Odżywianie Matki karmiącej po porodzie: najważniejsze, ABY NIE ilość, Pilzner Jakość!

Karmienie piersią matki po porodzie

Co matka od razu odżywa? po porodzie razem z jej dzieckiem. Ich złĘ ... tek nie został utracone, a każdy z nich został użytkowany.

Dlatego Też, rozwijając Diete, konieczne JEST wyjscie z potrzeb dorosłego organizmu Matki karmiącej, A jednak nieprzyporządkowanej zrobić Tego Świata Ciała noworodka. Dlatego odżywianie kobiet po porodzie powinno odbywać się pod hasłem: "Nie szkodzić".

...

Spis treści:

Karmienie piersią matki po porodzie

Karmienie piersią matki po porodziePierwsze pytania, którą sprzedają przed matką karmiącej częstotliwość żywności i ilość żywności.

Kobietą karmiąca piersią powinna częściej Jeść niz karmić piersią.Lekarze oszacowali, že w celu wytworzenia wystarczającej ilości Mleka Matki na Dzień, 800 dodać kilokalorii.

W tym skrócie ma sklepy z tłuszczami, które zdobyła podczas Ciąża. Ja próbuję dzień 300 kcal.

Reszta 500 kcal musi być zapewnione przez dietę matki. Ona musi kalorii do swojego starego życia.

W tym celu potrzebnej jest rola kobiety w Ciąży 2700 kcal. Jeśli KOBIETA JEST LUB niedożywiona, co gorsza, Ze wzgledu NA piekno, Postać siedzi na diecie, dramatycznie zmniejszy ilość Mleka.

      
Ponadto szybkie odżywianie na dobre samopoczucie matki. Zwiększy zmęczenie, wzrośnie drażliwośći po prostu mam mam malownicze, za zająć się dzieckiem.

Nie idź na drugą skrajność. Które mamy Mówiąc, że to samo dotyczy leżeć na wszystko, czego chcą.

Wynik może być opłakany - dziecko rozwinie alergię ja bede mial Długie i żmudne Poszukiwanie produktu, Który JEST dla niego niebezpieczny, eksperymentując z okruchami.

Dlatego główna rzecz - nie ma jakości toczenia gry, ale jej jakość, czyli - właściwości.

Dobrym asystentem dla firmowych mam ten dziennik jedzenia, w tym życzeniach dokładnie zanotować absolutne jedzenie, czas konsumpcji i reakcję dziecka na nie.

Zwykły kurs do przestępstwa seksualnego.

W związku z Tym lepiej, jeśli kobieta je proste produkty lub właśnie w jednym posiłku lub przekąsce.

Czy kapusta morska może być w ciąży?Czy Kapitan może być w ciąży?? Read here.

Tutaj Kto może i kto ma czas.
 

      

Odżywianie w pierwszych dniach po porodzie

Karmienie piersią matki po porodzieW ten sposób kilka dni bezpośrednio po porodzie potrzebna jest bardzo przygoda dieta. Dziecko jeszcze nie wzmocniło się z trawą, co może ważne, co karmi matkę. Toa rodzaa ruch z obecnego dziecka.

Pożądana dieta premie trzy dni wygląda tak:

 • bulion drobiowy (najlepiej wtórny) z bułką tartą lub suszonym otrębnym chlebem;
 • kasza gryczana z olejem roślinnym;
 • mały kawałek dobrze ugotowanej wołowiny (nie pary);
 • 50 gramów sera odmian stałych;
 • ciasteczka biszkoptowe;
 • napar róży, zielona herbata z cukrem.

Piątego dnia po porodzie Już powinno Być wystarczająco Dużo Mleka zrobić pełnego karmienia Dziecka, A odżywianie Matki powinno Być stopniowo wzbogacane. Vasane są nowe produkty.

Ale najpierw matka karmiąca musi kontrolować produkty i przytulnie podkreśl je dokładnie nie użyję.

Ten koszyk musi iść kawamocna herbata, produkty wędzone, zbyt słone i smażone potrawy, czekolada. Napoje alkoholowe są znane, jednak w tym piwo.

Produkty wybrane do karmienia one są jeszcze naturalne i zdrowe, nie prawem azotanów, sztucznych barwników i konserwantów.

