Cechy życia seksualnego po porodzie: kiedy i jak najlepiej zacząć?

Jednym z najbardziej palących pytań Wsród Rodzin, w ktorých Dziecko niedawno SIĘ pojawiło, JEST Kwestią warunków wznowienie aktywności seksualnej po porodzie.

Niektórych Kobiety chcą Szybko zacząć cieszyć SIE Pełnia Życia seksualnego z mężem, A KTO SIE BOI Tego, torturowani rozsądne i naciągane Leki.

...

Spis treści:

W rzeczywistości, z zastrzeżeniem Prostych zaleceń Już dosc Szybko po porodzie KOBIETA moze Być Aktywna seksualnie, Ze bedzie Zabawa Dla niej I JEJ ukochany.

Należy wziąć pod uwagę, ZE urodzenie Dziecka samodzielnie i przez cesarskie cięcie ma niektóre cechy wpływu na późniejszym życiu seksualnym.

Kiedy to zrobić?

Seks po porodzie: kiedy mogę zacząć?Randki trudy porodu SA z tylu, A Teraz, gdy mama i Dziecko SA Już w domu, konieczne JEST ustanowienie Rodzinnego Życia, w ktorým Ważne Nie należy MIEJSCE TYLKO Temat Dziecka, ale takze zrobić JEGO Rodziców.

Jeśli KOBIETA Nie miała Problemów z porodem, zalecenia lekarskie na początku Aktywności seksualnej SA następujące: za 6-8 tygodni Po porodzie mozesz zacząć prowadzić Życie seksualne, o ile przestanie krwawienie.

Krwotok poporodowy należy leczyć spokojnie. Jeśli bedziesz stosował SIĘ zrobić zaleceń lekarskich dotyczących przyjmowania leków w celu przywrócenia Zdrowia, to się zatrzyma.

Jeśli przestaniesz mi po uświęceniu nawiązanie kontaktu seksualnego, jest okazja do odwiedzenia ginekologa.

O sprawie Rozmawialiśmy, w ktorej KOBIETA rodziła SIĘ bez przerw i częstej procedury nacięcia krocza (wycinanie krocza). Jeśli musieliście znosić nieprzyjemne Szwy, z początkiem Życia seksualnego, musieliście poczekać, AZ Szwy całkowicie nie leczyć. Odwiedź Lekarza, ktory PO zbadaniu Powie ci, JAK SIĘ Rzeczy Maja.

Bardzo Ważne jest uwaga na własne wrażenia. Ty, JAK Nikt inny, najlepiej czuj, CO SIĘ Dzieje w środku. Ponieważ jeśli istnieją bolesne uczucia, Lepiej, ABY wyjaśnić ukochanej osobie.

      
Często kobiety są o suchości w pochwie, w tym życie seksualne po porodzie może stać się torturą. Dla Takiego STANU Rzeczy "hormon" estrogen JEST odpowiedzialny, o brak Raczej JEGO. Nie martw SIĘ - JEGO POZIOM w paski zrobić Normy.

Wyjście z Tej sytuacji JEST DOSC Proste. Teraz Całkiem w sklepach Duży WYBÓR intymnych zeli tłuszczowych, Wsród ktorých JEST WYBÓR Ogrzewanie. SA nieszkodliwe, o dzieki Ich działaniu pomogą CI SIĘ zrelaksować i cieszyć Komunikacja z ukochana osobą.

Rowniez doskonałe dzialanie, Które stymuluje produkcję naturalnego SMAROWANIA Dodatkowa JEST Aktywne pieszczoty. Poproś mężczyznę, ABY CI Masaż erotyczny zrobił, Nie lekceważaj afrodyzjaków w formie kadzideł.

Postawa na Życie intymne po urodzeniu Dziecka ma pewne ograniczenia, Które jednak mozesz ujawnić. Jak zauważają Niektórych Kobiety, po urodzeniu Trudno im wykonywać "akrobatyczne Sztuczki", wiec mozesz zacząć od postawy misjonarskiej LUB pozie "Człowiek za". Tak wiec zminimalizowane JEST obciążenie osłabionych mięśni brzucha i bioder.

uważaj ALE NA Swoje uczucia: Nacisk na Różne ŚCIANY pochwy w Różnych pozach JEST INNY í staraj sie wybrać Jedna, ABY SIĘ NIE ból pojawił.

Możesz pić w ciąży zieloną herbatęPrzeczytaj tacza Artykuł, a sie dowiesz mozesz pić w ciąży Zielona herbatę lub nie.

tutaj Mowi SIĘ: CZY mozna Jeść winogrona Dla kobiet w ciąży.

