Jak nosić bandaż poporodowy i czy wesprzeć go?

Wydaje SIĘ, Ze najgorsze Już za Nami, porody Să skończyła, nadszedł Czas JEST Teraz myśleć o sobie, trzeba SIĘ zrelaksować, odmłodzić i uzbroić Się W cierpliwość Bo TYLKO Pierwszego ETAP zakończony, A ILE bardziej prawdopodobne, ABY byc nA przodzie.

I JUZ potwierdza zwiotczenie Skóry brzucha. Kobietą rodząca JEST TYLKO jednym spojrzeniem na Siebie, ABY SIĘ przestraszyć i złapać za Glowe. CZY naprawde tak pozostanie? Jak Daleko zajdzie Mój żołądek? Wola rozstępy? Te pytania niepokoją Randki Kobiety bez wyjątku, zwłaszcza po pierwszym porodzie.

...

Spis treści:

      
po porodzie macica JEST Jeszcze w powyżej tygodnia powiększonym przez jakis Czas. Dziecko urodziło SIĘ, ale dlatego, že macica Nie moze od razu przyjąć wielkość i wrócić zrobić tonu Jak PRZED porodem, wiec trzeba Trochę poczekać.

WIELE Kobiet, ABY pomoc sobie, założyć po porodzie bandaż. Niektórzy lekarze popierają ABY przedsięwzięcie, A Inni ISC zabraniają.

Co jest, Dlaczego? CZY potrzebuję bandaża poporodowego? KIEDY założyć bandaż poporodowy? Ile należy nosic bandaż po porodzie? Spróbujmy SIĘ rozgryźć.

Czy zapotrzebuję bandaża po porodzie?

U Wieluniu Kobiet porody odbywają SIĘ na rozne sposoby. Niektórzy rodzą, Inni robią Cesarskie cięcie. Niektórych Maja zewnetrzne Szwy na kroczu, podczas gdy wagowo innych Maja wewnętrzny LUB Wcale.

Noszenie bandaży na BARDZO indywidualna sprawa.

Tutaj wARTo skonsultować SIĘ z lekarzem, Ponieważ, co Dziwne, bandaż na NIE PRODUKT TYLKO kosmetyczny, ktory kazdy moze wykorzystać, bandaż ma Specjalne wskazania i przeciwwskazania.

I To Jest juz rozważane Wagowo każdym przypadku oddzielnie.

Wskazania

Noszenie bandaża poporodowego: wskazaniaKIEDY JEST BARDZO obolały żołądek, kobietom zaleca SIĘ zakładanie bandaża poporodowego po cięciu Cesarskim.

W końcu Młoda matka Nie moze po prostu kłamać i czekać, AZ Szwy SIĘ zagoją, Musi podnieść SIĘ do DZIECKA, Karmicznej, przewijać, Nosič i kołysać, A za Pomocą do szwu operacyjnego JEST BARDZO Trudne. Dlatego bandaż W Tym przypadku bedzie Dobrym pomocnikiem.

Innym przypadkiem, w ktorým pokazano bandaż, JEST Problem z kręgosłupem: skrzywienie kręgosłupa, rwa kulszowa, skolioza.

Po porodzie Randki Choroby te pogłębiają SIĘ, ponieważ obciążenie kręgosłupa JEST DOSC znaczące zarówno w Czasie ciąży, JAK í PO urodzeniu Dziecka, współtwórca często powoduje Silny bol. ból plecówpotrzebuje wiecej Pomocy. W Tym przypadku bandaż JEST przydatny.

      

Przeciwwskazania

Pierwsza i najważniejsza Rzecz Jest Szwy na kroczu. Lekarze uważają, Ze bandaż pogarsza krążenie Krwi w jamie brzusznej, wiec Szwy Goja SIĘ przez Długi Czas, A Ich stan zapalny Nie JEST wykluczony.

Ale jeśli kobietą, mając wewnętrzne LUB zewnetrzne Szwy, Nadal decyduje SIĘ nosic bandaż, ABY Przy pierwszych oznakach STANU zapalnego należy udać usunąć.

I Jeszcze Jedno przeciwwskazanie, To Jest obrzęk, Który moze prowadzić Do takich Chorób Jak choroba nerek, przewodu pokarmowego, ból brzucha. Istnieją rowniez reakcje alergiczne na tkankę bandażu.

KIEDY założyć?

Jeśli istnieją oznaki, bandaż poporodowy NOSI SIE zaraz po porodzie LUB następnego Dnia. Zalezy zrobić OD Tego, CZY KOBIETA natychmiast wstaje Z łóżka í Idzie zrobić swojej firmy, CZY Też Pierwszego Dnia kłamie.