      
Pożądany podstawowy zasób odżywiania, by znaczył mieszać węglowodanów z białkami.

Są jednak nieskuteczne. Jest to życie ważne, gdy urodziło się dwoje dzieci. Następnie Za pomocą odżywiania można powiekać produkowanego mleka.

Przede wszystkim moja matka jest do preferowania żywności białkowej. W codziennej diecie Musi byc koniecznie CO najmniej 200 gramów Mięsa LUB Ryb, 50 gramów Twardego sera ı 150-200 gramów twarogu.

Aby zwiększyć laktację, musisz pić bardziej płynny. Powinno SIĘ Być mleko, kefir, soki, herbata, zupa i dodatkowo co najmniej półtora litra dziennie Wody gazowanej.

Przydatne wypij szklankę ciepłego napoju na 30 minut przed karmieniem piersią. W tym trybie wykończenia jest porzucenie "metodą babci" - dodanie skondensowanego mleka do herbaty. Zaniechnięcia są jednak, ale są tylko kalorie dla matki.

Nie warto matka karmiąca ma dużo warzyw i owoców. Zwiększyć wzmocnienie perystaltyką jelit u dziecka, jego żołądek będzie bolał. Biało-czerwone z mlekiem.

rowniez The z owoców morza, przetworów, różnych produktów wędzonych, przyprawowych i przypraw. Przyprawy, w tym soli, w organizmie urzeczywistnienia strumienia wodnego. Może do pogorszyć laktację.

Często zdarza się, że w pierwszych dniach po porodzie matka nie ma apetytu i martwi się, jeśli dziecko ma wystarczającą ilość mleka. Współczesna medycyna żeńca, Która w niczym SIĘ Nie kończyła, samowystarczalna i Wszystko tyle, Ile chcesz.

Ciąża po usunięciu polipa endometriumCiąża PO usunięciu Polipa endometrium. Czy do?

Odwiedź naszą sekcję / posle-rodov - powiklania i powrót do zdrowia po porodzie.

Prawidłowe odżywianie po porodzie (racja)

Prawidłowe odżywianie po porodzieDo połowu pierwszej świata po porodzie Kobiety wraca do normy i jest apetyt.

Racja Matki karmiące powinny Być zróżnicowane, ale schludne - żywność powinny Być wprowadzane stopniowo, ZE starannym monitorowaniem reakcji Dziecka.

Najlepiej jest, gdy jedzenie jest gotowe, duszone lub gotowane dla pary. Zmniejszone smażone potrawy.

Owoce i warzywa Korzystam z prędkością produktów w puszkach.

Obliczanie produktów dla kobiety karmiącej na jeden dzień:

 • Jedno jajko, mięso (wołowina i drób) i ryby (NIE Odmiany Tłuszczowe) - Nie mniej niz 100 gramów;
   
 • mleko i produkty ż kwaśnego Mleka (do 1 litra) twarożek (100 g), mała śmietana, kremowy (50 g) i olej roślinny (15-30 g),
   
 • warzywa (600 g) i owoce (300-500 g), miód.

CO naczynia może wejść w pełnowartościową dietę kobiety karmiącej:

 1. Każda owsianka spawane na wodzie. Najlepsze jest płatki owsiane. Jeśli dziecko widzisz zaparcia, należy wykluczyć.
   
 2. Zupy bez kapusty.
   
 3. Gotowane, pieczone mięso i ryby duszone LUB (na śniadanie LUB Obiad), A takze Warzywa Inne niz kapusta, groch, ogórki i rzodkiew. Gotowane buraki i marchewki na start i przyprawione olejem roślinnym. To najlepsza profilaktyka zaparcie W mamo. Ziemniaki są tylko gotowane. Kotlety dla pary.
   
 4. W Postaci przekąsek, twarogu, sera, jogurtu Twardego bez dodatków owocowych, omletu, Orzechowie, Z wyjątkiem Orzechów laskowych, zrobi SIĘ ciastko bez dodatków owocowych.
   
 5.       
 6. Mozesz rowniez ugotować makaron (bez ostrych i tłustych przypraw i majonezu), naleśniki, naleśniki, Vareniki, syrniki, naleśniki z Warzywnego szpiku.
   
