Kiedy pojawi się okres po dostawie?

ciąża ja poród JEST Bardzo złożonym procesem fizjologicznym, po ktorým Kazda KOBIETA potrzebuje Czasu, ABY dojść zrobić Siebie.

Jak to zrobić Biorący udział w bitwach wypełniają rany, Kobiety, które przeżyły poród, są ranne, Po posiłach, odzyskać, fizycznie, JAK I moralnie.

...

Spis treści:

      

Wszystko ludzie mówią o swoich wyczynach w bitwach i kobiety o porodzie. TU I tam mozna usłyszeć WIELE Ciekawych Rzeczy.

po porodzie Kazda KOBIETA czuje SIĘ wyjątkowo, przyzwyczaja SIĘ zrobić nowego statusu - "Mama" (Tyle w TYM słowie!). W każdym razie musi być zrealizowany i odczuwany.

Tak wiele nowych pytań: jak dobrze karmić Dziecko, Jak się przewijać, Jak się kąpać? Ale oprócz troski o małe, wciąż JEST WIELE pytań dotyczących Tylko z Mojej Matki.

I pierwszy i główny, - kiedy czekać na pierwszy miesiąc po porodzie, Dlaczego nie ma miesiączki I Jak Dużo, Cykl miesiączkowy wkrótce powróci, CZY mozesz zajść w ciążę podczas karmienia piersią?

Zróbmy tylko kilka pytań, które służą do nowych. Spróbujmy uzyskać TAKIE odpowiedzi, ABY pozniej Nie bylo zadných Nowych pytań.

Jaki jest powód braku miesiączki po porodzie?

Po porodzie, gdy miesięcznikPo porodzie wiele kobiet myli miesięczcz z lochią.

Lochia - do wyładowania po porodzie. W ciągu pierwszych 3 - 4 dni Lochia obfita i krwawa. Potem stają SIĘ Coraz rzadsze, z żyłami Krwi ciemnego koloru.

Ja za 2 tygodnie Po pobycie. Takie rozładowanie wskazuje, że proces gojenia i przywracania macicy przebiega normalnie.

Nieznaczne krwawienie ciemnego koloru wiele kobiet myli się z początkuętym miesięcznikiem w tymym czas czekają na powtórzenie. KIEDY Nie ma miesiączki, Młode Matki postrzegają zrobić JAKO opóźnienie.

Miesięcznie Nie mozna rozpocząć tak wcześnie po urodzeniu. Ustanowiono najkrótszy okres menstruacji za miesiąc po urodzeniu i najnowsze - za 4 lata. Wszystko Jest tu indywidualne i zalezy od karmienia piersią i Kobiety.

Podczas gdy mama karmi dziecko piersią, jej produkuje hormon prolaktyny, Wciąż JEST nazywany hormonem laktacji. Ja Dłuższy mama będzie karmiona piersią, tym bardziej prawdopodobne miesięcznie przyjdzie później.

Uważa się, że co karmić dziecko w ciągu dnia, co 4 godziny LUB częściej (najważniejsze JEST SIĘ, Ze przerwa Między codziennymi karmieniami Nie powinna przekraczać 4 godzin AW Nocy Nie więcej niz 6), wtedy miesiączka Nie powinna czekać na Dziesięć okres.

ale KIEDY przynęty pójdą, Czas Pomiędzy karmieniami wzrośnie, Później już w czasie fazy programu miesięcznego. Ale w tym, w czasie akcji są są wyjątki.

Wcześniejszymono, Ze podczas karmienia piersią Nie ma Nie mozna miesiączki I O Tym myśleć. Ale, jak sklepy, Do Z powodu Tej niekompetencji W TEJ kwestii, opartej na popularnych znakach, A Nie na podejściu medycznym, Kobiety rodziły Jedno Dziecko PO drugim.

Odgadnij, Ze Czas na przywrócenie cyklu JEST PROSTY jest niemożliwe. Niektórzy robią SIĘ LUDZIE wcześniej, A pozniej INNI NIE Wiedza, KIEDY to się powyżej tygodnia owulacja.

Może pojawi się bez miesięcznego, A następna miesiączka KOBIETA Nie moze czekać, ponieważ ciąża Już nadszedł.