Po porodzie lekarz bada kobiete w Czasie porodu, Po problemem Czym noszenia bandaży JEST Zwykłe rozwiązywany. Jeśli są jakieś przeciwwskazaniawtedy lekarz opowie O Nich i wyjaśni, Dlaczego nie powinieneś Nosič bandaża poporodowego.

Jeśli, z Drugiej strony, Masz dowody, Lekarz sam zaleci ci pewien bandaż i wytłumaczy ci, JAK ISC nosic.

Jak prawidłowo i Jak się ubrać?

Opinie porodzie bandażJak długo należy nosic bandaż poporodowy? ABY Pytanie Dotyczy Wszystkich Kobiet noszących bandaże. Ile trzeba wykonać, ABY osiągnąć pożądany efekt?

Kazda kobietą MA WSZYSTKO indywidualnie, wiec Czas SIĘ zmienia od 4 do 6 tygodni I zalezy OD Cech Ciała. Nikt nie nie wie dokladnie, JAK Szybko macica dojdzie zrobić tonusa, A skóra każdej Kobiety JEST inna.

W niektórych przypadkach Wszystko Dzieje SIĘ Szybko i Znowu żołądek staje SIĘ płaski, A skóra elastyczna. Inne efekty NIE TAKIE Moga zostać osiągnięte.

ale Ponad 6 tygodni noszenia Nie jest tego Warte, Ponieważ Pod Koniec Tego okresu macica staje SIĘ tonalna, skóra JEST zaciśnięta, A bandaż staje SIĘ bezużyteczny.

Co więcej, mozesz Już wykonywać Specjalne ćwiczenia, osiągając w dziesięciu sposób pożądany Rezultat.

Jeśli KOBIETA NOSI bandaż na Specjalne Spotkanie z lekarzem, Na Przykład PO sekcji cesarskiej Bandaż powinien zostać usunięty po wygojeniu stawu, Gdy obciążenie jamy brzusznej staje SIĘ mniej Niebezpieczne dla Zdrowia.

Zwykłe ZA zrobić wystarczy Cztery tygodnie, Ale Szwy każdej Kobiety Goja SIĘ inaczej, A ZE słabym krążeniem, Leczenie stawu Moze Być przedłużone. TAKIE Kobiety powinny dłużej nosic opatrunek.

ale Jak założyć bandaż - zrobić zupełnie inna sprawa. Sposoby noszenia bandaża po porodzie zależą od Ich rodzaju.

Rodzaje bandaŜów poporodowych

 1. uniwersalne bandaże. TAKIE bandaże mozna stosować zarówno PRZED porodem, JAK I PO NIM. Tylko PRZED porodem powinna nosic Wąska Część z przodu, o porodzie PO - wręcz przeciwnie - do przodu Szeroka cześć.
   
 2. Bandaż majtki. TAKIE majtki SA BARDZO Podobné zrobić prenatalnych, Maja Wysoki wierzchołek gęstej tkanki. Sa wygodniejsze w użyciu niz uniwersalny bandaż.
   
 3. Bandaż-Bermudy. Nie ma TYLKO Wysoki top, ale takze obejmuje biodra i moze nawet sięgnąć Do Kolan. Bandaż Ten jest zalecany zrobić stosowania przez Kobiety, ktore chcą zaangażować NIE TYLKO żołądek, ale takze biodra Z pośladkami.
   
 4. Spódnica z bandażem. Żartach na pasek z rzepem materiálu, ktory żartem nakładany na bieliznę i obejmuje Górna Część ud i talii.

Prenumeruj

Noszenie bandaża poporodowego: recenzjeKazda KOBIETA odnosi SIĘ zrobić bandażu na Różne sposoby, ale bez wzgledu na to, ile innych Kobiet urodziło, Dopóki osobiście Tego Nie spróbujesz, Wszystko Wyde CI SIĘ całkowicie niezrozumiałe.

WIELE Kobiet Po prostu fizycznie nie nie mozna założyć bandaża Pierwszego Dnia. Już Drugi Dzień I bedziemy nosic, to zalezy TYLKO OD rodzaju bandaża.

Staraj SIĘ nosic bandaż majtki, KIEDY Szwy na kroczu Nadal bola, A jeśli Nie ma sprzączek od dolu, ABY za każdym Razem bedzie trzeba je zdjąć i założyć ponownie!

ale po rozładowaniu Z przyjemnością używa SIĘ Tego bandaża: Uszczelka JEST wygodnie przymocowana, A brzuch z biodrami JEST podparty.

