. Wieczorem poszedłem zrobić położnej na Stanowisko, poprosiłem ja, ABY spojrzała na mnie na fotelu. Okazało SIĘ, ZE JEST Nie tak strasznie. Teraz nic nie nie widac.

 17. Natalia

  Mam dwoje dzieci. Sam je urodziłem, z zewnątrz obcymi łzami i szwami. Moge dynia Jedno - dyskomfort JEST Bardzo poważny. Pod względem chodzenia, noszenia Dziecka, przestrzegania Wszystkich procedur Higienicznych.
  PO wypisaniu z domu Lepiej zrezygnować z życia seksualnego przez najbliższe kilka miesiecy. Mysle, ZE JEJ Mąż CIĘ zrozumie, ponieważ JEST na poważne obciążenie dla organizmu, ktore NIE Wagowo pełni wyzdrowiało PO, porodzie.

 18. Tatiana

  Narodziny Były tak szybkie, že od pierwszych walk zrobić Czasu narodzin Dziecka trwało nie mniej niz Dwie Godziny. Nie MOGE sądzić o zerwaniu wewnętrznego, lecz WEWNĘTRZNEJ Warg sromowych JAK nożyczkami wyciąć Tu i tam, i pochwy, KIEDY spojrzałam w lustro PO Pięć dni byl koszmar. Tak wiec, po porodzie i szwów umieścić Mnie i oddał Dziecko zrobić piersi i pobytu trzydniowego w Szpitalu, poszedłem przejść karmić, siedzi í NIKT NIE powiedział mi, ZE MOZE NA odbytu siedzieć, ani wychowywać Dziecko. Dziesięć dni pisałem ZE łzami, bylo piekielnie bolesne, prysznicem pod Zimnej Wody. Szedłem powoli przestawiając Nogi, A nawet podnoszenie Ich O 10 cm bylo Trudne i strasznie bolesne. Po porodzie zajęło zrobić 18 DNI, wizualnie Wszystko Sie wyleczyło, ale Nadal czuję SIĘ niewygodnie siedząc i nieprzyjemne doznania w podbrzuszu. Przydziały co miesiąc, podczas karmienia Sa znacznie obfite. Mam Nadzieje, Ze ZE wzgledu na to, Ze Nie kłamałem i prowadziłem sposób Życia, JAK PO normalnej dostawie, nie nie wpłynie na moje zdrowie, ABY i życie seksualne.

 19. C

  Pilnie zrobić Lekarza!

 20. anna

  Przy urodzeniu Były łzy wewnątrz szwów, Musiał rozpuścić vtechenii 10 wyciągi dney.posle Były bole ani siedzieć, ani nie nie chodzić vozmozhno.V toalety na male Potrzeby Zbyt bolno.Tak powinno Być CZY COS seroznoe.Rody Pierwszy.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
Dodaj komentarz do Irina anuluj Katalog Cały

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...