Odżywianie kobiety po porodzieCo powinno Być odżywianie kobiet po porodzie, Ustawić w tym artykule.

mozesz CZY jesz wodorosty Dla kobiet w Ciąża?
 

      

Czego mogę się upewnić?

Nikt nie nie wie i nie nie moze odgadnąć, co bedzie po porodzie miesięcznie. Ogólnie handlowe się, że Ciąża i poród bardzo się zmieniają, nawet cykl menstruacyjny i jego przebieg.

Ci, którzy PRZED porodem cierpieli z powodu BOLU i obfitych (silnych) miesiączek, Po dostawie bedzie zadowolony, Ze okres miesięczny spadł, Nie wspominając Już o spadku liczby mnogiej zrzutów. Inni mają coś odwrotnego.

Dlatego mozesz wyciągać WNIOSKI dopiero po drugim, A nawet trzecim miesiącu.

Odzyskiwanie ciągu miesięcznego

Można rozważyć pierwszą miesiączkę początek piosenki brutto miesięcznego. Od tego momentu w ciele kobiety są zmiany.

Cykl nie może natychmiast powrócić do normy, Moga wystąpić opóźnienia i odwrotnie, Bardzo mala przerwa Między miesięcznymi.

Ale cykl musi całkowicie odzyskać po 3-4 słowo. Długość dni i przerwa Między nimi w Tyma okresie Zwykłe staje sie stabilna.

Funkcje pierwszego i podłączonego

      

Często kobieta Pierwsze miesiące po urodzeniu SA obfite i Bardzo Podobné zrobić krwawienia. Jest całkiem normalne. Macicę należy oczyścić ZE Wszystkiego, co pozostaje po urodzeniu Dziecka, I JEST przygotowana na nowe Dziecko.

ale znniejsza Rzecz - zwracaj uwagę na kolor i zapach wyładowań. Jeśli coś wydaje SIĘ podejrzane i nienormalne, należy skontaktować SIĘ z ginekologiem.

Drugi miesiąc powinien być mniej obfity, Niz Pierwszy, ale Niekoniecznie, Ze bedzie do JUZ W przyszłym miesiącu. Być może zaczną się wcześniej i być może później.

Nie martw się, to jest normalne. Ciało wkrótce odzyska zdrowie, A Wszystko zacznie SIĘ układać.

Czy ciąża jest możliwa po aborcji?Czy ciąża jest możliwa po aborcji?. Czytaj O Tym tutaj Projekt.

Zostań na naszej stronie internetowej / a można wiele użytecznych informacji dla siebie.

Czy mogę karmić moje dziecko podczas menstruacji?

Przywrócenie comiesięcznego poroduKolejny mit, co jest powszechne wśród młodych matek: podczas miesiączki nie możesz karmić piersią dziecka.

Rozpoczęty wspólnie miesiąc NIE oznacza, že Dziecko powinno Być pozbawione tak cennego jedzenia, co jest bardzo ważni jesteśmy wczesnym programem. Rozpoczęty wspólnie miesiąc Nie zepsuje smaku Mleka i nie nie zaszkodzi dziecku.

Tylko mleko w okresie MOZE STAC Tym SIĘ Troche mniej, ALE na kilka dni na TYLKO, A powróci laktacja zrobić Normy.

Najważniejsze w TYM JEST TO okresie, ABY SIĘ Nie denerwować, ponieważ dziecko czuje wszystkoI bedzie bardziej martwić SIĘ O Ciebie, niz Być kapryśnym z powodu braku jedzenia. Karmienie piersią Kontynuuj i ciesz SIĘ Tym procesem.

Co następuje zwróć uwagę na, awansuje należy się razem z lekarzem:

 • jeśli przestałeś karmić piersią, A miesiące Nie zaczęły SIĘ W ciągu 2-3 miesiecy, To Jest powód, ABY pójść do ginekologa;
   
 • jeśli uważasz, Ze miesięczny podejrzany kolor, Na Przykład, jasnoczerwony, - w celu JAK krwawienie;
   
 • jeśli znajdziesz duże skrzepy w krwince menstruacyjnej;
   
 • jeśli miesiąc ma nieprzyjemny, Zapach ostry;
   
 • Jeśli czujesz się co miesiąc zawroty Głowy, osłabienie lub spadek omdlenia;
   
 • Podczas krótkiego incydentu wiosennego.

