Seks po cięciu cesarskim

Seks po cięciu cesarskim

Wraz z narodzinami Dziecka, Życie intymne pary ZAWSZE SIĘ zmienia. Jak dobrze, že została przeprowadzona przerwa po Operacji cięcia cesarskiego, zalezy Nie TYLKO od komfortu psychicznego, ale takze od Fizycznego Zdrowia Kobiety.

WIELE Kobiet w ogóle wierzy, ZE Życie intymne po COP powinno rozpocząć SIĘ WIELE razy pozniej niz po naturalnym porodzie. W rzeczywistości istnieją pewne Cechy, Które zdaniem Lekarzy wARTo znać obojgu partnerom.

...

Spis treści:

CZY mozna uprawiać seks po cięciu Cesarskim?

Obawia SIĘ, Ze po porodzie z wykorzystaniem Operacji COP współmałżonkowie NIE BEDA Mogli uprawiać Seksu, Nie Maja żadnego powodu.Tak Jak po urodzeniu naturalnym, po cięciu u pracow- nika medycznego zaleca SIĘ odczekanie, AZ Ciało Kobiety zostanie przywrócone.

Ponadto brak Seksu przez Długi Czas moze negatywnie wpłynąć na kondycję fizyczna Kobiety I JEJ psychiczny nastrój.

Wskazania do cięcia cesarskiegoCO wskazania zrobić cięcia cesarskiego Sa tam? ABY zatrzymać więcej Informacji, click here.

O początkowe porodu możesz się świadczyć z tego artykułu.

      

KIEDY mozesz rozpocząć Życie seksualne?

Wizyta u lekarza po cięciu cesarskimOperacja cesarskiego cięcia polega na usunięciu Dziecka i Łożyska z jamy macicy. Tym W przypadku, w przeciwieństwie zrobić naturalnego porodu, mięśnie kanału rodnego Kobiet Nie Să rozciągnięte w Czasie Operacji, bez szwów oo łzawienie. Jednak należy poczekać, AZ MIEJSCE szewu na macicy sie zagoi.

Ważne JEST, ABY pamiętać, ZE eduroam szew na skórze leczy SIĘ wielokrotnie szybciej NZL Szwy wewnętrznena macicy i tkance tłuszczowej.

Z Reguły kobietą NIE żart Wagowo powyżej tygodnia samodzielnie określić, JAK Silne Să wewnętrzne Szwy, wiec lekarze zalecają PRZED pierwsza zażyłością po Cesarskim cięciu zrobić Wizyty u ginekologa.

W razie Potrzeby lekarz moze przepisać badanie ultrasonograficzne, Przy Pomocy którego ustala Jakość i wytrzymałość szwów Wewnętrznych.

W przeciwnym razie Proces gojenia bedzie taki sam Jak po porodzie z pochwy. Okolo wewnątrz 6-8 tygodni macica krwawi. SA do Średnie Wskaźniki, w niektórych przypadkach zatrzymuje krwawienie u Kobiet SIĘ W ciągu miesiąca, ą Inne Moga cierpieć z powodu krwawienia wewnątrz 10-12 tygodni.

W Tym Czasie szyjka macicy Jeszcze SIĘ Nie zamknęła. Oraz w miejscu budowy Budowy, w ktorým Łożysko przyłączono zrobić macicy Łożysko żartem Rane, Z którego dowcipniś Czasie oddzielnych lochia, ktore pojawiają SIE JAKO ciemne plamy.

Lekarze Nie zalecają rozpoczęcia stosunku seksualnego w Tym okresie, ponieważ uprawianie Seksu PRZED gojeniem rany SIĘ I zamknięciem szyjki macicy prowadzić moze zrobić poważnej infekcji.

Jeśli byl ból

Jeśli wystąpił ból podczas seksuBOL JEST jednym z możliwych Problemów, z ktorými Kobiety Moga SIĘ zmagać, gdy uprawiają seks po Operacji CS.

Jednym z powodów TEGO JEST ZMIANA hormonalnego TLA Kobiety po porodzie, w wyniku ktorej ŚCIANY pochwy stają SIĘ Nieco bardziej suche.

ABY SIĘ KOBIETA mogła czuć wygodnie, mozesz użyć intymnego smaru LUB zwiększyć preludium. Wstępne pieszczoty, Masaż erotyczny i pocałunki pomogą kobiecie odpocząć i DAC Czas dla Ciała, ABY przeznaczyć wystarczającą ilość naturalnego SMAROWANIA.

Mężczyźni SA ważni, ABY Zrozumieć, že podczas pierwszej Płci PO COP powinni zwracać szczególną uwagę na Kobiety. Niedopuszczalne Ostre Ruchy i szarpnięcia, ponieważ moga powodować BOL Lub dyskomfort.

      
Lekarze twierdza, ZE stosunek seksualny powinien Być odkładany na kilka dni, jeśli KOBIETA odczuwa dyskomfort LUB ból.

W niektórych edycjach Mieć informacje W W, Ze w przypadku, gdy KOBIETA odczuwa ból podczas Pierwszego penetracji po porodzie przez cesarskie cięcie, mozna użyć specjalnego maść z estrogenem.