Życie seksne po Cesarskim cięciu

Początek aktywności seksualnej po porodzieTydzień po porodzie naturalnym, WIELE Kobiet SA gotowe przenosić góry, ale doświadczyło cesarskiego cięcia Nadal chodzenia, schylania SIĘ I trzymając SIE ŚCIANY.

Operacja ta Pusta, Która JEST Cesarskie cięcie, Sprawia, Ze myślisz O Wszystkim, ale o seksie Nie. Ten jednak eksperci ginekologów okres abstynencji trwający okolo 6-8 tygodni. W Tym Czasie krwawienie powinno całkowicie ustąpić, A szew - leczyć.

JEST kilka niuansów z początkiem Aktywności seksualnej po urodzeniu Dziecka, O ktorým Mówią Kobiety, Które przeżyły operację.

W zasadzie znają te sama Problemy - suchość, letargiczne mięśnie, BOL "Jak Za pierwszym Razem". ALE ZE wzgledu na cięcia w okolicy brzucha i macicy Trudno JEST wybrać wygodną pozycje zrobić kochania.

W pewnym sensie bylo do Szczescie, Ze pochwa Nie JEST przesunięty rozciąganie wagowo Czasie porodu, Pilzner nawet Kobiety, Które rodzą Siebie, Nie dowodzą, Ze MIT Ze kanał rodny rozszerzona do ogromnych rozmiarów.

Ale cesarskie cięcie NIE pozostawia urazów na ścianach dróg, Kolorado znacznie skraca okres abstynencji. Przydatne rowniez Ćwiczenia Kegla Zrobić treningi i redukcji mięśni pochwy.

Jeśli chodzi o pozy: dla Tych Kobiet najlepiej JEST doradzić Tym, Gdzie Mężczyzna aktywnie SIĘ porusza, bez wywierania nacisku na żołądek. Ale pozy, gdy KOBIETA z góry, początkowo bedzie nieprzyjemna z powodu Potrzeby poruszania biodra i lędźwi. Z Tego, powierzchnia wzoru MOZE STAC SIĘ Bardzo chory.

JEST Jeszcze Jeden problem delikatny, z ktorým Kobiety stykają SIĘ PO porodzie chirurgicznym: orgazm dostarcza ZBYT bolesnych Wrażeń. Jeśli Sa zachowane, Lepiej poczekać z intymnym życiem, ABY Nie spowodować krwawienia.

Dlaczego kobiety w ciąży nie mogą jeść arbuzaTutaj sie dowiesz, dlaczego kobiety w Kobieta nież jeść arbuza.

tutaj przeczytasz: CZY Jest Możliwe zażywanie walerianu w Czasie ciąży.

      

Porozmawiajmy o metodach antykoncepcji

Metody antykoncepcji po porodzieNie Randki pary marza o dzieciach, ale I Dziesięć strach często uniemożliwia Nowo narodzonej kobiecie prowadzenie Życia seksualnego.Warto powiedzieć, Ze WIELE Różnych środków antykoncepcyjnych, odpowiednich nawet dla Matek karmiących, JEST obfite.

Z reguły najczęstsza metoda - bariera. Z jednej strony prezerwatywa JEST spokojniejsza, Z Drugiej - Wieluniu mężczyzn i Kobiet narzeka na nieprzyjemne doznania PO JEJ użyciu. Ponadto mozesz Być zaskoczony, ZE pojawiły SIĘ Tuż po urodzeniu.

Nie martw SIĘ, Teraz istnieją leki hormonalne, ktoré sa odpowiednie nawet w okresie laktacji. Lekarz z pewnością Powie Ci, wspólnie CI odpowiada JA Jak opracować harmonogram Ich Przyjęcia. Mozesz Bezpiecznie z Nich korzystać, posortuj strach, Który Nagle nie nie "działa".

Mozesz takze zainstalować Spirale, ale Wieluniu Lekarzy wskazuje, ZE JEST ABY możliwe Pod Koniec Pięciu miesiecy po dostawie. Taki okres oczekiwania Nie jest tego wart, jeśli chcesz Jak najszybciej wznowić aktywność seksualną po urodzeniu Dziecka.

ale uważają, ZE dobrze znany mit, že Karmienie piersią koliduje Z ciąża, Nie jest tego brodawek., Tak więc zaufanie i czas Metody przerwania stosunku seksualnego.

Jak mowi Practica medyczna, miesiąc po porodzie KOBIETA JEST zdolna zrobić poczęcia. Tak, prolaktynę hormon wytwarzany JEST Stały i często karmienia zapobiega ciąży przez Jakis Czas, ale gdy POZIOM spadnie Trochę (mniej Stali zasilającej wprowadzonej suplementacji) zakończone.