Jeśli dręczą cię jakiekolwiek wątpliwości W Tym, co SIĘ z TOBA Dzieje, najlepiej skonsultować SIĘ z lekarzem w celu uzyskania Porady, niz przypuszczać Wag domysłach ı martwić Się ° Swój Stan.

Pamiętaj, nie ma żadnej odpowiedzi na Pytanie, KIEDY I umieszczoneIle miesiecy trwa PO, porodzie, Kazda KOBIETA MA zrobić inaczej.

Dlatego, jeśli słyszałeś, že niektórzy z twoich znajomych zdarzyli SIĘ wcześniej, A TY NADAL NIE MASZ krytycznych dni do nie powód do zmartwień.

Vilprafen w ciąży: wskazania i przeciwwskazaniaCzęsto pytany: Czy Wilprafen może być w ciąży?? Odpowiedź na Pytanie w naszym artykule.

Na pożyteczne (i nie tak) właściwości dat w Ciąży Powie ten artykuł.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 54
 1. marina Siwa

  Po 7 miesiącach przestała karmić piersią, po urodzeniu wynosiła 9,5, mężczyźni położyli SIĘ Spać O 9 bylo 5 dni, potem przerwa i 2 tygodnie pozniej, jakby przeszczep byl rozmazany niezbyt przyjemnym zapachem Krwi? Tak powinno byc?

 2. Anna

  Urodziłem miesiąc, ale w zeszłym tygodniu zacząłem zauważać czerwone wydzieliny, i NIE Były jednym codziennie, ale przez ostatnie kilka dni miałem wrażenie, Ze nadchodzą miesiące, chociaż Piszą Wszędzie, Ze Pierwszy powinien nadejść dopiero po, dwoch miesiącach.

 3. Alfia

  U Mnie po rodzajach LUB pracach w ogóle nie nie bylo miesięcznie po 40 dniach, test negatywnie pokazuje! Co mam zrobić, mi powiedz

  • wenus

   Alfio, przeczytałeś Artykuł? PO Tym Wszystkim Wszystko Jest napisane. Im dłużej karmisz piersią, Tym dłuższy okres nie nie trwa. Mowi SIĘ rowniez, Ze należy skonsultować SIĘ z ginekologiem, jeśli miesiączka Nie rozpoczęła SIĘ W ciągu 2-3 miesiecy PO zakończeniu karmienia piersią.

 4. Akmoldir

  Cześć, Urodził SIĘ 8 miesiecy Temu, co miesiąc wciąż NIE MA. Karmię TYLKO piersią. Brzuch i podbrzusze boli podobnie Jak w okresie menstruacyjnym, Pilzner TAK NIE żartem. A w ubiegłym tygodniu Też bylo. Zrobiło LUB spowodowało negatywny wynik Testu. Co to może być?

 5. Elizabeth

  Cześć Olga, taki Długi brązowy Absolutorium, To Jest Proste powiedzieć, Ze numer NIE. Lochia Nie moze Wyjść po 12 miesiącach. Maksymalnie Dwa miesiące OD DNIA Uprawniona. Musisz SIĘ przygotować i biegnij zrobić swojego ginekologa. Niech wydadzą inspekcję i wyznaczą LUB wyznaczą UZI Z analizami. cos ABY wykluczyć poważnego, jest najważniejsze CO NIE zaczynaj.

 6. RGA

  Witam, mam po urodzeniu Dziecka po upływie 8 miesiecy poszły miesięcznie, Były numer Jeden od 3 miesiecy JA Nadal JAK przed Karmicznej JEJ piersi syna, ale nie nie nie nie tak często Jak na zjada dorosłych jedzenie, ale przez 12 miesiecy w moim okresie zatrzymany ı zaczął ISC brązowy Absolutorium z Krwi bezwonny i Bolu, Nie SA obfite, test ciążowy JEST ujemny, należy przejść przez 15 dni, zapisałam sie zrobić USA, na przykład, moze by ja odchodząc lochia Lub poważnie?