      
A jednak Niektórych KOBIETY NIE MOGA nosic zadných bandaży, Ponieważ nie nie Sa Bardzo wygodne: ograniczają Ruchu. KIEDY wciąż boli, CZY wARTo ISC dręczyć, moze Lepiej wymienić bandaż ćwiczenia?

Oczywiscie Lepiej JEST osobiście spróbować LUB przeczytać i posłuchać recenzji o bandażu po urodzeniu innych Kobiet w ciąży. Jak odnoszą SIĘ zrobić bandaża, CZY on im pomógł i jaki wynik osiągnęły Młode Matki.

Po osobistej Opinii, po wysłuchaniu zaleceń Lekarza, Bedzie mozna zdecydować, CZY osobiście potrzebujesz bandaża, CZY Nie.

W każdym razie, CZY użyjesz bandaża, CZY nie, zalezy ód Ciebie, ale znniejsza RzeczZe troszczysz SIĘ O Siebie, pomyśl o Tyma, JAK zapisać i zwrócić Starą formowych. W końcu, Praga Pragnienie, tam, Gdzie trzeba wynik.


Olga Isaakovna ChehmerSkomentuj Materiał Olga Isaakovna Chehmer, Doktor najwyższej kategorii Dodaj prod, Szef konsultacji kobiecych. Doświadczenie w zakresie Aktywności Medycznej wynosi 19 Lat.

Więcej informacji o mieszkańach możesz znaleźć tutaj.

Artykuł JEST Poprawny i domowy Ż Myślą o, Głosuję obiema rękami Za noszenie bandaża przez Kobiety, zarówno PRZED porodem, JAK IW okresie poporodowym. Ta sprawa JEST Bardzo Dobra.

Dzisiaj istnieje taka różnorodność modeli i form, ZE Kazda KOBIETA moze wybrać taka, ktora bardziej Do Niej PASUJE. Ważne TYLKO podnieś iść wedlug rozmiaru.

Czy Żeńców, Które Nie powinny Być narysowane LUB odwrotnie, zarośnięta. Na bandaże Ważne Să ZAWSZE podane. Konieczne JEST POŁOŻENIE Białej wieży, Skontaktuj SIĘ ZE specjalista w technice Medycznej Lub aptece, Gdzie został zakupiony. Akupacja Musi Być związana z wyborem MODELU.

Bandaże prenatalne polecam nosic dla KobietABY wykluczyć nacisk płodu na szyjkę macicy, prowokując JEGO wczesne otwarcie.Ci, którzy Maja ryzyko poronienia JEST Prawdziwy sobie nawias pomaga przekazać ciąży zrobić terminu bez ryzyka. Tego czasami TYLKO z powodu narodziny odbywają SIĘ zgodnie z harmonogramem, o nie nie wcześniej.

Ważne JEST Tylko w Czasie perestegivat haczyki Łączników, ABY uniknąć tworzenia nadmiernej presji na rosnącym brzuchu, jeśli MODELU noszenia zapewnia na Różnych etapach ciąży. Lub w Czasie, ABY zmienić na nowy Rozmiar.

Po wypisaniu ZE Szpitala bandaż Szybko przywraca forme rozciągniętym mięśniom, Ułatwią prace, Nie pozwalając sobie na ponowne naprężenie. Po Tym Wszystkim, mamusie, z powrotem zrobić Domu, ABY rozpocząć Działalność szalonej celu przywrócenia porządku, A Dziecko nie nie bedzie siedzieć bezczynnie.

W stosunku do JEJ stosowania po cięciu Cesarskim, Znowu Nie Widze powodu, przez odmawiać. Wręcz przeciwnie, Nie pozwolić na odcinku szew, ustalając JA, zachowując estetykę spoiny.

W momencie, gdy Fabryka opon, ABY znaleźć SIĘ NIE bylo możliwe, bedziemy nad dokręcić brzuch i pościel i Ręczniki, zęby JAKOS złagodzić stan PO urodzeniu, A takze zapobieganie żołądka i rozciągnąć szew.

Teraz bandaż na różdżka - ratunek. MOŽNÁ TYLKO zazdrościć współczesnym kobietom porodu.

Dziewczęta, Które SA w komentarzach skarżył SIĘ na dyskomfort podczas noszenia mozna powiedzieć, ZE, najprawdopodobniej, bandaż NIE został Wybrany prawidłowo.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Ainur

  Jestem w ciąży nA piątym żołądku, ktory zostawiłem PO Bardzo dużej ciąży. CZY bandaż po porodzie usunie brzuch.

