Skuteczne ćwiczenia brzucha po porodzie

Ćwiczenia na brzuch po porodzie

Po porodzie nie każdy z nich jest zdolny do pracy. Często musisz dołożyć Wszelkich starań, ABY osiągnąć pożądany Rezultat i pozostać zadowolonym Z Siebie.

Ktos próbuje SIĘ zrobić na własna Reke, A Ktos moze zrobić Nie bez Wizyty w siłowni.

...

Spis treści:

Czy mogę wybrać ćwiczyć po porodzie?

Wszelkie ćwiczenia fizyczne Zaleca się oferta dopiero po 1,5-2 pozycję po porodzie.

Winsy Cesarskie cięcie LUB pęknięcie krocza nawet pozniej - Okolo 2,5 miesiąca pozniej, ponieważ wysiłek fizyczny moze prowadzić Do rozłożenia nałożonego szwu.

Nie możesz Jest zbyt wcześnie, aby ćwiczyć i pod nieobecność Szwy, Ponieważ moze prowadzić zrobić pominięcia ścian pochwy zrobić i zwiększonego ciśnienia w jamie brzusznej. Dlatego NIE spiesz SIĘ z wysiłkiem fizycznym, Nie pozwól na nieprzyjemne konsekwencje.

Tobęd poprawne W okresie poporodowym zwróć szczególną uwagę na Diete, szczególnie jeśli karmisz piersią.

Idź na dietę w tej nocy prawda wyłączane, usuwać uwagę i ciało, które wraz z wraz z synonimem. Wystarczy wykłuć Zbyt Tłuste, słodkie i smażone jedzenie.

Pamiętaj, ZE przed i po ćwiczeniach nie należy jeść.

Zlecenie ątym wydarzenie fizyczne, zalecane zrób mały trening, rozciągnij mięśnie, czyli przygotuj Ciało nd Ważne obciążenia.

Dalszy i sprawniej, skacz. Ćwiczenia Beda koncentrować SIĘ głównie na mięśniach brzucha, wiec staraj SIĘ oddychać głównie żołądkiem.

Planowanie ciąży po aborcjiPlanowanie ciąży po aborcji. Czytaj O Tym tutaj Projekt.

tutaj nauczysz się jeść po porodzie.

Efektyne ćwiczenia

Ćwiczenia na brzuch po porodzieOto kilka ćwiczeń na rozgrzewkę:

 • ćwicz "Kitty". Stan na czworakach i rozciągnij SIE JAK Kot, wyginając plecy. Wykonaj Dwie oo wdechy pełna przeponą w Tej pozycji i wyprostuj plecy, wciągając brzuch TAK BARDZO, JAK ABY możliwe. Raz odetchnij dwa razy brzuchem. Powtórz do ćwiczeń 10 razy;
   
 • Ćwiczenie "Deska". Stan na palcach i łokciach, utrzymuj plecy wyprostowane. W tej pozycji wykonaj 10-krotny oddech przeponowy;
   
 • siedziećje na krawędziach, zadając prosto. Zegnij Nogi i podnieś je, trzymając je w Tej pozycji, przeprowadź Jeden Oddech przeponowy. Ćwiczenie powtórz 10 razy.

Ćwiczenia rozciągające:

 • połóż sie na brzuchu, A następnie Jak najdalej, ABY wygiąć SIĘ Do tylu, zamocuj Ciało w Tej pozycji NA 3-5 sekund. Wykonaj 5 powtórzeń z 10 fiksacji;
   
 • Mając wziąć głęboki oddech i zaokrąglić żołądek. Następnie Wydech, dociskając żołądek zrobić kręgosłupa i ustala SIĘ na kilka sekund POŁOŻENIE. Wykonaj 5 powtórzeń z 10 fiksacjami.

Po udanej wymirzewce możesz wziąć udział pisząc ćwiczenia, aby bardziej skutecznie leczyć brzuch po porodzie:

 1. Pozycja wyjściowa leży na plecach, Rece SA umieszczone za głowa, Nogi zginają, Stopy SA na podłodze. Pociągnij ręce do przodu i unieś ramiona z podłogi. Oddychaj w pozycji leżącej, A następnie wypuść Już podczas sesji. Jeśli to zrobisz, skomplikuj trening przez zamrożenie większej pozycji. Staraj się nie obciążać mięśni szyi. Odcedzaj TYLKO mięśnie prasy, Nie przesuwaj glowy zrobić przodu ani robić tylu.
   