Ten hormon naprawde pomaga normalizować Prace Wszystkich mięśni i gruczołów, ale zmniejsza produkcję Mleka. Ta metoda JEST odpowiednia tylko dla Kobiet, Które z pewnych powodów nie nie Moga opiekować SIĘ dziećmi.

Jak wygląda drugi okres porodu?Jak mija drugi okres pracy? Uczymy się z tego artykułu.

Wszystko o narodzinach domowych możesz się świadczyć z tego artykułu.

here: /rody/slozhnosti/prezhdevremennye-rody-prichiny.html o objawach przedwczesnego porodu.

Jakie Metody antykoncepcyjne Lepiej stosować po Cesarskim cięciu?

Wybór antykoncepcji po cięciu cesarskimWiększość Metod antykoncepcji dostępnych na Rynku Moze Być Stosowana w celu zapobiegania niechcianej ciąży. Rozważmy Główne z Nich i przeanalizuj Ich ZALETY I Wady.

Prezerwatywy - wedlug Lekarzy SA idealnym rozwiązaniem, ponieważ SA łatwe w obsłudze, niedrogie i nie nie Maja wpływu na Karmienie piersią. Jednak Nie zapewniają Jeden 100% Ochrony z powodu częstych pęknięć.

Hormonalne pigułki antykoncepcyjne - istnieje Wiele Przewodniczący rodzajów, ale Nie Randki z Nich Să odpowiednie, wymagają stałego spożycia (1 Raz dziennie) bez wzgledu na to, Jak często KOBIETA uprawia seks. Ponadto hormonalne środki antykoncepcyjne SA DOSC drogie. Ale Dziesięć rodzaj Ochrony powinien Być wybierany TYLKO przez specjalistę.

Urządzenia wewnątrzmaciczne i spirale - Wolno ISC stosować TYLKO PO całkowitym zagojeniu szwów Wewnętrznych, ABY żart PO POL ROKU PO Operacji. SA jednym ustalane nA kilka lat (Zwykłe 3-5), ALE TYLKO przez ginekologa i czasami prowadzą zrobić ciąży pozamacicznej. Ponadto czasami Kobiety używają spirala i Systemów, ABY uzyskać kicz LUB nawet obfite wydzielanie w środku cyklu miesiączkowego.

Chemiczne środki antykoncepcyjne - Maja Niski Procent skuteczności, ALE Moga byc użyte natychmiast PO gotowości Kobiety NIE seksu.Wygoda nA możliwość użycia na kilka minut PRZED stosunkiem seksualnym, stosując TE Metode Nie JEST odpowiednia zrobić prania antykoncepcji mydła, ponieważ eliminuje SIĘ wpływ maści składniki czynne LUB Czopki,

Antykoncepcja Termo-temperaturowa - Nie zapewnia pożądanej Ochrony, ponieważ niemożliwe JEST obliczenie dni, w ktorých możliwość zapłodnienia JEST maksymalna LUB minimalna PO cięciu Cesarskim przez Długi Czas.

Resekcja - podczas COP KOBIETA moze "bandażować" jajowody, po Czym Nie moze sie martwić o możliwość zajścia w ciążę. W zależności od Tego, CZY Rury Să cięte, CZY Tylko obandażowane, zalezy zrobić OD Tego, CZY Wagowo Przyszłości możliwe bedzie przywrócenie płodności Kobiety. Fizyczne przeciwwskazania Nie Tej Metody antykoncepcji Nie zostały Jeszcze ustalone.

      

Odnowa Zdolności poczęcia po Cesarskim cięciu

Nawet Kobiety, Które przeżyły naturalny poród, powinny czekać 2-3 lata na ciążę. Dziesięć Czas zart Wymagany, ABY organizm mógł wyzdrowieć po ciąży i karmieniu Dziecka.

Wskaźnik Dziesięć Dotyczy Kobiet, Które musiały przeżyć Cesarskie cięcie. W Tym Czasie blizny na macicy stana SIĘ tak Silne, Jak to możliwe, a może macica następnie rozciągnąć SIĘ do pożądanej wielkości bez ryzyka rozbieżności szwu.

Ponadto, nowoczesna medycyna Nie TYLKO pozwala, ale zachęca zrobić kolejnego porodu u Kobiet po cięciu Cesarskim jeżeli ciąże ostatnich 2-3 lat, i inne wskazania zrobić zabiegu TAM.

Test ciążowy z jodemJak prowadzić Test ciążowy z jodem? Proste tutaj Instrukcje SA.

Ciąża z obiektu antykoncepcji: CZY Aby wybrać? Odpowiedzi na pytania SIĘ W TYM.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 6
  1. Kira Fitness

    Och, ABY potrzeba Czasu gojenia i powstawania blizn pełnym żołądkiem. Polecam interesujący artykuł http://fitness-space.ru/seks/seks-posle-rodov-o-chem-nado-serezno-zadumatsya_565/. Niedawno mama, czyta na temat zdrowia)

  2. Raisa

    Cześć. Cesarean miał dwa miesiące i dziewięć dni temu. Pierwszy Raz seks Minął dokladnie Dwa miesiące, Wszystko poszło dobrze, O drugim PO (Tydzień pozniej) bylo kołaczyk Krwi, Rano, KIEDY poszedłem Do toalety kilka kropli bylo. Co to może być? Nie ma też znaczenia samolotu. Boję się nagle coś z wewnętrznym szwem ...

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...