  • Marina

   Lochia? Tak późno? Prawie. Pilnie Idź do Lekarza i pozwól odzyskać Sily Wagowo uzi, podejmij drażliwego. To Jest cos dziwnego Ze zdrowiem, wystarczająco zle. Odzyskaj.

 7. wenus

  Witam, szybka, ja Już rok po urodzeniu i 2 miesiące odkąd rzuciłem karmienia i miesiączka Nadal Nie ma! Lekarz przepisał djufaston, ale niestety nie nie Przybyli. Jaki JEST powód Tego, co masz Robić, powiedz mi, PROSZĘ! Kilka miesiecy Temu testów zrobiłem, ABY bylo negatywne!

  • Irina

   Venus najpierw wykona kilka dodatkowych testów, ABY upewnić SIĘ, ZE ciąża Nadal nie nie nadchodzi. Potem zrobiłeś je kilka miesiecy Temu. Jeśli testy JEST negatywny, radzę zmienić specjalistę i udać SIĘ zrobić innej kliniki. Pozwól przepisać kolejne Leczenie.

  • Marina

   Mysle, ZE wARTo wypróbować Inne leki. I komunikować sie z innym lekarzem, ponieważ nic nie nie moze na to poradzić. Powód, najprawdopodobniej, w niewydolności hormonalnej. Być traktowanym, Dziesięć stan Nie JEST BARDZO normalny.

 8. Inna

  Cześć, powiedz mi, PROSZĘ, co to moze byc? Urodziła SIĘ 3 miesiące Temu, Były lochia miesiąc, Dwa tygodnie po lochia zaczął miesięcznie, A Teraz 8 dni zwłoki, ujemny wynik Testu USG Nie wykazuje, trzymaj prezerwatywy i PAP w Tym SAMYM Czasie Nie jestem ZT! Dziękuję, czekam.

  • Lilya

   Dzień dobry! Mozesz oddać krew HCG, ale jestem pewien, ZE NIE JEST zrobić ciąża. Nadal w bieżącym Roku cały Cykl sie zmieni, organizm zostanie przywrócony, co miesiąc wcześniej przyjdzie, A potem sie spóźni. W martwić Tym Nie ma SIĘ Czym. Ciało bylo w napięciu przez Prawie rok, A Teraz potrzeba Czasu NA odzyskanie sil.
   Postscriptum WYBIERZ dla Siebie najlepsza Metode antykoncepcji

  • Marina

   jeśli jestes czasami chroniony przez prezerwatywy, czasami PPA, czyli szanse na ciążę. PAP JEST ogólnie najbardziej niewiarygodną metoda antykoncepcji. Ale Nadal Moze Być ABY Cykl regeneracyjny, ponieważ PO ciąży nie OD razu wychodzi NA DRUGI DZIEŃ. Jeśli nie nie chcesz drugiego Dziecka, Nie Kron PPA. Teraz skonsultuj SIĘ z lekarzem, ABY wykluczyć Lub potwierdzić ciążę.

 9. Zalina

  Witam, urodziła miesiąc i 9 dni nazad.segodnya Przyszedł miesięcznie, CHOC poporodowy wydzielina Nie zatrzymał, A Mleko JEST znacznie Mniejszy. Czy do? LUB, ZE MOZE BYĆ UTB? Przy okazji, 9 dni temu byl Akt seksualny.

  • Katarzyna

   Drogi Zalina Teraz pamiętam Jak miałem Trzy miesiące PRZED seksem, JAK mozna by zrobić? Teraz BIEC zrobić Lekarza i powiedzieć JEJ Wszystko, ABY Być badane Nie daj Boże coś, Czego potem nie nie beda zbierane najmniejsza infekcja i Problemy. W Przyszłości pomyśl, co robisz.

  • Marina

   Cierpienie Troche z seksem, w Rzeczy samej, macica JEST wciąż otwarta i mozesz przynieść infekcję. Ciąża Teraz moze przyjść łatwo. Wiec wytrzymaj po prostu nie nie cóż, tygodnie 2 rowniez próbują ponownie zajść w ciążę.