 2. Natasza

  Urodziła Bliźnięta Pod Koniec Stycznia, właściwie bandaż Bardzo pomógł, Teraz praktycznie odzyskała SWOJĄ Postać, PRZED narodzinem założyłam bandaż "Gerda" wzięła ISC http://ortop.com.ua/content/poyas-podderzhivayushchiy-dlya-beremennyh-gerda , Po porodzie ruchło w Tym SAMYM miejscu budowy, ale Już Gerdu. Teraz Wszystko Jest w porządku 🙂 Dziewczynki, Nie marudźcie aparacie Tego, pilzner natychmiast powiedz mężowi, ZE potrzebujesz bandaża, Nie pożałujesz aparacie Tego.

 3. Lily

  Zwykłe lekarz zaleca noszenie bandaża PO porodzie Nie więcej niz 12 godzin dziennie, ą następnie Nie ZAWSZE, ale daje ciału Krótki półgodzinny Odpoczynek CO Trzy Godziny. Na noc bandaż zrobić odtworzenia. Zakładanie bandaża po urodzeniu Dziecka JEST najłatwiejsze i najłatwiejsze, A najlepiej - leżenie. Żartach do Jedna Zasada noszenia bandaża poporodowego i wARTo rozważyć.

 4. Jana1

  Po narodzinach Dziecka nosiłem rowniez bandaż powodu Z Problemów Z plecami. Piękne w bandażu. KIEDY zrobiło SIĘ Lepiej z plecami, zmieniłem bandaż na koszulkę korekcyjną, Która pomogła rozprowadzić ładunek na plecach. Plus, wizualnie usunięto fałd po urodzeniu na brzuchu. Oczywiscie, ZE SWOJĄ Postawa. Po porodzie zaczęła SIĘ schylać, wszyscy zrobić zauważyli. Dzieki swojej bieżącej Inteligencji. Teraz Prawie minęło.

 5. Yasya

  Bandaż zrobić Bardzo Dobra Rzecz, NIE TYLKO po porodzie, ale takze podczas długotrwałej ciąży (dla Tych, którzy Maja trudności z chodzeniem z żołądkiem). Jestem w Tym Całkiem niezły. Tylko ogromny +)

 6. Daria

  Po pierwszej dostawy NIE Moze byc uniwersalny bandaż (JAK pozniej wyjaśnił, Ze JEST ABY spowodowane faktem, Ze Nie Były Szwy wewnętrzne i zewnetrzne), A Drugie PO (Szwy Były TYLKO zewnetrzne) nosila.Zhivot Przyszedł zrobić poprzedniego STANU znacznie szybsza niz po pierwszym porodzie

 7. Layla

  Po pierwszej ciąży bandaż Nie byl noszony, ale żołądek znikał normalnie przez rok, tak Jak PRZED ciąża
  Ciąża Teraz druga, nie wiem, že AAC bedzie działał w Tym przypadku

 8. Irina

  Po porodzie zadałem zrobić pytania. CZY bandaż JEST Konieczny i CZY Uda ul SIE dokręcić żołądek Bo Nie miałem Specjalnych boleści. Próbowałem zrobić ja doszedłem wniosku, že uniwersalny bandaż na to NIE PASUJE Bardzo dobrze í NIE JEST Wygodny wag noszeniu. ALE Specjalny Opatrunek po porodzie pomógł zacisnąć żołądek i poradzić sobie z dyskomfortem.

 9. KarinaN

  Miałem cesarska sekcję I Problemy Z plecami. Dlatego Nie bylo mowy o noszeniu bandaża. Co więcej, Nie bylo nikogo, moze mogłoby pomoc w pracy. Zacząłem nosic opatrunek po wypisaniu ZE Szpitala. Miałem uniwersalny bandaż. Musi podtrzymywać żołądek przez Długie okresy ciąży (zalecił lekarz), ale ostatecznie nie nie moze ISC nosic. Ale po urodzeniu Bardzo mi pomógł.

 10. Ilona

  Genera byłem wyjątkowo i bez komplikacji, ale lekarz nalegał na sobie bandaż po porodzie nawiązując zrobić faktu, ZE JEST TYLKO zrobić Nie środkiem zrobić Utrzymania estetyczny Kształt, ciemnym piwem żart SIĘ konieczne z punktu WIDZENIA czysto medycznego. Moja matka początkowo byla Temu przeciwna i motywowała JA Tym, Kolorado działo SIĘ bez niego i Wszystko bylo w porządku i okazało sie, Ze do Prawdy. Poczułem straszny dyskomfort i podrażnienia, Wszystko Jedno nie nie noszą, ale kazdy sam decydować, A lekarze Nie ZAWSZE trzeba sluchac.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...