Najlepszym pod względem doboru antykoncepcji SA Kobiety, Które z Różnych przyczyn wprowadziły sztuczne żywienie Dla Dzieci. Moga Całkiem dobrać sobie hormonalne środki antykoncepcyjne, odpowiednie dla każdej Kobiety.

Aspekty psychologiczne

Życie seksualne po porodzieNawet jeśli jesteście fizjologicznie Gotowi zrobić wznowienia zycia intymnego, Wasze leki í zwątpienie Moga Nadal uniemożliwiać czerpanie Z TEGO przyjemności.W związku ż Tym Bardzo Ważne JEST, ABY pomoc i wspierać ukochana osobę.

Z Reguły Kobiety SA Pierwsza Przyczyna odmowy Seksu, by nazwać własna nieatrakcyjnością. Sflaczałe piersi, żołądka bezkształtne nadwaga - zrobić WSZYSTKO NIE sprzyja chęci pokazania JEJ MAZ bez ubrania.

      
Nie panikuj., Odejdzie, trzeba TYLKO Trochę Zając SIĘ soba, aktywnie angażować SIĘ W opiekę nad dzieckiem swojego Ojca. Następnie Czas MASZ SIĘ, ABY uwolnić, ABY przejść zrobić kondycję, zrobić Maske LUB pedicure.

Wiele Przewodniczący Przewodniczący Osób twierdzi Też, Ze po porodzie po prostu nie nie chcą Życia seksualnego.W Takım przypadku Mozesz doradzić, ABY spróbować nastroić SIĘ W romantyczny sposób: Czas znaleźć na randkę Ż mężem, oglądać filmy o milosci LUB coś bardziej szczerego. Z biegiem Czasu Pragnienie powróci zrobić CIEBIE.

Jak widac, przywrócenie Aktywności seksualnej po porodzie wymaga Trochę wysiłku i Czasu, Ale ABY koniecznie doprowadzi zrobić TEGO, Ze znow bedziesz cieszyć Komunikacja SIE Z ukochana osoba.

Ciąża nierozwojowa: objawyTutaj mozesz przeczytać Nasz Artykuł: Ciąża nierozwojowa: objawy.

tutaj dowiesz się, czy posiłek jest samotny.

Zostań na naszej stronie internetowej / a można wiele użytecznych informacji dla siebie.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Olga

  Przywrócenie Trwa Bardzo długo, ja Też cierpiałem na początku, A następnie zamówiłem butelkę OLEJU SHE9. Dopiero po miesięcznym przyjęciu Bardzo mi przykro, ZE TEGO NIE zamówiłem wcześniej. Sposób, w jaki działa, Po Prostu NIE NIE JEST przekazywany wag słowach. Wszystko zostało dobrze przywrócone, z mężem Relacje zostały dostosowane, nawet pamiętamy przeszłość z uśmiechem. Dzieki zielarzowi Fadeyev MB chciałabym Mieć więcej Osób, Które pomagają zwykłym Ludziom w problemach życiowych.

 2. Alina

  Cześć, urodziła i sie 3 miesiące Temu, Mój Mąż i Ja byliśmy zaangażowani w Aktywności seksualnej wag dniu 28 lutego Tego Roku I 20 Marca, A uczucie, Ze Znowu żartem WAG ciąży, wydaje SIE, jakby ktos pcha í ciągnie Ż powrotem, testy SA negatywne, Karmienie piersią. CZY SIĘ możliwe, ZE Znowu zaszłam wagowo ciążę?

  • Marousia

   Dzień dobry! TAKIE odczucia SA nazywane fantomami, o narządy takze. U niektórych Kobiet uczucie "mieszania" w Jamie brzusznej moze trwać rok LUB nawet połowę. Dla Spokoju ducha, mozesz przekazać krew HCG. I oczywiscie, jeśli nie nie planujesz drugiego Dziecka, musisz pomyśleć o antykoncepcji. Sa ok, ktoré sa kompatybilne z karmieniem piersią, wkładkami, prezerwatywami, specjalnymi żelami niehormonalnymi.

  • Marina

   Oczywiscie Nie ma 100% Metody antykoncepcji. Nic nie nie gwarantuje. Ale, co Chce powiedzieć? Jeśli testy negatywne SA, szanse SA niewystarczające. Spróbuj oddać krew hCG. I generalnie Wez udział w ankiecie. Bo jeśli SIĘ NIE JEST ciąża, czy SIĘ O wARTo dowiedzieÄ ‡, co to zart.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po pójściu do lekarza, powiedział, że wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...