  • Maria

   Dzień dobry! Co miesiąc Nie mozna zaczynać w Zaden sposób, Dopóki Nie zatrzyma sie lochia, A Ty Też je karmisz. Mleko Nie Stalo SIĘ Mniejsze, TYLKO laktacja została ustalona i mleko przychodzi podczas karmienia. Cóż, jeśli chodzi o stosunek seksualny, wtedy zachowywałeś SIĘ lekkomyślnie, Nie mozesz uprawiać Seksu, AZ zrobić Końca marnego. Macica, po porodzie, otwarta rana i możliwe, ZE zaraziłeś infekcję LUB coś uszkodziłeś Stad i zwiększono wydzielanie.

 10. Aya

  Cześć, Urodziłem SIĘ W lutym, lochia zakończyła SIĘ kilka dni temu, dziś Znów zaczęła SIĘ rozmazywać, CZY zrobić Współpracy miesiąc? I CZY zrobić Normalne?

 11. Maksyma

  Cześć, Urodziłem sie 30 Listopada 2015 r. Sam. Po 2 miesiącach pojawiały SIĘ co miesiąc, Nadal Să wydzieliny, Które Să przezroczyste, ą następnie białe, Czasem Ż zapachem. Drugi miesiąc Nie nadszedł, Minął Już 1 miesiąc i 4 dni. Powiedz mi, PROSZĘ, co to moze byc? Przetestować negatywny żartem. Z góry dziękuję!

 12. Samorodinova Alina Il'inichna

  Tak wiec urodziłem Dziecko W Wieku 7 miesiecy, w styczniu miałem miesiąc, A luty i marzec minęły, ponieważ Nie ma miesięcznych miesiecy. Dlaczego u Mnie tak?

 13. Julia

  Urodziłem Się 26 Października, O krew dmuchnęła Trzy dni temu. Myślałem, ZE krwawi, zadzwoniłem zrobić ginekologa - Mowi, Ze zrobić dwoch miesiecy wydalania Moze Być krwawa i lekka. Najważniejsze, ABY niewiele. I wydaje mi sie, ZE SA miesięczne. Jak wcześnie JEST ALE? Karmię piersią na zadanie, Nie przekarmiam. Ogólnie, jeśli po tygodniu NIE działa, Przejdź zrobić USG.

 14. Światło

  Kazda kobietą ma Indywidualny organizm. U Mnie po pierwszym sortowaniu miesięcznie zaczęło SIĘ dokladnie za miesiąc, A Cykl byl regularny. Wiec zrobić nonsens, ZE Jeszcze nie zostali nakarmieni, ITD.

 15. Ayacoz

  2. Dziecko urodziłam, A Na byl Już 4 miesiące i Jeszcze miesiąc, Chce umieścić Spirale, mozna przez zrobić Teraz?

 16. Nina

  Nie SIĘ martw. PO Musi porodzie Minac na okres Czasu, Które należy odtworzyć i zyskujesz Sile. Dla każdej Kobiety Dziesięć Okres Czas MA INNY. Na Przykład Na Przykład menstruacja rozpoczęła SIĘ po Pięciu miesiącach, że pomimo faktu, Ze karmiłem Dziecko piersią. Najważniejsze po porodzie pojawiają SIĘ W poradnie, ABY uniknąć komplikacji w Przyszłości. / posle-rodov / vosstanovlenie / Posle-rodov / oslozhneniya /posle-rodov/vosstanovlenie/polovaya-zhizn.html

 17. Elena

  Mysle, ZE JEST najważniejsza rzeczą Nie martwić się! Opowiem CIĘ O moim doświadczeniu. Moje krytyczne sprawdź w sklepie zaczęły o się wagowo dzieciach. Poza Tym Dalej aktywnie karmiłam piersią. „Kto SIĘ MOWI, ZE miesięcznik SIĘ Nie pojawia SIĘ podczas karmienia - .. Czy NIE robić konca prawda Mam Przyjaciela, Który zaczął te przypadki, gdy DZIECKO NIE odczuwa Jeszcze DWU miesiecy (rowniez Karmila piersią) Wszystko Jest Bardzo indywidualne W każdym razie PO. porodzie skonsultuj sIĘ z lekarzem, aBY sprawdzić, CZY po porodzie wystąpiły jakiekolwiek Problemy z powodu pęknięć itp. Jeśli chodzi o regularność cyklu, osobiście miałem 5 miesiecy w ręku Konsultowany z ginekologiem, Mowi, Ze, do Normalne.