 2. Pozycja wyjściowa - leżeć na podłodze, zginąć Nogi i rozprzestrzeniać na Szerokość ramion, Stopy SA na podłodze. Połóż dłonie wzdłuż ciała, opuść całą talię do podłogi. Po wydechu Mocno wciągnij żołądek, jednocześnie podnosząc miednicę tak Wysoko, Jak to TYLKO możliwe. Przy maksymalnym podnoszeniu posiłaj przez pół minuty. Staraj SIĘ angażować i skośne mięśnie, prostując każde na 15 sekund. Mięśni pośladków nie języka brać w tym ćwiczeniem.
   
 3. Pozycja wyjściowa - siedząc na łóżku, odchyl SIĘ zrobić tylu, dłonie, kładąc je za Glowe. Nogi muszą być zgięte w kolanach i uniesione do ciała. Następnie wyprostuj Nogi, A wraz z NIM wyprostuj Cale Ciało, JAK sznur. Ponownie ponownie oprzyj kolanę swojego ciała. Aby łatwo trening, kolana? Być lekko spójone. To życie jest bardzo proste dla młodych ludzi.
   
 4. Dla bocznych mięśni brzucha użyteczne JEST TAKIE tutaj ciekawe Ćwiczenie: leżąc na plecach, położyć Rece za głowa, Nogi zgiąć w kolanach. Pozostaw LEWA Korpus obudowy nad prawa stopa, Unies JA, obracając Ciało W PRAWO. Wroc zrobić pozycji wyjściowej i powtórz Ćwiczenie, zmieniając POŁOŻENIE zatrzymanie I Kierunek Ciała. Ćwicz 5-10 razy w każdej ze stron.
   
 5. Dla mięśni centralnych brzucha użyteczne JEST TAKIE Ćwiczenie: leżąc na plecach podnoś prostopadle prostopadle zrobić Podłogi i wykonaj krzyż. Połóż ręce wzdłuż ciała. Następnie, opierając sie na rękach, Unies SIĘ nieznacznie i opuść miednicę. Ćwiczenie powtórz 3-5 razy z rzędu.
   
 6. Podsumowując, wyniki Moga Być ustalone poprzez Przeprowadzenie Takiego ćwiczenia: z pozycji stojącej, przytrzymaj przez jakiegokolwiek Wsparcia (takich Jak parapecie LUB krześle) wychyla SIĘ zrobić tylu i wykonywane na przemian z każdej Nogi. Wykonaj ćwiczenia 10 razy dla obu nóg.

Co jeszcze wydaje pomaga jabłko po porodzie?

Ćwiczenia do czyszczenia brzucha po porodzieOto kilka dodatkowych adaptacji i Narzędzi, Które dodatkowo pomogą pozbyc SIĘ brzucha po porodzie.

Obręcz Hula-hoop. Przekręć ISC NA POL Godziny dziennie, obwisły brzuch zniknie, A Linia talii powyżej tygodnia SIĘ jaśniejsza.

Dysk zdrowia "Łaska", wydać około 100 obrotów.

Bardzo pochodzą masaż brzucha. Wykonuj koszty ruchy, zimny prysznic.

Można również użyć specjalnego krem do podciągania.

Tak wiec, Randki te ćwiczenia brzucha wraz z prawidłowym oddychaniem, odżywianiem i zaleceniami pomogą ci osiągnąć pożądany Rezultat wykonaj Znaczy przynieść Swoje Ciało PO, W celu urodzeniu. Życzymy wszystkim powodzenia!

Cykl miesięczny po porodzieCo powinno Być Miesięczny cykl po porodzie?

W tytułu "Czy to urządzenie?" / mozno-li można wielu innych interesujących artykułów.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
 1. Lika

  Już kilka razy robiłem sobie ćwiczenia brzucha. Ale nie nie ma żadnej Mocy. Postać pozostawia WIELE zrobić Życzenia po porodzie ... Widziałem w internecie OPINIE na pewno chodziło o ModelForm Slender mamo. Kapsułki do utraty wagi. Ja liczę, że pomagają powrócić do stanu ogólnego.Teraz myślę o kupieniu siebie. A potem sport można zrobić)

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...