 7. Z Owoców należy preferować pieczone jabłka I Gruszki, banany. Niewskazane winogrona.
   
 8. Od picia JEST najlepsza: mleko o niskiej zawartości tłuszczu, kefir, herbata z mlekiem, kompoty z suszonych Owoców, woda mineralna (bez GAZU), zielona herbata bez cukru, sok jabłkowy.

Matka piersią naleś. O Tym wydaniu Tłuste potrawy Moga kursy zawartość tłuszczu w mleku, A do doprowadzi zrobić zaparcia u Dziecka. W końcu JEGO Ciało JEST dobrze dostrojone zrobić pewnej postaci Mleka Matki.

Dlatego wagę diecie W obfitości powinny Być Białka, Trochę Trochę mniej węglowodanów i tłuszczu, Najlepiej pochodzenia roślinnego.

Jeśli matka karmiąca bedzie przestrzegać JEJ właściwej diety, Nie bedzie musiała martwić SIĘ O JEJ rysunku. Na TLE karmienia piersią mozesz schudnąć i STAC SIĘ lepszym.

Zdrowe odżywianie, Do ktorej powinna pójść matka karmiąca, moze przez chwile Nie Być traktowana Jako dieta krótkoterminowa, podczas gdy ona karmi Dziecka.

Tworzenie przydatnych nawyków żywieniowych moze sie przydać, ABY zacząć Nowy Styl Życia, zdrowszy niz wcześniej. I przyda SIĘ Nie TYLKO Młodej matce, ALE JEJ dziecku.

Tak Beda kształtowane nawyki żywieniowe JEGO, ktore na Cale Życie Beda stanowić podstawę Zdrowia.

Ale-shpa w czasie ciąży: wskazaniaWiesz, Co jest wyznaczane podczas Ale-spa dożylnie ciąży? Poprosimy lekarza!

Worms podczas ciąży: Jakie objawy SA? Przeczytaj w tym artykule.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Światło

  Tak, należy wyregulować moc do Wszystko NIE MOGE zaszczepić właściwego odżywiania, ciagle sfrustrowany nA słodycze, Po dostarczeniu zyskał duzo moze sie doczekać, ABY zakończyć strażników ı zaczął przyjmować Rad Dietetyka ModelForm smukłą mama, Dwa miesiące, 7,8 kg Jak najbardziej, Teraz Nie ma Pragnienie słodyczy i ustanowionej władzy, Teraz moge spokojnie Jeść na Troche dziennie 5-6 razy, ABY GWARANCJA JEST, ZE wynik bedzie na bieżąco

 2. Kiełbasa-Mama z powołania)))

  I przestrzegać diety AZ zrobić Roku - zareagował syn prawie wszystko, wiec byłem szczególnie w jedzenie Nie JEST prowadzony, zwłaszcza mówić o "Wysokiej kaloryczności" jedzenie ... Bardzo zazdrosny w biały wiec Matek, ktorých Dzieci Nie SA podatne NA alergie i wysypki - zjedli Wszystko, ser i sery, i prawie wszystko ... NIE mAM. Teraz Mamy 6 miesiecy, Karmienie piersią, ale Nadal pić codziennie Specjalną mieszankę dla ciężarnych i karmiących - Anta EMA nazwie.Mam przejść z punktu WIDZENIA uzupełniać niedobór Witaminy i odżywcza JEST BARDZO wsparciem, o Dziecko pośrednio myśleć Zbyt ... KIEDY byłam w ciąży, próbowała więcej Tych Związków "Mom i Me słowie słowie" przez Nestle, ale JEST Pusty, Nie ma wystarczającej ilości witamin, wiec zatrzymał SIĘ na nasycona i zbilansowana Mieszanka dla Siebie. ja lubie Dziesięć smak))

 3. Irina

  Pierwsze miesiące dokladnie przestrzegały diety, JEJ kaloryczności i Jakości. PO sześciu miesiącach wróciła zrobić zwykłej diety PRZED ciąża, bez szkody - na dziecku Nie JEST zrobić odzwierciedlone. Generalnie, z doświadczenia moich znajomych, zauważyłem, že gdy Dziecko reaguje na Diete Matki, zalezy bardziej OD Indywidualnych Cech Dziecka Niz OD DIETY.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcę opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA.Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...