 18. Tatiana

  Urodziłem Się 10 Września Bardzo martwiłem SIĘ O Miesięcznik. CZY do Normalne, jeśli nie mam Ich przez tygodnie? Jak ustalić, KIEDY zaczną? CZY JEST Cykl od razu regularny, CZY Nie?

  • Marina

   Nie martw SIĘ, Wszystko bedzie dobrze. Cykl żart przywracany indywidualnie. ABY krew od Ciebie, nie pamiętam Jak to się nazywa, ale JEGO produkcja zalezy od laktacji. Im mniej Mleka JEST produkowane, Tym bardziej Dziesięć hormonów my Krwi. KIEDY laktacja SIĘ kończy, Zwykłe wydaje SIĘ CO miesiąc. Ale tak, nie moge Ich przez 3-9 miesiecy. Nia Cykl bedzie nieregularny.

  • Anna Kolomova

   Indywidualnie organizmu Z zalezy, jeśli pacjentka karmi piersią, ABY miesiączka bedzie nieobecny przez dłuższy Czas, dłuższy niz Sześć miesiecy. Jeśli nie, do W okresie Trzech miesiecy, miesiączka powinna przyjść I moze początkowo Być bardziej obfite niz PRZED ciąża. Moze sie rowniez Uda, Uda SIE PO menstruacji hormonalnego na pewno chodziło o Tego, Kolorado Dzieje SIĘ bezbolesna.

 19. natalia

  I urodziła 18 lipca karmione piersią przez Trzy tygodnie po porodzie Siedmiu tygodni zacząłem dziwny WYBÓR ciemnego koloru, zrób Co jest plamienie í bole brzucha niższe.Co zrobić moze byc, moze byc CZY miesięczne.

 20. Leia

  W Wieluniu koleżankach okres karmienia Nie działa wspólnie miesiąc. Mój miesięcznik reklamować 4 miesiące po urodzeniu. Nie uważam Tego za anomalie. Wręcz przeciwnie, wydaje mi sie, že tak powinno Być. W końcu oznacza, Ze Bedziesz W powyżej tygodnia narodzić SIĘ ponownie. Przy okazji tak, Mój Cykl znormalizowany po urodzeniu. Wcześniej bylo nieregularne. Teraz dokladnie zegar.

 21. Olga

  ZAWSZE uważał, ZE brak comiesięcznego karmienia JEST zjawiskiem zadowolym. I piersią dołączyć do lat mam bardzo duzo Nadzieje, Ze Nie ma okresu w okresie karmienia piersią. Jednak nowy rok i Trzy miesiące po urodzeniu przyszli. Od pozytywnego - Cykl Stały SIĘ przez kilka dni, bardziej regularny i bezbolesny. Od negatywu ISC dłużej, przed 4 dni, Teraz 6.

  • olga jestem

   Co miesiąc Nie wychodź, póki karmisz piersią przez cały Czas. Jak w przypadku paszy, pojawiania SIĘ JEST hormonu, co uniemożliwia rozpoczęcie iść współpracy miesiąc. ALE PO Tym, JAK SIĘ usuwasz Pasze, A hormon wyrób SIĘ mniej wyróżniać, wydawać miesięczny miesiąc. Pielęgnowałam SIĘ Prawie 3 lata. Miesiąc zaczęło SIĘ, KIEDY Dziecko bylo 9 miesiecy, ALE SIĘ zatrzymało przez dziesięć Czas W dniu wag klatce piersiowej. Potrzebował iść przed snem.

 22. Elvira

  Zgadzam SIĘ całkowicie, ZE Wszystko Jest indywidualne. Czekania następnie Wiele, Jak pociąg na rozkładzie, ale nie nie przychodzą. Ja pracuję SIĘ panika, and nerves, Z Tego powodu Jeszcze dłużej nie nie nadejść. Odczytać Pierwszy Raz, Nie nawet płukać SIĘ, JAK ZAWSZE.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...